Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 86 z 120 (komentarze od 3401 do 3440):
Montoya za Alvesa, to na pewno wzmocni Barce :D
sop://broker.sopcast.com:3912/98659
po rumunsku ale trybi ładnie :D
ORŁOWSKI to sepleniący fan Barcy, powstał nawet fanpage na fejsie zeby odsunac go od komentowania
tykestv.eu/tykes2.php
o 23:30 MOTD czyli skróty wszystkich meczów Premiership
Jak macie konto na betclicu i chociazby 10 groszy na koncie to mozna obejrzec mecz NY Red Bulls z Thierrym w skladzie, bo nigdzie indziej nie znalazłem streamu
Vaz Tae prawdopodobnie wypadnie na 3 miesiące po tym upadku, szkoda chlopaka, niezle sie prezentowal w tym sezonie
Bramki po polsku z C+
1:0
rapidgator.net/file/48908079/West_Ham_-_Arsenal_1-0_Diame.avi.html
1:1
rapidgator.net/file/48910128/West_Ham_-_Arsenal_1-1_Giroud.avi.html
1:2
rapidgator.net/file/48913392/West_Ham_-_Arsenal_1-2_Walcott.avi.html
1:3
rapidgator.net/file/48918197/West_Ham_-_Arsenal_1-3_Cazorla.avi.html
Bramki po polsku z C+
1:0
rapidgator.net/file/48908079/West_Ham_-_Arsenal_1-0_Diame.avi.html
1:1
rapidgator.net/file/48910128/West_Ham_-_Arsenal_1-1_Giroud.avi.html
1:2
rapidgator.net/file/48913392/West_Ham_-_Arsenal_1-2_Walcott.avi.html
1:3
jeszcze nie wrzucili, jak wrzuca to dam linka
CAŁY MECZ OD ŚCIAGNIĘCIA W HD
hotfile.com/dl/175179975/a7057a0/1BPL100612WHVARSSL.TS.html
hotfile.com/dl/175185361/c7cad02/2.BPL100612WHVARSSL.TS.html
I W NORMALNEJ WERSJI
hotfile.com/dl/175181966/5f4449b/1epl100612whvarsSD.mp4.html
hotfile.com/dl/175187481/857d253/2bpl100612whvarssl.mp4.html
Koscielny nota 3 w skysports, co takiego złego zrobił to ja nie wiem...
embedupload.com/?d=1TYVK4KWUX
5 minutowy skrót po niemiecku
1 POŁOWA DO ŚCIAGNIĘCIA W HD
hotfile.com/dl/175179975/a7057a0/1BPL100612WHVARSSL.TS.html
I W NORMALNEJ WERSJI
hotfile.com/dl/175181966/5f4449b/1epl100612whvarsSD.mp4.html
Norwich, QPR i Reading to najsłabsze teamy w PL, wg mnie spadnie cała 3
Dobry mecz wybrałem, Wigan-Everton 2 bramki w minutę, 1:1 :)
J.Morrison strzela dla West Bromu a akurat go kupiłem w tej kolejce w FPL :D
Który ogladacie meczyk teraz? Ja wybrałem Wigan - Everton, ładnie graja The Toffes w tym sezonie
sop://broker.sopcast.com:3912/6816
Looserpool znowu wymiata na Anfield, prawdziwa twierdza :)
Faul sezonu Pinziego :D
Di Natale to jest grajek świetny, szkoda ze nigdy do lepszego klubu nie przeszedł
Ładnie klepie ten Liverpool ale czy Allen zagrał chociaż jedną piłkę do przodu? Juz nawet na MOTD na to zwrócili uwagę że jego magiczne statystyki z duża celnoscia podan wynikaja ze nie ryzykuje i nie szuka z przodu partnerów
Była jakaś akcja której Oxlade nie zepsuł? nie wiem co z nim dzisiaj jest, każda piłke traci
Nasi 2 gwiazdorzy czyli Bendtner i Denilson poza kadrami swoich zespołów :D
sulia.com/channel/arsenal-fc/f/f0a147a1-04cb-4603-a9f2-cbb90ff289a1/?source=twitter
AFCAMDENa przemyślenia po meczu, lubię czytać jego spostrzeżenia, często są bardzo trafne
Arsenal Ladies 9 sezon z rzedu zdobywają mistrzostwo, szkoda że Arsenal Gentlemen tak nie grają :D
Luis Suárez strzelił w tym roku 6 goli w 2 meczach na stadionie Norwich a na Anfield 3 w 10 :D :D
Albo ta statystyka że Arsenal wygrał tyle samo meczów w lidze na Anfield w tym roku w Premiership co Liverpool :D
twitpic.com/azun4a
THE SUN - rzetelna gazeta, wg nich MU-Scums 2:2 :D
Jakiś Manucho który wyglada jak Rodallega własnie mi załatwił 130 zł, 6:1 dla Rayo :D
Kanonier25>>>
No postawiłem że w 2 połowie padną przynajmniej 2 gole :D A prawie taki sam kurs był na np. że w całym meczu padną 3 gole :)
Kanonier25>> chyba, że tak, myslałem ze to Twój jedyny mecz :D
Mi teraz weszły 4 mecze i jak padnie jeszcze jeden gol w meczu Real Valladolid - Rayo Vallecano to wygram 130 zł :)
Kanonier25>>> i ile postawiłes ? 2 zł? :D
Rozwój Jenkinson przypomina mi to co stało się z Songiem, na początku totalny kaleka, nieumiejący podać piłkę i nagle totalny progres i świetny defensywny pomocnik. Do miana świetnego obroncy Jenkinsonowi brakuje jeszcze duzo ale progres w ciagu jednego roku niesamowity
Najlepsi u nas Gibbs i Jenkinson, Arteta tez dobrze ale kilka głupich strat niepodobnych do niego, najsłabsi Chamberlain, Kościelny i mimo braki Gervinho
bramki w ładnej jakości a nie nagrywane żelazkiem :D
player.arsenal.com/matches/player/2512-coventry-city-h-bitesize
"Can we play like Spain at some point, just for fun? Top 6 - Arteta, Diaby, Cazorla, Ramsey, Rosicky and Wilshere. 100% possession."
Wyobrażacie sobie taką pomoc? Nikt by nam piłki nie odebrał :D :D
----Diaby-----Arteta----Wilshere--
-------Rosicky-----Ramsey--
-------------Cazorla---------
Włączam sobie Atletico Mineiro - Gremio bo postawiłem na ten mecz a tu Ronaldinho w jednej druzynie i nasz Gilberto Silva w drugiej :)
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_mktYPLolKg#!
angielski Kościelnego nie powala, praktycznie nie odpowiedał na pytania, najlepsze to jak został spytany czy serce mu podeszło do gardła jak podał do Aguero a on odpowiada ze Man City to mistrzowie, ze to dobry zespół, ze to dobry punkt :D :D Za to Per super po angielsku mówi
vipboxsports.eu/watch/78413/1/bbc-match-of-the-day-live-stream-online.html
MOTD na żywo !! :)
Cazorla jaki pogodny gość to jest, uśmiechnięty, bezkonfilktowy, fajnie jak w meczu podniósł Y.Toure a komentator angielski "gdyby powstał film o jego życiu to zagrałby go A.Sandler" :D
101greatgoals.com/gvideos/manchester-city-1-arsenal-1-tunnel-cam/
od mniej wiecej 10:00 mozna popatrzec co w tunelu sie działo przed meczem :) fajne jest to man city tv, o wiele lepsze od naszego, maja filmiki z treningu, z tunelu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak można pytać o wynik jakiegos meczu, zwłaszcza takiego popularnego, wszedłbys na stronę swojej podstawówki i by nawet tam był wynik, nie rozumiem tego, chyba chodzi to żeby o coś pytać