Komentarze użytkownika veron

Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 88 z 120 (komentarze od 3481 do 3520):

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 19:06

No tragiczny to przesadziłem moze ale za słaby na top 4

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 19:06

Liverpool ma tragiczny atak, Suarez to sie nadaje na skrzydło albo na cofniętego napastnika, bo finishing to on ma beznadziejny, Borini tez jeszcze sie nie wpasował do PL

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 19:03

AtheneWins>>
Chyba sobie Fletchera za Grahama wrzuce w FPL bo coś Danny nie strzela za dużo a Fletcher 2 mecze i 3 brameczki :)

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 19:01

imprecis>> ze strony fbtz.com, najlepsza strona do sciagania meczów i programów piłkarskich
Tylko z tego co widze nie mozna juz tam sie rejestrowac, dobrze ze sobie kiedys konto załozylem

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 18:59

Fletcher i 1:0 dla Sunderlanud :D
Dobry ten urbanek jest

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 18:58

imprecis>>>

1 POŁOWA
hotfile.com/dl/172240063/091f95d/9152012ArsenalvsSouthampton1ert.flv.html

2 jeszcze nie wrzucił gostek, jak wrzuci to przesle linka :)

Komentowany temat: Kanonada na Emirates, Arsenal 6-1 Southampton! 15.09.2012, 18:43

Nasz meczyk w całosci

1 POŁOWA
sharpfile.com/zfm32b8rdp/Arsenal-vs.-Southampton-9-15-2012-1st-Half.wmv.html

2 POŁOWA
sharpfile.com/gkv6p3xrz9m/Arsenal_vs._Southampton_9-15-2012_2nd_Half.wmv.html

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 14:25

Gervinho na środku ataku?!?!! WTF?!! To juz Vermalen by tam lepiej zagrał :D
Oby to nie była prawda co pisze J.Cross

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 14:16

jesli mowa o bukmacherce to polecam BETCLIC, 1 zakład za 100 zł w razie przegrania oddaja Ci kase i moze od razu ja wypłacic bez obracania, tylko tam tak jest, gdzie indziej sa podobne promocje ale musisz zawsze obrócic te pieniadze...

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:46

Theo miał ostrą sraczkę więc nie ma sie co dziwic ze nie gra :)

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:43

*którzy, zjadło mi "r" :D

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:42

Skład nie jest moim typem bo chciałbym zobaczyc Giroud, tak podał zarówno J.Cross i AFCAMDEN, któzy sa bardzo blisko z Arsenalem i mają że tak to ujme "wtyki" :)

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:38

AFCAMDEN i John Cross mają przeważnie sprawdzone informacje ale zobaczymy...

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:32

Arsenal's Starting XI: Szcz; Gibbs Verm Mert Jenko; Coq Arteta Cazorla; Gerv Podolski Ox. Giroud and Mannone drop to bench, Diaby out.

Komentowany temat: Czy uda się podtrzymać passę bez straconego gola? 15.09.2012, 12:30

Ponoć Poldi,Ox i Gervinho dzisiaj w ataku, Coquelin w pomocy, szkoda, chciałbym Giroud zobaczyc :/

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Cazorlą 13.09.2012, 22:25

nie wgłębiałem sie o czym mówicie ale chyba o czarnej muzie wiec dodam swoich mistrzów :D

2Pac
Nas
DMX
Bone Thugs and Harmony
M.O.P
N.W.A.
Eminem (10 lat temu :D)
Dr Dre

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Diaby, Szczęsny, Walcott i inni 13.09.2012, 13:26

Ten Fabian rzeczywiscie non stop kontuzje, a bramkarz też z niego nie jest zbyt dobry, taki średniak... Powinniśmy sie go pozbyc juz dawno

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Cazorlą 13.09.2012, 01:21

kameleon zaczął ponad 24 h temu i nadal daje w pajnik, ostry zawodnik, też kiedyś tak potrafiłem :D

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Cazorlą 12.09.2012, 10:30

Na manusite pod newsem o kontuzji Judasza taki komentarz:
"No to na kanonierzy.com pewnie jest tam większa feta, niż gdyby wygrali mistrzostwo Anglii."
hehehe

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Cazorlą 12.09.2012, 01:15

coolsport.tv/stream4.php

jakby ktos sie nudzil, Urugwaj-Ekwador, fajna koncówka 1:1 póki co,
Cavani,Suarez,Forlan, Valencia w skłądach :)

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 12.09.2012, 00:28

theblues.pl/news/4296-felieton-choroba-triumfatorow

Głupio wklejać stronę Chelsea ale znalazłem tu ciekawy artykuł o sezonowcach i tam są takie określenia na to "zjawisko" :
glory seeker
glory hunter
plastic fans

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 12.09.2012, 00:05

Kolega Kameleon widzę już opija swoje urodziny :D

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 23:40

DarrenBent>>>
bez szału, starał sie, 2 razy główką strzelał, raz mu ładnie wyciągnął bramkarz a drugi raz obok bramki z trudnej sytuacji strzelił. W 2 połowie już totalnie niewidoczny był, poza paroma stratami i zmienił go Valbuena... tak 6/10 max bym mu dał

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 23:29

Rafson95>>>
tu masz troche racji bo jeszcze parę dni temu miałem go w ulubioncyh wpisanego :D
Uwielbiałem go jako piłkarza ale jak wiadomo od miłosci do nienawisci bardzo blisko wiec go teraz wręcz nienawidzę :)

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 23:20

mskafc>>>
dobre dobre, lubię być zaskakiwany :D
Ja bym Ci dał lajka za to a nie warna :D

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 23:02

mitmichael >>>
grali dzisiaj w czarnych strojach wiec to Twoje zdjęcie to fake jakich mało :D

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 23:02

twitpic.com/atlhof

Biedny Judasz

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 22:06

A mówiłem że powinien zmienić Capoue a on strzela na 1:0 :D Słaby ze mnie manager :D

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 21:55

A tymczasem J.A.Riise w 94 minucie z karnego zapewnia zwcyiestwo Norwegom hehe

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 21:52

Francja dosyć dobrze, prowadzą grę ale w środku pola za dużo defensywnie nastawionych piłkarzy (Cabaye, Mavuba, Capoue), szczególnie ten ostatnie nic specjalnego nie gra, powinien wejść Menez żeby to jeszcze bardziej rozruszać, Giroud dużo biega, miał 2 strzały głową, widac ze szuka gola :)

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 21:14

Żaby ostro cisną, Giroud przed chwilą ładnie główką przymierzył ale świetnie bramkarz obronił

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 21:03

Szympans strzela dla Walii :)

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 20:52

Na Orange Sport za chwilę Francja-Białoruś, informuję jakby ktoś czasem miał ten kanał i nie wiedziiał że tam leci :)
Ja zapinam pasy i liczę na gole Giroud, szkoda że Diaby'ego nie ma.

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 20:45

Mongoose>>
Pedro już wszedł za Busquetsa

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 20:44

A Cesc wszędzie ława, taki zawodnik się marnuje !!

Komentowany temat: Santi Cazorla najlepszym graczem sierpnia 11.09.2012, 20:29

pl.wikipedia.org/wiki/Håvard_Nordtveit

ten gostek gra w 1 składzie Norwegii, szkoda że sie go pozbylismy

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 11.09.2012, 16:45

wronka>>
no własnie za to nie lubię FIFY, co to ma być w ogóle za grubasek, zero podobieństwa a patchy do FIFY chyba nie ma, w PESie rewelacyjnie są odtworzone twarze a nawet jak w oryginale nie jest dobrze zrobiona twarz to "patchowcy" podrasują i jest świetnie :)

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 11.09.2012, 16:43

Barney>>>
A nie wiem nawet bo odinstalowałem DEMO PESa 13 bo nie chciało mi sie tylko towarzyskiego meczu grać, nie patrzę na to jakie są noty bo sam zawsze zmieniam tak jak ja uważam :D

A tak z innej beczki to gram w PES 12 w master league i Prezes napisał że powinienem wystawiac do skłądu Squillaciego bo to QUALITY PLAYER :D nie mogłem ze śmiechu jak to zobaczyłem

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 11.09.2012, 16:32

ArsenAl>>>
No bez patcha to bym na pewno nie grał w PESa, bo w takich strojach i bez nazwy klubów to kiepsko by sie grało :)

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 11.09.2012, 16:30

PES 13 premiera 20 września ale już wyszło demo z patchami w której jest najnowszy Arsenal :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady