Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34448 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 835 z 862 (komentarze od 33361 do 33400):
Na tą chwilę mamy już 30 bramek w lidzę ;)
Jest!! Tyko trzeba grać tak przez cały mecz a nie tak jak z Tottenhamem!!!
Ja zawsze byłem za Arshavinem!
Kurde we wtorek pokazują mecz West Hamu z Mułami w sportklunie zamiast Arsenal - Wigan w ramach Carling Cup :(
Jest dobrze, trzeba coś szybko strzelić bo takim tempem nie wytrzymamy całego meczu.
hehe patrzcie
sportfan.pl/artykul/21930/mourinho-zaatakowal-wengera-skoncz-gadac-o-dzieciakach
Bardzo ciężki mecz przed nami bo na Villa Park każdy mocny z Anglii ma zawsze problemy. Trzeba liczyć na potknięcia Chelsea i ManU i wygrać ten mecz i wtedy możemy zająć nawet pozycję lidera.
myślę, że taki skład da nam zwycięstwo:
---------------------Fabiański----------------------------
------Sagna-------Kościelny---DJ-----Clichy-------
------------------------Song--------------------------
--------Wilshere--------------------Nasri------------
-----van Persie----------------------Arshavin------
---------------------Chamakh-----------------------
Typuję 0-1 dla nas po bramce Arshavina.
Myślę, że to plotka. Mamy Fabiana i nie potrzeba nam narazie nikogo innego.
No Reina liczę na ciebie i twój zespól w meczu z KFC.
Mam nadzieję, że oboje zagrają w podstawowym składzie.
Mam nadzieję, że zagra kilka minut gdy wynik już będzie przesądzony, oby na naszą korzyść
Z Bragą zagrał fatalnie...zresztą jak cały Arsenal.
Bardzo fajnie, że Aarona wypożyczono do stycznia.
Ciekawie może wyglądać środek pomocy Majewski-Ramsey.
Jeśli wyjdziemy z grupy a w to nie wątpie to przyjmę każdego rywala z otwartymi rękami oprócz Realu i więcejniżklubu!
Szkoda Eboue i Cesca. Ale Cesc może odpocznie i nabierze lepszej formy, bo to co ostatnio gra to beznadzieja.
Brakuje mi Abou.
Brakuje mi tu Nasriego bo to był dobry rok dla niego. Za co Kaka (lubie go), ale za to, że zagrał może kilka meczów w tym sezonie!? To samo Buffon!
Obstawiam taki skład:
----------------------Fabiański---------------------------
----Eboue-------DJ---------Kościelny-----Gibbs----
---------------------Song-----------------------------
----------Rosa---------------Wilshere---------------
--------Walcott------Bendtner----Vela--------------
atak w ogóle myślicie czy będzie kiedyś taki mecz co Bendtner i Chamakh zagrają razem?
Arsenal1994---> hehe przebiłem cię o 2pkt. miałem 20pkt.
Trochę za pewni są ci piłkarze i trener Bragi, jakby nie pamiętali o meczu w Londynie.
Trochę za pewni są ci piłkarze i trener Bragi, jakby nie pamiętali o meczu w Londynie.
Nie przepadam za tymi strojami, ale to nie ważne w jakich barwach zagramy,a ale ważne aby wygrać mecz!
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale to był nasz weekend! Jesteśmy aż w 4 kategoriach zwycięzcami!
mam nadzieję, że Theo i Bandtner zagrają od początku. Mały odpoczynek nie zaszkodzi Arshy.
Będą bardzo groźni, ale damy rade w końcu to my jesteśmy tym prawdziwym Arsenalem a oni podróba.
Jestem ciekaw czy Fabregas jest w kadrze czy nie?
Popełnił wielki błąd odchodząc...
To nie będzie spacerek tym bardziej, że Braga wciąż ma realne szansę na wyjście z grupy.
Szkoda mi, że Robin nie zagra.
Po raz kolejny udowadnia, że to kanonier na 100% i kocha całego serca swój obecny klub. Na pewno tymi słowami odniósł się trochę do Gallasa.
Po porażce z Tottenhamem włączyłem sobie Dżem do kołyski i tak mnie to dobiło, że prawie płakałem
popekns----> Przypomnij sobie i napisz tytuł bo lubię takie filmy ;)
GunnersFan9---> Smakosz 1 jest fajny, ale smakosz 2 to bardziej Thriller
concrete13---> Hehe dobre
Najlepszy film odcinkowy to Prison Break:Skazany na śmierć(Jak ktoś zainteresowany to od poniedziałku do piątku na platformie n leci na kanale 21 o godz.22.55)
Zarąbisty jest Władca Pierścienia. fajny film to też Po Prostu Walcz. A z horrorów to Wzgórza Mają Oczy.
Trzeba zagrać mocny składem i wygrać ten mecz, zapewniając sobie awans. Liczę na taki skład co podało kanonierzy.com z jedną zmianą bo za Rose chciałbym zobaczyć Robina.
sorry za 2komenty
Oceniam Upsona po ostatnim sezonie po w tym nie widziałem a dużo jego meczów i myślałem, że wciąż jest dobry.
Oceniam Upsona po ostatnim sezonie po w tym nie widziałem a dużo jego meczów i myślałem, że wciąż jest dobry.
Ja bym był za tym aby w styczniu nikogo nie sprzedawać a kupić Upsona z West Ham.
Nie chce mi odtworzyć. Ale dzięki spróbuje jeszcze raz.
Ma ktoś może linka do tego jak Nasri nie podał ręki Gallasowi? Jeśli tak to proszę o podanie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kurde czemu skoki są o piętnastej jak gra Arsenal?! Ale walić to oglądamy Kanonierów.
Jak obstawiacie polskich skoczków dzisiaj? Ja daje im 5 miejsce.