Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34500 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 2 z 863 (komentarze od 41 do 80):
Sprzedać jedynego napastnika jakiego mamy, Rogers co z LS ma nie za dużo wspólnego i gramy. I potem Artetaout w październiku wróci na salony
@NicolasJover: No my bez napastnika zagramy sezon. Faktycznie win dla nas
Alvarez to najgłupszy transfer jaki moglibyśmy zrobić. Wydawać ponad 100 mln na zmiennika dla Gyo.
Albo ta wymiana 50 mln + Gyo za niego. Wymiana na poziomie Eto i Ibrahimovića kiedyś
Lautaro Martinez nie wiem czy strzeliłby 5 goli w Premier League. Okropny napastnik do oglądania. W wyścigu przegrałby z Mertesackerem. Aż strach że Alvarez przegrywa z nim rywalizację
Nie lubię go, ale mam wrażenie że Messi z piłką to cały czas najlepszy piłkarz na świecie
Argentyna składowo ćwierćfinał maksymalnie według mnie.
A co myślicie o "From"? Dziś był 9 odcinek. Ten sezon zawód lekki, ale może ostatni odcinek odda.
@ozzy95: Co kto lubi. Dla mnie Jajo i Baelor to jedyne spoko postacie. Duncan dzban totalny i na ten moment nie wygląda na wielkiego wojownika (wiadomo później okaże się inaczej), ale ta postać mnie nie przekonuje.
Reszta Targaryenow bez jakiejkolwiek charyzmy.
Na Ród smoka każdy patrzy przez pryzmat GOT która była GOATem i już tego się nie powtórzy. To tak jak dla fanów piłki nożnej każdy mecz po PSG vs Bayern był słaby.
@ozzy95: Twórcy Rycerza zrobili skrót chodzenia po targu w czwartkowy poranek
Ród smoka oglądali? Fajny pierwszy odcinek. Ludzie co twierdzą że Rycerz siedmiu królestw jest lepszy od tego to odklejniecu totalni
@Pawelars napisał: "Czym się różni Eze od Morgana Rogersa?"
Imieniem i nazwiskiem
Alvarez ma być zmiennikiem Martineza w dalszej części mundialu. Lautaro jest średni to gdzie jest Julian? Nie wygrałby rywalizacji z Gyo
@nicniewymysle napisał: "jak tylko Martin zszedł to nie tylko środek nie istniał, ale wręcz cała drużyna"
Odegaard zszedł w 5. minucie meczu?
@Matelko: Od razu
Undav pewnie wskoczy do składu kosztem Havertza. Niemcy bez napastnika grają
Szkoda Tonaliego na Spurs. Za dobry na nich
Robił ktoś kiedyś paszport tymczasowy na lotnisku od razu przed lotem?
Ale wejdzie majóweczka. 1 mają, kurczak z grilla i mecz co da tytuł
@ozzy95: Nie znam genezy ale Patryk chyba z Mateuszem tę stronę razem tworzyli
@ozzy95: Z tego co widzę to nie RahU pisał newsa
Sobota 1 maj. Jak wygramy że Spurs to jesteśmy mistrzem Anglii. Co myślicie?
Kalendarz jak kalendarz z każdym trzeba zagrać. Druga część sezonu wygląda trochę łatwiej patrząc na mecze domowe i wyjazdowe
Diomande przypomina mi stylowo Semenyo. Powinien Iraola go dobrze wykorzystać
@Garfield_pl: Ciekawe kto to jest HandofArsenal. Musi to być ktoś blisko klubu. Na tt widziałem teorie, że to może być Per Mertesacker
Jutro kalendarz Premier League. Liczę na jakieś Hull na Emirates w pierwszej kolejce
Dziady z Poznania już pełne matki na zespół co pierwszy raz słyszę
@Dzulian: Ciekawe od kogo Romano skopiował.
Martinelli idzie do linii, głowa ma dół i dośrodkowanie
Barcola brać
Brawo sędzia. Nie ma mowy o karnym
@TrueGunner napisał: "Takie wynalazki jak Hernadnez i Rabiot to wgl z ławki powinny się nie podnosić"
Kto gra lepiej od nich?
Więcej Francuzów jest w Senegalu niż we Francji?
@WygramyTo napisał: "odważna teza, że Romano nie ma żadnych dojść."
Chłop wszystko kupiuje, zawsze jest drugi. Zobacz głębiej na tt
Saliba na tym LŚO nie pasuje totalnie
@WygramyTo napisał: "Tonali jednak w Tottach
Romano mocno grzeje temat"
Romano to kopiuje od innych bo sam nie ma dojść
@WygramyTo napisał: ": jeśli mam być brutalnie szczery to nie wiem czy chciałem Hecke i Senseia w AFC bo zbytnio nie wiedziałem o ich istnieniu przed lataniem na lineupie Romano"
Oglądasz Premier League czy tylko Arsenal?
Alex Scott mi od jakiegoś czasu zaczyna się podobać
@WygramyTo napisał: "Pytam bo szczerze tej pierwszej 2 w ogóle nie znałem zbytnio."
Może nie ogórki a chciałbyś ich? Dla mnie nikt z nich nie wchodzi nawet do naszej kadry meczowej
@WygramyTo napisał: "Tottki i Real urządzają jakiś wyścig między sobą w te okno."
W sprowadzaniu ogórków?
Przyjdzie Tzolis czego oczekujecie w pierwszym sezonie? Dajmy na to 6g + 6a spoko?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@NicolasJover napisał: "Cały sezon graliśmy bez napastnika."
Wiadomo xD