Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34500 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 5 z 863 (komentarze od 161 do 200):
@Moczyknur: Świetnej to znaczy mniej więcej 70 mln za Mosquere czy 40 mln za Trossa. Świetna oferta to dla mnie przebicie aktualnej wartości i ceny co za nich zapłaciliśmy.
To tak bym to zrobił.
Nie do ruszenia: Raya, Timber, Saliba, Gabriel, Calafiori, MLS, Saka
Sprzedać przy świetnej ofercie: Mosquera, Zubi, Odegaard, Eze, Trossard, Gyokeres
Sprzedać przy normalnej ofercie: Merino, Havertz, Madueke, Kepa
Muszą odejść: White, Norgaard, Martinelli, Jesus, Nwanieri + reszta przeciętniaków z wypożyczeń
Calafiori ma coś w sobie co sprawia, że nie chcę jego odejścia.
@fabregas1987 napisał: "Zastanawialiście się dlaczego mając jeszcze 2 ofensywnych zawodników dostępnych w postaci Zubimendiego i Madueke to Gabriel podchodził do karnego? Ob****li majtki? Decyzja trenera? Brazylijczyk poszedł na ochotnika?"
Pisałem ostatnio, że podejrzewam że obsrali zbroję
@Arsenal2004: 15 mln po niezłym sezonie w Bundeslidze to frajerstwo
Haha ta kadra to jest absurd
Nwanieri jest na sell według mnie. Tak z 40 mln za niego wyjąć byłoby spoko. Za Vieire z 30. Martinelli 50, Jesus 10. I Kaśka ładna uzbierana.
@WygramyTo napisał: "Takie lfc może mieć 2 nowe skrzydła w lato i nikt nie patrzy na sentymenty w stronę Gakpo"
Na sentymenty z takim drewniakiem też bym nie patrzył
Dla mnie Kane grając w klubach Lewego robiłby podobne liczby.bale mam wątpliwości czy Lewy zrobiłby w Spurs to co Kane gdzie nie raz sam ciągnął wszystko
@alexis1908: W takim primie 2/3 sezony Suarez > Lewy i Kane, ale ogólnie całościowo najsłabszy z nich
@Numer10 napisał: "Lewy też więcej wygrał w życiu"
Piłkarsko. To że wygrał więcej nie podlega dyskusji.
Kane > Lewandowski dla mnie jako piłkarz
@WygramyTo: Mówiłem. Kobiecy sport to jest kabaret.
@WygramyTo: Damski tenis czy ogólnie sport ma mało z logiką wspólnego
@WygramyTo: W ataku Barca wygląda spoko, ale jak widzę ich obronę to śmiech na sali
@bizooon: Nie prawda. Saka nawet w tym sezonie jak miał za sobą Bena wyglądał znacznie lepiej.
@Tevez napisał: "Tylko że wtedy grali cały mecz w dziesięciu."
Ktoś słabo pamięta. My tam mieliśmy kilka niezłych okazji nawet w 10.
@WygramyTo: A w obronie dalej będzie 4 parodystów.
https://x.com/Gravitygunner14/status/2061496833436713292
Podobne podanie zawalił kiedyś do Saki na Anfield. Dla mnie numer 1 piłkarz do odejścia w tym oknie
Lammens patrząc na wyczyny Onany to skok jakościowy, ale bez przesady. On według mnie nie jest nawet blisko TOP5 bramkarzy ligi
@Theo10: WygramyTo to troll, ale pablofan to samo bo pisanie, że Gyo się nie nadaje do niczego, a Madueke ma jakieś pozytywy to jak inaczej nazwać?
@WygramyTo: Sanchez przyszedł do nas z Barcelony gdzie po Messim był ich najlepszym zawodnikiem w tamtym sezonie
Co do ostatniego karnego to podejrzewam, że głowa decydowała. Myślę, że Zubi czy Madueke byli brani przed Gabrielem pod uwagę, ale może stwierdzili, że nie chcą
Boli, ale myślałem, że będzie bardziej. Chłopaki dali z siebie. Nie przegraliśmy meczu w całym sezonie LM. Kosmos. Mikel dołoży jeszcze z dwóch czy trzech zawodników i wrócimy do finału za rok i wygramy.
Wolałbym Kepe na karne
Safonow jest Kozak na karne...
Trzeba strzelić bo Safonov jest dobry w karne a Raya wiemy
Jakbym już nie pisał to znaczy że nie żyje. Tętno 10000
Chryste
Wygramy to
A tak ogólnie jest 120 minuta i mamy zmianę Kepa czy Raya?
Btw. Safonow jest jaki jest ale świetnie broni karne
To dziś. Ja już na nie śpię czekam
Ależ szkoda, że Timber nie wykurował się chociaż kilka dni wcześniej, żeby zagrać że 45 minut z Palace. Tak czy siak miałem rację, że wróci na finał LM
Odpalcie sobie Kanał Sportowy i Piechotę jak wszedł do strefy kibica w Budapeszcie. Nasi fani są nie do pobicia. Na ten moment dominują w stolicy Węgier
Liczę na minimum -40 dla City. Za niedługo ma być wyrok. To będzie epicka walka o utrzymanie
@losnumeros: Razi ta tygodniówka Havertza patrząc co daje drużynie on, a co taki Rice, Saliba czy Gabriel.
Ledwo to dociera, ale jutro Arsenal zagra najważniejszy mecz za czasów mojego kibicowania.
Wystawieniem Rice na PO oddajemy walkowerem ten mecz
@Necro: Cech w swoim najlepszym sezonie w Arsenalu (nie wiem czy taki był) był gorszy niż Lehmann w swoim najsłabszy sezonie w tym klubie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ten Monga z Leicesteru to taki trochę Doku stylowo. Przyda się wiatrak