Campbell: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Campbell: Zasłużyliśmy na zwycięstwo 13.03.2010, 23:35, Szymon Ortyl 24 komentarzy

Obrońca Arsenalu - Sol Campbell - stwierdził, iż Kanonierzy zasłużyli na zwycięstwo w dzisiejszym meczu i ma nadzieję, że dzięki niemu droga do tytułu stanie się łatwiejsza. Anglik w wywiadzie udzielonym ESPN powiedział:

- Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych, a Nicklasowi udało się wykorzystać jedną z nich w końcówce spotkania. W sytuacji, po której sędzia podyktował rzut karny wydawało mi się, że Jaan był na spalonym, jednak nie mam 100% pewności.

- Byłem bardzo zdenerwowany, gdy remisowaliśmy. Staraliśmy się cały czas atakować rywala. Zwycięstwa takie jak to są bardzo ważne. Po stracie bramki na 1-1 Hull zaatakowało. Ich wiara w siebie wyraźnie wzrosła i mieliśmy pełne ręce roboty.

- Uważam, że Boateng zasłużył na czerwoną kartkę, jednak trochę rozumiem jego zachowanie. Poniosły go emocje, o co nie jest trudno podczas tak zaciętego meczu. W dodatku Hull walczy o utrzymanie, co wyzwala w piłkarzach tego klubu dodatkowe zdenerwowanie.

Trener Hull City - Phil Brown - stwierdził:

- Zaprezentowaliśmy się wspaniale. Grając w dziesiątkę potrafiliśmy powstrzymać grający w jedenastkę Arsenal. Straciliśmy najbardziej doświadczonych graczy z powodu kartek i kontuzji, jednak nasz duch gry pozwolił nam na stworzenie wspaniałego widowiska.

Hull CityPremier LeagueSol Campbell autor: Szymon Ortyl źrodło: Itv.com
Piotrex komentarzy: 112914.03.2010, 18:04

W spotkaniu z Hull byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na zwycięstwo.Przy bramce dla tygrysów był spalony więc karny z kapelusza.

szalen komentarzy: 198214.03.2010, 16:22

Dobrze, że wygraliśmy. 3 punkty są najważniejsze po takim meczu.

laskowski19051995 komentarzy: 494514.03.2010, 15:31

To prawda Arsenal grał bardzo dobrze no i rezultat widoczny :]

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1514.03.2010, 15:04

"jednak nasz duch gry pozwolił nam na stworzenie wspaniałego widowisk"

No jasne, zmiana napastnika za obrońce i rozpaczliwe bronienie się w 10 na swojej połowie, rzeczywiście, wspaniałe widowisko. Dobrze, że wygraliśmy, to pokazuje, że nawet bronienie się wszystkimi zawodnikami nie zagwarantuje utrzymanie wyniku.

lukasz19031989 komentarzy: 136214.03.2010, 13:19

Ma rację.Karnego wo gule nie powinno być.

punkus1994 komentarzy: 144814.03.2010, 12:58

Początek był obiecjący, potem strata bramki i 60 minut szalenczego pościgu za zwycięstwem. Wygrana w doliczonym czasi jest o wiele lepsza niż wysokie zwycięstwo.

Barteqqqq komentarzy: 104314.03.2010, 11:54

Fakt , że w 10 bronili się a nie było tego widać , ale dobrze żę są 3 punkty :)

michgaw11 komentarzy: 20714.03.2010, 11:54

Zwycięstwo nam się należało. Nie ważne jakim rezultatem wygraliśmy. Najważniejsze są 3 punkty.

Theo_Fan komentarzy: 180714.03.2010, 11:40

No to bylo wiadome ze bedzie wygrana hee :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.03.2010, 10:54

dobrze było. nie ważne jak ważne 3 punkty i jestem zadowolony;x

Kondzior12 komentarzy: 490014.03.2010, 10:41

Po strzeleniu bramki przez Hull , Arsenal nie grał tego co w pierwszych 25 minutach potem Hull się broniło.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36214.03.2010, 10:23

Było ciężko, ale zdobyliśmy te wymarzone 3 pkt. Jednak nie możemy tak grać z takimi drużynami jak Tottenham czy Everton.

aRamsey komentarzy: 948614.03.2010, 09:27

był to trudny wyjazd, jeszcze bez naszych wirtuozów, cieszę się że wygraliśmy, ale styl pozostawia nieco do życzenia

bergkamp komentarzy: 111014.03.2010, 09:18

Każdy był zdenerwowany gdy remisowaliśmy. Na szczęście strzeliliśmy gola i jedziemy dalej :)

PvL komentarzy: 185014.03.2010, 08:43

Dobrze, że zdobyliśmy 3pkt, ale gra zostawiała wiele do życzenia.

