Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 248 z 1243 (komentarze od 9881 do 9920):
Ciekawe czy pojdzie za nim Grosicki czy moze przejmie go Newcastle. W druzynie srok bedzie mial wieksze szanse na utrzymanie moim zdaniem.
Dobrze sie stalo, Reding juz mialo okazje grac w Premier League a Huddersfield wystapia tutaj po raz pierwszy
M.in Manchester City moze mu zagwarantowac takie zarobki i wlasnie sie obawiam, ze znowu oddamy najwazniejszego gracza do jednego z rywali. Jezeli dostanie 280tys to bedzie na prawde wielki przelom w Arsenalu
No nie znowu dlugoterminowa kontuzja? Diaby ma juz wiele swoich kopii.
Tez liczylem, ze to Huddersfield awansuje i dobrze sie stalo, ze awansowali. Reading to juz mial okazje pokazywania sie w PL
Ramsey dalej dziala, gol z Chelsea dzisiaj informacja o smierci bylego meza Cher, muzyka Gregga Allmana. Ciekawe czy on w ogole wie o tym co sie mowi o jego golach
Piekny Final Grand Prix na Lotwie, podium cale dla Polski :D Tego jeszcze nie grali
Sezon nieuratowany ale przynajmniej pocieszenie jednym triumfem to juz jest
PUCHAR JEST NASZ, 7 triumf Wengera w tych rozgrywkach stal sie faktem
Nie na darmo rozgrywki nazywaja sie Emirates FA CUP :D
MAMY TO!!!!!!! Przechodzimy do Historii
Oni to sie zawsze z nami bawia jak maja swietne sytuacje
Powinni ich uluc jeszcze raz bo jak wiadomo nam bronienie nie za dobrze wychodzi
Drugi raz niech juz tego nie spartolą
No Ramsey szybko odpowiedzielismy
Brawo kurde, grac z przewaga i stracic gola.
Sie zmogl na ten jeden mecz no chyba, ze w poprzednich tez byl i sie bardziej zainteresuje klubem
Teraz bedzie karanie za symulowanie wiec Moses sie juz zaznajamia
Ja wiem, ze tego nikt nie kontroluje xD
Marcos Alonso (Chelsea) wykonuje wolnego z krawędzi pola karnego ale jego zły strzał przelatuje nad poprzeczką. Piłka prawdopodobnie ciągle jest w powietrzu.
Przeciez to jest wiadome, ze Wenger zostanie bo bedzie chcial za wszelka cene w nastepnym poprawic sie mocno wzgledem obecnego sezonu.
Sedzia widzial to zagranie reka, jeszcze wiekszy smiech z niego
W Anglii i Polsce sedziowie poziom podobny xD
Kiepsko to widze w obronie z Perem, ktory w tym sezonie nie gral wcale. Reszta skladu bez zastrzezen
Jak zwykle pech nas nie opuszcza. Bedzie ciezko
Pierdziele nawet United bedzie gralo w Lidze Mistrzow a My nie, widzisz Wenger cos narobil
Zakonczylem typera na 38 miejscu, lepiej niz w poprzednim sezonie. Kolejny sobie odpuszczam.
Ajax walczyc xD
Ty dziadu jeszcze zeby Ci na klubie zalezalo to by nikt nie mowil a ten ma to daleko w nosie
Ramsey ponury zniwiarz
Wodecki zmarl, mial 67 lat, tam myslalem, ze z tego nie wyjdzie
Przynajmniej jeden tak twierdzi.
Widzisz Panie cos Pan zrobil wraz z Kroenke i zarzadem. Rownia pochyla, oby tylko nas nie czekala takze w kolejnym sezonie. Tutaj potrzeba ogromnych zmian
3-1 na pozegnanie sie z LM
Tottenham najlepszy atak i najlepsza obrona w lidze
Ostatnio Sanchez tez mial kontuzje i zszedl
Arsenal 5 miejsce a Kroenke nie chce oddac akcji Usmanovi
Kane znowu hattrick, to jest jego sezon
@RIVALDO700
I tak odejdzie jezeli niczego nie wygramy a nie dlatego, ze nie bedzie Ligi Mistrzow. Co mu z samego udzialu skoro nie moze wygrac tych rozgrywek
@Beliar84
Sam sie opamietaj, wygrac LM nie wygramy to moze przynajmniej w LE sie uda. To nie jest rzadne obnizanie poprzeczki
Juz jestem ciekaw konferencji Wengera xD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sanchez zasluguje na 280tys i zasluguje by byc najlepiej oplacanym pilkarzem w historii klubu ale co do 250tys dla Ozila to juz nie jestem przekonany. Jezeli mialby grac jak 2 sezony temu to sie zgodze ale jezeli ma zamiar dalej prezentowac sie tak jak w zakoncoznym sezonie to na az takie zarobki nie zasluguje. A Sancheza musimy zatrzymac za wszelka cene