Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 273 z 1243 (komentarze od 10881 do 10920):

Komentowany temat: Robertson: Clattenburg przepraszał nas za gola Sancheza 12.02.2017, 11:47

A jak sie komus nie podoba to niech pisza petycje o powtorki video. Nie bedzie nikt krecony

Komentowany temat: Robertson: Clattenburg przepraszał nas za gola Sancheza 12.02.2017, 11:46

Patrzyłem na powtorke bramki i to bramkarz odbił pilke, ktora trafiła Sancheza w reke. Nas to nigdy sedziowie nie przepraszaja a krecili walki wiele razy

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 11:38

Dobrze, ze Marciniak nie sedziuje naszego meczu bo by jeszcze Lewemu pomagał :D

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 03:02

Porazka skoki, daliby belke w gore to tak sie piernicza cały czas. Godzina wczesniej kwalifikacje bez problemow, Kubacki wygrywa 136m a potem 113 tylko. Przez to nie lubie skokow wlasnie a ta skocznia to w ogole parodia

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 02:03

Dla samej bramki Małeckiego warto było byc dzisiaj na meczu z Korona. Dobrze, ze Arsenal tez wygrał to mam dobry weekend bo w piatek ZAKSA 3-2 z Jastrzebskim na wyjezdzie wiec wszystkie moje druzyny na plusie :)

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 11.02.2017, 15:21

Ufff nerwowy byl mecz widze ale sa 3 punkty na cale szczęście

Komentowany temat: W grę wchodzą tylko trzy punkty! Arsenal vs Hull 11.02.2017, 07:21

Ribery tez gotowy na mecz z nami, do przewidzenia zreszta. Co do meczu z Hull jakby juz teraz nie wygrali to byłaby katastrofa. Z Chelsea moglismy przegrac ale wpadka z Watfordem to musiał byc wypadek przy pracy i mam nadzieje, ze dzisiaj to udowodnimy. Tylko 3 punkty, stawiam 2-1 bo przeciez mecz Arsenalu bez nerwow to sie nie obejdzie

Komentowany temat: W grę wchodzą tylko trzy punkty! Arsenal vs Hull 10.02.2017, 22:38

Ale ma ostatnie kolejki Piotrek. Jak nie asysty to teraz bramka, nie dziwie sie, ze Sarri boi sie o jego przyszlosc w Napoli.

Komentowany temat: Wenger o swoim kontrakcie, Jacku i meczu z Chelsea 09.02.2017, 22:11

Ciekawe czy sie przyzna, ze zawalił bo przeciez obiecał, ze w ciagu 3 sezonow zdobedzie Mistrzostwo

Komentowany temat: Keown: Özil nie miałby miejsca w 'The Invincibles' 09.02.2017, 16:08

To, ze by sie nie zmiescił to akurat nic nowego. Do tamtego składu z obecnej kadry to kazdy by miał ciezko bo to była wrecz idealna druzyna. No jedynie Sanchez miałby szanse w tamtej druzynie

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Elneny, Bellerin 09.02.2017, 12:28

Nie ma co sie cieszyc adaminho bo znajac Wengera Coquelin i Ramsey zagraja od poczatku. Ale cieszy jego powrot bo to daje kolejne mozliwosci w ustawieniu.

Komentowany temat: Iwobi: Ta dwójka wywarła na mnie największy wpływ 09.02.2017, 08:34

Swietny zawodnik a majac tyle lat nie kazdy moze sie pochwalic liczba 50 meczow dla druzyny grajacej w lidze angielskiej czy lidze mistrzow.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 08.02.2017, 19:59

Kapustka debiut w 1 druzynie Leicester w dzisiejszym meczu powtorkowym Emirates FA CUP. Wasyl tez gra

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 08.02.2017, 19:48

Dziś wycena CD Projektu przekroczyła 6 mld zł. Kurs akcji warszawskiego producenta gier w tym roku wzrósł o 21 proc., tym samym spółka jest już warta więcej niż Energa, Tauron i inni giełdowi giganci


o skubani :D

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 07.02.2017, 22:08

Jak juz z takim Bayernem sobie nie poradzimy to ja nie wiem kiedy mamy sobie z nimi poradzic

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 07.02.2017, 19:20

Glik brameczka i 1-0 dla Monaco

Komentowany temat: U-23: Everton 1-0 Arsenal 07.02.2017, 17:57

Kurde to ten mlody Everton az taki mocny widze

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 07.02.2017, 14:48

Wyzej macie "Przeczytaj rowniez", wystarczylo wejsc. 70mln euro, taka ma klauzule

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 07.02.2017, 14:36

Ładna ma klauzule odejscia Piotrek Zielinski :)

