Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 272 z 1243 (komentarze od 10841 do 10880):
Iwobi z calym szacunkiem do niego ale dzisiaj chyba lepiej zeby na lawie siedzial. Welbecka wielu z nas chciało zobaczyc i oczywiscie sie nie doczekalismy :9
Byle strzelac gole bo przy 0 bramkach bedzie ciezko z awansem
Niewystawienie go byloby chamskie ze strony Wengera
PSG moglo to i my mozemy tylko trzeba zapierdzielac a nie dawac Bayernowi grac pilka. Remis bramkowy musimy osiagnac. 1-1
Nie wiem jak wy ale ja oprocz naszego meczu czekam na potyczke City - Monaco, to powinien byc mecz
Gwałt na Barcelonie
@prezes77
Ale to nie była panenka tylko zwykle olanie karnego
Brawo Auba, mistrzowsko wykonany karny :D
Di Maria nokaut :D
Dzisiaj Barca psuje kupony to moze jutro Bayern tez popsuje :)
No cos wspominałem o Draxlerze przedtem :D
Zasluzone prowadzenie
Draxler wymiata
Ostatnie 3 kolejki to 72 punkty, w tej kolejce 82 punkty i kolejny awans moze nie tak jak ostatnio o 12 miejsc ale o 9 tez jest dobrze. Jak zwykle w danej kolejce ktos musi dac ciała jak chociazby Everton
Niestety ale nam nie odpowiada styl w jakim gra Bayern dlatego tak ciezko sie nam z nimi grało. Moze w koncu sie uda, trzeba w to wierzyc bo ilez mozna odpadac z tymi samymi rywalami
Jak na niego to i tak długo go kontuzje omijały
Ozil niech sie zajmie asystami bo chce za duzo strzelac dlatego tak słabo spisuje sie w tym sezonie a nie zdobywaniem goli bo mamy od tego Sancheza. Alexis w obecnej formie + Ozil z poprzedniego sezonu to by było cos. Bayern jest do pokonania, zobaczymy jak sie to potoczy gdy pierwszy mecz gramy w Monachium
Dobrze, ze taki sedzia a nie jakis koslawy co zawsze chce byc najjasniejsza postacia na boisku
Frank Ribery i Jerome Boateng nie zagrają z Arsenalem, pod znakiem zapytania stoi występ Xabiego Alonso, który doznał urazu podczas dzisiejszego treningu.
Zapomniałem, ze swietym cos jednak sie udało tzn awansowac do finału ligi :D
A dobra juz sam znalazłem tylko z tym przejmowaniem to tak nie do konca bo jednak Sutton nie mozemy zlekcewazyc a pewnie ze spokojem chodziło ci o to, ze gramy z 4 czy 5 ligowcem
@@Womanizer
Puchar Anglii jest w weekend a potem 25 gramy ze Swietymi wiec cos ci sie pomylilo. Z Liverpoolem na Anfield 4 marca
Tzn w ogole o LM
Misja Futbol, zaczynaja mowic o meczu z Bayernem
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/misja-futbol-program-michala-pola/d3bhwy
Szkoda, ze Ozil nie ma statystyk jak w poprzednim sezonie wtedy Sanchez mogłby miec jeszcze wiecej bramek na koncie
Bayern w ogniu krytyki w Niemczech a tu mamy mecz z nimi. Moze w koncu uda sie ich jakos przejsc
I koniec, drugi w tej kolejce trafiony wynik. Lisy dalej bez gola, wrecz nieprawdopodobne
Ozil sam sobie zapracował na to, ze byli pilkarze tak go oceniaja. W poprzednim sezonie nikt by nawet nie probował sie go czepiac, w tym sam daje do tego podstawy
Widac, ze Swansea sie odradza a Lisy dalej w miejscu stoja
Teraz to dopiero szkoda, ze nie wygralismy z Watfordem
Teraz widziałem bramke i nawet Twarowski mowił, ze to zagranie było całkowicie przypadkowe, zadnego ruchu reka nie bylo ale oczywiscie na anglia.goal 98 stron narzekania bo Arsenal wygrał a sedzia nie odgwizdał reki.
Jak Burnley znowu w koncowce przegra to ładnie beda sfrustrowani
@WilSHARE
To bylo oczywiste, nikt nie patrzy na to, ze strzał był frajerski i nawet ten rezerwowy bramkarz Sutton by to wyłapał :D
Jezu czy wszyscy musza walic prosto w rece Courtoisa? a potem zafascynowanie jaki to jest mega bramkarz
Kolejny partacz, zamiast podac to ładuje w rywala
Kurde no to powinno byc 2, czemu prosto w bramkarza
1-1 nie wszystko stracone :)
@pLYTEK
Specjalne zagranie reka to nie ma gola, przypadkowo sedziowie wiele razy nie gwizdali i nie beda gwizdac
Nie zmieniłem w typerze i zostało 2-1 dla Burnley :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jezeli mamy grac z kontry to powinien grac Welbeck no ale coz