Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 269 z 1243 (komentarze od 10721 do 10760):
Wenger obiecal Mistrzostwo w ciagu trzech sezonow i tak jak Ferguson chciał odejsc zdobywajac upragniony puchar. Moze w koncu doszedł do tego, ze nie spełni swoich oczekiwan wzgledem tego załozenia. Jedyne co mu pozostaje to wygrac Puchar Anglii i oddac stery swojemu nastepcy. Kazdy by chciał odejsc w chwale jak sir Alex ale nie kazdego na to stac a szkoda bo Wenger zasluguje na Mistrzostwo jak nikt inny w tej chwili
Chociaz teraz patrze i za Neuera musieliby dac 70mln euro bo ten przedłuzył umowe do 2021 roku. Troche sporo jak na bramkarza, patrzac na klase to chyba dobra cena.
A tutaj okładka z nowej fify :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16830746_1819146558335193_8006030270554684511_n.jpg?oh=ac3d9c5c7703cd91833c4b25416f6178&oe=5949B718
Według mediow Neuer ma dosc Ancelottiego i chciałby ponownie grac dla Guardioli. Czyzby transfer do Manchesteru City? w koncu mieliby mega bramkarza. Niemiec zdaje sobie sprawę, że z klubem z Allianz Arena zdobył już każde możliwe trofeum i coraz poważniej zastanawia się nad grą w innym kraju.
Dawno tak dobrego meczu w LM nie ogladałem, tak wyrownanego do pewnego momentu, z tyloma sytuacjami, kartkami i błedami w obronie po obu stronach. CO ZA MECZ jednym słowem, w Leverkusen tez ciekawie
11 zołta kartka :D
Co ten Glik dzisiaj wyprawia. I Mbappe schodzi niestety :(
MA SA KRA na Etihad
@mistiqueAFC
Mnie tez
Obrona MOnaco to tragedia, we Francji az takich błedow nie popełniaja jak dzisiaj
Nie na darmo czekałem z niecierpliwoscia na ten mecz :D
Ciekawe kto bedzie miał Mbappe bo w Monaco dlugo nie pogra
W Leverkusen tez babole
No i taka gra to juz mi coraz bardziej imponuja
FALCAO rehabilitacja :D
Subasic WTF
Gamero w odroznieniu do Falcao karne strzelac potrafi, 1-3
Sanchezem to Falcao nie jest :D
Falcao lol to teraz to sie kompletnie zbłaznił
Czyli spalonego przy bramce na 1-0 dla City nie bylo
Po tym co pokazalo Monaco z nami to Pep raczej ich nie zlekcewazył. Na poczatku jeszcze cos grali ale z kazda minuta Monaco było lepsze. A Mbappe no coz, wielka kariera przed nim, coraz wiecej podobienstw do Henryka
dwa razy to samo napisałem ale co tam :D
@varosso
I własnie jestes w błedzie bo ja nie jestem wielbicielem taktyki Wengera, ja uwielbiam druzyny grajace wysokim pressingiem czego niestety Arsenal Wengera nie potrafi. Jak widac nie znasz mnie tak jakby ci sie wydawalo. Jestem jak to sie mowi Wengeroutowcem wiec jak widac wydawało ci sie tylko, ze mnie znasz
I Monaco 2 hehe
Dla mnie to była symulka chociaz chciałbym jeszcze raz powtorke zobaczyc. Sedzia ma gorzej bo musi bez powtorki podjac decyzje
Hahahahaha Pełka kompromitacja, od poczatku sedzia leciał z zolta do Aguero :D
Ciekawe co ostatecznie bedzie z Hartem bo City w tym momencie nie ma dobrego bramkarza
I to jest prawdziwy Falcao
Nie przekonuje mnie Monaco jak na razie
Anglia, Polska czy Europa, te same błedy sedziow
Griezmann co za gol, piekna akcja Atletico
Saul gol jak Robben
Zabawił sie z nimi jak z dziecmi
No i takimi akcjami bedzie przyciagal widzow do siebie
Mbappe trzeba uwaznie go dzisiaj ogladac
No atak Monaco robi wrazenie, ogolnie ponad 100 goli zdobytych juz zasługuje na uznanie. Na ten mecz tak samo bardzo mocno czekałem jak na nasza potyczke z Bayernem
Skromny, nie wylewa publicznie swoich zali przynajmniej na razie.
U mnie działa, na fejsie sie skarza, ze im na orange nie wchodzi
hahaha i wyszły jaja z wczorajszej sytuacji. Shaw drugi raz by pewnie tak nie zrobil
Zagrał mozliwie najlepszym składem jaki mogł wystawic bo reszta zawodnikow grac nie mogła a za duze kombinowanie ze składem moglibysmy sie skompromitowac. Nie ma co sie czepiac kazdej jego wypowiedzi chociaz strasznie ciezko ostatnimi czasy czyta sie jego wypowiedzi. Najwazniejszy jest jednak awans a nie styl. Moglibysmy grac o wiele lepiej i niepotrzebnie narazic sie na głebsze kontuzje zreszta i tak Iwobiego i Elnenyego spotkały własnie problemy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@SoulStorm
Przeciez ja sam to pisałem po meczu :D Nawet druzyna, ktora walczy w bundeslidze o utrzymania postawiła sie Bayernowi a nam sie to nie udalo, moze troche w pierwszej polowie ale na wiele to nie starczylo. Muller jest w koszmarnej formie, mowi sie o jego odejsciu wiec jak juz on strzela to na prawde trzeba bic na alarm. Do tego samego zreszta i wynik doprowadza