Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 148 z 861 (komentarze od 5881 do 5920):
Jesus niech pójdzie na prawo,Partey w środek i Harvetz na atak.
Coraz groźniej to wygląda ale Kai musi przyjąć trening strzelecki i to nie u Jesusa.
Wsadzić drugiego i uspokoić grę.
Trossard się potknął o własną przebiegłość.
Havertz ciągle jest dobrze ustawiony i nie kryty. Przydałby się akcje lewa stroną.
@Garfield_pl: Zawsze najważniejsze to strzelić gola :D
@Garfield_pl: Nie chodziło o podanie a o przydatność ponieważ gol wpadł w momencie pisania komentarza.
Saka mógł skręcić kostkę.
Saka zawodzi z tym ostatnim podaniem ale Trossard nie.
Noga na wysokości twarzy? Tak się teraz gra?
LO potrzebny na wczoraj.
@Kredens: Juro gramy z Wolverhampton.
Arteta ‘requests’ Barcelona star as Laporta ‘asks for more’ after Arsenal make £25m ‘offer’ chodzi o Ferrana Torresa.
Tradycja musi być kontynuowana! Bayern kolejny raz eliminuje Arsenal z Ligi Mistrzów!
2024: BAYERN 4-3 Arsenal
2017: BAYERN 10-2 Arsenal
2014: BAYERN 3-1 Arsenal
2013: BAYERN 3-3 Arsenal
2005: BAYERN 3-2 Arsenal
PS: Tak, Kimmich zrobił cieszynkę Rashforda
City jeszcze może będzie się bić na dwóch frontach.
Po kolejnym sezonie jak mówiłem wcześniej powinno się zastanowić nad posada Artety bo wciąż tu czegoś brakuje.
To było żenujące.Absolutnie żenujące.
Tam nawet faulu nie było.
Tak wolno i statycznie. Tam faul był a czy spalony?
Róg.
O kurde. Nkethiah. Jakikolwiek boze miej Nas w opiece.
Bayern ma dużo lepiej zgrany środek niż My.
Gramy po prostu źle. Nie mieliśmy ani jednej klarownej sytuacji.
Do pupy ten mecz.
Co ten sędzia zagwizdał teraz?
Z takim zgraniem nawet nie ma o czym myśleć
Za Jorginhio więc Havertz do środka.
Dobija Nas zaraz
5 osób tam stało i wszyscy patrzyli na piłkę.
No to tego.
Havertz. Trochę za mocno Jorginhio ale pomysł pierwsza klasa.
Gabriel. Co on odwala?
Odegord dalej.
To słupek. Myślałem,że bramkarz.
Raya. Woow.
Rolnik Odegord lubi rugby.
Sądzę,że pod koniec meczu padnie gol
Szachy. Brak wolnych przestrzeni i lekko kulawa gra kombinacyjna.
Minuta tylko?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To jest czerwo. Kop w twarz.