Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 83 z 120 (komentarze od 3281 do 3320):
sop://broker.sopcast.com:3912/133677
dajcie sobie spokoj z polskim, tu macie angielski komentarz
Szogun>>>
i to sie nazywa rzeczowa wypowiedź :) Wg mnie Lewy jest dobry piłkarzem ale tylko dobrym, pasowałby do średniaka z Premiership. Lewandowski to dla mnie zawodnik pokroju Bendtnera, skuteczny, dobry fizycznie, umie sie zastawic, bez szału, jakby nie był Polakiem to byscie go nawet nie zauwazyli :) Tez uważam ze by do nas nie pasował
Szogun>>
Lewandowski jest lepszy od Giroud??
22 - Arsenal have fired in 22 shots in this season’s Champions League, fewer than any other team.
FIFA Manager daje radę? czy lepiej poczekać na Football Managera?
PES jest świetny pod względem odwzorowania zaowdinków, ich twarzy i ruchów, postury. Także bardzo fajnie rozgrywa sie akcje ale to co w ostatnich PESach zrobili ze strzałami i zachowaniem bramkarzy to jest tragedia niestety. Strzały drewniackie, lecące 100 lat na bramke, bramkarze zachowuja sie jak amatorzy, wpuszczaja klopsy w srodek bramki, atakuja wslizgami, zamiast rękoma. jakby tak połaczyc FIFE z PESem w kilku aspektach to byłaby genialna gra bo mnie FIFA tez pod wieloma wzgledami wnerwia, duzo schematów jest to racja niestety :/
Własnie grałem na FIFIE, wygramy 2:0, Giroud i w końcówce z kontry Podolski :D
Kurde Morrisona mam w FPL, liczyłem że dzisiaj mi zapuntkuje a on kontuzje na treningu złapał i nie gra :/
Tim Howard's own goal for Fulham against Everton was the 666th in the history of the Premier League
Gram własnie sezon Arsenalem w FIFIE i sprzedałem Squillaciego do Southamptonu, teraz z nimi grałem i przed meczem kamera na niego i komentator mówi "He is back" hahaha padłem ze śmiechu :D
dobry ten felieton Steca, duzo prawdy niestety a najbardziej boli to zdanie
"Jak okrutnie torturowaliby fanów londyńczycy, gdyby nie wzięli udziału w łupieniu dotkniętej kłopotami finansowymi Malagi i nie podebrali jej Hiszpana?"
wyobrażacie sobie jakbysmy nie kupili Cazorli? bysmy byli nizej niz Liverpool....
twitpic.com/badkwk
tabelka bez goli i asyst Van Persiego, MU na 12 miejscu :)
twitpic.com/badiul
tabelka bez goli i asyst Suareza, Liverpool na ...20 miejscu :)
Llorente ciagle ława, chyba jego odejście w styczniu przesadzone jest, chociaz z drugiej strony Aduriz ładuje bramki na potege...
3 - Liverpool have only won three of their last 15 Premier League matches at Anfield (W3 D6 L6). Struggle.
Liverpool wygrał 3 mecze z ostatnich 15 na Anfield w Premieship, prawdziwa twierdza :)
pumeks>>
Van Persie wykonał wslizg na pilke, co prawda ostry ale wslizg, Collocini ewidetnie atakował Suareza, nie pilke
Dobrze Gofer, że każdy wyraz nie pisałes w osobnym komentarzu :)
liczę że będą bramki dzisiaj na Anfiel ale strzelą je Suso i Perch żeby mało kto zapunktował w FPL :D
QPR i Reading wciaz bez zwyciestwa a to juz 10 kolejka :D
facebook.com/photo.php?fbid=296900783745337&set=a.145846732184077.21985.142512092517541&type=1&relevant_count=1&ref=nf
małe podsumowanie naszego teamu, obok Diabyego powinien jeszcze Rosa leżeć :D
facebook.com/photo.php?fbid=296900783745337&set=a.145846732184077.21985.142512092517541&type=1&relevant_count=1&ref=nf
małe podsumowanie naszego teamu, obok Diabyego powinien jeszcze Rosa leżeć :D
Dzisiaj pełno niespodzianek we wszystkich ligach, policzyłem sobie szybko kursy z tych najwiekszych niespodzianek (PSG,Juve,Schalke,Spurs) i tylko z tych 4 meczów wyszedł kurs ponad 1000 :)
witek1667>>>
Ivanovic pauzował w League Cup, w angielskiej lidze puchary i liga licza sie jakby wspolnie jesli chodzi o pauzowanie
MUSC>>>
na debilpage pisz sobie ze jestescie liderem a nie tu....
Krzysztof95>>>
przegraliśmy przez błędy sędziowskie !?!?!!?
Nie bądz smieszny, powinnismy przegrac 4,5 golami przynajmniej, gol Evry był tylko efektem tego co sie działo po nasza bramka, predzej czy pozniej gol by padł. A my oddalismy 2 celne strzały w 90', gdy juz MU odpusciło totalnie....
Tottenham 0 - 1 Wigan
Tottenham 0 - 1 Wigan
15 - This is Arsenal's worst start to a Premier League season in the Wenger era, beating the previous low of 16 points in 2011-12.
co do kontrowersji
KARNY 50/50, ręka była, wiec mógł podyktować, nie było intencji więc nie musiał, jakbyśmy my mieli taką sytuację to byście srali w gacie że powinien być karny
CZERWONA KARTKA - dla Wilsher'a zasłużona, miał zółta, faulował ostro RVP, dostał upomnienie i przy nastepnym ostrym wejsciu wyleciał
BRAK CZERWONEJ DLA CLEVERLEY'A - miał żółta, popełnił brzydki faul, dostał upomnienie i mądry Fergusson go zmienił
BRAK CZERWONEJ DLA RVP - to już w ogóle bezsens, ostre wejście i tyle, nie na czerwień
Nie pieprzcie znowu że sędziowie pomogli, bo powinno być 5:0 dla United, gramy żenadę, żadnego celnego strzału, karny mógł być, mógł nie być, czerwona zasłużona dla Jacka....
Gigi>>>
wszedłem bo chciałem przeczytać o co chodzi, przeczytałem tytuł i wywnioskowałem z niego, że Van Persie powiedział Wengerowi "kup tego, tego i tamtego" a że Wenger tego nie zrobił to dlatego odszedł. A w treści newsa nic takiego nie ma....
Debilny news, tytuł nieadekwatny do treści, co to ma być onet.pl, żeby zachęcać tytułem czy jak.....
"ani też oczywiście Diaby" czyli że znowu na cały sezon wypadł??? Gralismy z Chelsea 29.09 a mial wypasc na 3 tygodnie, porażka totalna, sprzedać go jak najszybciej bo to są jaja jakieś....
skróty z wszystkich meczów LEAGUE CUP
uploaded.net/file/g5g32cvv
albo
hotfile.com/dl/178168969/f2306c0/TLCS31102012.mkv.html
nie bierzemy 1 trykotu, tylko pewnie zapasowe byly w szatni a tu zaraz sie zaczynala dogrywka
nie skopiował mi sie widze linka do torrenta z nasyzm meczem :)
TORRENT CAŁY MECZ
thepiratebay.se/torrent/7775868/League_Cup_-_Reading_v_Arsenal_30.10.2012
wiem, że mały spam robię tymi linkami ale co jakiś czas ktoś pyta o mecz a newsa nie zrobiliście wiec wrzucam linki do meczu raz jeszcze :)
WERSJA HD
1 POŁOWA
hotfile.com/dl/178052588/e67031f/1.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
2 POŁOWA
hotfile.com/dl/178057759/58a2572/2.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
DOGRYWKA
hotfile.com/dl/178061228/7067743/ET.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
ZWYKŁA JAKOŚĆ
1st Half
hotfile.com/dl/178060368/80e9bca/20121030-REA-ARS-LC_1S.mkv.html
2nd Half
hotfile.com/dl/178066826/ec181d3/20121030-REA-ARS-LC_2S.mkv.html
Extra-Time
hotfile.com/dl/178068183/c75b007/20121030-REA-ARS-LC_3S.mkv.html
Post-Match
hotfile.com/dl/178069108/1cc7ed0/20121030-REA-ARS-LC_4S.mkv.html
TORRENT CAŁY MECZ
WERSJA HD
1 POŁOWA
hotfile.com/dl/178052588/e67031f/1.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
2 POŁOWA
hotfile.com/dl/178057759/58a2572/2.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
DOGRYWKA
hotfile.com/dl/178061228/7067743/ET.COC.103012.R.v.ARS.SL.TS.html
ZWYKŁA JAKOŚĆ
1st Half
hotfile.com/dl/178060368/80e9bca/20121030-REA-ARS-LC_1S.mkv.html
2nd Half
hotfile.com/dl/178066826/ec181d3/20121030-REA-ARS-LC_2S.mkv.html
Extra-Time
hotfile.com/dl/178068183/c75b007/20121030-REA-ARS-LC_3S.mkv.html
Post-Match
hotfile.com/dl/178069108/1cc7ed0/20121030-REA-ARS-LC_4S.mkv.html
TORRENT CAŁY MECZ
thepiratebay.se/torrent/7775868/League_Cup_-_Reading_v_Arsenal_30.10.2012
Nasz mecz z torrenta do sciagniecia :)
thepiratebay.se/torrent/7775868/League_Cup_-_Reading_v_Arsenal_30.10.2012
jakby ktos nie lubił ze stron sciagać to tutaj macie torrenta
thepiratebay.se/torrent/7775868/League_Cup_-_Reading_v_Arsenal_30.10.2012
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
CO WY GADACIE? BŁĄD MANONE?!!?! Strzał w długi róg z pola karnego własciwie, nie do obrony, ludzie przestancie psioczyc, błąd Cazorli jak juz, chciałbym zobaczyc co by sie działo jakby RAMSEY tak piłke stracił :D