Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34500 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 4 z 863 (komentarze od 121 do 160):
Meksyk to dziś dla mnie taka gorsza wersja Arsenalu trochę była
O 4 nad ranem mecz o pierwsze miejsce. Katastrofalny mecz otwarcia pod względem poziomu
Ten sędzia w PL robi 4 czerwone na mecz
Meksyk z takim rywalem też bardzo słabo. Nie zdziwię się jak tu grają najsłabsze drużyny grypy A
RPA i tak gwiazdeczki by ograły bez mydła.
Iwański na mecz otwarcia? Zaskoczenie na początek mundialu
@alexis1908: Bo tu się nie da gadać o kimś innym. Zawsze kończy się na Gyo.
Bernardo Silva blisko Realu.
Havertzowi życzę zdrowia i gry na miarę pieniądzy które zarabia
@NicolasJover napisał: "Jakie to ma odniesienie do świata piłki nożnej ?"
A jakie odniesie ma zepsuta maszyna na zakładzie?
@NicolasJover: A jak pracownik A w tym czasie spalił paczkę fajek, a pracownik B nie pali?
@pioafc napisał: "Saga normalnie jak z Kalou kiedyś"
Oby podobnie się skończyło i ten średniak nigdy tu nie trafił
Kurde w wieku 17 lat nawet bym się nie zastanawiał czy wstawać na Czechy vs Korea o 4:00. Teraz nawet o tym nie myślę
@NicolasJover napisał: "Nie no gdzie z tą portugalią. Zwycięstwo Portugali przekreśli szansę Declana na złotą piłkę."
Niestety Declan przez przegrany finał LM nie ma szans na ZP. Jak Anglia to Kane wygra
Dobra start mundialu. Kibicuję Anglii, ale chciałbym żeby wygrała Portugalia.
Costa, Cancelo, Dias, Inacio, Mendesa, Vitinha, Neves, Bruno - Bernardo, Leao - Ronaldo
Jak trener nie będzie cudować z Dalotami to dla mnie to jest najmocniejsza 11 na mundialu
A ogólnie w rankingu strzelców czemu Gyokeres jest wyżej niż Sesko? Przecież powinni przeliczać minuty. Nie znają się w ogóle tam. Trzeba ich na staż do 5 użytkowników k.com wysłać
Już widzę jakby zwolniennicy Sesko tak samo liczyli te minuty w odwrotnej sytuacji
@Matelko napisał: "Widziałby ktoś u nas do wzmocnienia środka pola Bruno Guimarães?"
Chyba każdy kto odrobinę zna się na piłce
@NicolasJover napisał: "Dużo nie brakowało a dał by nam karnego w finale LM ;)"
Gole z karnych się nie liczą przecież
Madueke z lepszym podaniem i strzałem byłby podstawowym PS ostatnio w Arsenalu patrząc jak zjechał z formą Saka
@Adamarsenal1 napisał: "Ma pecha chłopak do kontuzji."
PO zaczyna wyglądać na największy priorytet.
@losnumeros: Saka już niestety wybiegł z obiegu najlepszych skrzydłowych świata. Liczę że wróci do optymalnej dyspozycji.
Uwielbiam Sake ale jak w finale LM wchodzi Madueke i wygląda lepiej to daje trochę do myślenia
Saka to golden boy i go nie można krytykować.
@alexis1908: Jestem team Gyo w rywalizacji z Sesko,ale napastnik United na pewno nie jest najgorszy w lidze.
@Theo10 napisał: "No przecież daję karne, które już w dużej mierze są loterią"
Błagam...
Kai jest ok, ale zdecydowanie nie wart tygodniówki w porównaniu z innymi naszymi zawodnikami
Jak sprzedamy Gabiego za mniej niż 50 to frajerstwo jest
Teraz ciężko mi obstawiać przed transferami ale jak tak to według mnie:
1. Arsenal
2. United
3. Liverpool
4. City
5. Chelsea
Kozak Marquinhos
@Wojakus napisał: "myslisz ze Tonali za Zubiego to zmiana jakościowa na plus?"
Według mnie zdecydowanie. Tonali + Fernandes za Zubiego i Norgaarda byłoby ok
40 mln maksymalnie bym za niego dał. Solidny zawodnik, ale dla nas co najwyżej za Norgaarda
Maja jak jutro wygra to TOP 2 sportowców Polski już mamy w plebiscycie pewne
@Damper: Zobaczymy jak będzie. Może być tytuł jak i 6 miejsce. Odchodzi od nich mentor, lider. Są przyzwyczajeni do pewnych zachowań, sposobu bycia, a wraz z odejściem Pepa pewne standardy się kończą. Ciężko to porównać to odejścia Wengera czy SAF bo City kadrowo stoi lepiej, ale to będzie przeskok wielki. + Odejście Bernardo który był głową Pepa na boisku.
Maresca to ciekawy trener gdzie zaczął sobie dobrze radzić w Chelsea i go zwolnili. Ale w przypadku City ciężko będzie o czas. Tam są dwa sezony bez tytułu, a Pep przyzwyczaił ich do zdobywania go seriami. Jak nie zaczną dobrze to zacznie się robić nerwowo
@Damper: @WygramyTo: Zapominacie, że odchodzi stamtąd Pep. To będzie gigantyczna zmiana. Dla mnie City to największy znak zapytania na następny sezon
@Damper: Jak Haaland odejdzie to tam będzie walka o TOP4. Chyba że dostaną jeszcze -pkt to o utrzymanie
Zaryzykuję stwierdzenie, że Man United zostanie vice mistrzem. Mistrzostwo dla nas ze sporą przewagą
Gyo ma dziś urodziny, a @Vitold odchodzi. Przypadek?
@AtheneWins napisał: "Co dzisiaj na obiad miałeś? LSD w sosie psylocybinowym"
Czytanie ze zrozumieniem widzę dalej boli
@mistrzu973 napisał: "Pewnym do odejscia powinien byc tylko jesus, reszta tylko jesli znajdą się zawodnicy ktorzy podniosą poziom"
Taką stagnacją szybko się wykończymy. Jesteśmy na TOPie i trzeba korzystać.
@pablofan: Pisałem niżej. Mosquera przyszedł za grosze i sprzedałbym go tylko przy ofercie rewelacyjnej okolo70 mln.
@pablofan napisał: "Także totalnie nie rozumiem sprzedaży Ethana!"
To normalne. I nas ok dawna jak grał to bardzo słabo. W przeciętnej Marsylii nie potrafił wywalczyć sobie składu, a dochodziły też słuchy, że w ogóle się nie stara i brakuje mu dyscypliny. Arteta widać jego fanem nie jest i myślę, że jako iż to młody Angol to sporo można za niego wyciągnąć.
@pablofan napisał: "Kolejna rzecz. Havertz…."
Pisałem wiele razy, że w kwestii przydatności, zdrowia, gry w kratkę i tygodniówki co pobiera jest więcej zalet przy jego sprzedaży. Chociaż tak jak napisałem tylko przy dobrej ofercie. Według mnie przy około 50 mln można byłoby się zastanowić nad jego sprzedażą. Inaczej niech zostanie. Też się przyda.
Musimy się rozwijać a nie stać w miejscu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Vini jakby miał ciut oleju w głowie to super opcja na zamiennika Trossarda