Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 318 z 861 (komentarze od 12681 do 12720):

Komentowany temat: Ostatnia prosta. Leicester - Arsenal 09.05.2018, 21:18

Za co Konstantin odpłynął??

Komentowany temat: WBA drugim spadkowiczem 09.05.2018, 12:51

Najważniejsze,że Stoke poszło do niższej ligi.

Komentowany temat: Goal: Mustafi w najgorszej jedenastce sezonu 09.05.2018, 00:22

Z Kosą w tym sezonie jechali po bandzie i okazało się,że najlepsi obrońcy jakich mamy to Chambers i Konstandinos Mawropanos. Dosłownie pięknie.

Komentowany temat: Ostatni raz w domu... 06.05.2018, 19:05

I tak od dziś macie grać.Spokojnie w obronie i bezlitośnie w ataku.

Komentowany temat: Ostatni raz w domu... 06.05.2018, 18:43

Bramy cud,miód , malina i Wengera prawie ni ma.

Komentowany temat: Ostatni raz w domu... 06.05.2018, 18:19

Jak mawiają w Big Brotherze. Aleksandrze Lacazette Wielki Brat jest pod wrażeniem.

Komentowany temat: Ostatni raz w domu... 06.05.2018, 18:09

Teraz karny się należał

Komentowany temat: Ostatni raz w domu... 06.05.2018, 17:46

Piękna brama.Podanie Laci w stylu Berkampa i dobrze wciśnięty gol.

Komentowany temat: Alex Ferguson przewieziony do szpitala 06.05.2018, 03:31

Powrotu do zdrowia.Ten facet to legenda i wzór menadżera.

Komentowany temat: Keown: Özil nie zasłużył na koszulkę Arsenalu 04.05.2018, 15:04

Ok wiemy o tym ale facet ma przebłyski klasy światowej.Potrafi grać fantastyczne mecze ale robi to bardzo rzadko i te jego kosmiczne zarobki tylko za nazwisko. Jedyny dobry mecz który sobie przypominam i był z czołówką to ten z Chelsea i chyba jeden z Liverpoolem ale tamto spotkanie skonczyło się niekorzystnym wynikiem.Poza tym to człowiek duch.Drugą sprawą jest to,że niestety mamy tylko kilku dobrych graczy w tej chwili to Laca,Auba,Miki i momentami Ramsey.

Komentowany temat: Wenger: Jestem bardzo rozczarowany 04.05.2018, 10:38

Temu Panu dziękujemy za początek pracy w Arsenalu a potem powinien być zlinczowany za sprowadzenie wielkiego Arsenalu do roli ligowego średniaka i za swoją butę oraz występowanie w roli człowieka który wie wszystko najlepiej a przeszkadzają sędziowie, zła dyspozycja albo źdźbła trawy.

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 22:58

Wstyd i to godne pożegnanie Wengera z pucharami.On na taki mecz właśnie zasłużył.

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 22:55

Wenger odejdź . Powinieneś już lata temu.

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 22:50

Kur..... Co to są za podania?? Ludzie i my gramy o finał??

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 22:15

Lepszy przeciwnik i leżymy kwicząc.Nawet się nie męczą.

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 21:14

Jeszcze do tego Eurosport dał ciała koncertowo.

Komentowany temat: Zróbcie to dla Bossa, czyli Atletico vs Arsenal 03.05.2018, 21:14

Miałeś chamie złoty róg teraz ostał jeno Chambers.

Komentowany temat: Ostatni klasyk Wengera. Manchester United - Arsenal 30.04.2018, 09:07

Tak na marginesie nowi Avangersi są fajni.Warto się wybrać do kina.

Komentowany temat: Ostatni klasyk Wengera. Manchester United - Arsenal 30.04.2018, 09:06

@Garfield_pl: Człowieku kibicuje temu klubowi dłużej niz
Wenger jest menadżerem i o ile jego początki były fantastyczne.Jak nie wygrywaliśmy to nie było się czego wstydzić bo była walka i piękno gry a teraz on ciągnie ten klub na dno i to widać po zachowaniu i wypowiedziach graczy a zwłaszcza po wynikach.Jestem z tym klubem na dobre i źle,jeżdżę na mecze ale jestem fanem klubu a nie jego menadżera.Co do płakania to Wenger spowodował,że człowiek jest raczej zobojętnieniony i chociaż przeżywa mecz to wie,że sezon będzie podobny do poprzedniego lub wykonamy jeszcze mały kroczek w tył.

