Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 89 z 120 (komentarze od 3521 do 3560):
mallen>> Mam to samo i nie mam pojęcia jak się z tym uporac :/
krzysiu>>>
też mam to samo, wywala mnie zaraz po załadowaniu a kompa mam dobrego. Nie moge znalezc zadnego rozwiązania, na forach szukałem ale ich wskazówki nie działaja
Nie działa mi to DEMO FIfy 13, jak też wam wychodzi do Windowsa i znacie sposób jak to naprawić to dajcie znać :)
Wychodzi mi FIFA do windowsa :/ Ale lipa
Dzieki za podpowiedź z tym Originem, już się FIFKA instaluje :D
Jak znajdziecie jakiś dobry link do dema FIFKI to podeślijcie :)
Gibbs normalnie najbardziej wysunięt zawodnik prawie :D Ale trzeba mu oddać że wszystko czyścił w obronie
youtube.com/watch?v=tGzI38BF-FI&feature=g-vrec
dokument o naszej legendzie :)
youtube.com/watch?v=jfAqTLZiClY&feature=related
w 0:20 niezłe jedzonko sobie wcina :D
Arsenal_1886>>>
No szkoda, fajnie byłoby popatrzeć na treningi naszych i jak się chłopaki zachowują w szatni :)
P.S. w 20:30 na tym filmiku Mario jaka brama :D
PEHA >>> już po ankiecie, przegraliśmy
goal.pl/231194-fellaini-jestem-szczesliwy-w-evertonie.html
Chyba pismaki coś przeinaczyli bo już zaprzeczył, że chce odejść
A jaki jest dokładnie tytuł tego filmu?? Bo ja też zawsze omijam strony typu ekino, megavideo bo wolę sobie sciagnac film albo nie bawic sie w zadna rejestracje. Może gdzie indziej go znajdziesz
Bo jeśli szukasz tego poslkiego filmu to na pewno nie znajdziesz nigdzie bo polskich filmów nie ma nigdy przed premierą, zagraniczne są w dobrych jakosciach jak polskie premiery sie opóźniają albo jak u ruskich szybciej wyjdzie DVD i podłożą dźwięk z kamery
Tzn. JESTEŚ BOGIEM, nie ten angielski LIMITLESS :D
Waskitcz>>>
Chodzi ci o film JESTEM BOGIEM??
Joey_Tribbiani>>>
Muszę Cię zmartwić ale jedną z gorszych masz, jeśli nie najgorszą. Oczywiscie to tylko moja opinia :D
camillo144>>
dobrze że samych zębów nie dałes :D
Ledwo ją widać :)
Twin Peaks najlepszy serial jaki powstał. A kobiety tam to po prostu cud miód malina :)
Kate Beckinsale, Elisha Cuthbert
Theron ktoś przejął widzę więc biorę inną piękność, E.Harnois :)
Z laskami w avkach rzeczywiscie lepiej to wyglada niż mordy Busquetsa,Messiego, Evry czy innych naszych "ulubieńców" :D
Teraz jest chyba lepiej, a może dać zdjęcie z filmu MONSTER, tam wyglądała "pięknie" :D
W czym przycinacie avatary?
Przycinam niby do tego rozmiaru 50 x 50 ale nie chce się dodać...
Wstawiłbym Theron na avatar bo ją uwielbiam ale coś nie mogę dodać jej zdjęcia :/
*samo
Nie wiem czy ktoś to już pisał ale Arsenal wygrał w 2012 roku tyle samów meczów w Premiership na Anfield Road co... Liverpool :D Niezłą mają twierdze nie, 2 mecze w roku wygrac u siebie hehe
youtube.com/watch?v=80XhnRbRbkg&feature=plcp
kolejny odcinek OX TV, uwielbiam goscia :D
hotfile.com/dl/170247637/5d9241a/02092012-LIV-ARS-EPL_H.mkv.html
skrót naszego meczu z MOTD, rozpływają sie nad Diabym, nawet Hansen mówi że świetnie gralismy a wiadomo jak on Liverpoolczyk nas kocha :D
Marcin 2296>>
W tym samym momecie pomyslelismy o tym samym :D
Gibbs i Jenkinson 7, z reszta ocen sie zgadzam
Jako jedyni we wszystkich dywizjach angielskich nie stracilismy gola :D
Fredrik L>>>
Newcastle 0:0
Liverpool 0:2
gdzie tu gole?
Pablo Hernandez za £5.55m - jak za darmo normalnie....
Theo10>>> Nie chodziło mi "jakiś" że jest słaby albo że go nie znam, tam mi sie napisało po prostu :D
Z wszystkich transferów to chyba najbardziej zazdroszcze Pablo Hernandeza, który przyszedł do Swansea, tani a świetny gracz, idealny do nas :(
Jaki Baines? Jaki Fellaini? Jaki Llorente? :D Nikogo z nich nie kupimy, Essie i ewentualnie jeszcze jakis Dempsy czy ktos w tym stylu
obroncy nie potrzebujemy, wszystkie pozycje obsadzone, Per jako 3 stoper pasuje, bo chyba nie oczekujecie ze kupimy top defensora na ławkę
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
PES lepszy jest od FIFY, mniej schematyczny, lepiej odtworzeni zawodnicy, bardziej podobni do siebie :)
W FIFIE niektórzy zawodnicy w ogóle nie sa do siebie podobnie, tak jak w 12 Koscielny czy Arteta (tragedia!!). A DEMO FIFY chciałem sciagnac dla sprawdzenia jak wyglada ale i tak czekam na PES nowego, chociaz z PES edit patch mam wszystkie najnowsze skłądy i stroje zrobione :)
ArsenaAl>>
wystarczy ściagnąć patcha, zainstalować i wszystkie stroje, nazwy są pięknie zrobione w PESie :)