Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 271 z 1243 (komentarze od 10801 do 10840):
Barcelona: ❌
AC Milan: ❌
Bayern: ❌
Bayern: ❌
Monaco: ❌
Barcelona: ❌
Bayern: 4-1 down ❌
Ja tego Conte nigdy nie przezaluje
Nawet takie Schalke potrafilo z nimi grac i zremisowac. Ja wiedziałem, ze tak bedzie po samym losowaniu bo przeciez wiadomo, ze my nie potrafimy grac z takimi rywalami
Sancheza niedługo juz tu nie bedzie.
Kolejnej kompromitacji nadszedł czas
Nie potrafia grac z takimi ekipami. W meczu z Chelsea z Bayernu niebyłoby co zbierac
Wenger na prawde powiedz sobie juz dosc. Brak zmian tylko potwierdza, ze juz nic z tej wspołpracy nie bedzie. Wymuszone sie nie licza
Lepszej okazji zeby ich przejsc za Wengera juz nie bedzie.
I po zawodach
Atakuja atakuja i głupio traca gola.
Ospina ty pipko
Arsenal bez kontuzji to nie Arsenal
Jedziemy dalej
Patrze na powtorke sytuacji i nie było zadnej nakładki wiec dla mnie karny prawidlowy
http://arsenalist.com/f/2016-17/bayern-vs-arsenal/foul-which-led-to-penalty.html
5 celnych przy 3 celnych Bayernu
Ten Bayern jest do pokonania, trzeba tylko chciec
Ozil z poprzedniego sezonu by wyczekał i jeszcze podał do kolegow. Gra w tym sezonie zle bo go bardziej interesuja gole a nie asysty i widac tego efekty.
Taa Ozil chce wiecej strzelac a jak przychodzi co do czego to oczywiscie nie trafia
Bayern 73% posiadania pilki i to wszystko jak na razie
Iwobi to w ogole jest na boisku?
Czemu w Neyera :(
Nie pomagaja nam przy losowaniach to przynajmniej niech sie sedziowie przydadza na murawie :D
O czerwona kartke najbardziej sie obawiam bo nerwowo jest
Nie wyjda normalnie z pilka tylko oddaja za darmo
Znowu bedzie pierdzielenie, ze sedziowie nam pomagaja i wtedy wygrywamy
Jezus Maria nawet karnego normalnie strzelic nie potrafimy :D na szczescie dobił
No jak nie teraz to nigdy
I kupa
Ozil przydaj sie w koncu na cos
NIc nie graja, stoja i czekaja co Bayern zrobi
Mesut Ozil nie wszedł dobrze w mecz czyli nic nowego
Od dawna nie potrafimy grac z tak grajacymi zespolami
Szybko poszlo
Widac, ze to nie jest ten Bayern jakiego kibice znaja. Normalnie grajac z nimi ich akcje były o wiele szybsze, szybciej wymieniali sie pilka.
Jak Xhaka nie wyleci to bedzie dobrze
No to jazda, albo sie w koncu przełamiemy albo bedzie to samo co zawsze. COYG!
Cavani najskuteczniejszym napastnikiem na swicie (37 goli w 36 wystepach), Messi drugi (34 bramki w 36 meczach a Lewy trzeci (30 goli przy 33 wystepach. Sanchez na miejscu 8 (21 bramek w 37 meczach)
Zamiast Iwobiego powinien zagrac szybki Welbeck no chyba, ze Wenger nie chce grac na kontry. Poza tym skład raczej ok, moze Monreal powinien grac za Gibbsa ale moze akurat Anglik sie spisze.
Nawet jak bedzie 2-1 czy 3-2 to i tak bedzie super wynik
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W 2 polowie 0 strzalow, 0 celnych, o niecielnych, to jest rozpacz