Walcott: Pokażę Bossowi na co mnie stać

Walcott: Pokażę Bossowi na co mnie stać 10.12.2010, 10:56, Kamil Pniak 23 komentarzy

Theo Walcott ma nadzieję, że jego wkład w środowe zwycięstwo Arsenalu nad Partizanem, pomoże mu dostać się do pierwszej jedenastki The Gunners w meczu z Manchesterem. Anglik wchodząc z ławki w środowym meczu, znacznie ożywił grę gospodarzy. Sprawiał wiele problemów serbskim defensorom, strzelając przy tym gola na 2:1.

Marouane Chamakh, Samir Nasri oraz Andriej Arszawin to trójka zawodników, na których najczęściej w tym sezonie stawia Wenger jeśli chodzi o formacje ofensywną. Walcott wierzy, że jego osiem bramek w 14 spotkaniach w tym sezonie, przekona Francuza do wystawienia go od pierwszych minut na Old Trafford.

- Siedzenie na ławce rezerwowych jest zawsze frustrujące - powiedział Theo. - Możesz spytać każdego piłkarza; masz wtedy podobne uczucie jak podczas kontuzji.

- Dochodzi do tego, że masz już dość siedzenia na ławie i bycia ciągłym zmiennikiem, wtedy chcesz tylko wejść na boisko i pokazać, że zasługujesz na miejsce w wyjściowej jedenastce.

- W tym sezonie wróciłem po kontuzji do zespołu, który dobrze sobie radzi, dlatego trudno jest mi teraz się przebić do pierwszego składu. To jest zrozumiałe, a zarazem frustrujące. Mam nadzieję, że pokażę Bossowi na co mnie stać - zakończył Walcott.

Arsene WengerTheo Walcott autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
gunners14 komentarzy: 228411.12.2010, 11:47

Racja, teraz ma jakąś wenę do tych wypowiedzi ;p mam nadzieję że zagra w poniedziałkowym meczu, bo w ostatnim spotkaniu pokazał, że z jego formą jest co raz lepiej. trzymam kciuki!!

laskowski19051995 komentarzy: 494511.12.2010, 10:53

Nie byłbym tego taki pewien, forma Walcotta znacznie spadła i gra on słabiej niż przedtem, mamy w klubie lepszych zawodników od Theo którzy są w lepszej formie, ale może Wenger da mu zagrać od pierwszych minut :)

luq007 komentarzy: 289910.12.2010, 20:43

Ehh jak ja bym chcial zebysmy wygrali z mulami na OT.. i umocnili sie na pozycji lidera..

fabregas1987 komentarzy: 2582410.12.2010, 19:27

vs Partizanowi gral lepiej od Arszawina, wiec powinien zagrac w pierwszym skladzie z MU ...

Dominika93 komentarzy: 293710.12.2010, 18:57

gdyby nie ta kontuzja, Theo teraz by był w świetnej formie, pewnie nawet lepszej niż na początku sezonu... chciała bym żeby grał więcej i mam nadzieję że zagra w pierwszej XI w poniedziałek, bo wierzę że wykorzysta swoją szansę :)

crisadus komentarzy: 850710.12.2010, 17:08

Jak dla mnie Theo jest wciąż świetnym rezerwowym... Nic więcej. Nie uważam go za gracza, który mógłby grać każdy mecz. Ma zbyt duże wahania formy, no i trzeba sobie przyznać, że Samir czy Andriej są graczami troszeczkę lepszymi.

adam3462 komentarzy: 273210.12.2010, 16:43

Jak go puści Wenger od początku to pokaże na pewno.

eMeL komentarzy: 44610.12.2010, 16:43

Theo stać na dobrą grę na zmęczonego rywala, pasuje go wpuścić na ostatnie 25 minut meczu z Manchesterem. Szkoda tej kontuzji bo jego forma stale rosła ;/

futbolomaniak komentarzy: 19510.12.2010, 15:27

Same wypowiedzi filozofa Theo w ostatnim czasie:)

Gunner48 komentarzy: 792910.12.2010, 15:11

Walcott powinien zagrać całą drugą połowę, nie zważywszy na wynik :P
Wydaje mi się, że wiem co czuje Theo.
Sam rok temu byłem zmiennikiem w klubie, ale czasem jeśli coś chcemy zbyt mocno to najwyraźniej w świecie nie wychodzi. :|

ala_05 komentarzy: 254310.12.2010, 14:58

darq----> Hahaha :D Padłam ;p Ale on nie tylko ma pokazać Wengerowi na co go stać , tylko tym zarozumiałym piłkarzykom z Man Utd , światu i nam!!

Theo44 komentarzy: 427910.12.2010, 14:57

moze tak sie stac tylko w przypadku absencji Fabsa, wtedy mozemy zobaczyc Samira w srodku i Theo na prawej flance, ale patrzac realnie uwazam, ze zobaczymy Rose w srodku i Samira po prawej, a Theo wejdzie w 60 min. Poza tym mysle, ze zobaczymy Robina od pierwszych minut, bo Maurone jest wyraznie przemeczony.

darq komentarzy: 143210.12.2010, 14:47

Pokaże Bossowi , na co go stać - 100 metrów w 7 sekund . xD

HellSpawn komentarzy: 618510.12.2010, 13:10

On ma jeszcze czas. Za rok będzie ciągle występował w pierwszym składzie bo Arsha i Rosicky 30 na karku więc będą musieli więcej odpoczywać. Arsha to jeszcze jeszcze, ale Rosa 1,5 roku nie grał w piłkę więc lepszej roli nić teraz(zmiennika) nie dostanie. A Theo bardzo dużo bramek strzela jak na grę skrzydłowego.

bialysul komentarzy: 369910.12.2010, 12:23

the potrafi strzelic i dobze wyjsc do kontry ale jest slaby "do tylu" i czesto gra "bez glowy"

arsenalForever84 komentarzy: 20610.12.2010, 12:02

arshavin to numer 1 na lewym skrzydle i tak pozostanie niesty teo troche jeszcze brskuje do arshavina a w takim meczu jak z man united arsha jest niezbedny razem z samirem zreszta od ostatnich dwoch spotkan ligowych swietnie ze soba wspolpracuja

KrisFP komentarzy: 7410.12.2010, 11:35

Jeżeli Arshavin znowu będzie "błyszczał" jak w meczu z Partizanem to może zobaczymy zamiast niego Nasriego na lewej flance, a Theo na prewej.

Arsenal1994 komentarzy: 749710.12.2010, 11:02

Fajnie, strzelił gola z Partizanem, ale wcale w tym meczu dobrze nie zagrał. Znowu bez potrzeby jechał do końcowej linii jak jeździec bez głowy.
Brakowalo mi u niego jakiś zejść do środka i przywalenia na bramkę, chwała jednak za to, że znowu mając niewiele minut do gry strzelił bramkę.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3010.12.2010, 11:01

Zważywszy, że w środku zagra raczej Jacek to na prawej stronie zobaczymy Francuza, także wydaje mi się, że Theo znowu wejdzie w jakiejś 66 minucie. Oby równie dobrze jak z Partyzantami ;)