Komentowany temat: Ostatni klasyk Wengera. Manchester United - Arsenal 29.04.2018, 19:20

Odpowiednie pożegnanie przez MU mistrza porażek chociaż kilku zawodników dobrze rokuje to najważniejsze,że za linią boczną w przyszłym sezonie zabraknie Pana W ymowki.

Komentowany temat: Ostatni klasyk Wengera. Manchester United - Arsenal 29.04.2018, 17:50

Jak ta akcja się zaczęła pomyślałem i znowu typowe błędy Arsenalu.Z tego pewnie będzie gol i jeszcze cały bar drze ryja,że gol a ja wqrzony.

Komentowany temat: Xhaka: Zagraliśmy świetny mecz 27.04.2018, 16:31

Nie nie zagraliście świetnie.Wynik o tym świadczy.Wykreowaliscie okazję z których wykorzystaliście jedną a przeciwnik grając w osłabieniu zdołał wyrównać.To nie powód do dumy a mobilizacja do ciężkiej pracy.

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:57

Będzie piekielnie ciężko i sądzę,że potrzebujemy drobnego cudu.

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:54

Trzeba grac a oni się przewracają.

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:51

Taki bramkarz to skarb jak mają.

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:48

Beznadzieja.Ostatni dzwonek żeby pokazać się w Europie a gramy to.

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:45

Bez kurde komentarza.100 akcji i 1:1

Komentowany temat: Bardziej porażka niż remis: Arsenal 1-1 Atletico 26.04.2018, 22:25

W końcu usiekli.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:48

Oni sami sobie przeszkadzają.Jak są ustawieni to w głowie się nie mieści.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:46

Powinniśmy już 2 pyknac bo AM do ogrania a u nich będzie bardzo ciężko.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:27

Ja pieprze ile można strzelać i nie trafiać.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:15

To czerwony nieco naciągnięte

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:15

Czerwony to kolor Versaliko.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:14

Jak nie słupek to Oblak.Trzeba wykorzystać takie szansę.

Komentowany temat: Bitwa o finał, runda pierwsza 26.04.2018, 21:03

Ciężko będzie sforsować taka defensywę a te Nasze mecze które gramy dla kogoś lub w rocznicę czegoś nie wychodzą Nam dobrze.Niech się przełamią.

Komentowany temat: Oficjalnie: Arsene Wenger odchodzi z klubu 20.04.2018, 15:20

Wengerem słownik.

Komentowany temat: Oficjalnie: Arsene Wenger odchodzi z klubu 20.04.2018, 15:20

Byłem z Arsenalem rok czy dwa przed Webberem i od jakichś 8 czy 9 lat gorąco kibicowałem żeby opuścił już klub.Goraco można mu podziękować za piękny początek,innowacyjność i serce oraz czas spędzony w Arsenalu,za inteligencje oraz kilkunastu wielkich graczy których sprowadził.Szkoda,że nie odszedł gdy wygrał FA CUP lecz wciąż może zdobyć LE i odejść bez takiego niesmaku który przez ostatnie lata się za nim ciągnie.Dziwne uczucie,że era Wengera jest skończona ale czas iść ku nowemu

Komentowany temat: Wilshere opuści mecz z Włochami 26.03.2018, 19:03

To musi się ogolić.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Europy: Arsenal vs CSKA Moskwa 23.03.2018, 21:14

Żwir jak zawsze brama dla Francji.

Komentowany temat: Absurdalna miłość 17.03.2018, 11:32

Z Miłością jest tak,że bez względu na okoliczności nie gaśnie. Można być wkurzonym i wrzeszczeć ale wciąż to oznaka,że Nam zależy a ten klub jest w sercu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady