Arsenal vs West Ham, starcia ostatnich lat

Arsenal vs West Ham, starcia ostatnich lat 28.10.2010, 12:40, IceMan 33 komentarzy

Wielu kibiców The Gunners myślami jest jeszcze nas St James' Park, gdzie ekipa 13-krotnych mistrzów Anglii odniosła wczoraj efektowne zwycięstwo nad Newcastle, ale piłkarze przygotowują się już do kolejnego starcia. W sobotę, o godzinie 16:00 polskiego czasu, Kanonierzy podejmą na Emirates Westm Ham United w spotkaniu dziesiątej kolejki Premier League.

Jak przed każdym spotkaniem Arsenalu, oficjalna witryna Kanonierów - Arsenal.com - sporządziła listę najbardziej pamiętnych pojedynków stoczonych przez obie ekipy w ostatnich latach na obiekcie zespołu z północnego Londynu.

Arsenal 0-0 West Ham, 2009

Nie były to bynajmniej najbardziej ekscytujące derby Londynu w historii futbolu, ale ten bezbramkowy remis rozpoczął imponującą passę sześciu kolejnych meczów, w których Arsenal zachował czyste konto. Samo spotkanie stało pod znakiem zaciętej walki i wielu niewykorzystanych przez The Gunners sytuacji podbramkowych.

Arsenal 2-0 West Ham, 2008

Prowadzenie Kanonierom w tym noworocznym meczu zapewnił już w drugiej minucie będący wówczas w świetnej formie Eduardo da Silva. Niedługo później do siatki trafił jeszcze Emmanuel Adebayor i przez pozostałe minuty pojedynku Arsenal spokojnie kontrolował przebieg gry.

Arsenal 4-0 West Ham, 1997

Wspaniałe spotkanie w wykonaniu podopiecznych Arsene'a Wengera, którzy jeszcze przed przerwą strzelili wszystkie cztery bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po jednym golu na swoje konto zapisali Dennis Bergkamp oraz Ian Wright, natomiast dwukrotnie do siatki rywali trafił Marc Overmars. Warto wspomnieć, że ten zespół sięgnął na koniec sezonu po podwójną koronę.

Premier LeagueWest Ham United autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
luq007 komentarzy: 289928.10.2010, 23:18

Myślę ,że wygramy. Kolejne 3 pkt bardzo nam pomogą.

karlo komentarzy: 906928.10.2010, 22:16

Młoty zajmują ostatnio pozycję w tabeli, czyli tak na chłopski rozum są dostarczycielem punktów, czyż nie ? Tak, że 3-0 to będzie najmniejszy wymiar kary moim skromnym zdaniem.

fabregas1987 komentarzy: 2581528.10.2010, 17:52

skoro nam tak dobrze idzie to czemu nie 4-0 ??
taki sklad na WHU:
------------------Fabiański---------------
--Sagna--Koscielny--Squillaci--Clichy--
----Fabregas(C)--Song.B.--Diaby--------
--Walcott------Chamakh------Nasri--------
ławka:
Szczęsny, Eboue, Djourou, Denilson, Rosicky, Arshavin i Bendtner ...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223728.10.2010, 17:20

Fajnie ze w Canale mecz , miejmy nadzieje ze i tym razem zachowamy czyste konto , a wynik bedzie podobny do tego z 1997 :)

Ciasteck2 komentarzy: 446728.10.2010, 16:51

Mam nadzieję, że wygramy, zwłaszcza, że gramy u siebie. Liczę na skromne 3-0 ;)

Agent komentarzy: 51428.10.2010, 16:47

3 ;0 musi, generalnie 0 z tyłu musi być

adam3462 komentarzy: 273228.10.2010, 16:15

Wygrywamy to bez gadania.

siersciu komentarzy: 592 newsów: 128.10.2010, 16:13

Mecz na Cyfrze sport 2 w sobote!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co do wyniku to ŁOMOT MŁOTOM trzeba sprawić:)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11528.10.2010, 15:53

Z West Hamem nigdy nie było łatwo, co nie zmienia faktu, że w sobotę oczekuje zwycięstwa Arsenalu :) Na pewno chciałbym kolejnych emocji związanych z meczem, ale mając na uwadze, że w środę zagramy z Szachtarem na wyjeździe liczę na ogranie Młotów jak najmniejszym nakładem sił :)

Kondzior12 komentarzy: 490028.10.2010, 15:47

Jakbyśmy 4:0 w sobote wygrali to bym się nie obraźił. I jakby jeszcze Walcott strzelił z 2 bramki;)

KanonierTH1411 komentarzy: 482828.10.2010, 15:19

Musimy wygrać kilkoma golami. Stawiam że wygramy 4-0. Tym bardziej że postawiłem na Kanonierów i Rangersów handicapem + jeszcze Zenit za 30zł.

Co się dzieje z Diaby'm? Bo na meczu z City i teraz z Newcastle nie było w kadrze. On ma jakąś kontuzje?

Kaziu09 komentarzy: 325328.10.2010, 15:15

Z tak grającym Arsenalem będzie wysoko :)

laskowski19051995 komentarzy: 494528.10.2010, 15:15

Teraz trzeba zacząć przygotowanie do kolejnego spotkania, z Newcastle było łatwo, myślę że West Ham może nam sprawić problemy, to nie będzie łatwe spotkanie.

MatArsenal9870 komentarzy: 216728.10.2010, 14:56

Arsenal ich ZNISZCZY ;D

kayon komentarzy: 25928.10.2010, 14:50

będzie 4:0
Nasri, Theo, Benio, Arsha

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27328.10.2010, 14:38

melek90-----> to było w zeszłym sezonie, lecz ten mecz został rozegrany na Upton Park, a w tym newsie są tylko starcia na ES/Highbury.

melek90 komentarzy: 65728.10.2010, 14:33

Warto by tez wspomnieć o remisie bodajże 2-2, kiedy to mieliśmy przewagę dwóch goli. Tylko nie pamiętam kiedy to było. Pamiętam że nie wyciągnęliśmy wtedy wniosków z tamtego meczu bo podobne wpadki się zdarzały. Ale teraz inna opcja niż rozjechanie Młotów nie wchodzi w grę.

Domingo1994 komentarzy: 12928.10.2010, 14:19

2-0 ;] Fabregas, Chamakh

xGun komentarzy: 45028.10.2010, 13:44

1:0 Po ciężkim meczu

kanonier_89 komentarzy: 93928.10.2010, 13:28

West Ham jest słabszy niż sezon czy dwa temu. Myślę, że spokojnie będzie 3 lub 4-0

cescafc komentarzy: 47228.10.2010, 12:44

West Ham powinien być nieco bardziej zmęczony po wczorajszych Pucharach ze wzledu na dogrywke.Dlatego tez uważam ze poklepiemy ich jak City. Mój tym 3:0 :)