Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 33758 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 147 z 844 (komentarze od 5841 do 5880):
@Be4Again: Jaka istota krwawi przez trzy dni i nie zdycha.
Klub traci do niego cierpliwość a nawet bardzo nieprzychylni kibice zauważają,że jest kluczowym elementem zespołu. Jego rotacja ze środkowymi i napastnikami oraz praca w obronie zwiększa Nasze szanse na wyjście do pozycji bramkowych. Nie sądzę żeby ktokolwiek o zdrowych zmysłach wydał na gościa taka kasę, realizuje plan na niego i idzie to coraz lepiej a teraz po niespełna sezonie chce się go pozbyć jeśli np. Vieira, Nkethiah, ciągle kontuzjowany ESR lub Elneny dalej są w zespole. To się kupy nie trzyma.
@Womanizer: Zależy od okoliczności i zaangażowanie. U mnie jest dziecko i budowałem to wszystko pod kątem rodziny więc to był strzał w ryj. Każdy z Nas jest inny a utrata z dnia na dzień wszystkiego co dziś masz może doprowadzić Cię w głęboką zapaść.
@SMTX: Wystarczy spojrzeć by statystyki i skierowane na dobrostan kobiet społeczeństwo. Wmawia się im,że są najlepsze,że mają niewiadomo jaki wybór, że powinny celować jak najwyższej w doborze partnera a na facetów jest ciągła nagonka i wymagania cudów. Tymczasem 80 procent rozwodów jest z intencji kobiet i tylko 14 z orzeczeniem o winie faceta, kobieta po tym dostaje pomoc od państwa, puszcza faceta w skarpetach, skierowane są dla nich specjalne linie psychologiczne tylko dla kobiet, w wielu krajach jest minister do spraw kobiet, krótszy wiek emerytalny przy czym wkład w niego dużo mniejszy, na badania kobiet idzie 25 procent więcej niż na mężczyzn, w sprawach sądowych za to same przestępstwo kobieta ma mniejszy wyrok nie mówiąc już o opiece nad dzieckiem, dla kobiet obniżają punktacje wejścia na studia,, równouprawnienie owszem ale tylko jeśli kobieta ma z niego korzystać. To mimo,że totalnie nie mam prawicowych poglądów zamieniło się w walkę o równość w uzyskiwanie przywilejów. Mężczyźni za to dla odmiany krócej żyją, 82 procent bezdomnych to mężczyźni jak i samobójców oraz popadają częściej w depresję a do tego liczy się,że pomimo dłuższej pracy on będzie wkładał więcej w ognisko domowe.
Z tego wszystkiego jest prosty wniosek. Baby to ch...
@damianARSENAL napisał: "Zostawiła mnie 4 miesiące przed ślubem, po 6 latach.
Czujecie to?" Stary dobrze,że teraz. Ja przeżyłem to strasznie po 7:latach powiedziano mi przyjaźnie,że może bym się wyprowadził ,że jest dziecko i dom był i ja inwestowałem w dom, jej pierwszego syna itd. Zaraz po tym zmarła mi matka.Po 3 latach, depresji, totalnych atakach paniki i kolejnej próbie samobojczej w końcu udało się wyjść na prostą i myśleć o przeszłości bez wszechogarniającego smutku. Życie poddaje Nas różnym sytuacja a kobiet bardziej niż słuchać trzeba obserwować. Życzę siły stary. Inwestuj w siebie i spędzaj czas w towarzystwie najbliższych. Ja zapisałem się na kolejne studia,ćwiczę i jestem w wolontariacie i już jest ok.
Skąd się wzięła ta melodyjka przy golu Saliby bo każdy to teraz nuci?
Jezus co za bełkot Keana z tym drugim pajacem. To nie Arsenal był dobry bo zagrał średnio. Współczucia dla Davida Moyesa bo to nie jego drużyna grała i bzdury temu podobne. Jak nie,że celebracja to to,że po zwycięstwie 6;0 graliśmy słabo. Trzeba nie mieć 5 klepki.
Eddie i Soares nic nie wnoszą do drużyny. Piękny mecz. Pierwszy skład zagrał koncertowo. Owacje na stojąco.
Te interwencje są niepoważne w tym etapie gry i przy tym wyniku.
Trzeba wprowadzić tego młodego. Jest talent. Niech się ogrywa w ogonach.
Ładnego dziada grają.
Jeszcze siedem.
Havertz wystawił na takiego płaskacza.
Będzie 7.
Po co to było? Młody spokojnie.
Jest młody i Cedric.
W końcu sędzia ogarnia.
Nkethiah. Wyjdź.
Już teraz lekko na stojąco grają. Nie ma co się dziwić.
Są strzały z dystansu. Jednak się da
Martinelli nie rób tego.Żółta też być powinna z nakładkę
Rice WTF?
Tutaj wszystko wygląda na swoim miejscu. Czasem są niedokładne zagrania lub złe decyzje ale Panowie doskonale wywiązują się ze swoich ról.
Ale wrabal.
Havertz przejmuje taką rolę Giroud i grają na ścianę. Gdzie ten odgrywa piłki do wchodzących w pole karne.
Saka blisko.
@BizoNxd6: Dobrze. Chyba najlepszy mecz w jego wykonaniu.
Trossard miał wolna lewa stronę zagrał w największy gąszcz.Szkoda akcji.
To zestawienie trzech atakujących plus dwóch ofensywie usposobionych środkowych i SO którzy wychodzą do główki sieje spora dezorientacje w szeregach rywali.
Trossard. Przymierz.
Człowiekowi kilka takich meczów w sezonie po prostu się należy.
@daniken: Nie wspominaj. Byłem na tym meczu. Taki wk.... chyba w życiu z boiska nie wyszedłem.
Wstawić szybciej młodych i strzelić jeszcze z dwa.
Fani WHU jeszcze zdążą na herbatę o piątej.
Pięknie. Jakby wszystkim którzy mówią,że gra średnio. Znów piłką odzyskana przez Harvetza i akcja zaczęta od niego.
Który to już gol Gabriela w tym sezonie?
Mamy te fragmenty.
Nie wiem czy widać jak Havertz odzyskuje bezpańskie piłki. Dziś chyba już 3 i wprowadza do kolegów.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Spejsik: To nie są skrajne przypadki. Teraz społeczeństwo jest bardziej skłonne do wygodnego życia i kobiety myślą,że lepszy status równa się szczęście a,że na tym zawsze zyskują bo zabierają swojemu eks połowę to mogą to robić wielokrotnie. Także statystyka mówi o tym,że 87 procent dzisiejszych relacji kończone jest przez kobiety a samotność mężczyzn z każdym rokiem jest coraz wieksza emancypacja więc kobiety dość szybko i powierzchownie nawiązują relacje fizyczne.Natomiast kobiet które są lub miały romans z obcokrajowcami sam znam lub wiem bo znajomość to za duże słowo około 80. Tylko kobiety o tym nie mówią. Już to,że facet nie wiedząc o tym wychowuje nie swoje dziecko to jest niepokojące a jeszcze gorsze to,że takich sytuacji była jedna na dziesięć a teraz systematycznie to rośnie.