Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 76 z 120 (komentarze od 3001 do 3040):
Dajcie już spokój z tą wymową, bezsensowna dyskusja!
dazsports.info.tm/sportshdhd
Święci vs Smerfy
Święci bez Lamberta i Ramireza, ich najlepszych grajków, ciezko beda miec...
Ja sie chyba skusze na Debuchy'ego w FPL, ciekawe ile bedzie kosztował bo jeszcze go nie ma, pewnie coś w okolicach 5,5
Tabelka powinna być też osobna np. punkty na mecz bo jak ktoś gra 3 mecze więcej to tabelka nie pokazuje do konca prawdy
Luki432>>
wg mnie Cazorla wyżej niż Hazard, Kagawy w ogóle nie powinno tu być, cały czas kontuzje miał własciwie (nieco ponad 500 minut), Jelavic przyszedł już w zeszłym sezonie w zimie, poza tym w tym sezonie dosyć przeciętnie sobie radzi.
Dodałbym za to Snodgrassa i De Guzmana bo bardzo dużo dają swoim drużynom
DiVix>>>
Nie znam go, jakiś młodziak z rezerw?
Kolejny napastnik? Przeciez oni nie mają żadnego :D
Myslałem że chodzi o tego który grał kiedyś z Charltonie, Boro i Aston Villi ale on stary przecież :D
Z naszych to przedłużenia bym chciał oczywiście z Theo i ewentualnie Fimpongiem, oby reszta odeszła bo tylko blokują miejsce transferom...
Sandro: Tottenham walczy o mistrzostwo
a to ci dowcipniś :)
beznazwy>>>
52 pkt za Walcotta na kapitana (26 normalnie), bo jeszcze bonus 3 pkt za najlepszego gracza mu dodali przed chwilą :)
Ja bym chciał Wolves, Bolton i Leeds w Premiership ale chyba na żadną z tych druzyn nie ma szans patrząc na tabelke
Spadna QPR, Reading i ktoś trzeci (może Stoke nagle najdzie kryzysik? :D )
thepiratebay.se/torrent/7971351/EPL_-_Arsenal_v_Newcastle_United_720p_HD_29.12.2012
nasz mecz w HD po angielsku
Nasze 3 nabytki zdobyły w lidze 19 goli (Santi 7, Poldi 6, Giroud 6), szczerze mówiąc wolę jak wszyscy strzelają a nie że jesteśmy uzależnieni od 1 grajka :)
Ars3n>>
101greatgoals.com/gvideos/gif-olivier-giroud-goal-v-tottenham/
Cazorla niezwyciężony :D
thepiratebay.se/torrent/7970749/EPL_-_Arsenal_vs_Newcastle_United_29.12.2012
nasz meczyk in english :)
nufc.pl/index.php?news=pokaz&no=9389
zabawnie sie czyta przebieg meczu na stronie Newcastle :D
Van Persie na ławie, Kagawa w 1 składzie
Kontakt był ale dodał tyle od siebie i padł teatralnie jak zwykle że należała mu się ta kartka :)
5 - Gareth Bale receives his 5th PL yellow card of the season - all for diving. Suspended for next match.
i wszystko jasne :D
Tottenham gra, Sunderland strzela ale wcale mi to nie przeszkadza :D
canalplus.pl/sport/blog-z-gorki-na-pazurki_1031_18
podsumowanie półmetka w PL
Vassiriki>>
zapodaj linkiem jesli możesz do tego doukmentu :)
janek_4>>>
może trochę spóźniony jestem ale gratuluję tatuażu, świetny jest, jesli miałby sobie zrobić jakiś to myślę, że zrobiłbym podobny :)
W FPL zrobiłem 2 transfery przez co dostałem -4 pkt w tej kolejce i bez bonusów miałem 32 pkt czyli po odjęciu 28 pkt a gostek z którym rywalizuje w CUPie miał 33, teraz po bonusach mam też 33, on nie dostał żadnego bonusa wiec remis jest a w przypadku remisu liczy się kto wiecej goli strzelił i ja wygrałem z nim rzutem na tasmę hehe Tak się podzieliłem moim małym zwycięstwem :D
Johnson brameczka dla Sunderlandu a ja go przed kolejką sprzedałem w FPL bo nie miałem nikogo na ławce i bałem się że nie zagra bo miał 50 % szans na grę a on zagrał i 11 pkt natrzepał (póki co 8 ale pewnie jeszcze bonus 3 pkt) :D
Żenująca ta Aston Villa, może raz byli na połowie Tottenhamu :/
"Jutro mam kościół z głowy" hehehe żart roku, nikt Ci nie każe chodzić, chyba że jesteś bardzo młody i rodzice Cię zmuszają, to zdarza sie, sam przez to przechodziłem i współczuję :) Ja na szczęscie już mam ten komfort że sam o sobie decyduję i takimi głupotami jakimi dla mnie jest kościoł nie zawracam sobie głowy :)
Brad Guzan, bramkarz Aston Villi, jego drużyna przgegrywa 0:8, a on 5 pkt z Fantasy dostał, bo 6 save'ow i obroniony karny heheheh dobre
wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=183711&part=sports
o 23:25 MATCH OF THE DAY !! :D
Klama>>
ostatnia kolejka wspaniała, Cazorla na kapitanie, Benteke i Y.Toure w składzie i 91 pkt, awans do pierwszej setki na 97 :)
mskafc>>
za karnego zawsze w fantasy jest asysta, dziwne ze nie dali Walcottowi, może później przyznają mu
michalal>>
jak dla mnie obok Falcao najlepszy gostek z Atletico, już na EURO 4 lata temu mi sie podobał
Rosa 7>>>
strzelili nawet 2 na Old Trafford ale dostali 2:4 :)
youtube.com/watch?v=gPIL7ExZL5o&feature=youtu.be
ten filmik powinien być wstawiony do tego newsa, tak się cieszyli po podpisaniu kontraktów :D
Wiola04>>
ja też go mam własciwie w kazdym meczu, moze z 3 dałem na Giroud ale akurat wtedy strzelał, ale też ufam Santiemu :D
Przyznac sie kto miał Santiego jak kapitana w FPL? :D Ja miałem i ma póki co sam 40 pkt ale z bonusem bedzie miał 46, ogólnie swietna kolejka, 91 pkt wleci i mysle ze duzy awans hehe
Benteke kupiłem w FPL, dzisiaj 2 brameczki i asysta :D
NEWCASTLE:
Krul; Simpson, Williamson, Coloccini (c), Santon; Perch, Tiote, Anita; Cisse, Ba, Gutierrez
MAN CITY:
Hart, Zabaleta, Kolo Toure, Nastasic, Clichy, Garcia, Yaya Toure, Nasri, Silva, Tevez, Aguero
Newcastle bez Ben Arfy, będzie im bardzo ciężko ale liczę na remis
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Demba Ba took only 61 minutes to score his 1st 2 goals for #CFC.
Fernando Torres took 26 games (1481 mins) to score 2 goals for CFC.