JaroAPSC komentarzy: 13914.03.2010, 01:45

Czekamy na Cesca, Gallasa, Robina. Wtedy pokażemy prawdziwy pazur :)

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26414.03.2010, 00:47

Mimo kontuzji pokazaliśmy, że potrafimy walczyć, aż do samego końca się nie poddawać. Twardziel z tego Sola;]

pedro61 komentarzy: 219914.03.2010, 00:02

Z tego,że ktoś zasługuje(bądź zasługiwał) na zwycięstwo wcale jeszcze nie wynika,że wygrał bądź wygra mecz.Niezależnie zatem od tego,że w meczu byliśmy lepszą drużyną,to o końcowym sukcesie zadecydowało szczęście i przytomność Mikołajka.A co do Sola-grał dzisiaj momentami na pograniczu zbędnego ryzyka.Ale wkładu w dzisiejszy sukces odmawiać Mu nie mam zamiaru.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:58

Arsenal1994--->Gdyby grali chociaż przez całą połowę tak jak przez ostatnie 15 czy 10 min to było by miodzio :)
Ale co tam jeśli chodzi o grę do samego końca to jesteśmy w tym sezonie najlepsi w Angli 4 lub 5 mecz z rzędu w którym strzelamy w 90 min. :)
To świadczy o tym że Kanonierzy grają do ostatniego gwizdka ;)

Hubert89 komentarzy: 83213.03.2010, 23:57

Kanonierzy nie zagrali dzisiaj wielkiego widowiska a Hull okazało się całkiem sporą przeszkodą do pokonania. Hesselink wykorzystał doświadczenie i dał się sfaulować Solowi, który braki w szybkości nadrabia genialnymi odbiorami, walką, siłą fizyczną i mądrością na boisku. Przyjemnie się go ogląda po raz kolejny w koszulce Arsenalu. Zdecydowanie lepiej się spisuje niż Mikael, który mimo sporego doświadczenia nigdy tak naprawdę dobrym obrońcą nie był i myślę, że już nie będzie.

Arsenal1994 komentarzy: 749713.03.2010, 23:53

Aż dziw że drużyna z taką chęcią do gry jak Hull siedzi na samiuśkim dole tabeli, tyle że nawet Ci najsłabsi mają swoje lepsze dni.
Byliśmy jednak tak jak powiedział Campbell drużyną lepszą. Pierwszą połowa w pełni należała do nas, w drugiej natomiast ostatnie 15 minut mogło się jedynie podobać. Wnioskując tak więc - zwycięstwo zasłużone.

Gunner_995 komentarzy: 655013.03.2010, 23:52

Z Solem się po części z godzę że zasłużyliśmy na zwycięstwo bo jestem kibicem Arsenalu, ale gdyby tak nie było to mógłbym stwierdzić że Hull jako słaba drużyna świetnie sobie radziła z taką drużyną jak Arsenal i to do tego w dziesiątkę i że to oni zasłużyli na zwycięstwo.
Najważniejsze że na Ashburton Grove wracamy z 3 ptk :)

Jeśli chodzi o Boatenga to koleś powinien ewidentnie dostać od razu czerwoną i dowidzenia,nie wiem za co Nicklas jeszcze dostał żółtą kartkę...

Jeśli chodzi o karnego to był ewidentny spalony, nie wiem jak pan sędzia liniowy mógł tego nie widzieć...
Go!Go!Gunners!!!

Falka5 komentarzy: 69013.03.2010, 23:48

poczesci tak poniewaz gralismy z pomysmem na stworzenie akcji ale brak pomyslu na strzelenie mysle ze gdyby byl cesc zaliczylby 2 lub 3 asysty i bylo by 1-4 ale sa pkt i z tego trzeba sie cieszyc

cinas90 komentarzy: 20613.03.2010, 23:43