Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 320 z 861 (komentarze od 12761 do 12800):

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 07.03.2018, 22:12

Tutaj jeszcze się będzie działo.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 07.03.2018, 22:10

Juventus szybko odwrócił losy spotkania.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 07.03.2018, 21:28

KFC zaliczyło niesamowite postępy.Mozna powiedzieć,że jaki my wykonaliśmy regres taki oni zrobili progres.

Komentowany temat: Kłopoty rodzinne Ainsley'a Maitlanda-Nilesa 05.03.2018, 20:13

W mojej opinii jeśli tak ją dzieci traktują może swoim postępowaniem na to zasłużyła.Gdyby jej relacje z dziećmi nie były zaburzone pewnie by jej pomogli a nikt nie wie co tam mogło się w domu dziać.

Komentowany temat: Media: Everton pragnie Wengera 05.03.2018, 12:16

Wiedziałem,że ludzie ale teraz okazuje się,że i kluby mają różne dziwne zboczenia.

Komentowany temat: Meyer: Do dwudziestego marca podejmę decyzję 05.03.2018, 11:49

Poza kasą nie mamy mu do zaoferowania nic . Jeśli przyjdzie nowy trener to będzie jasny sygnał dla zawodników,że chcemy zmian i zaczyna się poważne myślenie o przyszłości i co więcej nie zmarnujemy potencjału takich talentów jak Max a teraz umarliśmy i czekamy na dr Frankensteina który przywróci Nas do życia.

Komentowany temat: Chambers: Będziemy walczyć dalej 04.03.2018, 21:23

Walczyć?? Czy ten młokos wie czym jest walka? Pot,krew i łzy albo radość po sukcesie, motywacja i gryzienie trawy do ostatniej minuty,pressing i staranie się wywalczyć każdą jedną piłkę. Teraz co robicie to nie walka a kabaret i to niskich lotów.

Komentowany temat: Wenger: Mogę to naprawić 04.03.2018, 21:18

Gdybyś facet wykonywał rzeczy właściwie dla zespoły teraz byś był komentatorem albo nazwano by Twoim imieniem jakąś część stadionu ale nie robisz tego tylko przez swoje ego i fałszywie zrozumianą miłość do tego klubu ciągniesz Nas na dno a fani byli i będą dużo wcześniej i później niż w tym zespole jesteś Ty. Facet jest jak alkoholik z demencją który bierze udział w wyścigu bo kiedyś był kierowcą rajdowym. To już jest koniec. Pogódź się z tym i daj żyć budując nową erę Arsenalu.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 16:17

Także tego. Chyba w następnym meczu nie odpowiemy to może w następnym a jeżeli nie to w kolejnym.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 16:14

Bellerin pewnie pracuje nad swoją biografią. W pogoni za rozumem.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 16:11

Ale ich oklepali i spalony był na szczęście.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 15:58

Kurcze fajny ten skrzydłowy z Brighton.Lepszy od Naszych tuzów.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 15:56

Powinien wylecieć czołg.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 15:48

Obama jak spierdzielił ale tak to jest jak się wybiera prezydenta z Honolulu.

Komentowany temat: Porażka z beniaminkiem, Brighton 2-1 Arsenal 04.03.2018, 15:45

Ozil bdb strzał ale wybronił ten karypel pięknie.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:13

A tymczasem jakimś cudem strzeliliśmy gola.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:10

@Mihex: True. Graliśmy lepiej z takimi tuzami jak Denilson lub rozpięty między drzewami jak brzmi jego indiańskie imię a po marokańsku Chamakh.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:07

Dziś to dopiero na AFTV polecą fucki.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:05

Jens proszę wchodź za Cecha.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:04

Ten mecz do tej pory wygląda na sabotaż.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 15:00

Dosłownie nie wierzę,że można być aż tak cieniutkim a jednak.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:56

Brawo Pany.Brawo.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:55

Niesamowitym jest to z jakim spokojem BHA odparowuje Nasze ataki. Każdy wie co ma robić i jak śpiewał Dezerter "Nie ma zagrożenia".

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:53

Ładnie gra Brighton a przy okazji to dość fajna mieścina.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:49

@TomekO: Dlatego napisałem powinien a nie podda się. Taki delikatny niuans.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:48

O kurcze Lokadia gra w BHA. Fajny napastnik.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:46

Po ewentualnej przegranej w tym meczu Wenger powinien podać się do dymisji.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:44

Przy interwencjach Cecha drżę teraz tak samo jak kiedyś przy piłkach w stronę Fabiańskiego gdy ten popisywał się między Naszymi słupkami.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:42

To nie jest kwestia umiejętności gdy Schelotto gra lepiej od Ozila.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:39

Z cyklu komiczny odcinek cykliczny mecz Arsenalu.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:38

Petr doskonała interwencja a Mustafi klasa sama w sobie.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 14:37

Pięknie.Zaczęło się.

Komentowany temat: Mecz o pietruszkę? Brighton vs Arsenal 04.03.2018, 13:45

Ta ławka rezerwowych wygląda jak z jakiegoś beniaminka.Dosłownie strach się bać.

Komentowany temat: Wenger: Brighton to mocna drużyna 03.03.2018, 21:33

Barcelona,RM czy nawet Milan to mocna drużyna a to do cholery jest Brighton chociaż z drugiej str mamy mniej punktów żeby spaść na jej miejsce niż żeby dostać się na fotel lidera więc są diabelnie dla Nas mocni. OMG.

Komentowany temat: Harry Redknapp: Wenger musi opuścić Arsenal 03.03.2018, 17:16

Redknapp dość szarmancko wypowiedział to co wszyscy a przynajmniej większość wie już od lat.Czas świeżej krwi i zmian.

Widzaiałem Wengera w gorszym stanie parę lat temu i już wtedy było widać,że jest źle a teraz ta cała fala obwiniania z resztą zasadnego która spadła na niego powoduje,że człowiek jest na skraju wyczerpania i potrzebny mu długi odpoczynek.Mógł go wywalczyć już parę sezonów temu ale arogancja i pycha pchnęły go do stanu obecnego. Uwielbiany trener stał się pośmiewiskiem Europy. Takie zbiera owoce na koniec swojej przygody z klubem który niewątpliwie kocha.Od bohatera do zera.

Komentowany temat: Pokaz bezsilności: Arsenal 0-3 Man City 02.03.2018, 12:55

@Gofer999: Muźinów chyba tak się ładnie nazywa.

Komentowany temat: Pokaz bezsilności: Arsenal 0-3 Man City 02.03.2018, 11:08

@lucasnoline: No właśnie za tego totalnie bezproduktywnego nawet nie wiem kto to jest skrzydłowy,napastnik, pomocnik nazwijmy go Afroamerykaninem który snuje się po boisku wstawiłbym Jacka lub nawet Iwobiego któremu raz od wielkiego dzwonu coś wyjdzie ale tu będziemy musieli oglądać jak Welbeck łamie sobie nogi o linie pola karnego.

Komentowany temat: Pokaz bezsilności: Arsenal 0-3 Man City 02.03.2018, 11:00

Na Milan właściwie warto wyjść chyba fałszywą 9 bo i tak nie ma kogo na napadzie ustawić a zagęszczenie środka pola może przynieść lepsze rezultaty.

Komentowany temat: Wenger: City jest lepsze od Arsenalu 02.03.2018, 00:52

Mowa zrezygnowanego człowieka który powinien odejść dawno temu.Dziękujemy za cały wkład w historię tego pięknego klubu ale to już czas.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady