Komentarze użytkownika Theov47

Znaleziono 1140 komentarzy użytkownika Theov47.
Pokazuję stronę 6 z 29 (komentarze od 201 do 240):

Komentowany temat: Walcott: Szybcy zawodnicy pomogą Özilowi 12.09.2014, 10:17

Mądrze gada z tym podwajaniem. Oby wrócił jak najszybciej.

Komentowany temat: Brady: Welbeck może stać się drugim Henrym 11.09.2014, 20:46

Nie no Brady kompletnie odleciał, ja liczę, że to będzie drugi Sturridge i będę bardzo zadowolony ;)

Komentowany temat: Wenger o City i zdobyciu zaufania 11.09.2014, 16:32

Widziałem już podobne wypowiedzi, mam na myśli: "Cieszymy się z tego, to także okazja do pokazania, że potrafimy sobie poradzić z takimi przeciwnikami i że mamy odpowiednią jakość, by tego dokonać." Kończyło się różnie. Oby wygrali, według mnie to bardzo ważny mecz.

Komentowany temat: Theo o swojej rehabilitacji i powrocie 10.09.2014, 16:15

Nie mogę się już go doczekać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 22:51

Pier*lona przerwa, jak zwykle nie może się obyć bez kontuzji. Kto jak kto ale akurat Ramsey? :(

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 03.09.2014, 23:31

Doktor najbardziej pamiętam, że niektórzy tu życzyli mu połamania nóg, przykro się to czytało. Wymiana z Chelsea na Sturridga? Ciężka decyzja ze względu na sympatie do Walcotta.

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 03.09.2014, 22:41

Welbs chce się pokazać :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 02.09.2014, 00:15

Liczę, że Welbeck wypali, ale wydaje mi się, że to paniczny ruch ze strony Wengera, nie wiem czy mu można ufać.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 23:55

Kto by pomyślał, że będę się denerwował transferem Welbecka :D Po prostu potrzebny jest nam napastnik.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 23:27

Zuki To byłby niezły CS z Van Gaala :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 22:58

Ważne, żeby strzelał, nie ważne jak ;)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 22:42

mrsomebody No mam nadzieje bo bez tego ani rusz.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 22:15

Nie wierzę, że to mówię ale... Dawać tego Welba! :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 21:22

O Jezu co za dzicz.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 20:43

Nie jest ciężko znaleźć lepszych od Sanogo, na prawdę.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 20:26

Co za gimby pod tym ES stoją :/

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 20:03

Haha Wenger jak będzie dorzucał po funciaku za Carvalho to może nie zdążyć :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 19:44

youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4
Oby jednak definitywny bo jak tak to... no nie.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 19:32

Dawaj sznur!

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 19:08

Nie ma szans, żeby Borussia puściła Reusa. Szkoda.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 17:05

Przykre, że na zagranicznych forach już z nas drwią, Wenger jak zwykle ma swoją bajkę.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 16:57

Reus byłby idealny za rok, bo Cazorla też będzie miał już swoje lata.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 16:28

Nie ale faktycznie nikogo konkretnego nie będzie, z Ozilem też byliśmy dogadani przed DD.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 16:25

BREAKING: Arsene Wenger aktualnie pompuje materac, wkrótce powinien położyć się do snu ;)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 16:19

mercol To był żart ;) Po prostu przydało by się w jednym okienku zrobić 3 konkretne transfery i starczy. Po co nam szrot?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 16:15

Wenger niczego nie lubi, teraz łaskawie co okienko kupuje po jednym klasowym zawodniku, więc klasowej jedenastki doczekamy się za jakieś 9 lat :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 15:57

Wyłączyłem się na jakieś 15 godzin, wchodzę i widzę to samo. Ktoś z BBC napisał, że nikogo nie kupimy, a liczyłem na ciekawe DD.

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 23:22

Nie panikujcie, przecież Artete ściągnął w 15 minut :D

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 22:40

Dobra, jutro wszystko będzie jasne, ale jak Falcao wyląduje w MC to szykuje sznur ;) Ale jestem dobrej myśli i wierze, że będzie ten cały ŚPD i ŚN, a nawet jak nie będzie to nie można odwracać się od drużyny. Papa naładuj komórkę na jutro, żeby bateria nie siadła :D

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.08.2014, 22:30

Ale od Podolskiego oczekuje się szczególnie pod koniec okienka większego zaangażowania w grę, tak jak choćby robi to Alexis, a on zaledwie zaliczył 5 podań. Trochę za mało jak na niego, a wiemy nie od dziś, że grać potrafi ;)

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.08.2014, 22:01

"Niektórzy myślą, że jeżeli nie wygrywasz meczu, jedynym rozwiązaniem jest zakup nowego gracza."
Pewnie nie wziął pod uwagę ile sytuacji zmarnował Sanogo a o Giroud to już nie wspomnę, niestety zostaliśmy z tym który nie strzela nic, a podobno chcemy coś wygrać. Czy to na prawdę takie dziwne, że potrzebujemy solidnego napastnika? No ludzie :D

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 21:30

danielosik Chyba nie ma wyboru, bo kibice płaczą coraz bardziej :)

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 21:27

Nie potrafię zrozumieć czemu po odejściu RVP nie zastąpiliśmy go równie dobrym napastnikiem. Ciągnie się to już 2 lata, a w końcu naszym priorytetem w każdym okienku powinien być klasowy napastnik. Wenger ściągnął Sancheza na napad a okazuje się, że nadaje się raczej na skrzydło i znów mamy problem.
goal.pl/251248-wenger-chcemy-sprowadzic-przynajmniej-3-klasowych-zawodnikow.html
Wypowiedź z przed roku i jak tu mu wierzyć?

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 21:09

Na Falcao chyba raczej nie ma szans bo jak to powiedział Papa: "nie mamy nieograniczonego budżetu".

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 21:02

Shogun nasi nie grali aż tak źle, sęk w tym, że Sanogo nie potrafi strzelać i trzeba szybko interweniować.

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 21:00

Ma kupić napastnika koniec kropka, ten mecz to dobitnie pokazał, no chyba, że marzy mu się LE.

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 20:56

Jutro się przekonamy gdzie sięgają nasze ambicje. Jutro chciałbym widzieć Destro i koniecznie Carvalho.

Komentowany temat: Loic Remy zawodnikiem Chelsea 31.08.2014, 20:24

Jak już pisałem, zaraz mnie coś rozj*bie :)

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 20:06

Redzik moim zdaniem za nic :D

Komentowany temat: Lisy wymagającym rywalem. Remis na King Power Stadium 31.08.2014, 20:04

Teraz 14 dni czekania. A nie smak pozostał. Czekam na powrót Walcotta.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady