Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 77 z 120 (komentarze od 3041 do 3080):
Wymieniłbym go na Naniego z pocałowaniem ręki, niestety to mało prawdopodobne :/
Nie ma typu redakcji? Ja typuję 2:8, w 1 rundzie 6 goli, w 2 rundzie 7 goli, to teraz czas na 8 :)
schalke04.pl/news/Hunter-uzgadnia-warunki-kontraktu-z-Arsenalem-3015
kibice Schalke piszą, że jest cieniem samego siebie i cieszą się z jego odejścia
Wymieniłbym Walcotta na Naniego z pocałowaniem ręki
No tak ale liga europejska to nie superpuchar europy :P
Waskitcz>>
trochę złudne bo Falcao póki co ani jednego meczu nie zagrał w lidze europejskiej, może w fazie pucharowej zagra
weeb.tv się zesrało a taki ładny mecz był, teraz na tych zasranych streamach trzeba szukać :/
DamiannArteta>>
ja oglądam, Newcastle nie istnieje
A tymczasem biały i rudy Sidwell strzela na 1:0 dla Fulham :D
FULHAM: Schwarzer; Riether, Hughes, Hangeland (c), Riise; Duff, Sidwell, Baird, Kacaniklic; Berbatov, Rodallega
NEWCASTLE:Krul; Simpson, Williamson, Coloccini (c), Santon; Anita, Tiote; Cisse, Ben Arfa, Gutierrez; Ba
Ja stawiam na 8:5 dla nas po zaciętym boju :D
Mannone
Jenkinson
Djourou
Vermaelen
Meade
Ramsey
Coquelin
Rosicky
Gnabry
Chamakh
Arshavin
ewentualnie mozna gdzies tam Eisfelda wcisnąć, Arsha pewnie nie zagra, wiec moze za niego
polandblood>>
oglądałem na unibecie bo postawiłem na Zenit, w sumie remis był bardziej prawdopodobny, nie wiem czemu tak dałem :D
Hulk chyba każdą piłkę jaką dostał stracił, gwiazdor jeden.
Ogladam sobie z nudów Zenit-Anzhi, boisko zaśnieżone, żenujący poziom, praktycznie zero kibiców a na boisku tacy zawodnicy jak Hulk, Witsel, Eto'o, L.Diarra, Zhirkov, C.Samba. Czego to się nie robi dla kasy...
Machas>>
Ben Arfa ma małą szansę na grę, Cabaye wciąż kontuzjowany i bez szans na występ
Co wy macie do tego Huntelara, czy naprawdę napastnik ze statystyką 398/258 w klubie i 59/34 w reprezentacji to taki słabiak, mamy aż tylu lepszych? :D
Arsenal_1886>>
o Sagni nic nie wspominał Wenger, dodał tylko że Yenarris i Miguel mają kontuzje, zreszta sami poczytajcie
arsenal.com/news/news-archive/team-news-giroud-walcott-and-mannone
Top 5 leagues top scorers:
Messi 23 goals from 79 shots,
Falcao 16 from 52 shots
Ibra 14 from 62 shots
Ronaldo 13 from 108 shots
El Shaarawy 13 from 52 shots
Falcao co 3 strzał gol, Ronaldo co 9 :D
Na pewno nasz jutrzejszy mecz będzie na unibecie, jeśli macie tam konto i przynajmniej 0.01 zł to bedzie mozna ogladac, wprawdzie nie na fuulscreenie, tylko w oknie ale w razie czego to zawsze opcja :)
Ponoć jesteśmy bliski pozyskania Strootmana, nie oglądam holenderskiej ale wygląda na silnego pomocnika z dobrym uderzeniem, przydalby sie ktoś taki nam, bo u nas same chucherka w pomocy :) Oprócz niego Huntelar, Henry i Zaha i idziemy na mistrza hehe
Ramsi>>
Stoke ma najlepszą obronę w lidze, 12 goli straconych
IceMan>>
6:1 :D
Liga Fantasy w Primera Division i atak
Messi - Falcao - Ronaldo
Nieźle by punktów naibjali :D
Midgardsorm>>
też zdecydowanie wolę mieć w składzie Giroud, mimo że Balotelli umiejetnosci ma raczej większe. Ale jak wiadomo umiejetnosci to nie wszystko, trzeba też mieć w głowie pukładane :)
kubanski>>
no nie da się ukryć, szczerze to wolałbym nawet Jelenia miec w składzie niż takiego debila jak Mario :D
No niestety nasz najlepszy napastnik jest słabszy od wszystkich 4 napastników zarówno w City jak i United, wstyd po prostu :/
Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Sterling, Shelvey
Jajogłowy Shelvey na środku ataku a na skrzydełku wspomaga go niezawodny Downingg :D
W tej chwili kurs na City 14.00, na remis 6.75, na Utd 1.17
Ja liczę na remis w derbach, nawet tak postawiłem
Przypominający Suareza, szybki, błyskotliwy, z ciągiem na bramkę i bez głupiej mordy i wymachiwania łapami - S.Aguero, niestety poza naszym zasięgiem :/
Co do tych 3 zagrań to tylko z 1 się zgadzam, czyli nurek Cazorli. Per był faulowany przez Olssona i dlatego zagrał ręką, nie miał kontroli, bo się na nim uwiesił Szwed. Z kolei Popow tylko poczuł rękę Oxa na plecach i od razu upadł, przypatrzcie się, on go nie popychał.
101greatgoals.com/gvideos/gif-gervinhos-rubbish-effort-v-west-brom/
soczyste uderzenie Gervinho :D
MATCH OF THE DAY
hotfile.com/dl/183168265/d1b3041/20121208-W16-EPL-400p_HS.mkv.html
wersja HD
hotfile.com/dl/183170233/04627d8/20121208-W16-EPL-720p_HS.mkv.html
torrent
thepiratebay.se/torrent/7903644/Match_Of_The_Day_-_8_12_2012_720p
Midgardsom>>
No właśnie, nie wiem o co z tym chodzi. Tak samo Santi, ładował z tych wolnych na potęgę w Maladze a u nas chyba nawet w światło bramki ani razu nie trafił :/
youtube.com/watch?v=o-vLpSKRA3k
2003 - Arteta strzela karnego na 3:2 w ostatnim meczu sezonu Rangersów zapewniając im tytuł, a tu ludzie piszą że on karnych nie umie strzelac, z tego co pamietam to miał naprawde bardzo dobry wynik w karnych i w Rangersach i Evertonie
pauleta19>>
ja sobie nie wyobrażam niedzielnego poranka bez MOTD, dla mnie to jest jak pójście do kościoła dla chrześcijan :D
maciekbe>>
no nie przegapiłem chyba żadnego MOTD w ostatnich paru sezonach, to mój rytuał oglądanie tego programu, jak wrzuci ktoś cały program to też podam linka :D
a tak z innej beczki
fantasy.premierleague.com/entry/698282/event-history/16/
gostek co ma najwięcej punktów w FPL w 16 kolejce (85) przed nią zrobił... 9 transferów czyli -32 pkt ale jak widać czasem sie opłaca :D
hotfile.com/dl/183163063/332dbd3/20121208-ARS-WBA-EPL_H.mkv.html
skrót naszego meczu z MOTD
Nie komentuje meczu Realu Orłowski i od razu się lepiej ogląda
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
GERVINHO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!