Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 333 z 1243 (komentarze od 13281 do 13320):

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 15:04

Kurde i znowu to 4 miejsce sie szykuje bo raczej Totki rozniosa rywala

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:55

Dałem w typerze wynik w zła strone :D

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:47

CP - Stoke dałem 0-0 hahahaha, wtopa

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:45

Dałem 1-3 w typerze :D

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:44

Kto by sie spodziewał, 2-1 :)

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:35

Pogba blado i jaka frustracja

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:29

Watford to przegra

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:23

blad obroncy*

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:23

Akcja Zlatana, bład bramkarza i remis

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:16

To jest liga angielska. Wygrywamy z Watfordem 3-1 na ich terenie a MU moze przegrac/zremisowac

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:11

Wy mysleliscie, ze Ibra bedzie w kazdym meczu grał swietnie i strzelał bramki? moze grac słabo ale jedna akcja/strzałem zalatwic sprawe

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 14:03

Capoue w poprzednim sezonie na 33 spotkania 0 bramek a w obecnym na 5 az 4 gole

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 13:50

@Methess
Powiedzmy, ze wzrok mu sie pogorszył ;)

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 13:14

Ighalo hahaha

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 13:08

September 18, 1999 - the first of the King's 228 Arsenal goals... :D

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 12:47

Uhuhu awans w typerze z 21 na 11 miejsce :D

Komentowany temat: Wenger: Byliśmy przekonujący 18.09.2016, 08:38

Sanchez chciał byc Messim i jest, tak jak Argentynczyk nie trafił z karnego :) Znajac Alexisa to predzej sie wdarł przed szereg (w tym przypadku przez Cazorle) nic Santi mu dał ta pilke. Tym bardziej teraz dla niego bedzie szkoda bo gdyby wykorzystał karnego to miałby hattricka.

Komentowany temat: Walcott: Stajemy się lepsi, silniejsi 18.09.2016, 08:36

No to skoro tak myslicie to jazda po zwyciestwo w derbach z Chelsea. Theo potrafi swietnie wykanczac tak jak wczoraj szkoda tylko, ze nie robi tego za czesto.

Komentowany temat: Coquelin po meczu z Hull City 18.09.2016, 08:34

Coquelin zaczyna grac tak jak po powrocie z wypozyczenia. Chciałbym w nastepnym meczu zobaczyc pare Xhaka - Coquelin bo cos ostatnio Cazorla obnizył loty.

Komentowany temat: Wypowiedź Wengera po meczu z Hull 18.09.2016, 08:33

Nasi pilkarze to fizycznie chyba najdluzej dochodza do siebie sposrod wszystkich pilkarzy grajacych w Anglii

Komentowany temat: Alex Iwobi po meczu z Hull City 18.09.2016, 08:33

Bardzo sie ciesze, ze Iwobi dostaje swoja szanse bo na to zasłuzył. Szkoda sytuacji w meczu z PSG bo mogł sie lepiej zachowac. Ale i tak gra swietnie. Szkoda tylko, ze jak wroci Giroud to znowu bedzie forowany Walcott a Iwobi moze nie za duzo sobie pograc, przynajmniej w PL

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 22:57

Liverpool rozwala Leicester, Burnley ogrywa Liverpool, Leicester ogrywa Burnley - liga angielska rules :D

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 22:54

Mahrez asysta, Slimani gol - jak w kadrze, klepia ze soba tez tak samo. Jeszcze im dac Brahimiego to juz w ogole

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 22:43

Xhaka vs Henderson o miano bramki kolejki

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 22:21

Wisełko nareszcie, az mnie głowa z nerwow zaczeła bolec. W koncu pech nas opuscił, Szmatuła oczywiscie mecz zycia dzisiaj a z Łeczna głupie 3 bramki tracił. To tak jak z Arsenalem, ze bramkarze musza rozgrywac mecze zycia akurat na Emirates

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 22:18

Brawo Milik

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 20:39

@Yahoooo
Na PS4 warto, na PC mogłoby jej w ogole nie byc

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 20:27

Ale BRAMA Gnabryego
http://arsenalist.com/f/2016-17/other/ex-arsenal-player-serge-gnabry-has-scored-a-ridiculous-goal-against-borussia-gladbach.html

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 19:29

Xhaka mam nadzieje, ze zacznie grac od 1 minuty

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 19:14

Swietny mecz

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 19:07

Patologia łysych sedziow trwa

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 18:10

Warto było czekac na wejscie Xhaki

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:46

Ładnie to Sanchez wykonczył

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:44

@lays
A no tak, pierwsza mu przyznali przeciez

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:42

Czyli Sanchez 5 spotkan przeciwko Hull i 5 goli

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:41

Ufff teraz to juz na pewno po meczu

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:38

Cały Arsenal, zaraz wejdzie Elneny i Gibbs

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:36

@mistiqueAFC
Lisy 3-0 tak wiec wszystkie 4 mecze na +10 w typerze u mnie

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:35

Tak jak Cazorla ostatnio z Watfordem chyba, nie wiem czy to podawał czy strzelał ale raczej to pierwsze

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:33

@lukasz845
Pisałem wczesniej, ze chyba Wenger daje im kary pieniezne jezeli beda strzelali z pewnej odległosci dlatego nawet nie chca sprobowac :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady