Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23221 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 18 z 581 (komentarze od 681 do 720):

Komentowany temat: Do trzech razy sztuka. West Brom- Arsenal 25.08.2021, 09:46

@coooyg11: Pokaż lepszego obrońce. Holding od 6 lat gra sezon w sezon. Gdyby nie zerwanie więzadeł to byłby podstawowym obrońcą w Anglii.

Komentowany temat: Do trzech razy sztuka. West Brom- Arsenal 25.08.2021, 08:35

Holding to Nasz najlepszy obrońca, nie wiem dlaczego chcecie go wyrzucać ze składu.

@Mechaj: Rozumiem, że Tierney źle zagrał z Chelsea ale to nasz najlepszy obrońca obok Roba Holdinga. Cała drużyna zagrała źle w defensywie i Saka odwalał kryminał puszczając Jamesa z lewej strony, ale mając na uwadze to wszystko to Kieran jest najlepszym naszym wyborem na LO.

@Cesku: Podstawowym niekoniecznie, ale osobiście liczyłem że będzie grał obok Parteya na ŚP.

@Gofer999: Tak to przynajmniej by była kaska z gościa.

Nie potrafię zrozumieć jednej bardzo prostej rzeczy. Niles świetne wejście do drużyny za Mikela, podstawowy zawodnik Wolves oferuje świetne pieniądze i na wniosek Artety ten zostaje w drużynie jednocześnie zostaje odstrzelony i nie dostaje szans. W meczu z CFC gra kasztan Cedric, który jest fatalny. Co jak co ale na RB Niles spokojnie powinien być drugim wyborem po Chambersie.

Mnie np dziwi fakt, że widać było wypracowane schematy na początku gry za Mikela tj Niles jako wszędobylski na lewej stronie, dobre zagrania Tierneya do Auby z lewej strony. Na chwilę obecną nie ma nic, zero. Wygląda to fatalnie.

Jeśli ktoś powinien zostać ukarany przegraną to tylko Nicea. To co się wydarzyło wczoraj to kryminał.

Uważam, że to co zrobili kibice Nicei to najwyższy wymiar agresji i nie dziwie się OM, że nie wyszli na boisko. Kiedy atakuje Cię tłum a ochrona nie potrafi cię obronić to dziwne pomysły w głowie się pojawiają.

W Chelsea widać schematy, widać to że wszystkie zagrania są przemyślane i okres przygotowawczy został przeprowadzony świetnie.

U Nas wygląda to fatalnie, naprawdę liczyłem że Arteta przeprowadzi okres przygotowawczy w odpowiedni sposób i będą wypracowane określone zagrania w ofie i defie.

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 18:05

co ten Tierney odwala na tej lewej. Dwie akcje jego stroną, James zrobił go jak chciał.

Komentowany temat: Nowy sezon, stare problemy: Brentford 2-0 Arsenal 19.08.2021, 08:49

Jeżeli faktycznie Aouar jest do wzięcia to nie ma co się zastanawiać, brać, brać i jeszcze raz brać. Za każdą kwotę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 05.08.2021, 10:26

OMG Grealish w City, co to będzie za paka. Ciekawe czy wzmocnią pozycję nr 9 Harrym Kanem bo nie ukrywam, że jeżeli go kupią to wzmacniają już teraz niesamowitą pakę. Patrząc na skrzydła Mahrez, Sterling, Grealish, Torres, Silva zrobiłbym wszystko aby kupić Portugalczyka, gość sezon miał ten średni ale uważam, że jest niesamowitym piłkarzem i każdą cenę chciałbym aby Arsenal za niego zapłacił.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 16:13

@domino178: Bo mi tak jest wygodniej i to moja subiektywna opinia. Wystarczy, że policjanci chowają się w krzakach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 16:09

Wiem, że bardzo łatwo się mówi osobą, że kary powinny być bardziej dotkliwe, ale mnóstwo jest osób, które pracują w samochodzie jeżdżąc non stop i im najbardziej współczuje.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 16:07

@grzegorz1211: Według mnie fotoradar ma być widoczny, oznakowany i jednocześnie ma ich być zdecydowanie więcej. Co do ograniczeń to staram sie ich przestrzegać, ale mam kilka miejsc (np. 94 Dąbrowa Górnicza-Kraków) że chcąc nie chcąc jade na tej trasie w sposób przepisowy bo wiem że Stinger czy BMW mogą się czaić w każdym zakamarku :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 16:05

@call_me: Nie dziwie się, ja odnośnie jazdy po terenie zabudowany to czasami jadę to 70 i bije się w pierś wiedząc że to jest za szybko (wiadomo, mówię o miejscowości która jest na DK). Zawsze próbuje dostosować prędkość do aktualnych warunków na drodze i pogodowych. Ja osobiście jestem załamany bo wiem, że kiedyś na jakies ,,esce" czy DK nie zauważę znaku ograniczenia do 70/90 i dostane to 1500, jest to nieuniknione.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 16:00

@Catalonczyk: Takich miejsc jest mnóstwo, dlatego uważam że takie kary poza terenem zabudowanym są bezsensowne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 15:59

@call_me: Ogromna tragedia, jestem za tym, żeby każde przejście dla pieszych było oznakowane świetlnie, czasami człowiek się po prostu zamyśli a jak coś miga to może akurat kierowca zauważy. Ja osobiście mocno uważam na pieszych.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 15:58

@call_me: Nie chce z siebie robić pirata, ale jeżeli mam pustą drogę na autostradzie/dobrą pogodę/widoczność to jade sobie 170 km/h, tak samo poza terenem zabudowanym zdarza mi się jechać po 120/130 km/h. Nie jest to jakaś brawurowa jazda, ale dostosowuje prędkość do sytuacji na drodze, jak mogę podgonić to jadę szybciej, jeżeli jest ruch to jadę wolniej.

Jeżeli chcą ograniczyć wypadki na trasach szybkiego ruchu to niech zakażą wyprzedzania ciągnikom siodłowym na autostradach i niech tępią osoby jeżdżące po nich po 120 km/h na lewym pasie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 15:54

@Catalonczyk: U wyjeżdżając z jednej wsi nie mam żadnego znaku, potem jest łąka gdzie jest równa droga a potem zaczyna się druga wieś i nie ma informacji o tym, że jest teren zabudowany. Teoretycznie jest 90.

W innym miejscu z głównej drogi mam skręt w lewo na jedną wieś i nie ma znaku teren zabudowany a wyjeżdzając z niej już jest znak odwołania terenu zabudowanego XD

Najlepszy jest teren koło Przyowic gdzie oddali całą S1 do użytku i jest ograniczenie 60 na nowej dwupasmowej drodze XD Być może już go zdjęli, ale wisiał tam dość długo.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 15:46

@grzegorz1211: A ile jest miejsc gdzie jest bezsensowne ograniczenie prędkości, miejsc gdzie są ograniczenia po robotach budowlanych mimo, że one zostały zakończone? W terenie zabudowanym niech będą wysokie mandaty, ale poza nim?

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 15:19

@michalmmz: Kolego, tobie też kiedyś się zapomni. I zamiast raz dostać 300 złotych dostaniesz 1500.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 14:37

@Rynkos7: Myślę, że wybiorą tak jak do tej pory wybrali, za duży elektorat ma PIS aby przegrać. Mimo wszystko niektórym żyje się lepiej, mimo że innych robią w bambuko (w tym mnie).

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 03.08.2021, 14:32

W listopadzie dostałem 300. Za jazdę 96 km/h na trasie szybkiego ruchu gdzie nagle było ograniczenie do 70. Uważam, że sam pomysł jest dobry o ile infrastruktura by na to pozwalała. Na chwilę obecną propozycje kar są przesadzone, oczywiście prócz tych alkoholowych, tych tępić.

1500 za przekroczenie powyżej 30 km/h to jest chore, mam nadzieje, że to upadnie.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 27.07.2021, 08:42

@grzegorz1211: Znam kilkanaście osób, które mają certyfikat a nie są zaszczepione (szczepionki zostały wyrzucone). Osobiście nie popieram czegoś takiego.

Komentowany temat: Sparing za zamkniętymi drzwiami. Arsenal vs. Millwall 4:1 27.07.2021, 08:34

ej pany, sprzedałem swojego xboxa i zakupiłem seriesx. Chciałem przenieść sobie kariere z jednej konsoli na drugą a tu zonk nie zaczytało się nic. Wersje gry jaką miałem na one to fizyczna i na series x też miałem fizyczną w komplencie z konsolą. Czy mogę jakoś uzyskać kopie? Wszędzie jest info że można ale nigdzie nie ma jak. Mam pobrać jakąś apkę ze store?

Komentowany temat: Arsenal wycofuje się z Florida Cup 21.07.2021, 14:32

@Rowerinho: Tak, dlatego też odpuszczam temat. Co do ewentualnej weryfikacji to nie byłoby problemu bo zawsze można powiedzieć, że sprzęt jest w naprawie :). Tak czy inaczej daje spokój, myślałem że ktoś miał taki temat i go obszedł.

Komentowany temat: Arsenal wycofuje się z Florida Cup 21.07.2021, 08:39

Widziałem bardzo duże poruszenie moim wczorajszym postem dotyczącym Xboxa. Zastanawiam się z czystej ciekawości, bo jeżeli można to dlaczego nie?

Strefy relaksu nie mam ,tylko salę konferencyjną ale dla kilkuset złotych nie ma co sobie głowy zaprzątać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Albert Sambi Lokonga Kanonierem! 20.07.2021, 19:14

Ej Pany, myślę nad kupnem Xboxa nowego i zastanawiam się nad wrzuceniem go w koszty? Gdyby US się doczepił to na razie wymyśliłem takie argumenty:

Mam salę szkoleniową więc mógłbym go użyć:
-do szkoleń z platformy streamingowej typu Youtube
-Do szkoleń z platformy podcastowej
-organizacji spotkań onlinowych przez Skype z połączonym nagłośnieniem.

Myślicie, że to przejdzie? Może ktoś miał już coś takiego? Działalość stricte finansowa.

Xbox series x czy s?

@losnumeros: Być może by żyła, gdyby takie cegły jak Ty po prostu się zaszczepiły :).

@losnumeros: Umarł Ci ktoś bliski? Bo mi umarły 3 ZDROWE osoby, więc skończ *******nić.

@XandeR: Hamann ma ból dupy bo El Polako wchodzi na pełnej w rekord niemieckiej legendy. Piękna historia.

Ter Stegen nie zagra na Euro, to chyba Leno zmiennikiem Neuera.

Fakt, że Grosik nie pojechał jest zaskoczeniem bo mimo wszystko myślałem, że gość go powoła. Pozytywnie się zaskoczyłem.

Jedyny zarzut to brak Drągowskiego kosztem Majeckiego, natomiast jest to tak marginalne, że na pierwszy rzut oka nie do wyłapania.

I jeszcze może Szymańskiego jakoś bym starał się upchać kosztem Kownasia.

@Jacek1s: Działki pod dużymi miastami kosztują grubo ponad 100 koła.

100k na dom, pytanie jaki ten dom ma być (wielkość) z jakich materiałów. Ja licząc sobie kiedyś tak na luzie to jeżeli chciałbym wybudować dom, który odpowiadałby mi pod kątem wielkości, innowacyjności to musiałbym wydać minimum z 600k.

@Gunner915: Myślę, że problemem jest piłkarz który grałby obok Thomasa i potrafiłby minąć jednego, dwóch rywali i odpowiednio szybko przetransportować piłkę z obrony do ataku. U Nas nie istnieje takie coś jak kontra, brakuje kogoś takiego jak np. Zieliński.

Wygrana na dużym szczęściu bo realnie rzecz ujmując znowu kreowanie gry i przechodzenie z obrony do ataku stanowiło problem. Dobrze wychodziliśmy z pressingu CFC, świetna dyspilicna z tyłu i wszystko wyglądało świetnie do 40 metra od bramki Kepy. Potem nagle nikt nie wie co robić. A co do wypowiedzi Tuchela to chyba go bardzo piecze, że mecz tak się zakończył.

Ogólnie to mam nadzieje, że Auba odpowiednio wypocznie przed nowym sezonem i gość wróci na odpowiedni tor, uważam że jego gigantyczny zjazd to zmęczenie organizmu.

Komentowany temat: Derby z rozpędzonym rywalem: Chelsea vs Arsenal 12.05.2021, 15:21

@Jacek1s: IMO rekord należy do Salaha i jego 32 gole.

Komentowany temat: Derby z rozpędzonym rywalem: Chelsea vs Arsenal 12.05.2021, 10:09

Zobaczymy co wymyślą nasi cudowni właściciele. Liczę, że uda się przebudować drużynę i dłuższy wypoczynek wraz z pełnym okresem przygotowawczym pozwoli Nam nabrać wiatru w żagle.

Komentowany temat: Zwycięstwo na otarcie łez. Arsenal 3-1 WBA 11.05.2021, 15:49

@Rafson95: To widzę, że marzenia się spełniają! Super, gratulacje. Niech służy i się nie psuje!

IMO warto dojechać do miejscowości obok typu Środa Wlkp., Kórnik i zaszczepić się szybciej.

Komentowany temat: Zwycięstwo na otarcie łez. Arsenal 3-1 WBA 11.05.2021, 15:09

@Rafson95: Jak masz auto to szukaj możliwości w okolicznych miejscowościach i tyle. Pfizera jest opór. Ja szukałem i udało mi się wcisnąć wiochę obok, ale gdyby to się nie pojawiło to miałem umówione szczepienie 40 km od miejsca zamieszkania.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leeds 1.04.2023 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 19.03.2023 - godzina 15:00
4 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal28223369
2. Manchester City27194461
3. Manchester United26155650
4. Tottenham28154949
5. Newcastle261211347
6. Liverpool26126842
7. Brighton25126742
8. Brentford271012542
9. Fulham271161039
10. Chelsea27108938
11. Aston Villa271151138
12. Crystal Palace28691327
13. Wolves28761527
14. Leeds27681326
15. Everton28681426
16. Nottingham Forest27681326
17. Leicester27741625
18. West Ham26661424
19. Bournemouth27661524
20. Southampton28651723
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland285
H. Kane202
I. Toney153
M. Rashford143
Gabriel Martinelli122
Mohamed Salah117
M. Almirón111
A. Mitrović111
B. Saka109
M. Ødegaard106
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
10
Gracz lutego wybór redaktorów Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
9
Gracz lutego wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com 1 2