Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34500 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 3 z 863 (komentarze od 81 do 120):

Tross chyba ma najlepszą drugą nogę w AFC. Ogólnie @Be4Again: nie przepada za Leo także komentarze odnośnie jego traktować z przymrużeniem oka

@WygramyTo napisał: "Pedri,Gavi"

Gdzie te ogórki do Santiego

@Be4Again napisał: "Yildiz, Kvara?"

Santi też zaczynał na skrzydle, ale stylowo gdzie oni, a gdzie Santi?

Dla mnie z Arsenalu najbliżej Trossard, a w Europie chyba Vitinha

@alexis1908: Orny mówi, że jest otwarty na transfer. W Newcastle też stoi w miejscu albo i nawet się cofa. Szuka nowych wrażeń.

@Womanizer napisał: "~35 za Martinellego, 15 za Trossarda, 10 za Vieire i 5 za Jesusa."

Taka Chelsea czy Liverpool wyciągają 120 mln za tych piłkarzy

Tottenham wraca do gry? Transfery zaczynają wyglądać nieźle. Tonali solidnie ich wzmocni

@WygramyTo napisał: "Wharton, Eliot Anderson, Tonali, M.Fernandes z WHU"

Anderson > Wharton > Tonali > Fernandes

Ogólnie pierwsza trójka to jest dwie półki wyżej każdy niż piłkarz WHU

@WygramyTo: Porównując do Hiszpanii 2008-12 to według mnie tylko Yamal wchodzi tam do kadry na mistrzostwa

Williams każde zagranie fatalne. Jak najdalej od Arsenalu

Jakby WZP mieli atak z Curacao wczoraj to mogliby wygrać

Co ci Hiszpanie grają haha
A komentarzy chyba z Fcbarca.com bo nawet ich chwalą

Bez Merino Hiszpania nie wygra

Okolice 50 mln, % od następnej sprzedaży i nawet do Chelsea Ethan może iść

@coooyg11 napisał: "Ten Tziolis liczby wykręcił kosmiczne, jednak na kompilacjach to tak bez szału wygląda, szybkość przeciętna, drybling przeciętny, nie wiadomo co oni myśleć.

Dodatkowo miał już epizod w Norwich gdzie odbił się od ściany.

Czy to będzie jakiś wielki upgrade względem Gabiego? Kurde nie wydaje mi się"


Jeżeli przychodzi na ławkę i będzie choćby Barcola to spoko, ale jak to ma być jedyny LS i Gabi/Leo zostaje to dramat

@WygramyTo napisał: "Podobno Mou zarządal nominalnej 9 w Realu.

W strefie zainteresowania Vlahovic i Woltemade

Real zaczyna być znów poważnym klubem."


To są wzmocnienia na Real niby?

@pablofan napisał: "Leo czy ode bez formy, Gyok złom techniczny, czy jak niektórzy pisali beznadziejny Madueke"

Te złomy dału temu klubowi mistrztwo i finał LM.
Nwanieri jak na razie dał dwa fajne mecze i resztę bardzo słabych.

Laskowski to TOP najgorszych komentatorów w Polsce. A jeszcze jak komentuje z Podolinskim co pozjadal wszystkie rozumy to odechciewa się oglądać.

@alexis1908: Nie oglądałem meczu i po twoim komentarzu nie wiem komu wierzyć. Na tt znowu czytałem, że mało pograł przy Hincapie

Będzie śmiesznie jak to właśnie Szwecja będzie czarnym koniem turnieju

@kaljot napisał: "Bouadi Rogers tzolis czy bouadi Barcola tzolis ?"

Rogers, Barcola, Tzolis

@Damper: Dodaj kiedy to pisałem. Grał fatalnie. Ratuje go te gole. Dziwię się z że MOTM nie dostał Undev.

@ArsenalChampion napisał: "Holendrzy całkiem mocny skład, tylko ta ofensywa mogla by być lepsza"

Dla mnie gorszy skład niż choćby Brazyli

@Theo10: Oczywiście, że fajnie. Każdemu naszemu ofensywnemu zawodnikowi życzę walki o króla strzelców. Nie kibicuje tylko wybranym. Szkoda, że jeszcze z dwóch nie dołożył bo lepszej okazji nie będzie

@Simpllemann: Ale na 7-1 kto to widział. To nie są ważne gole

@NicolasJover napisał: "akurat ty jesteś jednym z tych, którzy ze sprawiedliwym liczeniem goli nie ma nic wspólnego ;)"

Oczywiście. Podobnie jak i ty :)

Musiale bym przyjął na ŚPO

@Damper napisał: "Kai trzecia bramka na mundialu. Na Euro strzelił do tej pory cztery gole, więc to jego siódma bramka na wielkich turniejach reprezentacyjnych.

To więcej niż m.in.:
Robin van Persie (6 bramek)
Wayne Rooney (6 bramek)
Ruud van Nistelrooy (6 bramek)

Dogonił Alana Shearera i Oliviera Giroud (7 bramek)"


Praktycznie każdy z tych zawodników grał na ME 16 drużyn i MŚ 32. Mniej meczów, mniej słabych drużyn. Ciekawostka, ale ciężko teraz sprawiedliwie liczyć gole i porównywać obecnych ze starymi zawodnikami

Pierwszy Arsenalowy gol. Brawo.

Chociaż to karny z drugiej strony...

Havertz z kandydaturą to najgorszego gracza pierwszej kolejki

I takie Curacao będzie lepiej wspominane przez ludzi po 20 minutach z Niemcami niż Polska z ostatnich 4 mundiali

Hymn Niemiec absolutnie TOP3 zawsze. Lubię

Real z trenerem, któremu futbol uciekł dawno i jak na ten moment dla mnie z przeciętnymi transferami to największa zagadka na najbliższy sezon. Ćwierćfinał LM i 3 miejsce w lidze to maksimum

Brazylia nie licząc boków obrony i napastnika to ma zespół na półfinał. Ale te braki co pisze myślę, że powodują maksymalnie ćwierćfinał

Bouaddi wątpię żeby był rozpatrywany przez Artete. Widać, że Mikel nie przepada za zawodnikami z Afryki. Pewnie że względu na PNA który jest co dwa lata

Brawo Katar. Szwajcaria fatalny mecz

@Dzulian napisał: "Za to na pewno będzie więcej umiejętności piłkarskich względem Gabiego :)"

O to nie trudno. Ale brakuje mi jakiegoś wariata co kiwnie i zrobi przewagę. Ja tę wymianę LS biorę w ciemno, ale liczyłem na więcej

Średnio mnie jara wymiana Gabiego i Leo na Rogersa i Tzolisa. Dynamiki nie będzie za dużo z tej strony.

@kamo99111 napisał: "Akurat Saka ten sezon miał bardzo słaby, a już punktem kulminacyjnym był finał LM gdzie nasz starboy wyglądał jak Madueke v2..."

Akurat Madueke w finale alam wyglądał zdecydowanie lepiej niż Saka

Martinelli mógłby strzelić z dwa gole na mundialu. Może inne kluby przypomniały by sobie o jego istnieniu.

@Dominik11 napisał: "Arsenal wycofuje się z wyścigu o Mateusa Fernandesa. Kanonierzy nie chcą płacić 80 milionów euro, a tyle wynosi klauzula zawodnika w kontrakcie. Pomocnik prawdopodobnie trafi do Manchesteru United. (James Ducker)"

Bardzo dobrze. Nie wart tej ceny

Tu są tylko hejterzy Gyo. Kilku.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady