Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 27185 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 459 z 680 (komentarze od 18321 do 18360):
czyli Robin poczeka i zobaczy jak bedIe wgladala sytacja na koniec sezonu ...
o jego pozostaniu zadecyduja 2 czynniki:
- pozostanie w Top4 lub jego brak
- duzo kasy i wiele porzadnych transferow lub ich brak ;p
Kurde, jakbysmy wygrali z Milanem i Sunderlandem to moze Belg przeszedlby do nas, a teraz po co mialby przechodzic do Arsenalu zamiast Spurs czy Chelsea ?? stylem juz ich nie przewyzszamy, a oni maja lepsze wyniki ;/
Słuchajcie nie bylo mnie ostatnie 2 tygodnie na K.com, wiec nie bardzo wiem co i jak ;p
moglibyscie jakos opisac sprawe z rzekomym transferem Hazard'a ? sprawy poszly do przodu, czy moze po 2 porazkach jest coraz gorzej ?
wlasnie wrocilem z nart, wyniki jakie Arsenal osiagal kiedy mnie nie bylo sa tragiczne, ale wierze, ze Arsenal sie odbije i bede kibicowal jutro Kanonierom az do ostatniej minuty ... mam nadzieje, ze wygramy, chociaz brak porazki z tak dysponowanym Tottenhamem tez bedzie duzym wyczynem ;p
Lavezzi to mogloby byc jedno ze wzmocnien, ale patrzac na obraz nedzy i rozpaczy Arsenalu, potrzebny jest zawodnik pokroju Hazarda czy Goetze ...
Jesli Tottenham kupi gracza pokroju Hazard'a, a Arsenal nikogo to odskocza nam na lata :/
Co do tego wieku to najszczersza prawda, Arsenal to byli niedoswiadczeni gracze jakies 3 lata temu, al teraz to wiekowo druzyna jak kazda inna !!!
chyba nikt jakos szczegolnie nie bedzie żałował ....
zauwazyliscie ? RvP zaczal grac slabo i Arsenal sobie nie radzi ...
zajebiscie, kolejny sezon bez trofeum, a co gorsza jeszcze nie zakwalifikujemy sie do LM :(
w lecie ma byc wietrzenie skladu, łącznie z trenerem ;p
ale sobie Squillaci pogral :D
3 srodkowy obronca z kontuzja ;/
Sagna odpuszcza pojedynki 1 na 1 ... chyba ma jakis uraz psychiczny po tej kontuzji ;p
akurat włączylem mecz ;/
Jak sobie radzą, bo nie ogladam ??
Jak sobie radzą, bo nie ogladam ??
jak nasi graja ?? jak z Milanem ? czy jest nadzieja na awans ?
Bardzo dobrze, ze nie bał sie sciagnac Walcott;a ;p
no coz, z LM sie żegnamy, ale mozna przynajmniej zmazac ta porazke zwyciestwem jakies 2:0, 3:1 na Emirates ;p
Arsenal musi wygrac FA Cup, bo inaczej Wenger pozegna sie z klubem ;///
ciekawe kogo z Anglii powołaja ....
bez wpsarcia sie nie podniosa, wiec kibicujemy!!!
dobrze, ze wybral 'kopana' bo Arsenal bedzie mial za rok, dwa pilkarza klasy swiatowej ...
niech sie lepiej soba zajmie, a nie Robina namawia ...
Arszawin, Squillaci, Chamakh, Bendtner, Denilson, Almunia ... ja bym ich "wyrzucil" :P
bardzo dobrze, jest kilku graczy, ktorzy sa zdecydowanie za slabi ;p
Bez Koscielnego i Mertesackera ?! oj moze byc ciezko ...
pioafc -->
no tyle, ze 2 lata temu Fabs i RvP byli caly czas kontuzjowani, a Song jeszcze tak nie wymiatał :PP
Bosz kocham ich!!! uwielbiam patrzec jak Henry sobie z czegos jajca robi :D
Nie wiem czy jest sens sprowadzac Verthongen'a ... w takim wypadku musialby odejsc Squillaci i Djourou i dodatkowo zastopowałoby to rozwoj Miquel'a i Bartley'a ...
trzeba bardzo uwazac na Sessegnon'a, bo w ostatnim czasie zaczał grac bardzo dobra pilke ;p
to jest chyba idealny przyklad pilkarza na pozycji B2B, swietnie łaczy obronce z atakiem :D
to był fajny okres, ale to nie Henry musi tu walczyc tylko reszta Kanonierow :D
Song czasami nas zadziwia, tryb SONGINHO to jest to co lubimy :D
czyzby w sobote Arsenal mial zagrac lewym i prawym obronca ?? pierwszy raz od bardzo długiego czasu ;p
Jesli WKS nie wygra tegorocznego PNA to nie wiem co sie stanie ;)
napewno trzeba wygrac w FA Cup, bo to nasza jedyna szansa na trofeum, a w lidze tez trzeba zgarnac komplet punktow zeby nie odstawac od reszty stawki ;p
jednym slowem czekaja Kanonierow 2 ciezkie potyczki na Stadium of Light ...
Oby sie tam Ryo rozegral i wrocil silniejszy, bo ma talent i za max 2 lata bedzie razem z Chemberlainem tworzyc niebywała pare skrzydlowych :D
zostanie do lata i potem odejdzie do Zenitu, chyba nie ma innej opcji :P
Pierwszy strzelil 10, 20, jesli nie zostanie krolem strzelcow to bedzie to bardzo dziwne ;p
z calego serca zycze mu tych 30 goli :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Chamberlain i Gervinho powinni grac zamiast Walcott'a i Benayouna ;p