Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 334 z 1243 (komentarze od 13321 do 13360):

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:30

@mistiqueAFC;
Za duzo minut zostało wiec pewnie jakas bramka jeszcze zepsuje typy

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:26

@mistiqueAFC
Ja miałem zmienic wyniki Tottenham z 4-0 na 3-0 a City z 3-0 na 4-0 ale odpusciłem :D Zastanawiam sie nad Evertonem bo dałem 2-0 czy nie zmienic na 3-0, mam 3 minuty jeszcze :P

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:22

A to Rafinha strzelił na 3-1 a nie Ribery
City 4-0 jak zwykle zabraknie mi jednego gola w typerze (dałem 3-0) :D

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:19

Neuer hahaha prawie sie pomylił, ale by były jaja gdyby to zagranie zrypal

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:17

Bramka Walcotta jak ktos nie widział (tak jak ja). arsenalist jak zwykle niezawodny

http://arsenalist.com/f/2016-17/hull-vs-arsenal/goaaaaal-theo-walcott-0-2.html

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:14

No to przy 0-2 mozemy odetchnac z ulga uff

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 17.09.2016, 17:12

Co daja strzały zza pola karnego? zapytajcie Alonso i Riberyego.

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:11

Ribery jak Alonso, z 30 metrow strzał i bramkarz bez szans

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:10

46 faul Santiego i ostatnie ostrzezenie? Wenger na prawde jestes slepy albo robisz sobie jaja z nas, kibicow

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:08

Slimani piekne wejsc do nowej druzyny.

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:05

City juz 3

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:04

Derby to sa derby, w nich nawet taki Bayern nie ma łatwo

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 17:00

Dalem w typerze w naszym meczu 1-2 ale lepiej niech walna jeszcze ze 2 bramki zeby niepotrzebnie nie stracic punktow

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:53

Pamietacie z Tottenhamem jak wszyscy wołalismy zmien Coquelina a Wenger nie posłuchał i Coq wyleciał z boiska? jak wiadomo Wenger nie uczy sie na błedach wiec...

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:51

Xhaka za Santiego ale Wenger tego nie zrobi zwłaszcza od poczatku drugiej polowy. Potem sie obudzi z reka w nocniku jak to przewaznie sie dzieje

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:49

Teraz dopiero widziałem tego karnego. Za łatwo uderzył i za bardzo w srodkowa czesc bramki. Przy słupku jakby przyładował miałby wieksze szanse

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:47

Dziwne, ze martwicie sie czerwona dla rywala :D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:46

@kamilo_oo
Ostatnio sedziowie mieli szkolenie. Gdyby nie mogł dac czerwonej to by dał zołta ale dał czerwona wiec chyba moze dac + karniaka. Nie polapie sie z tym człowiek

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:44

Nie tacy pilkarze karnych nie strzelali :D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:43

@kamilo_oo
Znowu zmiany były. Najlepsze to takie, ze jak pilkarz sfauluje w srodku pola a akcje sedzia pusci a pilkarz pojdzie z akcja i sfauluje to sedzia moze dac mu zołta kartke. Tak było w meczu Maccabi - Zenit

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:41

W srodek bramki strzal tam gdzie Neuer stoi a Lach sie podnieca

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:37

Alonso to jest prze bydle, z 30 metrow strzał i bramkarz bez szans

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:31

Co pressing narzuca City to ich. Widac reke Pepa

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:29

Co Mesut za daleko stał od brami, ze nie uderzał? D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:24

Ale piekna kontra City i juz 2-0. Dałem 3-0 w typerze ale bedzie pewnie wiecej

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:24

@mistiqueAFC
Akurat z PSG strzelił juz grajac na skrzydle gdzie wczesniej pojawił sie Giroud

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:23

Doszedłem do wniosku, ze Wenger musi dawac jakies kary finansowe zawodnikom skoro oni tak bardzo boja sie strzelac z dystansu :)

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:20

Jednak Alexisowi zapisali tego gola. Na razie Wenger sie broni swoja decyzja

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 16:18

No to brawo Iwobi. Z tego akurat, ze on gra to sie ciesze

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:57

@Maestro08
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,20706920,bundesliga-robert-lewandowski-z-kolejnym-golem-wideo.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:46

@schnor25
Musiałby jeszcze taka pile dostac ;)

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:42

LEWY ale lobik

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:41

Nastawiajcie sie na podobny mecz co ze swietymi

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:37

O Bayern przegrywa i traci pierwszego gola w sezonie :D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:36

To miłego ogladania i denerwowania sie. Dzisiaj na C+ nie ma meczu wiec zaoszczedze sobie.

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:25

Bayern od poczatku sezonu 20 bramek strzelonych we wszystkich rozgrywkach i 0 straconych goli :D

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 15:24

Brawo Panie Wenger, po co rotowac składem przeciez z PSG i z Southampton tak swietnie sie spisywalismy. A Sacheza krzywdzi wystawiajac go na szpicy. Nie uczy sie na błedach nic a nic

Komentowany temat: Składy: Hull vs Arsenal 17.09.2016, 15:17

A pisałem oby tylko grał Xhaka i oby Sanchez nie wyladował na pozycji wysunietego napastnika ale znajac Wengera zrobi i tak swoje. Jak sie stało kazdy widzi. Niereformowalny jest i tyle, nie przetłumaczysz mu az sie sam nie sparzy. Nic go mecz ze swietymi nie nauczył. Marnuje Alexisa wystawiajac go na szpicy przez co gramy w 10tke. Brak słow

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 10:47

@Gunnerrsaurus
Pewnie dlatego, ze był ich pilkarzem i chciałby tam wrocic. Mowi sie takze o Lazio, w ktorym rowniez wystepował. Jak sam mowił marzy mu sie poprowadzic klub Serie A. Ostatnio sie w tej sprawie wypowiedział rowniez Zanetti, ktory grał z Simeone w Interze. To chyba tyle ;)

Komentowany temat: Nie tracić kontaktu z czołówką, Hull vs Arsenal! 17.09.2016, 10:36

Przeciez sam Simeone mowił, ze po Atletico chce przejac Inter wiec nie rob sobie Lajder nadziei

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady