Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23484 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 16 z 588 (komentarze od 601 do 640):

Po remisie z Burnley też dużo osób lamentowało że koniec szans na TOP4. Tymczasem mieliśmy 5 kolejnych zwycięstw. Następne 6 meczy obstawiam 14 punktów.

@Ups147: Rozumiem, że każdy wymaga od Alexa goli i ja również od niego tego wymagam. Natomiast cały czas mówię o umiejętnościach piłkarskich nie strzeleckich. Piłkarsko jest top, pod kątem strzeleckim trochę gorzej. Dlatego uważam, że potrzebujemy napastnika z topu, który weźmie odpowiedzialność za golę a Alex będzie jego zmiennikiem.

@Taki: Krytykować należy za mecz z Citami i Liverpoolem. Nie zdobyć w nich przynajmniej jednego punktu jest bardzo przykre mając na uwadze przebieg meczu i okazje które mieliśmy przy wyniku remisowym w jednym i drugim meczu.

@Dziadyga: @Ups147: Piłkarsko jest genialny, napastnikiem niekoniecznie jest genialnym. Według mnie jedno drugiego nie wyklucza.

Przede wszystkim chodzi o to, że jeżeli przedłuży kontakt to mamy do kupienia jednego napastnika, na którego faktycznie możemy rozbić bank. Zdecydowanie wolę opcję napastnik świetny+ Lacazette aniżeli 2 napastników dobrych.

@Marzag: 15-20 milionów? Za taką kwotę to można zastąpić Nketiaha a nie Lacazette. IMO musimy wzmacniać skład a nie go osłabiać. Laca jaki jest, taki jest ale piłkarzem jest genialnym. Powinien zostać i jako partner w ataku musi być gościa dobrego w grze tyłem do bramki, głową i dobrze czującego się w ataku.

@Marzag: A ja myślę że jak będziemy w TOP4 to go przedłużymy. Dodatkowo rozbijemy bank na napastnika i w ten sposób zostanie to rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie,że kupujemy 2 napastników po 70/80 milionów.

Prawda jest taka, że do obecnej kadry wyjściowej 11 brakuje Nam 2 piłkarzy klasy światowej.

ŚP za Xhake
N za Lace.

@ziom: Kiedy był killerem? Przychodził do Nas z L1 jako król strzelców, napastnik który świetnie czuje się w polu karnym. Tymczasem gość całkowicie zmienił swój styl na fałszywą /9/.

Szkoda wczorajszego meczu, bardzo szkoda. Zadecydowały indywidualne błędy. Błąd Ramsdale został wykorzystany przez Jotę a błąd Thiago nie został przez Nas wykorzystany.

Znowu tak jak z Citami nie potrafimy zachować zimnej krwi w kluczowym momencie a rywal był w Naszym zasięgu. Szkoda, wielka szkoda. Mam nadzieje że podziała to na Nas jak płachta na byka.

A i oczywiście nie komentuje Lacazetta i jego zachowania w polu karnym. Niesamowite jest to jak Alex stracił instynkt killera.

@Mastec30: Ja to biorę 2x zwycięstwa xD

Poważnie, 4 punkty w 2 meczach to byłoby coś.

Nie mogę się doczekać meczu z Liverpoolem. Mamy dobrą formę a ewentualny korzystny wynik mocno Nas napompuje na resztę sezonu. Poza tym myślę, że po porażce z Citami czujemy się mocno podrażnieni.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 12.03.2022, 11:45

Dla Nas najlepszy wynik to remis. Bezpieczne 0-0.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 12:41

@Ech0z: Można tak robić w biurze paszportowym? Tzw dynamiczną taryfę :D

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 12:03

A i jeszcze jedna taka konkluzja mnie naszła. Pracuje w miejscu gdzie teraz mam styczność właśnie z Ukraincami, mianowicie moi kontrahenci oferują darmowe usługi dla Nich. Co prawda jakoś duża ilość osób się nie przewinęła i być może będzie to mocne nadużycie z mojej strony, ale jednak byli to faceci maks do 40 lat. Duże uogólnienie i zdaje sobie z tego sprawę, ale jednak tak to wygląda w moich okolicach. Oczywiście w marketach/sklepach widziałem kobiety z dziećmi.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:39

@BarcArsenal: @Be4Again: Przede wszystkim zaznaczam, że ja im bardzo współczuje i uważam że należy im się pomoc. Oczywiście, że w takich zbiórkach czy dla uchodzców czy na PCK, Czerwony Krzyż to znajdą się właśnie osoby, które będą działały w ten sposób. Oczywiście świadczy o Nas bardzo dobrze o tym że przyjmujemy Ukrainców i im pomagamy, ale uważam że wszystko powinno być solidarnie Czechy przyjęły zdecydowanie mniej uchodźców i pomoc powinna być zapewniona przez Państwa, organizacje a nie przez obywateli. Obywatel powinien zrobić paczkę żywnościową, wysłać i tyle.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:12

Odnośnie Ukrainy to sam pomogłem w jakimś tam malutkim stopniu, ale słyszałem że są bardzo wybredni co do ubrań przekazywanych przez ludzi, co do jedzenia itp.

Poza tym bardzo podziwiam ludzi, który dają mieszkania uchodźcą. Trzeba pomagać, ale IMO to powinny zapewnić odpowiednie instutucje/Państwo. Prawda jest taka, że jak takiemu Ukraincowi spodoba się domek/mieszkanie to ciężko będzie go eksmitować.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 10.03.2022, 11:20

IMO Chelsea straci tylko na biletach i gadżetach. Nowy właściciel do następnego okienka transferowego zakupi klub i wszystko wróci do normy łącznie z przedłużaniem kontaktu i zakupem/sprzedażą piłkarzy.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 16:07

@Be4Again: Myślę, że kluczowy będzie powrót do LM, jeżeli uda Nam się to zrealizować.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:57

@lordoftheboard: Tam był inny problem, problem kontuzji pleców który prześladował Serga.

@Marzag: Rozumiem niechęć do Lacazetta, też uważam że jeżeli mamy się rozwijać to musimy mieć Lace jako rezerwową opcję. Uważam że nierealną opcją jest kupno dwóch napastników w jednym okienku, ale takich napastników którzy dadzą dużo zespołowi. Dlatego według mnie najrozsądniejszą opcją będzie pozostawienie Alexa i kupienie napastnika przez duże N.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:40

@KapitanJack10: Tylko musimy walczyć o najwyższe cele a Flo niech walczy i przeskoczy wszystkich w hierarchii, tego mu życzę.

Takich przykładów można jak ESR można mnożyć np. gnabry odbijający się od WBA. Natomiast na podstawie tych dwóch przykładów nie można wytaczać określanego szlaku dla każdego młodego zawodnika.

Potrzebujemy przynajmniej dwóch napastników i młodego Flo do zestawu.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:28

@kwiatinho: W przyszłym sezonie powinien być napastnikiem nr 3 i łapać minuty w FA CUP i COC. Jeżeli mamy mieć aspiracje na grę w LM i TOP4 to:
1. Nowy napastnik, przez duże N
2. Laca
3. Balogun.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 15:12

@Jack_Herrer: @kwiatinho: Balogun? Gość który w Boro nie strzelił jeszcze bramki? Nie umniejszam Flo, bo gość ma talent ale to nie jest materiał na rezerwowego napastnika, już więcej daje na chwilę obecną Nketiah.

Laca musi zostać i walczyć o pierwszy skład z nowym napastnikiem.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 14:48

@kwiatinho: Laca,Nketiah odejdzie i co dalej? Kupimy dwóch napastników klasy światowej w jednym okienku? Nie sądzę, należy rozkładać wydatki. Patrząc na wypowiedzi Mikela będziemy mieli ogromny budżet i chciałbym prawdziwą /9/ do Naszej ekipy i mieć w rezerwie Alexa, niż kupować dwóch średniaków.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 07.03.2022, 14:38

Przede wszystkim trzeba dostać się do LM, przedłużyć kontakt z Laca na 2 lata i dodatkowo zakupić typową szpicę. Nieistotne kto to będzie, w takim wypadku pewnie nie będzie zbyt dużych ograniczeń finansowych.

@Rynkos7: Jak już widzę tego pajacyka z Agrouni, który myśli że jest cwany to mi się w nóż w kieszeni otwiera, populistyczny cwaniaczek.

@Rafson95: Skąd? Na podstawie rozmów z klientami, oczywiście ,,co kraj to obyczaj".

Orlen i Lotos dlatego dają warunki czyli 50l maksymalnie do kupienia, żeby potem taki rolnik mógł kupić paliwo po 5.50 zł a nie od prywaciarza, który zrobi sobie zapas 10 tysięcy litrów za 15 złotych.

Na chwilę obecną ceny po 9.99 są tylko i wyłącznie naszą winą bo sami napędziliśmy koniunkturę i w mniejszych miejscowościach gdzie nie ma dużych stacji np. Orlenu, Cyrkla K czy Shella prywaciarze robią co chcą. Dlatego to co Obajtek dzisiaj powiedział to mimo szczerej niechęci do niego całkowicie się z Nim zgadzam.

IMO też jest siana mocna propaganda informacyjna co do paliwa. Sami nakręcamy koniunkturę brakujących paliw na stacjach.

Poza tym przeciętny rolnik, który na wiosnę będzie robił pracę rolne ma w swoim gospodarstwie baniak przynajmniej 1000 litrów.

Dzisiaj wpłacałem większą gotówkę do bankomatu, jak ludzie to zobaczyli to się rzucili na bankomat XD

hehe golas

I Rubena Nevesa

Ja cały czas uważam, że Granit powinien zostać. Powinniśmy wzmocnić środek pola i Szwajcar powinien grać z mocno cofniętymi zespołami.

@ZielonyLisc: Jeżeli mordują w ten sposób żołnierzy to za to sąd wojenny i egzekucja poprzez powieszenie.

@Rafson95: Tak, mnie też zastanawia bardzo transport jak będzie funkcjonował. Mam klientów, którzy pośredniczą w sprzedaży paliwem i na chwilę obecną ceny w Orlenie i Lotosie są po 10 PLN za litr. Orlen i Lotos chcą dyktować wszystko.

U prywaciarzy jest paliwo po 9.99 w moich okolicach xD

Paranoja to co wczoraj widziałem u siebie na mieście. Na niektórych stacjach faktycznie brakuje paliwa bo jak nagle są kilometrowe kolejki to o czym My mówimy xD.

Co prawda też wczoraj auto zatankowałem, ale dlatego że miałem na rezerwie.

@69Hunter1997: Bo z tego co pamiętam jesteś z Ukrainy, to prawda że Donbas i Krym to są stricte prorosyjskie i tamtejsi mieszkańcy twierdzą, że idzie wybawienie? Tak czytałem i jestem ciekaw.

Każdy jest z Wami i liczymy na Was i obym się mylił.

@grzegorz1211: Węgry są mocno zależne od Ruskich więc im się nie dziwie, ale szkopy?

@ZielonyLisc: Nie wierze w to, że Ukraina wygra tą wojnę. Mogą się opierać, ale nie mają szans z tak bogatym przeciwnikiem. Putin położy na nich łapę, ale oczywiście nie wcieli ich do Rosji prócz Dombasu, tylko utworzy rząd całkowicie im zależny tym samym całkowcie uzależniając Ukraine od Rosji bo o to w tym wszysktim chodzi.

Eddie wczoraj wyglądał fantastycznie. Niesamowity gość, byłem pod wrażeniem.

@ZielonyLisc: Obstawiałem do jutra Kijów będzie podbity, rozwiązany rząd i powołany nowy, ruski a sama Ukraina się nie podda i będzie partyzantka.

Tymczasem może się uda im długo bronić.

Mikel chce dojechać sędziów. Zaplanowane jest spotkanie z komitetem sędziowskim.

Następny mecz
Ostatni mecz
Sheffield Utd - Arsenal 4.03.2024 - godzina 21:00
? : ?
Arsenal - Newcastle 24.02.2024 - godzina 21:00
4 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool26186260
2. Manchester City26185359
3. Arsenal26184458
4. Aston Villa26164652
5. Tottenham25145647
6. Manchester United261421044
7. Brighton26109739
8. Wolves261151038
9. Newcastle261141137
10. West Ham25106936
11. Chelsea251051035
12. Fulham26951232
13. Crystal Palace26771228
14. Bournemouth25771128
15. Everton26871125
16. Brentford25741425
17. Nottingham Forest26661424
18. Luton25551520
19. Burnley26341913
20. Sheffield Utd26341913
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland175
Mohamed Salah159
D. Solanke143
O. Watkins1310
Son Heung-Min126
B. Saka126
J. Bowen112
C. Palmer106
Hwang Hee-Chan103
Richarlison103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lutego wybór redaktorów
6
Gracz lutego wybór użytkowników Aaron Ramsdale
Aaron Ramsdale
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63