Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 338 z 1243 (komentarze od 13481 do 13520):
Ospina OK, nie mam sprzeciwow bo Cech nie jest taki pewny. Cieszy mnie Iwobi w pierwszym składzie, martwi Sanchez na szpicy. Wielka Szkoda, ze nie gra Xhaka od poczatku, ktory fajnie rozumie sie z Cazorla. Giroud to ciekawe jak długo jeszcze bedzie dochodził do siebie po Euro. W drugiej połowie ma kto wejsc tylko zeby nie musiał wchodzic przy bardzo niekorzystnym dla nas wyniku. Wenger albo sie obroni tym składem albo zostanie zlinczowany
Ciekawe jakie bedzie miał Wenger wytłumaczenie po meczu z wystawienia tego składu
Alexis w ataku to jakby wystawic tam Di Marie
Jak wygramy to Wenger sie obroni. Jak przegramy to Wengera zlinczuja
Alexisa na szpicy*
hahahaha jaki skład. Ciesze sie z Iwobiego ale nie z Alexisa na skrzydle. Ospina? tez powinien dostac szanse. Nie ma Ibry to nie musi az tak skakac :) A Petr wcale taki pewny nie jest.
Tyle samo meczy, tyle samo punktow, tyle samo, oni o 2 bramki mniej stracone, my o 2 bramki strzelone wiecej. Według tego zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie a jak bedzie na prawde zobaczymy
Buduje ale troche mu to czasu zajmuje. W PSG nie jest długo wiec jeszcze troche czasu minie jak druzyna zrozumie i spełni wszystkie jego załozenia
Za 55 minut bedzie, sprobuje jeszcze przed meczem :)
@molo13
Dzieki
Bielik kapitanem. Jakos mi umknal awans :P
A niektorzy sie dziwili, ze w podobny sposob o PSG wypowiadał sie Bellerin
Gdzie macie ta fife, ja nie widze ani w programie origin ani na stronie
Ale rozkminy a wiadomo, ze wyjdzie Perez skoro Giroud na ławce. Skład raczej do przewidzenia. Ostatecznie moze Ramsey szanse dostanie chociaz watpie
@Sympatyczny
Z takim składem PSG nie ma z nami szans
Młodzi widze lubia pudłowac jak i zawodnicy z pierwszego zespolu
Bielik captain
Skład U19 na PSG
Keto - Johnson, Da Graca, Bielik, Bola - Da Silva, McGuane, Nelson - Malen, Mavididi, Willock
ławka:
Bola, Coyle, Dragomir, Mourgos, Nketiah, Osei-Tutu, Virginia
Glik na 15 a Krychowiak na 10 miejscu w zestawieniu najlepszych zawodników L1 w fifie 17
Dla mnie kolejka dobra a byłaby slabiutka bo chciałem pare wynikow pozmieniac na szczescie sie nie zdecydowałem :D W tej kolejce + 82 punty i awans z 47 miejsca na 21. Moze w koncu w podsumowaniu jakiejs kolejki pojawi sie moj nick w top20 w takim samym temacie :D tym razem zabrakło 6 punktow ;)
@lays
Na Xboxie360 juz jest, na PC ma byc podobno o 18
Bardzo dobrze, ze tak mowi. Szacunek do kazdego rywala
Real tez pare razy pod rzad nie mógł awansowac do 1/4 chociazby odpadajac z tym samym Lyonem az w koncu sie udalo i dwa razy wygrali Lige Mistrzow. W tych rozgrywkach wszystko jest mozliwe tylko nie mozna sie bac rywali
@Kowal96
A jutro albo w czwartek znajac zycie modzi wydadza patcha dodajacego reszte druzyn w tym Arsenal. Nasza druzyne zawsze omijaja w demowkach ale na fanow zawsze mozna liczyc.
Fajnie jakby dzisiaj szanse dostał Iwobi ale pewnie wyjdzie Ox lub Theo
Dzisiaj wychodzi wersja demo Fify 17
Bardzo wazny mecz z PSG a tu oczywiscie o konczacym sie kontrakcie
O stanie zdrowia Kosy juz dzisiaj bylo
75 to na prawde rzucili z kosmosu. Ja rozumiem taki rynek ale bez przesady. Nawet Chelsea tyle dac nie chciała a oferta ostateczna poszła na 57mln funtow.
@simpllemann
75mln funtow
Smiali sie kibice Sunderlandu po spadku Newcastle a za rok to oni moga grac w Championship a sroki ponownie w PL. Do tej pory udawało sie im utrzymac ale ilez mozna
Spokojnie, w koncu Wenger odejdzie na emeryture a wtedy nowy trener na pewno sciagnie jakiegos porzadnego napastnika. W koncu sie na to pozycje doczekamy klasowego strikera ;)
chodzi mi o Lukaku
Teoretycznie bylo do przewidzenia, ze jak sie przełamac to ze słabiutkim Sunderlandem.
Jak sie odblokowac to najlepiej hattrickiem :)
OK czyli +10 do typera
Arsenal przegrał tylko raz na francuskiej ziemi… ale z rywalem z innego kraju. Londyńczycy ostatni raz Paryż odwiedzili w 2006 roku, kiedy to w jedynym w historii finale Ligi Mistrzów, przegrali z Barceloną (1:2). We wszystkich pozostałych wyjazdowych meczach we Francji, Arsenal zanotował osiem zwycięstw i cztery remisy. Kanonierzy kontynuują dodatkowo serię siedmiu kolejnych wygranych na boisku rywala przeciwko zespołowi z Francji (Lens, Lyon, Auxerre, Marsylia, Montpellier, Marsylia i Monaco).
Mogł to strzelic tak w 90 minucie, zostało 30 to pewnie nie siadzie 0-1
Jednak Pełka a nie Rosłon, to jeszcze lepiej :D
@sebastix11
Na szczescie jutro nasz mecz komentuje Rosłon z Nahornym a nie z Rudzkim. Koscielny w 11stce kolejki
https://scontent-frt.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14330100_1439444916070928_2863595256644481590_n.jpg?oh=8673c11c2377c601e02458db10408d76&oe=58476A80
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@navy
Jak zawsze gdy Wenger wyskakuje z niespodziewanym składem i to na taki mecz