Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 272 z 1243 (komentarze od 10841 do 10880):

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:46

Jezeli mamy grac z kontry to powinien grac Welbeck no ale coz

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:44

Iwobi z calym szacunkiem do niego ale dzisiaj chyba lepiej zeby na lawie siedzial. Welbecka wielu z nas chciało zobaczyc i oczywiscie sie nie doczekalismy :9

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:36

Byle strzelac gole bo przy 0 bramkach bedzie ciezko z awansem

Komentowany temat: Ospina zagra z Bayernem 15.02.2017, 10:12

Niewystawienie go byloby chamskie ze strony Wengera

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 10:09

PSG moglo to i my mozemy tylko trzeba zapierdzielac a nie dawac Bayernowi grac pilka. Remis bramkowy musimy osiagnac. 1-1

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 22:17

Nie wiem jak wy ale ja oprocz naszego meczu czekam na potyczke City - Monaco, to powinien byc mecz

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 22:13

Gwałt na Barcelonie

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 22:09

@prezes77
Ale to nie była panenka tylko zwykle olanie karnego

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 22:04

Brawo Auba, mistrzowsko wykonany karny :D

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 21:57

Di Maria nokaut :D

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 21:31

Dzisiaj Barca psuje kupony to moze jutro Bayern tez popsuje :)

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 21:25

No cos wspominałem o Draxlerze przedtem :D

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 21:05

Zasluzone prowadzenie

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 14.02.2017, 21:03

Draxler wymiata

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 25. kolejki 14.02.2017, 20:45

Ostatnie 3 kolejki to 72 punkty, w tej kolejce 82 punkty i kolejny awans moze nie tak jak ostatnio o 12 miejsc ale o 9 tez jest dobrze. Jak zwykle w danej kolejce ktos musi dac ciała jak chociazby Everton

Komentowany temat: Robben chwali dyspozycję Kanonierów 14.02.2017, 20:44

Niestety ale nam nie odpowiada styl w jakim gra Bayern dlatego tak ciezko sie nam z nimi grało. Moze w koncu sie uda, trzeba w to wierzyc bo ilez mozna odpadac z tymi samymi rywalami

Komentowany temat: Wilshere kontuzjowany 14.02.2017, 20:42

Jak na niego to i tak długo go kontuzje omijały

Komentowany temat: Wenger o Bayernie i Özilu 14.02.2017, 07:17

Ozil niech sie zajmie asystami bo chce za duzo strzelac dlatego tak słabo spisuje sie w tym sezonie a nie zdobywaniem goli bo mamy od tego Sancheza. Alexis w obecnej formie + Ozil z poprzedniego sezonu to by było cos. Bayern jest do pokonania, zobaczymy jak sie to potoczy gdy pierwszy mecz gramy w Monachium

Komentowany temat: Milorad Mazić sędzią meczu z Bayernem 14.02.2017, 07:15

Dobrze, ze taki sedzia a nie jakis koslawy co zawsze chce byc najjasniejsza postacia na boisku

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 21:52

Frank Ribery i Jerome Boateng nie zagrają z Arsenalem, pod znakiem zapytania stoi występ Xabiego Alonso, który doznał urazu podczas dzisiejszego treningu.

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 11:34

Zapomniałem, ze swietym cos jednak sie udało tzn awansowac do finału ligi :D

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 11:33

A dobra juz sam znalazłem tylko z tym przejmowaniem to tak nie do konca bo jednak Sutton nie mozemy zlekcewazyc a pewnie ze spokojem chodziło ci o to, ze gramy z 4 czy 5 ligowcem

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 11:28

@@Womanizer
Puchar Anglii jest w weekend a potem 25 gramy ze Swietymi wiec cos ci sie pomylilo. Z Liverpoolem na Anfield 4 marca

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 11:02

Tzn w ogole o LM

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 13.02.2017, 11:01

Misja Futbol, zaczynaja mowic o meczu z Bayernem
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/misja-futbol-program-michala-pola/d3bhwy

Komentowany temat: Wenger: Alexis jest na najwyższym poziomie 13.02.2017, 08:22

Szkoda, ze Ozil nie ma statystyk jak w poprzednim sezonie wtedy Sanchez mogłby miec jeszcze wiecej bramek na koncie

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 23:44

Bayern w ogniu krytyki w Niemczech a tu mamy mecz z nimi. Moze w koncu uda sie ich jakos przejsc

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 18:52

I koniec, drugi w tej kolejce trafiony wynik. Lisy dalej bez gola, wrecz nieprawdopodobne

Komentowany temat: Neville: Z Özilem nie da się wygrać Premier League 12.02.2017, 18:39

Ozil sam sobie zapracował na to, ze byli pilkarze tak go oceniaja. W poprzednim sezonie nikt by nawet nie probował sie go czepiac, w tym sam daje do tego podstawy

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 17:47

Widac, ze Swansea sie odradza a Lisy dalej w miejscu stoja

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 16:21

Teraz to dopiero szkoda, ze nie wygralismy z Watfordem

Komentowany temat: Robertson: Clattenburg przepraszał nas za gola Sancheza 12.02.2017, 16:09

Teraz widziałem bramke i nawet Twarowski mowił, ze to zagranie było całkowicie przypadkowe, zadnego ruchu reka nie bylo ale oczywiscie na anglia.goal 98 stron narzekania bo Arsenal wygrał a sedzia nie odgwizdał reki.

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 16:03

Jak Burnley znowu w koncowce przegra to ładnie beda sfrustrowani

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 15:39

@WilSHARE
To bylo oczywiste, nikt nie patrzy na to, ze strzał był frajerski i nawet ten rezerwowy bramkarz Sutton by to wyłapał :D

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 15:35

Jezu czy wszyscy musza walic prosto w rece Courtoisa? a potem zafascynowanie jaki to jest mega bramkarz

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 15:09

Kolejny partacz, zamiast podac to ładuje w rywala

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 15:07

Kurde no to powinno byc 2, czemu prosto w bramkarza

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 14:54

1-1 nie wszystko stracone :)

Komentowany temat: Robertson: Clattenburg przepraszał nas za gola Sancheza 12.02.2017, 14:28

@pLYTEK
Specjalne zagranie reka to nie ma gola, przypadkowo sedziowie wiele razy nie gwizdali i nie beda gwizdac

Komentowany temat: Niezręczne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Hull 12.02.2017, 14:25

Nie zmieniłem w typerze i zostało 2-1 dla Burnley :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady