Arsenal ogrywa BVB 2-0 i awansuje do kolejnej rundy LM!

Arsenal ogrywa BVB 2-0 i awansuje do kolejnej rundy LM! 26.11.2014, 21:32, Sebastian Czarnecki 990 komentarzy

Kanonierzy w końcu odpowiednio zareagowali na ostatnie niepowodzenia i w bardzo dobrym stylu uporali się z Borussią Dortmund pokonując ją 2-0. Mimo że rywal zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli Bundesligi, to na europejskich boiskach do tej pory był niepokonany. Londyńczycy odrobili straty z Signal Iduna Park i mają jeszcze matematyczne szanse na pierwsze miejsce w grupie, jeżeli tylko z pomocą przyjdzie zespół z Anderlechtu, który musiałby pokonać BVB na jego własnym terenie.

Na razie nie ma co się głowić nad miejscem zajętym w grupie, bo cel minimum został zrealizowany. Arsenal awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów i uczynił to po raz piętnasty z rzędu. Już za dwa tygodnie na londyńczyków czeka wyprawa do Stambułu, gdzie czekać będzie znajdujący się w fatalnej formie Galatasaray.

Arsenal: Martinez - Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs - Chamberlain (90. Campbell), Arteta (67. Flamini), Ramsey, Cazorla - Sanchez, Sanogo (79. Podolski)

Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotić, Ginter, Schmelzer - Bender, Gundogan - Aubameyang (60. Ramos), Mchitarian, Grosskreutz (78. Jojić) - Immobile (60. Kagawa)

Piłkarze jeszcze nie zdążyli wejść mecz, a Kanonierzy już na samym początku spotkania przeprowadzili akcję, która przyniosła bramkę. Yaya Sanogo po dwójkowej akcji z Santiago Cazorlą znalazł się pod bramką Weidenfellera i z bliskiej odległości pokonał niemieckiego bramkarza sprytnym strzałem. Arsenal już w drugiej minucie wychodzi na prowadzenie!

Szybko strzelona bramka sprawiła, że tempo spotkania było bardzo szybkie, a zawodnicy coraz żwawiej poczynali sobie na murawie. W dziewiątej minucie kolejny raz w akcji znalazł się Yaya Sanogo, który wyszedł w akcji sam na sam z Weidenfellerem i zamiast oddać strzał, niepotrzebnie zrobił zwód na lewą nogę, co tylko opóźniło akcję. Francuz tak czy siak znalazł się jednak w pozycji strzeleckiej, ale tym razem jego próba została zablokowana, a dobitka Alexisa Sancheza powędrowała ponad poprzeczkę.

W 11. minucie w końcu z dobrej strony pokazali się napastnicy Borussii, którzy przeprowadzili niezłą akcję zakończoną podaniem Mchitariana do Aubameyanga. Na posterunku czekał jednak dobrze ustawiony Kieran Gibbs, który fantastycznym wślizgiem poniekąd zrehabilitował się za samobója z Manchesterem United.

Na kolejną groźną akcję musieliśmy czekać do 21. minuty, kiedy to prawym skrzydłem zaatakowali dortmundczycy. Z pozoru niegroźne dośrodkowanie znalazło jednak drogę do Mchitariana, który oddał mocny strzał z woleja, ale patrząc na piłkę zmierzającą w najwyższe sektory na trybunach, nie była to chyba najcelniejsza decyzja.

Kolejne minuty to szybka, intensywna, ale i bardzo wyrównana gra w środkowej części boiska. Oba zespoły co jakiś czas szturmowały na bramkę swoich przeciwników, ale za każdym razem coś stawało na przeszkodzie w strzeleniu gola. Oglądaliśmy dobre widowisko z udziałem dwóch świetnych, ofensywnie usposobionych zespołów.

Najgroźniejsza akcja gości miała miejsce na sześć minut przed końcem pierwszej połowy. W sytuacji sam na sam z Martinezem znalazł się Mchitarian, który oddał groźny strzał na bramkę, ale nie potrafił pokonać młodego Argentyńczyka, który popisał się świetną interwencją.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Arsenal prowadzi 1-0 z Borussią na Emirates Stadium.

W drugiej części meczu jako pierwsi zagrożenie stworzyli goście: strzał Mchitariana zmierzał jednak w środek bramki, więc nie miał prawa zaskoczyć Martineza. Argentyńczyk całkiem dobrze poczynał sobie dzisiaj w bramce Arsenalu.

Minutę później świetny kontratak przeprowadzili londyńczycy. Alexis Sanchez chciał wziąć ciężar na własne barki i po solowej akcji oddał mocny, plasowany strzał tuż przy słupku, ale dobrze zareagował Weidenfeller.

W 54. minucie zaskakującym uderzeniem z okolicy 25. metra popisał się Alex Olade-Chamberlain. Co ciekawe, z pozoru niegroźnie wyglądający strzał ostatecznie zatrzymał się na spojeniu słupka z poprzeczką, co zaskoczyło wszystkich obrońców Borussii, a nawet pewnie samego Anglika.

Trzy minuty później Alexis ponownie w pojedynkę chciał zadecydować o wyniku i tym razem mu się udało! Weidenfeller nie zdołał obronić technicznego strzału z dystansu, który wpadł do bramki tuż przy słupku. 2-0 dla Arsenalu!

Jurgen Klopp w 60. minucie zdecydował się na dwie zmiany i desygnował do gry Shinjiego Kagawę oraz Adriana Ramosa. Murawę Emirates Stadium opuścili Immobile i Aubameyang.

6 minut później zmianę musiał przeprowadzić również Arsene Wenger, który zamienił Artetę z Flaminim. Nie wiadomo, czy zdjęcie kapitana Arsenalu było jedynie asekuracyjne, czy może Hiszpan nabawił się jakiegoś urazu.

Kolejne minuty były bardzo spokojne: Arsenal opanował grę w środkowej części boiska i nie dawał dortmundczykom dojść do głosu. 16. drużyna Bundesligi nie grała dziś najlepiej, a w drugiej połowie całkowicie opadła z sił. Jedyne, na co było stać ten zespół w kolejnych minutach to strzał głową Suboticia po dośrodkowaniu Gundogana z rzutu wolnego.

W 76. minucie kolejną okazję do strzelenia gola miał Alex Oxlade-Chamberlain, który w tym sezonie poczyna sobie w barwach Arsenalu jak młody bóg. Piłka po jego potężnym strzale z półwoleja poleciała minimalnie nad poprzeczką.

Boisko z kontuzją musiał opuścić Yaya Sanogo, który ucierpiał w jednym z pojedynków o piłkę. Jego miejsce zajął Lukas Podolski. Minutę wcześniej na murawie pojawił się również Jojić, który zmienił Grosskreutza.

W 82. minucie Ilkay Gundogan chciał zaskoczyć Martineza strzałem z dystansu, ale Argentyńczyk dobrze poradził sobie z kozłującą i mimo wszystko nie taką prostą do obrony piłką.

42 sekundy - tyle czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał od Arsene'a Wengera Joel Campbell, który w 89. minucie i 18. sekundzie zameldował się na murawie The Emirates zmieniając Chamberlaina.

Doliczony czas gry mógł przynieść jeszcze kontaktową bramkę dla Borussii, ale Martinez fantastycznie poradził sobie z trudnym strzałem Adriana Ramosa.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Arsenal pokonał Borussię 2-0 i mimo wszystko wciąż zachowuje szanse na pierwsze miejsce w grupie.

Borussia DortmundChampions LeagueRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
michalm1 komentarzy: 702027.11.2014, 11:35

Szogun masz jakies bilety ??? :))

Master10
No wlasnie zauwazylem to, chcial cos powiedziec ale sie zawiesil zupelnie jak ja kiedys pierwszy raz w Anglii bylem hahah

Tak na powaznie to rowniez chcialbym taki wywiad przeczytac bo to az nawet dziwne ze nic takiego nie przeczytalismy. Zaloze sie ze takie wywiady byly bo zawsze sa w zawodnikami, a z tymi topowymi juz szczegolnie.
Trzyma sie pewnie z hiszpanami bo z nimi sie dogaduje najlepiej. Na pewno sie nie trzyma z Ramseyem...

Cozorla mnie troche wkurzyl z tym rzutem wolnym ale ogolnie wysmienity wystep.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 327.11.2014, 11:34

Kwietnik
Po co porownujesz Welbecka do Lukaku? Ja nigdzie nie wspomnialem o Dannym. Zresztą nie uważam Dannyego za super napastnika.

Ale widze, ze jak sie pisze o Chelsea, to jestes najaktywniejszy^^

Kwietnik komentarzy: 62727.11.2014, 11:33

PS. Idź pograj w fifę, bo widzę, że snajpera oceniasz po jego dryblingu XDDD

Kwietnik komentarzy: 62727.11.2014, 11:31

Ale ja przecież nigdzie nie napisałem, że Milik w dalekiej/niedalekiej przyszłości nie zrobi kariery. Po prostu śmieszy mnie, że wypisujecie Milika obok takich nazwisk jak Benzema, Higuain czy Cavani. Zastanówcie się czy chcecie kompletnego snajpera, który wchodzi i strzela, czy kolejnego średniego dzieciaka. Wylewacie żale, że nie ma napastnika z topu i po chwili pojawia się nazwisko Milika, serio? Jeszcze mi napiszcie, że w fifie ma znakomity potencjał, to już całkowicie zwątpię.

@kamilo_oo, pewnie Żyro, któremu Legia już powoli szuka nowego klubu. Pamiętam kiedyś chyba była spora oferta z Niemiec (bodajże z Hannoveru)

@FabsFAN, no... mega strasznie przereklamowany. Welbeck w 127 meczach w BPL - 28 goli. Lukaku 88 spotkań i 37 goli. Jak Lukaku jest przereklamowany, to u nas na szpicy gra jeszcze większy przereklamowany leszcz. Jeszcze coś powiesz?

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 11:29

michalm1 - pytaj szoguna, on chodzi chyba czesto na Arsenal, rowniez na wyjazdy

Zauwazyliscie wczoraj Sancheza jak gadal z sedzia?

Widac, ze chcialby powiedziec czasem wiecej i wytluamczyc sie, ze nie fauluje i trafia w pilke, ale ma jeszcze problemy z angielskim.

Szkoda, ze nie mamy zadnych wywiadow z pilkarzami nie ze strony oficjalnej Arsenalu

Fajnie by bylo przeczytac wywiad z Sanchezem jak mu sie zyje w Londynie, jak przebiega jego nauka angielskiego i z kim sie najbardziej trzyma itp, itd.

W koncu jest dla nas bardzo waznym zawodnikiem.

Pamietam tez Cazorle, ktory w debiutanckim sezonie na 6 spotkan, 5 razy byl w jedenastce kolejki ;]

Poszlo chyba 10asyst/10 bramek w samej lidze.

Master10
Robben jest szybki, zwinny i moze tez zaskoczyc strzalem od razu , a nie schodzic. Lukaku to jest tak jednostajny ze hoho.

Krycie Liverpoolu we wczorajszym meczu, przy stracie bramki na 2:2 :D

kamilo_oo komentarzy: 2356727.11.2014, 11:18

o 12 gramy pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy w mini futbolu

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 11:18

michalm1 - tak jak wspomnialem, problem roznych byl wspominany przez Wenge pare tygodni temu, wiec zakladam, ze problem jest znany i nad tym pracujemy

Od tamtego czasu jest drobna poprawka, bo nie wybijamy roznych jako zawiesinek i wrzutki sa nieco lepsze, ale nie ma wymiernych efektow

Reasumujac Wenger wie, ze jest to zle i na pewno probuje to poprawic, ale troche z marnym skutkiem, bo jednak dalej ten fragment gry u nas kuleje, a kiedy Vermaelen byl najskuteczniejszym obronca w sezonie, w bpl ;]

Ale rozne bil Fabregas, a pozniej RVP, teraz zagubiony Cazorla i Sanchez

Najlepiej nasze rozne wybija Walcott, jednak on nie jest podstawowym zawodnikiem, Ozil tez tak strasznie nie wyglada, ale miliona asyst z roznych to on rowniez nie zaliczyl

michalm1 komentarzy: 702027.11.2014, 11:13

Master10
A nie odnosisz takiego wrazenia ze te rozne wcale nie sa trenowane ? Chodzi mi o to ze po prostu zawodnicy sie ustawiaja w polu karnym idzie tam jakis ruch i po prostu ten co wrzuca gdzies tam celuje na kogos i dlatego jest jak jest. Ostatnio chyba z Manchesterem o ile dobrze pamietam byly sytuacje ze Per wbiegal na krotki slupek, myslalem ze po prostu padne, gosc prawie dwa metry i pcha sie na krotki slupek. Nie trzeba byc geniuszem by wiedziec ze niscy gracze musza byc na obwodzie a wysocy w centrum pola karnego. Jak Wenger nie wie jak kto zrobic to niech obejrzy bramki Chelsea a najlepiej Atletico. W poprzednim sezonie rowniez Liverpool duzo strzelal z roznego i widac golym okiem roznice ze te rzeczy sa trenowane. Takie Atletico bez wybitnych pilkarzy bylo w poprzednim sezonie w moim odczuciu najlepsza druzyna w Europie.

gothegunners1886 komentarzy: 309827.11.2014, 11:12

kamilo_oo

Hahaha :)

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 11:10

Fabsfan - Lukaku to nic przy Robbenie

Wiadomo, ze Robben zejdzie z prawego skrzydla do srodka i odda strzal na bramke, a obroncy i tak sie na to nabieraja :D

kamilo_oo komentarzy: 2356727.11.2014, 11:09

Jak myślicie kto następny ruszy podbijać europę z naszej Ekstraklasy ?

Ja stawaim na Żyro :D

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 11:08

Ciekawie jak poradzi sobie dzisiaj Legia

Nie ukrywam, ze obejrzalem ich chyba wszystkie lub wieksza czesc meczow w europejskich pucharach i powiem Wam, ze bardzo podoba mi sie gra Legii.

Naprawde daja emocjonujace spotkania i swietnie sie oglada skrzydlowych i Radovicia :D

Ciekawe jak dzisiaj sie spisza w kolejnym meczu oraz jak wypadnie young big star since Lewandowski - czyli Zyro, ktory trafi zima na liste transferowa, czyli wszystkie tuzy beda sie o niego bic :D

a na powaznie to do Hull City czy innego sredniaka czy zespolu nad strefa spadkowa moglby trafic

Nie ukrywam, ze od wielu lat licze na bramke Polaka w bpl i pamietam oczywiscie gol Rasiaka, ktory nie zostal uznany :D

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 327.11.2014, 11:08

Lukaku strasznie przereklamowany. Zwykły kloc z jednym dryblingiem do lewej, a obroncy nadal sie nabieraja.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52427.11.2014, 11:08

Milik ma dopiero 20 lat. Jeśli będzie wciąż robił postępy zrobi karierę nie gorszą niż Lewandowski.

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2727.11.2014, 11:07

Jakbym czytał opinie o Lewym sprzed 2-3 lat. Eksperty z kompleksami :) .

kamilo_oo komentarzy: 2356727.11.2014, 11:06

Nikt nie mówi żeby Milika sprowadzać teraz tylko warto zwrócic na niego uwagę bo za jakieś 3-4 lata może być naprawdę dobry

Kwietnik komentarzy: 62727.11.2014, 11:05

@Master10, problem w tym, że Milik to nie Lukaku. Pewnie teraz za Milika by chcieli więcej hajsu, bo gimby złapały hype na polaka po tych kilku strzelonych golach i pewnie wyniosłoby to więcej niż transfer wcześniej wspomnianego Lukaku. A pewien jestem, że za 2 lata nie dostalibyśmy takiego siana jak Chelsea, ba, pewnie ledwo co na plus byśmy wyszli.

@gothegunners1886, zauważyłem :D

mooseq komentarzy: 63227.11.2014, 11:04

michalm1
Per, Kosa, Żwiru mogą narobić wiatru przy rożnych i ile doczekamy się całej trójki na boisku. Aktualnie faktycznie przy rożnych większe prawdobodobieństwo że stracimy z kontry niż sami strzelimy :D

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 327.11.2014, 11:03

Ostrzezenia znikaja po jakims czasie??

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 11:01

michalm1

z glowki bramke na pewno jest w stanie strzelic Chambers, Mertesacker, Koscielny, Giroud ( Welbeck )

4 zawodnikow to wystarczajaca ilosc do zrobienia dymu i oddania groznego strzalu co powiedzmy 6-7 roznych

U nas niestety polowa roznych jest zle wybita to jest: jak wiekszosc naszych jest gleboko ustawionych, to wrzutka jest na krotki slupek lub na odwrot, czesc pilek lapie bramkarz, a czest jest wybitych na tyle lekko, ze nawet gdybysmy oddali strzal, to bramkarz zrobilby filkolka i dwa obroty i mial jeszcze czas na obrone strzalu

Masz jednak racje, ze jak nie idzie standardowe rozegranie, to trzeba cos zmienic: rozegranie na krotko, wrzutka przed pole karne czy cokolwiek innego ;]

simpllemann - wybacz, jestem wedkarzem i salamon z lososiem mi sie czesto myli ;]

gothegunners1886 komentarzy: 309827.11.2014, 10:57

Kwietnik

Nie dziw się to jest portal o Arsenalu, ale także o reprezentacji Polski i problemach Polaków :)

kamilo_oo
DexteR_000

Interesuje się bardzo piłką nożną i wieloma ligami europejskimi(ze świata to już w ogóle) i moge ci napisać że jest bardzo dużo zawodników lepszych od jakiegoś tam Milika i na tym zakończe dalej piszcie o transferach do nas chętnie się pośmieje :)

schnor25 komentarzy: 1854627.11.2014, 10:55

Furman, mega przereklamowany grajek jak na warunki T-Mobile, opchnięcie go za te 2-3 mln to był majstersztyk

kamilo_oo komentarzy: 2356727.11.2014, 10:53

master

Zapomniałeś o super pomocniku Furmanie który robi furore w Ligue 1 :D

michalm1 komentarzy: 702027.11.2014, 10:52

Master10
Zgadzam sie. Ale popatrz rowniez kto tam ma te o pilki walczyc. Ramsey ? Wilshere ? Ox ? Cazorla ? Ozil ? To nie sa zawodnicy ktorzy moga zagrozic strzalem z glowy. Wszyscy kryja Pera i Koscielnego(o ile gra) i na tym sie konczy nasz wachlarz mozliwosci. Alexis bardzo dobrze gra glowa ale on jest za niski i jak strzela bramke to raczej nie z rzutu roznego. Z calej jego kariery pamietam moze 2 gole i asyste. Moim zdaniem te rozne powinnismy trenowac w taki sposob by przeciwnika czyms zaskoczyc jakims rozegraniem, jakims blokiem, wycofaniem pilki lub po prostu grac krotko. Pilki bite nie sa zle, czasami sa bardzo dobrze, szczegolnie jesli chodzi o sile tych dosrodkowan, po prostu u nas nie ma ktos strzelic z tego roznego. Jestesmy druzyna ktora fajnie gra pilka, jest wysoki poziom techniczny ale fizycznie to jest klapa. Jak widze budowe ciala niektorych pilkarzy to nie wiem czy to rzeczywiscie 1 liga angielska.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52427.11.2014, 10:51

Master10
Salamony.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 10:48

Milika to mozna wziac do Arsenalu i go sprzedac jak Chelsea Lukaku

Wtedy taki transfer ma sens, bo jednak w Polsce balonik latwo rozdmuchac, ale Salomony, Wolskie, Zielinskie, Pawloskie mialy rowniez wojowac swiat, a sukces Lewego zdarza sie raz na milion ;]

schnor25 komentarzy: 1854627.11.2014, 10:46

Milik niech dalej robi swoje, potem niech uda mu się na stałe zakotwiczyć w Ajaxie, jeśli będzie się dobrze rozwijać to za 2-3 sezony może trafi do klubu pokroju AFC.

Goral74 komentarzy: 21327.11.2014, 10:46

GKS_AFC

Ty serio z tym Milikiem czy to tak dla jaj?

kamilo_oo komentarzy: 2356727.11.2014, 10:44

Lewego też większość nie chciała w Arsenalu a myślę że Milik może być jeszcze lepszy od niego

DexteR_000 komentarzy: 764327.11.2014, 10:39

Kwietnik
Milion? No kur*a nie sądze\/.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 10:34

Dobra gra Monreala ostatnio moze sprawic, ze Wenga jednak zrezygnuje ze srodkowego obroncy, co bedzie bledem wg mnie, bo Gibbs ma szanse miec kontuzje, a Chambers gra naprawde jak jakis cyborg i biega caly czas od bramki do bramki i strasznie sie obawiam, ze przez zmeczenie straci forme lub nabawi sie kontuzji

Ten zawodnik w 2 meczach z rzedu powinien miec wolne, ale cale szczescie, ze niebawem wraca Debuchy, choc z drugiej strony wypada Arteta i Wilshere, gdzie jak wroci Mateusz, to mozliwe, ze jak Flam dostanie 5 x zolta kartke, to zagra tam znowu Czejmers :D

Zmian nie robimy z przodu, choc mamy Poldiego, Campbella i Rose, zmiany robimy co chwila z tylu, choc brakuje nam obroncow :D

To jest paradox Asrenalu ;]

Kwietnik komentarzy: 62727.11.2014, 10:32

Serio, Milik? Ja *******ę... Jest milion lepszych napastników. Poza tym trzeba się zastanowić - albo chcemy porządnego snajpera, typowego killera, który wchodzi i robi swoje, albo dzieciaka, który ma być melodią przyszłości (to i tak pod tym względem można znaleźć klasę lepszych zawodników od Milika).

No to się mniej więcej zgadzamy.

Co do sytuacji Arsenalu bez 3 wzmocnień nie będziemy istnieć w lidze mistrzów i top 3 BPL.
W mojej ocenie J.Martinez\G.Higuain, W. Carvalho i M.Nastasic to najlepsza opcja.

Gerwazy komentarzy: 169827.11.2014, 10:27

Ja uważam że transferu obrońcy nie będzie, Wenger pewnie jest takiego zdania:
* w nawiasie zawodnik przetestowany na danej pozycji
PO: Debuchy, Jenkinson, (Chambers), Bellerin
ŚO: Per, Kosa, Chambers, (Monreal)
LO: Gibbs, Monreal.
Skoro teraz dał radę "ułożyć" obronę przy stracie 2 graczy i braku jednego- Jenkinsona to chyba nic gorszego stać się nie może.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 10:26

Carlo wiedzial co robi, jak stawal murem za Karimem ;]

Karim ma wzloty i upadki, ale to jest bardzo dobry technicznie gracz i jeden z lepszych strzelcow

GKS_AFC komentarzy: 872027.11.2014, 10:24

ale marzy mi sie Karim u nas on by idealnie do nas pasowal imo.

GKS_AFC komentarzy: 872027.11.2014, 10:23

na napastnika bym kupil Karima Benzeme a Real ponoc chce Aguero latem kupic.
Jak nie Karim to Milik albo Cavani.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 10:20

Kaczaza zgadzam sie z Giroudem i problemami z napadziorem u nas i w pozostalych wymienionych klubach

Nastasic za taka kase rowniez jest dobry, tylko, ze to nie jest lewy obronca ;]

Ja na niego patrze przez pryzmat dobrego zmiennika i wg mnie jest bardzo dobry. 8/10

Jesli patrze na niego przez pryzmat podstawowego obronce w Arsenalu przez caly sezon, to sie zgadzam, 5/10

Kaczaza komentarzy: 724927.11.2014, 10:20

Co do Girouda*
top zespołów*

Kaczaza komentarzy: 724927.11.2014, 10:16

Nacho może i ustabilizował formę ale to nadal zawodnik na 5/10.
Co to Girouda nie oszukujmy się ale to zawodnik na opcje nr 2. Nadal nie ma asa w Arsenalu i nasz pozycja w lidze to świetnie pokazuje.
Arsenal, BVB, Liverpool czy Galata to świetne przykłady na to że zespół bez kozaka na przodach nie jest w stanie pokonać top zespoły.

Nastasic był oferowany podobno do Arsenalu za 6-8 melonów. To świetne rozwiązanie problemu.

Gerwazy komentarzy: 169827.11.2014, 10:13

nie dla Reusa, żadnych też młodych wynalazków jak Depay. Bergkamp nam szykuje Milika a Welbeck będzie zastępować Podolskiego na lewej stronie hiihhihi

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.11.2014, 10:12