Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 277 z 861 (komentarze od 11041 do 11080):
Rady i porady. Chcę wziąć samochód ale raczej kiepsko się na tym znam i byc może ktoś z Was jeździł lub ma któreś z tych aut lub ma zdanie które będzie najlepsze
Myślę o : BMW X1, Jeep Compas, Peugot 3008, Renoult Koelos, Volvo XC40 lub Hyundai Tucson?
Proponuje obejrzeć całą rozmowę z Wrightem. Jest na yt.
@ik22: Ja tylko szukam dla niego klubu. Teraz znalazłem np AESC Kouduogou. Klub z Burkina Faso. Może są dziani..( komórka mi coś z przeglądarka robi i widziałem ciągle stolicę Turcji a może to jakiś kwas).
Na YT jest wywiad jednej legendy czyli Wrighta z drugą legenda czyli Berkampem jak ktoś chce zobaczyć lub zrobić news.
To On w końcu ma grać w Feberbache czy w Turansporze bo to chyba główny klub z Ankary?
Bardzo byłbym za jakieś 5 sezonów temu. Wtedy taki transfer byłby niesamowity. Szkoda bo bardzo lubię gościa.
Fajnie się go słucha jak już nie jest Naszym trenerem bo i irytuje mniej. Dużo zdrowia można mu życzyć i dobrze,że klub potrafił przeciąć tą starą i zaczynającą już bardzo śmierdzieć pępowinę.
Gramy naprawdę nieźle i co bardzo ważne Pepe gra dobrze. Miał dobrą okazję , stworzył dobrą okazję oraz po faulu który nie został odgwizdany powinien być karny. Poza tym Guendo i Chambers także są wszędzie.
Brawo Kudłaty.
Ja w meczu Live z Leicester jestem za wysokim remisem.
Ja w meczu Live z Leicester jestem za wysokim remisem.
Mewy pokazały football wyższych lotów niż koguty. Brawo.
Ktoś pisał,że dla kogutów będzie to dziś łatwe i jest. Wypinają tyłek i bez wysiłku przyjmują cięgi.
Nie kloc się z głupim bo ktoś z boku nie zauważy różnicy
Martina powinien mieć te trzy.
Tirney gwiazda nr 2 w tym meczu.
Pepe natomiast musi się odnaleźć. Mam nadzieję,że w drugiej połowie sezonu zacznie grać.
Martina . Nie mam pytań. Artysta.
Jak piłka szuka Brazylijczyka to poezja. On tak dobrze się rozwijał i w przyszłości dawał Nam jeszcze więcej.
Martina i Nela dziś dobre zawody a i Cebulka strzeliła.
To faktycznie najlepszy mecz Xakhi w tym sezonie. Niby go nie widać a jednak robi różnicę.
@lucasnoline: Nie mogą używać nazw sponsorów więc takie ciekawe stadiony się tworzą.
Mustafi pokazuje dlaczego jest na trybunach ale miejsce obok niego powinien zająć Luiz.
Młodzież pokazuje jak to się robi.
Martinka no pięknie.
Jak chcecie stremów to na totosportek jest ich kilkanście dobrze hulających .
Szkoda, że u Nas tak łatwo nie poszło.
Gnabry tymczasem wali jak z armaty. Niestety dla Monachium.
Dopiero teraz skojarzyłem, że to nie Dynamo Kijów a Zagrzeb. Kurcze i tak mają spoko obronę.
Guardiola tymczasem faul na żółtą.
Dynamo Kijów niestety kapituluje ale ich obrona i tak spory szacun.
Ten cały Gnabry wydaje się dobry. Takich graczy przydałoby się brac
.
Wierzę, że zaskoczy bo potencjał jest nie z tej ziemi.
Facet który podobno jest wybitnym specjalistą od analizy. Nie widzi, że Xakha i Luiz to gracze ledwo na ławkę natomiast roi się mu,że ten pierwszy jest doskonały i nawet na osłabiony zespół nie może skroić taktyki i zaszczepić im jak przeciw nim grać. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na koniec sezonu ale po raz kolejny od czasów Wengera robią sobie żarty.
Z takim osłabionym Manchesterem Ci parodyści nie mogą wygrać to jest jakaś kpina. Tamci jeszcze byli lepsi przez całe spotkanie. Jakiś totalny brak elementarnej wiedzy piłkarskiej a sabotażyści Xakha i Luiz powinni zostać zmuszeni do odejścia przez chociażby kibiców.
Auba.Kolejny i pierwszy przeciwko TOPowi.
Dobrze,ze nie odgwizdał ręki bo byłoby po meczu.
Lepszych sytuacji jak 2 metry przed bramką raczej mieć nie będziemy.
Trzeba pokazać jakiś charakter.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@songoku95: Nowy ale bardziej chodzi o właściwości jezdne itd..Ogladalem już ze 200 filmów na YT i mimo,że są styczne to jeden mówi to,druga tamto i człowiek zglupiec może a fajnie żeby z tyłu zmieściły się 3 osoby i miał wszystkie wspomagacze dla kierowcy bo moja dopiero robi prawko i nie chce żeby rozbiła się za 3 sekundy.