Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 250 z 1243 (komentarze od 9961 do 10000):
@kamilo_oo
Odkodowane dla abonentow nc+
@darros
Odkodowane na weekend do jutra
Skoro dali na weekend odkodowane Eleveny to skorzystam i poogladam Roma - Juve
Jednak sie nie zrypal typer. Kibice Tottenhamu staneli na wysokosci zadania.
Mam pecha do typera, mam 2-1 w tym meczu ciekawe czy kolejny raz sie zrypie. Za rok na rok sobie odpuszczam ;)
Piekny doping na WHL
No to niezle jajca sie szykuja
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/687016/wielki-problem-rb-lipsk-uefa-zabierze-lige-mistrzow?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty
Totki juz 1-0
Pogadamy Panowie za rok i zobaczymy kto miał racje
Szkoda w ogole z wami dyskutowac skoro tacy madrzy jestescie
@hot995
Ja przynajmniej chce zmian w tym klubie a ty wolisz dostawac lomot sezon w sezon byle tylko byla LM i zeby tylko Sanchez zostal, ktory i tak nie zostanie bo dla niego liczy sie wygrywanie a nie sam udzial w Champions League. Tyle ode mnie, cos za cos albo beda zmiany na lepsze albo bedziemy w tym miejscu co jestesmy obecnie. Chelsea brak LM jakos nie zaszkodził ale nam oczywiscie musi bo Ty tak stwierdzasz. Nie ma w ogole sensu kontynuowania tej rozmowy
@Argudo
To moze znajdzie sie jakis dziennikarz-kibic Arsenalu, ktory mu wygarnie kogo to wina. Ale i tak by sie tym Wenger nie przejal podobnie jak nie przejal sie tym samolotem co wczoraj latal :D
@rosiu71
Jezeli brak LM niczego w tym klubie nie zmieni to juz nic tego nie zrobi bo tylko to Wengera jeszcze na stanowisku trzymalo
Ale braki w MU az 6 kontuzjowanych a Pogbie zmarł ojciec
Sami sie pozbawilismy Ligi Mistrzow i nie mozemy miec do nikogo pretensji
Chelsea jakos brak LM nie zaszkodzila, wrecz przeciwnie rok odczekali, zdobyli Mistrzostwo a i w LM spokojnie moga z Conte dojsc do finalu. Nie mierz kazdego klubu jedna miara bo nie mozesz wiedziec ile nam zajmie powrot do Ligi Mistrzow
0-4 wiec i tak zludne nasze gadanie w tym wypadku bo i tak i tak LM nie jest nam pisana
@hot995
A Ty to chyba chcialbys znowu ogladac jak nas Bayern leje 2x po 1-5. I co z tego, ze brak LM nam zaskodzi? a udzial w LM nam niby nie szkodzi w lidze? LM i tak nam nic nie daje w przypadku Sancheza, nie chcesz tego zrozumiec to twoja sprawa.
West Ham pionki 0-3
@enrique
Juz Ci napisałem, ze i tak i tak go stracimy wiec niezleznie czy bedzie LM czy bedzie LE zrozum to w koncu
@
enrique
Juz Ci napisałem, ze i ta
@enrique
A ja wole grac w LE niz znowu dostac 2x po 1-5 od Bayernu
0-2 chyba po zabawie
@enrique
I tak zle i tak niedobrze bo: zajmujemy 4 miejsce, gramy w Lidze Mistrzow, Sanchez zostaje ale Wenger takze a z nim nic nie wygramy wiec Sanchez i tak za rok odchodzi - nie ma nas w LM tylko gramy w LE i tez Sanchez odchodzi bo nie ma Champions League. I tak i tak jestesmy w czarnej d
@Kanonier204
Kurde allgoals coraz gorsze jezeli chodzi o lige angielska, nikt sie nie zapisał w grafiku na nasz mecz ze Stoke
@enrique
Sanchez i tak odejdzie bo Wenger zostaje a z nim mozemy zapomniec o Mistrzostwie Anglii czy o wygraniu Ligi Mistrzow a o to bardziej chodzi Alexisowi nizeli sam udzial w Champions League bo w tych rozgrtywkach moze grac w kazdej innej druzynie
Feyenoord juz oficjalnie Mistrzem Holandii
@squarecube
Juz predzej ten 17latek co zajal 2 miejsce, o wiele lepiej spiewal, tak samo Szwedzi ale oni to akurat profesjonalisci, ich piosenki leca juz w kazdym radiu
@enrique
No a Ibrahimovic mial nigdy nie przechodzic do druzyny, ktora nie gra w LM a jakos sie w Manchesterze znalazł. Jezeli bedzie chcial odejsc to nawet udzial w Champions League go nie powstrzyma.
Co do Euro to ten Portugalczyk co wczoraj wygral eurowizje jest chory na serce i jezeli nie znajdzie sie dawca do konca roku to moze umrzec, to teraz wiadomo czemu na niego akurat glosowali
@Mihex
Oczywiscie, ze nie tylko, napisałem akurat o ostatniej bardzo bolacej porazce (bo ta z totkami byla do przewidzenia)
Najwyzej bedzie liga europejska
Najbardziej boli porazka z Crystal Palace
Ayew frajerze
Moze Grosikiem dalej beda zainteresowane sroki i nie odejdzie a moze znowu Burnley sie nim zainteresuje? dobrze by bylo
W LE przynajmniej bysmy nie odpadli za szybko tzn nic nigdy nie wiadomo jakbysmy potraktowali te rozgrywki
Ulubione transfery Wengera czyli "za darmo" ale akurat Kolasinac to bedzie dobre wzmocnienie
Newcastle chce Grosika wiec dla niego nie wszystko jeszcze stracone
hahahaha Atkinson ty frajerze, patrzy na wprost i nic nie widzi no co za partacz
Bye Bye Hull
z smsow tez slabo, no coz
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kanonier204
Arsenalu nie ma :)