Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 271 z 1243 (komentarze od 10801 do 10840):

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:24

W 2 polowie 0 strzalow, 0 celnych, o niecielnych, to jest rozpacz

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:15

Barcelona: ❌
AC Milan: ❌
Bayern: ❌
Bayern: ❌
Monaco: ❌
Barcelona: ❌
Bayern: 4-1 down ❌

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:13

Ja tego Conte nigdy nie przezaluje

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:09

Nawet takie Schalke potrafilo z nimi grac i zremisowac. Ja wiedziałem, ze tak bedzie po samym losowaniu bo przeciez wiadomo, ze my nie potrafimy grac z takimi rywalami

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:08

Sancheza niedługo juz tu nie bedzie.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:06

Kolejnej kompromitacji nadszedł czas

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:05

Nie potrafia grac z takimi ekipami. W meczu z Chelsea z Bayernu niebyłoby co zbierac

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:04

Wenger na prawde powiedz sobie juz dosc. Brak zmian tylko potwierdza, ze juz nic z tej wspołpracy nie bedzie. Wymuszone sie nie licza

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:00

Lepszej okazji zeby ich przejsc za Wengera juz nie bedzie.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 21:58

I po zawodach

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 21:56

Atakuja atakuja i głupio traca gola.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 21:55

Ospina ty pipko

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 21:50

Arsenal bez kontuzji to nie Arsenal

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 21:48

Jedziemy dalej

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:38

Patrze na powtorke sytuacji i nie było zadnej nakładki wiec dla mnie karny prawidlowy

http://arsenalist.com/f/2016-17/bayern-vs-arsenal/foul-which-led-to-penalty.html

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:35

5 celnych przy 3 celnych Bayernu

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:34

Ten Bayern jest do pokonania, trzeba tylko chciec

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:33

Ozil z poprzedniego sezonu by wyczekał i jeszcze podał do kolegow. Gra w tym sezonie zle bo go bardziej interesuja gole a nie asysty i widac tego efekty.

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:31

Taa Ozil chce wiecej strzelac a jak przychodzi co do czego to oczywiscie nie trafia

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:27

Bayern 73% posiadania pilki i to wszystko jak na razie

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:25

Iwobi to w ogole jest na boisku?

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:24

Czemu w Neyera :(

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:23

Nie pomagaja nam przy losowaniach to przynajmniej niech sie sedziowie przydadza na murawie :D

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:20

O czerwona kartke najbardziej sie obawiam bo nerwowo jest

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:19

Nie wyjda normalnie z pilka tylko oddaja za darmo

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:17

Znowu bedzie pierdzielenie, ze sedziowie nam pomagaja i wtedy wygrywamy

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:16

Jezus Maria nawet karnego normalnie strzelic nie potrafimy :D na szczescie dobił

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:14

No jak nie teraz to nigdy

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:12

I kupa

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:11

Ozil przydaj sie w koncu na cos

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:04

NIc nie graja, stoja i czekaja co Bayern zrobi

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 21:01

Mesut Ozil nie wszedł dobrze w mecz czyli nic nowego

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:58

Od dawna nie potrafimy grac z tak grajacymi zespolami

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:56

Szybko poszlo

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:53

Widac, ze to nie jest ten Bayern jakiego kibice znaja. Normalnie grajac z nimi ich akcje były o wiele szybsze, szybciej wymieniali sie pilka.

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:45

Jak Xhaka nie wyleci to bedzie dobrze

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:41

No to jazda, albo sie w koncu przełamiemy albo bedzie to samo co zawsze. COYG!

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 20:32

Cavani najskuteczniejszym napastnikiem na swicie (37 goli w 36 wystepach), Messi drugi (34 bramki w 36 meczach a Lewy trzeci (30 goli przy 33 wystepach. Sanchez na miejscu 8 (21 bramek w 37 meczach)

Komentowany temat: Składy: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:56

Zamiast Iwobiego powinien zagrac szybki Welbeck no chyba, ze Wenger nie chce grac na kontry. Poza tym skład raczej ok, moze Monreal powinien grac za Gibbsa ale moze akurat Anglik sie spisze.

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:50

Nawet jak bedzie 2-1 czy 3-2 to i tak bedzie super wynik

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady