Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34451 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 259 z 862 (komentarze od 10321 do 10360):
@Naburator: Gdybać sobie możemy. Jak będzie LM to każdy piłkarz jest możliwy.
@Matelko: Pedro fajna kandydatura
@Kaczaza: Arteta totalnie nie stawia na Pepe. Według mnie powinien odejść i kupić kogoś kto mu pasuje.
Stoch i Wąsek niech utrzymają poziom a Żyła i Kubacki poprawią się o 10m i brąz możliwy
Wszyscy o napastnikach ale przy odejściu Laci, Nketi i prawdopodobnie Pepe to my potrzebujemy jeszcze skrzydłowego. Moim marzeniem jest Gnabry. A jak nie on? Tutaj wybór raczej ograniczony. Może Rodrygo z Realu? Może Gouiri?
Moim takim marzeniem numer 1 na ŚP jest Fede Valverde. Ciekawe jaka jest jego cena
@Matelko: @69Hunter1997: A gdzie rezerwowy PO, skrzydłowy i drugi napastnik? Oczywiście nazwiska spoko, ale samymi śp świata nie zwojujemy
@Marzag: Zajmuje 8 miejsce w lidze. Tak jak Arteta.
@ArsenalChampion: Początek ma niczym Arteta u nas.
@Marzag: A poprzednie lato to co? Wiadomo było już wtedy jaka jest sytuacja z Laca. Auba był po fatalnym sezonie.
@Marzag: Jeżeli TOP4 nie będzie przez brak napastnika to kogo to wina?
@Marzag: Pisałem to wiele razy. Jak da TOP4 to pierwszy będę go przepraszał. Ale jak będzie nawet 5 miejsce to pierwszy będę go wyrzucał
@Marzag: Ja nie chce u nas ani jednego z nich, ale jak już coś to potrzebujemy strzelca.
Powiedzcie mi tylko jedno. Czemu ten De Tomas (13 goli w lidze) zły, a Isak (4 gole w lidze) dobry?
@Garfield_pl: Sąsiad ostatnio miał i nie poleca.
Ludzie jakiego polecacie SUVa do 30k z napędem na cztery koła.
Brawo Wolves. A cieszyli się po golach chociaż?
@call_me: AlexVanPersie to był
U a VFB Stuttgart miało ze Svenem w LM grywać a tu dzielnie zmierzają do drugiej Bundesligi. Coś nie pykło chyba.
Xhaka cię zjadł chłopie. Gdzie ty na wielkie kluby?
Lepiej pogadać o kolejnej stracie punktów przez United dziś, która miejmy nadzieję stanie się faktem niż o polityce
Co do Wolves. Fatalny zespół do oglądania. Nie licząc wrzutek nie mają nic ciekawego do zaoferowania. Neves mnie tylko utwierdził w przekonaniu, że jest przeciętny.
@Sandbead: @BizoNxd6: Xhaka dziś zagrał zdecydowanie lepiej niż Neves.
Uff kozak to smakuje po takiej końcówce.
Najlepsi ŚO i Martinelli do czerwonej kartki. Najsłabsi na bokach obrony.
Dzisiaj? Xhaka > Neves
@Garfield_pl: Może być i Elneny. Byle nie Lokonga
Byle nie Lokonga. Jak coś to Emil i Ode na 8.
Xhaka jest jaki jest ale coś gra. W przeciwieństwie do takiego Lokongi
Skład jest dobry. O TOP4 śmiało taka jedenastka musi walczyć. O mistrzostwo? Boki obrony, Xhaka i Laca są do wymiany
Tak ogólnie to wiadomo coś kiedy Amazon będzie chciał ten serial z Arsenalem wypuścić?
Jak w tym roku LM nie będzie bto spokojnie zostanie. Ale za rok już odejdzie
Wiem, że statystyki ma słabe ale od bardzo dawna lubię grę Che Adamsa. Fajny, pracowity napastnik.
A co do nas. Wyniki piękne. Motywacja jutro powinna być jeszcze wieksza. Tylko zwycięstwo
Ward-Prowse ma najlepiej ułożona nogę w Premier League. Super. Utrzymać to Soton!
Ale brakuje mi podsłuchu sędziów w Premier League. Jak oni to tłumaczą między sobą ciekawe
Giroud strzelił dziś w 5 minut więcej goli niż my w tym roku.
Ciężki mecz to będzie. Zadowoli mnie nawet 1-0 po samobóju w 90 minucie
@Dominik17: Tierney na kapitana bo biega w spodenkach zimą!
Obecnie Mikel jesteś kiepskim rozwiązaniem Arsenalu
O kurde późno już. Idę poprawić humor na lepsze spanie na Devilpage i spać
@Dzulian: W maju to może być pozamiatane. Lepiej wygrać z Wolves a nie przegrać i dawać im jakiekolwiek powody żeby pomyśleli że jeszcze mogą o puchary powalczyć
@Theo10: Napisałem że jak przegramy. Wtedy lądujemy na ósmym miejscu. I tak naprawdę 5 drużyn walczy wtedy o LM. Mecz o 6 punktów jak pisałem. Przy zwycięstwie sytuacja poprawia się o 180 stopni
@marcingus1: W A klasie i okręgówce Żywieckiej.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Marzag: Nikt od Artety nie wymagał od razu awansu do LM. Nie przeinaczaj faktów. Od Artety wymagaliśmy trochę więcej niż ósme miejsce w lidze. Od Artety wymagaliśmy trochę więcej niż pobicie każdego niechlubnego rekordu Arsenalu. Przed sezonem była gadka, że jak teraz nie będzie TOP4 to powinien odejść bo nie mamy pucharów i mógł skupić się tylko na lidze. Ok. Sezon trwa. Jesteśmy w grze o LM. Jak do niej awansujemy to super, przepraszam Artete i wszystko co mówiłem, ale jak nie awansujemy to jak można dalej go bronić? Ile potrzeba czasu na zbudowanie zespołu? 10 lat? Ci co są od początku jego budowania będą chcieli coś w końcu wygrać i nie będą dłużej czekać. I tak będzie kręcić się koło.