Arsenal pokonał Brentford 4:0 w sparingu za zamkniętymi drzwiami

Arsenal pokonał Brentford 4:0 w sparingu za zamkniętymi drzwiami 02.09.2021, 21:00, Mateusz Kubacki 14 komentarzy

W czwartkowe popołudnie Kanonierzy rozegrali towarzyski mecz za zamkniętymi drzwiami. Rywalem Arsenalu było Brentford - niedawny rywal w spotkaniu ligowym. Podopieczni Mikela Artety wygrali to spotkanie aż 4:0.

Od pierwszej minuty zagrali powracający po problemach zdrowotnych Gabriel oraz Ben White. W środku pomocy wystąpił Ainsley Maitland-Niles - bohater ostatnich godzin okienka transferowego. Trójkę ofensywną stanowili: Martinelli, Lacazette i Pepe. Zaangażowani w tą potyczkę byli niemal wszyscy zawodnicy, którzy nie udali się na zgrupowania swoich reprezentacji.

Pierwszą bramkę dla The Gunners zdobył właśnie Gabriel. W drugiej połowie przewagę podwoił Alexandre Lacazette, natomiast ostatni kwadrans to był popis Cedrica Soaresa, który dwukrotnie trafiał do siatki rywali.

Kolejny mecz ligowy Arsenal rozegra dopiero 11 września, zatem niewykluczone, że do tego czasu zaplanowane zostaną kolejne takie spotkania towarzyskie.

Arsenal zagrał w składzie: Ramsdale, Chambers, White (Hutchinson 76'), Gabriel (Holding 69'), Mari, Cedric, Maitland-Niles, Elneny (Patino 33'), Martinelli, Lacazette, Pepe.

autor: Mateusz Kubacki źrodło: Arsenal.com
kuzguwu komentarzy: 538603.09.2021, 17:34

Więcej bramek w dwumeczu, powinni dopisać punkty do tabeli.

majkel_majkel komentarzy: 1342 newsów: 4203.09.2021, 17:19

Może nasi tak naprawdę są dobrzy, tylko się wstydzą?

Jarzyn32 komentarzy: 503.09.2021, 06:36

skoro Arsenal jest w stanie w przerwie reprezentacyjnej zagrać mecz, do tego nie jakimiś rezerwami, to oznacza jedynie tyle że mamy bardzo przeciętnych zawodników, już na ostatnie Euro pojechało tylko 4 kanonierów

havoc komentarzy: 1903 newsów: 403.09.2021, 01:38

Uuu Arteta wychodzi 3 srodkowymi obroncami na Brentford. Pewnie na Spurs wyjdzie szescioma.

Bodzirion komentarzy: 1802.09.2021, 23:14

3pkt z West bromem i teraz z Brentford. Dodatkowo porażki z Czelsi i City były wliczone, więc jak dla mnie do tej pory mamy 6 na 6!

Rumunia komentarzy: 87402.09.2021, 22:13

Wniosek jest prosty - zamknąć z powrotem stadiony i idziemy na mistrza

RamboAFC komentarzy: 21002.09.2021, 22:11

Co więcej Arsenal grał w 10

Czeczenia komentarzy: 1248102.09.2021, 21:40

Paraolimpiada też odbywa się po właściwych igrzyskach.

I tak wygrała paradrużyna w parameczu. Gratulacje i dyplomy pamiątkowe się należą.

axe komentarzy: 66502.09.2021, 21:14

E nie wierzę. 4-0 i dwa soares? Po co ten kawał

Ars17 komentarzy: 70602.09.2021, 21:09