Arsenal vs Bolton: Oceny pomeczowe

Arsenal vs Bolton: Oceny pomeczowe 11.09.2010, 19:22, Mateusz Marchewka 34 komentarzy

Arsenal pokonał na Emirates Stadium 4:1 ekipę Bolton Wanderers w meczu czwartej kolejki English Premier League. Gole dla Kanonierów strzelali Laurent Koscielny, Marouane Chamakh, Alex Song i Carlos Vela. Goście odpowiedzieli jedynie trafieniem Johana Elmandera w końcówce pierwszej połowy. Oto jak występ zawodników obu drużyn oceniły internetowe vortale SkySports.com (ocena po lewej stronie) i Goal.com (po prawej)

Zat Knight 5/5.5

Gretar Rafn Steinsson 5/5.5 (żółta kartka)

Robbie Blake *** 6/ bez oceny

Bohaterem meczu według obydwu vortali był kapitan Arsenalu Cesc Fabregas, który zaliczył aż trzy asysty. Goal.com przyznało też tytuł Antybohatera, który otrzymał Gary Cahill (czerwona kartka w 64. minucie spotkania).

Cesc FabregasOcenyPremier League autor: Mateusz Marchewka źrodło: Sky Sports
Fabregas_93 komentarzy: 26712.09.2010, 18:48

Cesc w wrócił do formy i zacznie się marsz po tytuł

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1412.09.2010, 17:52

Sprawiedliwe :) Tylko Cesc 9.

tech95 komentarzy: 16712.09.2010, 12:36

Świetne oceny, żałuję ze nie oglądałem :( Ale będą powtórki.

Kaltinor komentarzy: 48112.09.2010, 12:29

Powrócił Wielki Cesc! 3 asysty, wspaniały mecz. A Barcelona przegrała z Herculesem 0-2 u siebie, tak nawiasem mówiąc. Bardzo cieszy mnie, że Cesc nie wzmocnił drużyny z Katolonii i gra u nas świetnie jak zawsze.

jarmx komentarzy: 28612.09.2010, 11:57

cesc - 9 , trzy asysty

laskowski19051995 komentarzy: 494512.09.2010, 10:51

concrete13 ------> zgadzam się z tobą, ma najlepsze oceny ze wszystkich zawodników Arsenalu :)

concrete13 komentarzy: 869812.09.2010, 04:21

w końcu to był ten prawdziwy Cesc !

evelred komentarzy: 369112.09.2010, 03:30

haha bogdan oceniony na tyle ile Cesc

wg mnie Fabregas na 9 - 3 asysty + 3 razy doprowadzał do sytuacji sam na sam

reszta w miarę ok, almunia może 7, bo 2-3 świetne interwencje miał

wraz z końcem tego meczu upadła teoria kidów z tej strony, że Fabregas to będzie teraz leszcz, bo chce do barcelony

Szef komentarzy: 1303512.09.2010, 03:29

3 asysty Cesca, brawo widac ile nasz kapitan znaczy dla tego zespolu

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 811.09.2010, 22:49

Bobby Zamora doznał złapania kości strzałkowej w dzisiejszym meczu przeciwko Wolverhampton.Czeka go 4-ro miesięczna przerwa od gry pod warunkiem,że ścięgna nie zostały naruszone.W przeciwnym wypadku nie ujrzymy go już na boiskach PL w tym sezonie.

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 211.09.2010, 21:26

Cesc najlepszy!

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1511.09.2010, 21:24

brawo Cesc. wreszcie pokazujesz przywiązanie do Arsenalu:D

arsenalfan98 komentarzy: 91611.09.2010, 20:44

Słusznie dostał nagrodę zawodnika meczu Fabregas.

Cisow komentarzy: 138411.09.2010, 20:26

Jednak IMO zawodnikiem spotkania powinien zostać Alex. Dzisiaj był bezkonkurencyjny

adam3462 komentarzy: 273211.09.2010, 20:26

Fabri nareszcie ! :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9811.09.2010, 20:16

Cesk bez wątpienia graczem meczu, 3 asysty i jeszcze kilka wysokiej klasy podań. Brawo! :)

pelek komentarzy: 214611.09.2010, 20:07

@KingPersie
"Na końcu artykułu ktoś nieopatrznie przesunął spację łącząc Sky z S. "
Jest połączone dalej? Jest.
Nie kłóć się i tyle. :P

Mariachi komentarzy: 128511.09.2010, 20:02

pelek -> bo prawdopodobnie autor tekstu zdążył już to poprawić. :)

pelek komentarzy: 214611.09.2010, 20:00

@arol007
Pewnie cię to zaboli, ale tam nie ma żadnego błędu.

Kieran Gibbs 6,5
Alexandre Song 7.5 - "ej, czemu na Sagnę mówią ciągle Song?" :P W drugiej połowie się dopiero ogarnąłem. Czyścił po swojemu i w dodatku bramka niczym van Nistelrooy za najlepszych czasów
Emmanuel Eboue: 6.5
Cesc Fabregas: 8 - ocena wysoka być musi, bo w końcu zaliczył 3 asysty. Podanie przy 4 bramce mistrzostwo. W 1 połowie świetnie wypuścił w uliczkę Arszawina.
Jack Wilshere: 7 - genialne wręcz podanie przy 1 bramce
Marouane Chamakh: 7 - bramki nie widziałem, bo mi się sopcast wykrzaczył, więc w razie czego doliczcie mu "połówkę". Widać, że łapie formę, próbował kilku ciekawych dryblingów.
Tomas Rosicky 7,5 - po raz pierwszy od czasu powrotu po kontuzji popatrzyłem na tego zawodnika w ten sposób, że stanowi on dla drużyny jakość samą w sobie. Nie jakaś zapchajdziura, nie jakiś gość mający tylko utrzymać średni poziom i po prostu nie psuć. Sam tworzył sytuacje, świetnie utrzymywał się przy piłce, umiał się zastawić i do tego drybling. Zmarnował niestety 100% sytuację po podaniu Arszawina.
Andrij Arszawin 7 - piłkarz najbardziej krytykowany w trakcie meczu. W pierwszej połowie zmarnował co najmniej 2 klarowne sytuacje na zdobycie gola. Zarzucano mu rażący brak skuteczności. Nie da się odmówić, niemniej był to gracz, którego sytuacje same się szukały. Rzucały się w oczy jego "szybkie nogi", odważny drybling i pewność siebie w dobrym tego słowa znaczeniu. Siał zamęt w szeregach przeciwników, nie bał się wziąć na siebie ciężaru gry, rozegrania. Mimo wszystko moim zdaniem jego mecz na plus.

Abou Diaby - za krótko
Denilson - 6,5
Vela - 7 - niby 10 minut, ale już zdążył strzelić bramkę.

ArsenalForEver komentarzy: 4811.09.2010, 19:52

Tak z innej beczki wiedzieliscie co zrobil ''wiecej niz klub'' ? Sam sie zdziwilem niezmiernie kiedy przegladalem wyniki

pioafc komentarzy: 4390 newsów: 211.09.2010, 19:46

Cesc zagrał bardzo dobrze. Jakby Andrzej miał lepszą skuteczność to i 5 asyst by miał

dt12345 komentarzy: 45611.09.2010, 19:45

Fabregas w sumie zasłużone 8, nie był jakiś genialny, ale swoje robił!. ;)

BoroArsenal komentarzy: 17211.09.2010, 19:44

Kogo obchodza te noty w dupie z nimi wazne ze wygralismy i mamy 3 punkty to mnie najbardziej cieszy liczy sie druzyna!!!!!!!

amas82 komentarzy: 10411.09.2010, 19:41

do protektor
Zobaczysz skróty spotkania to bedziesz wiedzial dlaczego nota 8

maq komentarzy: 996 newsów: 15511.09.2010, 19:40

Tej pierwszej aysty Cescowi nie zaliczyli.
Czyli mial tylko 2 ;P

arol007 komentarzy: 14211.09.2010, 19:38

Na końcu artykułu ktoś nieopatrznie przesunął spację łącząc Sky z S.

protektor komentarzy: 22611.09.2010, 19:37

Adam Bogdan 8. Wpuscił 4 bramki. Nie ogladałem całego spotkania. Ktos wytłumaczy?

Gunner48 komentarzy: 792911.09.2010, 19:36

@KingPersie
dokładnie...najważniejsze są 3 pkt!
Cieszmy się z tego, a nie kłóćmy się głupimi ocenami ;)

kanonier91 komentarzy: 457011.09.2010, 19:35

a ja zgadzam sie z poprzednikiem ze Fabregas nawet 9... o ile sie nie myle zaliczyl 3asysty

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3511.09.2010, 19:30

Arshavin 6? Mistrzostwo świata, gdzie po takim meczu Rosjanina ten dostaje 6, a taką samą ocenę dostaje po meczu z Liverpoolem. Żenujące.

Almunia 7, bez dwóch zdań. Nic wielkiego do roboty nie miał, ale bramka to nie jego błąd no i raz popisał się bardzo dobrą interwencją.

ArsenalFun - to coś ostro Ci się ten Sopcast zacinał. Fabregas zagrał świetne spotkanie, ósemka jak najbardziej zasłużona, nie wiem czy dziewiątka nie byłaby nad wyraz.

Mariachi komentarzy: 128511.09.2010, 19:28

Kościelny o jeden stopień za wysoko. Zresztą te oceny nie są takie ważne, ważne są 3 punkty.

ArsenalFun komentarzy: 19911.09.2010, 19:25

Mecz ogladałem urywkami bo tak mi chodził wspaniały sopcast ,ale z tego co widziałem to nie uważam aby Fabregas zasłuzył na tą 8 tylko na 7.