Komentowany temat: Henry: Arbiter miał rację 06.02.2017, 18:59

Zaatakował pilke ale zeby sobie ułatwic to ruszył łokciem w Bellerina ułatwiajac sobie zadanie. Druga sprawa, ze do sytuacji nie powinnismy doprowadzic

Komentowany temat: Mark Clattenburg sędzią meczu z Hull City 06.02.2017, 18:58

Na Chelsea specjalnie daja tych gorszych arbitrow wiec na Hull bylo wiadome, ze dadza troszke lepszego sedziego, dla nas dobrego chociaz jednej z gorszych w lidze

Komentowany temat: Ox: Teraz to Chelsea rozdaje karty 06.02.2017, 18:57

Wszystko jest mozliwe. Kiedys 12 punktow do United odrobilo City (albo odwrotnie) i wygrało lige tak wiec trzeba walczyc i nie zaliczac wiecej takich wpadek jak z Watfordem.

Komentowany temat: Lacazette: Latem chcę zmienić otoczenie 06.02.2017, 15:02

To u nas najpierw musiałoby zabraknac Wengera zeby Lacazette przyszedł bo te 70mln o ktorych sie mowi Papa nie wyda na pewno.

Komentowany temat: Gol Elneny'ego to za mało, Kamerun mistrzem Afryki 06.02.2017, 15:01

Zreszta Kamerun był lepszy i zasłuzyl na zwyciestwo

Komentowany temat: Gol Elneny'ego to za mało, Kamerun mistrzem Afryki 06.02.2017, 15:01

Szkoda bo mogl zdobyc swoje trofeum a tak musza obejsc sie smakiem. Zreszta

Komentowany temat: Sky Sports: Bellerin zdolny do gry 06.02.2017, 15:00

Mozna odetchnac bo gdyby go miało na Bayern zabraknac to mielibysmy powazny problem a w tym meczu powinnismy sie nastawiac na szybkie kontra, na ktore bedzie bardzo potrzebny.

Komentowany temat: Draxler: Od 2-3 lat byłem w kontakcie z Arsenalem 06.02.2017, 14:58

Raczej decyzja dla niego była prosta. W PSG moze o cos powalczyc a Arsenal tego mu zapewnic nie mogł.

Komentowany temat: Kadra Arsenalu na fazę pucharową Ligi Mistrzów 06.02.2017, 14:57

Ja pamietam jak Yaya strzelił bramke BVB gdzie wygralismy z nimi 2-0 i chyba jednak to był najlepszy jego mecz dla Arsenalu

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 24. kolejki 05.02.2017, 21:16

81 punktow w typerze w tej kolejce i kolejny awans tym razem z 59 na 47 miejsce, coraz wyzej i wyzej

Komentowany temat: Alonso: Nie było faulu 05.02.2017, 20:08

Po co w ogole takie wypowiedzi tutaj zamieszczacie. Oczywiste jest, ze ludzie z Chelsea nie przyznaja sie do faulu. Mam nadzieje, ze Alonso kiedys dostanie podobnie jak walnal Bellerina. Wtedy mu sie przypomni ta wypowiedz

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 18:42

Wielka szkoda, ze dalismy ciala z Watfordem. Inaczej to powinno wygladac

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 18:34

Tuchel na wylocie z BVB. Chyba nie bedzie drugim Kloppem

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 17:43

I padla obrona Lisow

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 17:16

onet pojechał z tytulem tematu o meczu City: "Jesus znowu objawił sie w Manchesterze :D"

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:39

Zarty Zyly rozsmiesza kazdego :D

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:33

Nie chce nic mowic ale spotkanie City - Monaco zapowiada sie rownie fascynujaco co Nasz mecz z Bayernem. City nie gra na miare Mistrzowskiej druzyny w porownaniu z francuzami.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:25

Wszyscy teraz mowia, ze Arsenal stracil szanse na Mistrzostwo Anglii a nagle City w tej walce zostaje a przeciez to tylko 2 punkty straty czyli 1 mecz roznicy. Chelsea juz nikt nie wyprzedzi wiec to tylko glupie gdybanie dziennikarskie

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:23

Fabian zrobil co mogł, cala obrona sie nie popisala.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:21

Obrone Swansea zamurowalo a Jesus robi furore na poczatku przygoty z liga angielska. Akurat padla bramka jak pisalem o Tottenhamie. City jednak sie nie poddaje ale z taka gra to przy najblizszej okazji straca punkty

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 16:18

Czyli najblizej Chelsea pozostanie Tottenham, ktory i tak na koniec bedzie za Arsenalem

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady