Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 249 z 1243 (komentarze od 9921 do 9960):
Brak LM w jednym sezonie moze byc dla nas dobrym rozwiazaniem bo to pokaze Wengerowi, ze cos robi bardzo zle i duze zmiany beda musialy zajsc zeby Arsenal byl lepszy a nie jeszcze gorszy niz w obecnym sezonie. A MY moze LE wygramy :D
Liverpool 2-0 po zawodach
Wieksze szanse w LE niz w LM, w 1/8 byloby/bedzie dalej to samo, ja nie wierze zebysmy ta runde przeskoczyli z Wengerem i jego taktykami pod mocnych rywali
Moze LE wygramy bo nam brakuje europejskiego pucharu :D
Przewalilismy sobie wczesniej niestety
Ta bramka byla kwestia czasu, szkoda ze padla akurat przed zejsciem do szatni
No niestety jak pech to pech
Klopp dzisiaj calkowicie osiwieje tym meczem :D
O prosze 2 w oslabieniu
Jak zasluzona to umarl w butach ale nie wierze zeby Liverpool nie wygral z Borow
Co on tam zrobil?
Kane krolem strzelcow, raczej nikt mu juz nie zagrozi
Bez podniety czekamy do konca obu spotkan
@Pawel93
Bo beda pokazywac dekoracje mistrzow, proste - za to powinni puscic Nasz zamiast meczu Watford - City
To ten gosc zajmuje sie murawa lisow
groundsman
https://twitter.com/s10_ent
Dobry sklad, wygrac i czekac na wiesci z Anfield (my juz bedziemy wszystko wiedziec).
Nie jest zle z tym skladem, z Koemanem Wenger grac nie lubi ale z Mourinho w lidze sie przelamal to miejmy nadzieje, ze Evertonowi tez sie postawimy.
Murawa lisow na ostatni mecz :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18558685_10154564880893837_7041966712931407152_o.jpg?oh=295b1cb9c1d50870de6bb8deb8f7d70d&oe=59A75C56
Prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas, potwierdził, że Alexandre Lacazette latem najprawdopodobniej przeniesie się do Atlético Madryt.
- Lacazette ma słowne porozumienie z Atlético Madryt - powiedział Aulas w rozmowie z „L'Equipe”.
„Rojiblancos” są nadal obarczeni zakazem transferowym, co komplikuje ich działania na rynku. Pomocną dłoń wyciągnął do nich jednak sam zawodnik.
- Transfer wciąż nie jest pewny, ponieważ musimy czekać na decyzję CAS o zniesieniu zakazu transferowego nałożonego na Atlético. Zaakceptowaliśmy prośbę Alexa, by rozmawiać wyłącznie z tym klubem, ale z drugiej strony transfer odbędzie się na naszych warunkach.
Czy bedzie top 4 i LM czy nie bedzie jednego i drugiego to i tak zostana bo Wenger juz zapowiedzial, ze maja wazne kontrakty i nikt nie zamierza sie ich pozbywac. Trudno najwyzej jak beda chcieli dalej odejsc po nastepnym sezonie to odejda za darmo.
Alexis nie tylko duzo strzela ale takze duzo asystuje, z najlepszych strzelcow ligi ma najwiecej asyst. To pokazuje jego wrzechstronnosc.
A burak Kroenke nie chce oddac bo chce sie dlugoterminowo zwiazac z Arsenalem tylko po co skoro kasa wazniejsza a nie sukcesy
Bardzo dobrze niech sie w koncu skonczy blazenada niektorych pilkarzy na boisku. Do Polski tez to powinni wprowadzic oprocz VAR
Wiemy, ze nic nie wiemy
Czyli to Wenger zepsul Ozila kazac mu wiecej strzelac przez co ten sezon nie jest juz dla niego tak udany. Powinien robic to co najlepiej potrafi czyli asystowac, wtedy bylibysmy w innym miejscu
I znowu Sanchez
Bardzo dobry ten sedzia
To byl Arsenal w calej okazalosci, wreszcie
Czemu tak nie grali z WBA i CP
A kamillo zapisal sie na bramki z dzisiaj, juz tracile nadzieje
I kurde fajnie, przemas z allgoals wrzucil bramki z meczu ze Stoke z C+ :)
http://uptobox.com/koc3bzhrywqa
O dziwo leci, chca sie zrehabilitowac za strate LM, LE i za te mecze niepuszczane o 16:00
Dobry sklad, musza to wygrac a w weekend bedzie co ma byc
Fajnie, ze jednak pokazuja nasz mecz w C+
No to pierwszy transfer juz mamy
Sanchez na pewno zagra, on jest niezniszczalny
Lacazette juz zaklepany przez Atletico, oni chca jego a on sam wybrał transfer do nich. Sanchez nie odejdzie tylko wtedy gdy cos wygramy a nie wtedy gdy bedzie LM. van Persie tez odszedł zeby cos wygrac a Champions League miał przeciez zapewnione
Roma 3-1 ale gol
@Kanonier204
Niestety nikt nie nagrywal chyba, ze z powtorki ale nie wiem czy dzisiaj jakas byla
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
3-0