Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 279 z 861 (komentarze od 11121 do 11160):
Smith Row i Saka do zmiany. Przez straty tego pierwszego Niemcy mają mnóstwo szans.
Tyle miejsca zostawiliśmy dwóm zawodnikom i mamy więcej szczęścia jak umiejętności,ze tego nie wykorzystali.
Jeszcze jeden i jeszcze raz.Trzeba strzelić.
@Dawid04111: Może się jeszcze dziś rozstrzelają.
@Barney: Dobra wiskas nigdy nie jest zły. Ja raczę się takim z colą waniliowo pomarańczową i jest całkiem godnie. Na zdrowie więc.
Myślałem,że jak Adolf Hutler trenuje to Nasi muszą być w gazie ale jakoś przeżyli pierwszą rundę.
@Barney: Tak też mówiłem. Pewnie siedzi tam z szalikiem tej drużyny i wcina frankfurterki.
Saka fatalnie dziś. Bezsensowne decyzje.
Wierzba strzela. Brawo
Komentator chyba jest fanboyem ligii niemieckiej.
No ludzie. Strzelajcie.
Jak oni strzelają??
@Dawid04111: Myślę,że widziałem dziwne ruchy gałek ocznych więc pewnie mózg mu wypłynął ale już jest ok .
Zaczynają Nas cisnąć.
Staw czy mięsień . Wraca.
Mięsień jakiś poszedł. Masakra.
I kontuzja Torreiry.Bomba.
Taki prezent a oni sobie kopią zamiast strzelać. A idzcie państwo....
Torreira chciał tym strzałem trafić chyba jakiegośkibica.
Coś czuję,że Nasi będą w gazie.
Nie wiem czy brać chusteczki do płaczu czy śmiechu a może gdy walnę piwem w ekran ale z pewnością się przydadzą.
@Elastico07: Każdy sobie tego życzy ale to pieprzeni buntownicy i życzeń nie spełniają.
Czy ciapa z ciapą się zrozumie i będą grali nie jak fajtłapy. ? To jest pytanie.
Zobaczymy jak Nasza młodzież przeplatana ławką sobie poradzi.
Guendo,Niles i Luiz to dzisiaj absolutne dno.
Luiz i wszystko jasne.
Guendo wyjdź.
Pressingu brak. Willock lub Torreira.
No ludzie. Co Wy gracie???
Guendo wyjdź.
Guendo do zmiany.
Kola zrobił Xakhe. Tak się nie gra. Obronie wciąż sporo brakuje.
Guendo???? Co to jest?
Aubax2. Ładnie. Ładnie.
Pepe robi wiatr . Jeszcze niech poprawi skuteczność
Coca-Kola pięknie.
@Kiepomen: Z ta legenda nie przesadzaj. Wenger go wykreował i mimo trudnego charakteru zrobił gwiazdę ale o legendy to grając u Nas i w MU tylko się otarł. Trzeba w tych trzech sezonach pozbyć się nabijaczy tygodniówek i ustabilizować obronę oraz poprawić grę na wyjeździe a powoli będziemy budować zespół który chociaż w jeden sezon będzie na tyle groźny aby powalczyć o mistrzostwo i moc się rozwijać oraz kreować jeśli nie prawdziwe gwiazdy to piłkarzy na których można będzie zarobić.
Mówię o Kanarkach a po drugiej kropce o Nas.
@ares765: Niby tak ale sezon jest długi a ktoś z głównych graczy zawsze może wypaść. Zobaczymy. W tej chwili wierzę,że mamy na tyle dobra drużynę żeby być najdalej na szóstym miejscu lecz mam nadzieję,że to nie będzie tylko walka o bycie w szóstce a nieco więcej i po 3 sezonach pod Emrym i realnych wzmocnieniach będziemy w stanie realnie myśleć o którymś z pucharów a w czasie tych trzech sezonów chociaż raz zagrać w lidze mistrzów oraz pozbyć się nabijaczy kasy. Do tej pory plan jest realizowany więc jest nadzieja na lepsze jutro lecz po trzech sezonach trzeba będzie już ustabilizować formę i zacząć mierzyć wyżej
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Pepicek wchodzi.