Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34500 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 3 z 863 (komentarze od 81 do 120):
@WygramyTo napisał: "Pedri,Gavi"
Gdzie te ogórki do Santiego
@Be4Again napisał: "Yildiz, Kvara?"
Santi też zaczynał na skrzydle, ale stylowo gdzie oni, a gdzie Santi?
Dla mnie z Arsenalu najbliżej Trossard, a w Europie chyba Vitinha
@alexis1908: Orny mówi, że jest otwarty na transfer. W Newcastle też stoi w miejscu albo i nawet się cofa. Szuka nowych wrażeń.
@Womanizer napisał: "~35 za Martinellego, 15 za Trossarda, 10 za Vieire i 5 za Jesusa."
Taka Chelsea czy Liverpool wyciągają 120 mln za tych piłkarzy
Tottenham wraca do gry? Transfery zaczynają wyglądać nieźle. Tonali solidnie ich wzmocni
@WygramyTo napisał: "Wharton, Eliot Anderson, Tonali, M.Fernandes z WHU"
Anderson > Wharton > Tonali > Fernandes
Ogólnie pierwsza trójka to jest dwie półki wyżej każdy niż piłkarz WHU
@WygramyTo: Porównując do Hiszpanii 2008-12 to według mnie tylko Yamal wchodzi tam do kadry na mistrzostwa
Williams każde zagranie fatalne. Jak najdalej od Arsenalu
Jakby WZP mieli atak z Curacao wczoraj to mogliby wygrać
Co ci Hiszpanie grają haha
A komentarzy chyba z Fcbarca.com bo nawet ich chwalą
Bez Merino Hiszpania nie wygra
Okolice 50 mln, % od następnej sprzedaży i nawet do Chelsea Ethan może iść
@coooyg11 napisał: "Ten Tziolis liczby wykręcił kosmiczne, jednak na kompilacjach to tak bez szału wygląda, szybkość przeciętna, drybling przeciętny, nie wiadomo co oni myśleć.
Dodatkowo miał już epizod w Norwich gdzie odbił się od ściany.
Czy to będzie jakiś wielki upgrade względem Gabiego? Kurde nie wydaje mi się"
Jeżeli przychodzi na ławkę i będzie choćby Barcola to spoko, ale jak to ma być jedyny LS i Gabi/Leo zostaje to dramat
@WygramyTo napisał: "Podobno Mou zarządal nominalnej 9 w Realu.
W strefie zainteresowania Vlahovic i Woltemade
Real zaczyna być znów poważnym klubem."
To są wzmocnienia na Real niby?
@pablofan napisał: "Leo czy ode bez formy, Gyok złom techniczny, czy jak niektórzy pisali beznadziejny Madueke"
Te złomy dału temu klubowi mistrztwo i finał LM.
Nwanieri jak na razie dał dwa fajne mecze i resztę bardzo słabych.
Laskowski to TOP najgorszych komentatorów w Polsce. A jeszcze jak komentuje z Podolinskim co pozjadal wszystkie rozumy to odechciewa się oglądać.
@alexis1908: Nie oglądałem meczu i po twoim komentarzu nie wiem komu wierzyć. Na tt znowu czytałem, że mało pograł przy Hincapie
Będzie śmiesznie jak to właśnie Szwecja będzie czarnym koniem turnieju
@kaljot napisał: "Bouadi Rogers tzolis czy bouadi Barcola tzolis ?"
Rogers, Barcola, Tzolis
@Damper: Dodaj kiedy to pisałem. Grał fatalnie. Ratuje go te gole. Dziwię się z że MOTM nie dostał Undev.
@ArsenalChampion napisał: "Holendrzy całkiem mocny skład, tylko ta ofensywa mogla by być lepsza"
Dla mnie gorszy skład niż choćby Brazyli
@Theo10: Oczywiście, że fajnie. Każdemu naszemu ofensywnemu zawodnikowi życzę walki o króla strzelców. Nie kibicuje tylko wybranym. Szkoda, że jeszcze z dwóch nie dołożył bo lepszej okazji nie będzie
@Simpllemann: Ale na 7-1 kto to widział. To nie są ważne gole
@NicolasJover napisał: "akurat ty jesteś jednym z tych, którzy ze sprawiedliwym liczeniem goli nie ma nic wspólnego ;)"
Oczywiście. Podobnie jak i ty :)
Musiale bym przyjął na ŚPO
@Damper napisał: "Kai trzecia bramka na mundialu. Na Euro strzelił do tej pory cztery gole, więc to jego siódma bramka na wielkich turniejach reprezentacyjnych.
To więcej niż m.in.:
Robin van Persie (6 bramek)
Wayne Rooney (6 bramek)
Ruud van Nistelrooy (6 bramek)
Dogonił Alana Shearera i Oliviera Giroud (7 bramek)"
Praktycznie każdy z tych zawodników grał na ME 16 drużyn i MŚ 32. Mniej meczów, mniej słabych drużyn. Ciekawostka, ale ciężko teraz sprawiedliwie liczyć gole i porównywać obecnych ze starymi zawodnikami
Pierwszy Arsenalowy gol. Brawo.
Chociaż to karny z drugiej strony...
Havertz z kandydaturą to najgorszego gracza pierwszej kolejki
I takie Curacao będzie lepiej wspominane przez ludzi po 20 minutach z Niemcami niż Polska z ostatnich 4 mundiali
Hymn Niemiec absolutnie TOP3 zawsze. Lubię
Real z trenerem, któremu futbol uciekł dawno i jak na ten moment dla mnie z przeciętnymi transferami to największa zagadka na najbliższy sezon. Ćwierćfinał LM i 3 miejsce w lidze to maksimum
Brazylia nie licząc boków obrony i napastnika to ma zespół na półfinał. Ale te braki co pisze myślę, że powodują maksymalnie ćwierćfinał
Bouaddi wątpię żeby był rozpatrywany przez Artete. Widać, że Mikel nie przepada za zawodnikami z Afryki. Pewnie że względu na PNA który jest co dwa lata
Brawo Katar. Szwajcaria fatalny mecz
@Dzulian napisał: "Za to na pewno będzie więcej umiejętności piłkarskich względem Gabiego :)"
O to nie trudno. Ale brakuje mi jakiegoś wariata co kiwnie i zrobi przewagę. Ja tę wymianę LS biorę w ciemno, ale liczyłem na więcej
Średnio mnie jara wymiana Gabiego i Leo na Rogersa i Tzolisa. Dynamiki nie będzie za dużo z tej strony.
@kamo99111 napisał: "Akurat Saka ten sezon miał bardzo słaby, a już punktem kulminacyjnym był finał LM gdzie nasz starboy wyglądał jak Madueke v2..."
Akurat Madueke w finale alam wyglądał zdecydowanie lepiej niż Saka
Martinelli mógłby strzelić z dwa gole na mundialu. Może inne kluby przypomniały by sobie o jego istnieniu.
@Dominik11 napisał: "Arsenal wycofuje się z wyścigu o Mateusa Fernandesa. Kanonierzy nie chcą płacić 80 milionów euro, a tyle wynosi klauzula zawodnika w kontrakcie. Pomocnik prawdopodobnie trafi do Manchesteru United. (James Ducker)"
Bardzo dobrze. Nie wart tej ceny
Tu są tylko hejterzy Gyo. Kilku.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tross chyba ma najlepszą drugą nogę w AFC. Ogólnie @Be4Again: nie przepada za Leo także komentarze odnośnie jego traktować z przymrużeniem oka