Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 247 z 1243 (komentarze od 9841 do 9880):

Komentowany temat: Bellerin nie odmówi Barcelonie? 08.06.2017, 14:26

Bellerin moze i nie ale juz Wenger moze odmowic w koncu podpisal z mlodym dlugoterminowy kontrakt nie po to zeby go szybko oddawac.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 22:46

Falcao 2-1

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 22:13

Azpilicueta lol 1-1 :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 21:55

Ospina ale babol, mial juz pilke na rekach

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 21:27

Na C+Sport Hiszpania - Kolumbia towarzyski

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 13:42

I super, witaminy na pokladzie

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 05.06.2017, 18:32

O fuck Tiote, masakra

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:38

Zidane Ty kocie :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:36

Pogrom, biedny Buffon ale Real zdecydowanie zasluguje i zapisuja sie w historii jako pierwsza druzyna, ktora obronila tytul LM. Szacun a Ronaldo dzisiaj bramki nr 599 i 600 w swojej karierze (kadra + kluby)

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:30

Ramos kolejna panienka, padl jakby go piorun porazil

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:16

Zrypalo Juve ta druga polowe koncertowo

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:12

Szkoda Buffona, najbardziej

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:09

1-3 czyli Real blisko przejscia do historii

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 22:07

Kurde wielka szkoda, jeszcze po rykoszecie, ahh

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 21:14

NO NIE taka brama w Finale, cos pieknego, walczyc Juve walczyc

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 21:08

Kurde nieeeee ale to jest wlasnie caly Ronaldo

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 20:55

Dzisiaj na TVP obraz nie wspolgra z dzwiekiem

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 20:47

Komentarz na C+ ze stadionu wiec bedzie Wolski zagluszony a dodatkowo moze obraz wyprzedzac dzwiek lub odwrotnie jak to zwykle u nich bywalo

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 20:41

arsenal159
NIkt nie obronil tytulu to oni tez nie obronia :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 20:04

Forza Juve, wygrajcie to

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 03.06.2017, 14:40

O to Huntelaar jeszcze zyje xD

Komentowany temat: Cech po raz kolejny z prestiżową nagrodą 03.06.2017, 14:38

Za duzo to juz tych wielkich nazwiska w Czechach nie zostalo wiec nie dziwi kolejna nagroda dla Cecha

Komentowany temat: Lemar chce transferu do Arsenalu? 03.06.2017, 14:38

Bardzo dobra alternatywa dla transferu Mahreza. Albo jeden albo drugi na pewno by sie nam przydal

Komentowany temat: Rodriguez blisko Milanu 03.06.2017, 14:37

Milan szykuje ciekawa druzyne patrzac jakich pilkarzy chcia sciagac. Chinczycy dobrze jak na razie dzialaja

Komentowany temat: "Nie złożyłem oferty za Mahreza. Jeszcze" 03.06.2017, 14:35

Skoro jeszcze nie to najwyzsza pora. I za zadnego Sancheza tylko i wylacznie do rywalizacji na prawej stronie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 03.06.2017, 10:52

Dla tych co nie widzieli hattricka Giroud
http://arsenalist.com/f/2016-17/other/olivier-giroud-hat-trick-against-paraguay.html

Komentowany temat: 100 milionów euro za Mbappe 02.06.2017, 11:46

Dawac Mahreza + Lukaku za 100mln lacznie a nie jednego zawodnika za tyle sciagac, przeciez to smieszne

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 02.06.2017, 11:45

Podobno Chelsea rozmawia z Aulasem o transferze Tolisso

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 23:34

W ogole te karne byly takie slamazarne :D Szkoda, spierdzielila to po calosci

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 23:23

Dudek Dance :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 23:16

I beda karne, Kiedrzynek dajesz na tej bramce

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 23:07

Mbappe powiedzial, ze jak odejdzie to tylko do Realu wiec watpie zeby po takich slowach Wenger wysylal za niego oferte.

Komentowany temat: Wenger po podpisaniu kontraktu 01.06.2017, 21:39

Zobaczymy jakie transfery dokona i ocenimy czy pozostanie Wengera bylo sluszna decyzja

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 21:14

350 to sobie wymyslaja bo nawet wielkiego Bayernu na to nie stac

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 01.06.2017, 20:47

Czytaliscie co powiedzial Martin Keown o Sanchezie i Ozilu, ze powinnismy ich sprzedac bo sa za bardzo rozpieszczani? no chyba go cycki swedza

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 31.05.2017, 19:33

Wszystko zalezy od transferow i od zatrzymania Sancheza, jezeli jedno i drugie sie nie powiedzie to mamy przerypane, przerabane i przesrane xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 31.05.2017, 15:06

Albo w koncu mu sie cos uda albo bedziemy sie meczyc przez kolejne 2 lata

Komentowany temat: Mahrez wybierze Arsenal? 31.05.2017, 13:39

Niech przychodzi, moze sie odbuduje

Komentowany temat: Özil i Alexis dostaną ogromne podwyżki? 31.05.2017, 13:23

IPiotrek
280 do podzialu to jak podane na gorze w tym momencie zarabiaja. Sancheza trzeba za wszelka cene zatrzymac a zasluguje w pelni zeby tyle zarabiac

Komentowany temat: BBC: Wenger przedłuży kontrakt 30.05.2017, 18:59

Jezeli jego zostanie jest rownoznaczne z pozostaniem Sancheza to jest to raczej dobry wybor. Jezeli jednak Sanchez odejdzie to juz tak fajnie nie bedzie pozostanie Wengera wygladalo

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady