Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 336 z 1243 (komentarze od 13401 do 13440):
Ale mi szkoda Malarza
Legia niech odda walkowerem lepiej.
Monaco na 1-0 :)
Arteta w dresie City :(
Legia nie ma szans
Liski :)
Trzeba było zabezpieczyc tyły dlatego Joel Campbell na ławce bo to gracz ofensywny - no i mamy wytłumaczenie, chociaz od panow z c+
Miałem ogladac multilige online ale oczywiscie sie nie da wiec zostaje Legia na telewizorze
C+Sport online juz serwery padly
Fekir N.
(Kontuzja kolana)
Grenier C.
(Kontuzja stopy)
Jallet C.
(Kontuzja pleców)
Lacazette A.
(Kontuzja uda)
Valbuena M.
(Kontuzja mięśnia)
o kurde ładnie Lyon osłabiony, Rybus od poczatku
Wasyl na ławie, Kapustka trybuny
Slimani debiut w Leicester
Hahahaha Nikolic zaczyna na ławce, Hasik really? padłem
@lays
A do tego fajnie zrobili teraz wykonywanie rzutow roznych. Karne za to mnie rozbawiły, tez nowy rodzaj wykonywania oczywiscie trzeba opanowac ale zeby tak beznadziejnie wykonywał je rowniez komputer rozbawił mnie po całosci :D
Na Canal+Sport Online i na kanale 38 nc+ leci dzisiaj Multiliga. To duze zaskoczenie
Gdybysmy grali tak jak kazdy mocny zespoł z mocnym rywalem to by nie bylo problemow a my zawsze w takich meczach czekamy co rywal zrobi. Przyjedzie przeciwnik, ktory potrafi wysoko stosowac pressing i juz nasi sie gubia. Troche lepszy snajper i moglibysmy popełnic harakiri. Nie wyciagamy bledow przyszłosci a potem problemy same sie stwarzaja. Wenger nie ma pomysłu na gre druzyny i caly czas popelniaja te same błedy.
Talisca pieknie
Milik jednak umie, moze czasami mu sie nie chce - dobre
Giroud skoro dzisiaj taki nerwowy to moze lepiej, ze nie wyszedł od poczatku. Jeszcze by złapał czerwona kartke w połowie meczu i dopiero byłby problem
Ospina uratowal Wengera - jedyna dobra decyzja to wystawienie go dzisiaj.
Ten Pan widac, ze zjadł zęby na pilce
hahahahaha, komentarz dnia
Szkoda sytuacji Iwobiego i podziekowania dla Cavaniego
Mustafi to sie nie spodziewał, ze Monreal da sie tak wydutkac i nie zdarzył przeszkodzic. Po trochu jego wina ale głownie wina Monreala. Cos sie z nim podzialo
Słowko od Linekera :D
Arsene Wenger znow wybrał Ospine kosztem Petra Cecha w lidze mistrzow. Trzeba podziwiac jego poczucie humoru
mitmichael; użytkownik komentarzy: 36282 newsów: 0
13.09.2016; 19:56
Ospina OK, nie mam sprzeciwow bo Cech nie jest taki pewny.
I tyle w temacie :P
Na zwykłym C+ skroty a jutro z dzisiaj i z jutra na TVN7 o 22:55. Na C+ wlasnie beda omawiac nasza grupe
No nie moge z tym arbitrem, kiedy mu ktos w koncu nakopie do tyłka albo przynajmniej zawiesi. Niech gosc juz konczy kariere
Atkinson hahahahaha, sedzia liniowy nie lepszy, mistrzowska symulka
Uefa tez dowaliła piszac na swojej stronie o spalonym hahahahaha, dobrze ze Platini odchodzi
Ładnie skrzydzone PSV
Sedzia mogł sobie zaoszczedzic te dwie zołte kartki.
Myslałem, ze mecz City dadza gdzies w dolnych godzinach dnia a podobno odbedzie sie wieczorem prawdopodobnie w godzine pozostałych spotkan.
Jestesmy liderem :D bo Arsenal jest na A a PSG na P :P
Zdecydowanie Ospina MOTM
Francuska ziemia dalej dobra dla nas. Patrzac na sytuacje Cavaniego to cudowny dla nas rezultat
Profesjonalnie obaj podeszli do sprawy :D
hahahahaha parodia w koncowce
Jak nie bylo celnych strzałow tak w 10 minut zrobiło sie ich az 3
Iwobi juz nie ogarnia
Bardzo słabe uderzenie, jak zwykle prosto w bramkarza
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Brawo City, brawo lisy, brawo Mahrez