Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2!

Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 14:50, 3554 komentarzy

Arsenal był dzisiaj drużyną, jaką z pewnością większość fanów chciałoby oglądać. Doskonała pierwsza połowa, podczas której byliśmy świadkami szybkich, składnych akcji podopiecznych Wengera, które zaowocowały dwoma bramkami. Kanonierzy dominowali przez większość pierwszej połowy i w skuteczny sposób potrafili przerywać akcje Evertonu.

The Gunners wyglądali w tym meczu na bardzo zmotywowanych. W drugiej połowie wydaje się, że nieco opadli z sił, ale potrafili utrzymać wynik, który zapewnili sobie jeszcze w pierwszej połowie. Ostatecznie udało im się wywieźć z trudnego terenu bardzo cenne trzy punkty, które z pewnością przydadzą się w dalszej walce w lidze. Pozostaje tylko liczyć, że jest to początek dobrej serii zwycięstw dla podopiecznych Arsene'a Wengera.

Składy obu zespołów:

Arsenal: Ospina - Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal - Elneny, Coquelin - Iwobi, Özil, Sanchez - Welbeck.

Everton: Joel - Coleman, Mori, Jagielka, Baines - McCarthy, Bešić - Lennon, Barkley, Cleverley - Lukaku.

Dobry początek Evertonu. Zawodnicy The Toffees wymienili kilka ciekawych podań, po czym Coleman dośrodkował w pole karne Arsenalu, ale Koscielny wybija piłkę na rzut rożny. Chwilę później Welbeck wbiega w jedenastkę gospodarzy, ale dobra interwencja stopera rywali.

Raz lewą, raz prawą stroną atakują gospodarze, jednak groźne wrzutki dobrze wybijają defensorzy The Gunners.

6. minuta spotkania i Arsenal wychodzi na prowadzenie! Mesut Özil podaje do Alexisa Sancheza, Chilijczyk zagrywa idealną piłkę do Danny'ego Welbecka - Anglik pięknie się uwolnił, zwiódł bramkarza rywali i umieścił piłkę w siatce pustej już bramki. 0-1!

Kolejna dobra szansa dla Arsenalu. W doskonałej sytuacji znalazł się Alex Iwobi po błędzie rywala, ale jego strzał okazał się zbyt słaby, by zaskoczyć golkipera gospodarzy.

Świetne tempo dzisiejszego meczu. Akcje toczą się spod jednej bramki pod drugą. Dobra wrzutka Lennona w pole karne The Gunners, ale pewnie interweniuje Gabriel Paulista.

Doskonała akcja Kanonierów. Zawodnicy Arsenalu wymienili kilka ciekawych podań z pierwszej piłki, dzięki czemu Mesut znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym rywala, ale strzał Niemca zblokowany. The Gunners wznowią z rzutu rożnego.

Groźna sytuacja pod polem karnym Arsenalu. Strzał Besicia zza pola karnego w prawy dolny róg bramki, ale na raty broni David Ospina.

Złe przyjęcie Elneny'ego w 27. minucie zapoczątkowało szansę na kontratak ekipy Evertonu. Barkley podaje w pole karne, ale po raz kolejny niezłą interwencją popisał się Paulista.

Duża przewaga Arsenalu. Goście często goszczą pod polem karnym Evertonu. Każda próba kontrataku gospodarzy kończy się przejęciem piłki przez defensorów The Gunners.

33. minuta - tym razem dobry kontratak przeprowadzony przez Alexa Iwobiego. Młody Anglik rozprowadził piłkę na prawe skrzydło do Mesuta Özila. Niemiec podaje do Alexisa, a ten pada w polu karnym. Jednak Mark Clattenburg nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki. Gramy dalej.

41. minuta i jest kolejne trafienie dla ekipy The Gunners! Piękne, długie podanie od Bellerina do Alexa Iwobiego. Nigeryjczyk znalazł się przed doskonałą szansą i pewnie pokonał Roblesa mocnym strzałem po ziemi.

Chwilę później dobra szansa dla Evertonu. Aaron Lennon huknął jak z armaty zza pola karnego, ale strzał Anglika niecelny.

Następne okazje dla podopiecznych Wengera. Najpierw Danny Welbeck czystym wślizgiem został powstrzymany przez stoperów gospodarzy w polu karnym, a potem niecelny strzał Alexa Iwobiego.

Sędzia doliczył jedną minutę, a po jej upłynięciu zakończył pierwszą połowę. 0-2 dla Arsenalu.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Zmiany w przerwie dokonał Roberto Martinez. Stones w miejsce Besicia.

Już na początku drugiej połowy mamy kolejne groźne szanse z obu stron. Szybkie tempo panujące w tym spotkaniu z pewnością może się podobać.

Delikatna przewaga Evertonu. Dużo wrzutek w pole karne Arsenalu, ale w dalszym ciągu dobrze dysponowana jest dziś defensywa The Gunners.

Pierwszy błąd obrony Kanonierów mógł okazać się fatalny w skutkach. Dobrą interwencję zanotował jednak David Ospina, który w starciu z Lukaku nabawił się lekkiego urazu. Kolumbijczyk leży na boisku i będzie potrzebna pomoc medyczna.

Szansa The Toffees z rzutu rożnego. David Ospina zostaje w bramce, ale Jagielka przenosi piłkę nad poprzeczką.

Kolejne dośrodkowanie Colemana w pole karne The Gunners. Piłka trafia pod nogi Cleverleya. Anglik posyła potężną bombę, ale Gabriel staje na linii strzału i wybija piłkę na aut.

Na zmiany decydują się obaj menedżerowie. W ekipie Evertonu w miejsce Barleya wszedł Delofeu, a w Arsenalu za Özila i Welbecka weszli Gibbs i Giroud.

Przewaga Evertonu. The Toffees upatrują swoje szanse w dośrodkowaniach w pole karne, ale wynik pozostaje bez zmian.

Strzał Oliviera Girouda z dużej odległości broni golkiper rywali. Mamy rzut rożny dla gości, piłka trafia do siatki gospodarzy, ale sędzia odgwizduje faul popełniony przez francuskiego napastnika. Grę wznowi Robles.

84. minuta - na ostatnią zmianę w tym meczu zdecydował się Arsene Wenger. Chambers znalazł się na placu gry, a zastąpił on Alexa Iwobiego.

87. minuta i mamy pierwszy celny strzał Evertonu w tym spotkaniu. Centra w pole karne do Lukaku. Belg skacze i uderza piłkę głową, ale David Ospina bez większego problemu chwyta tę piłkę.

Mija pięć minut doliczonego czasu gry, więc Mark Clattenburg gwiżdże po raz ostatni w tym meczu. 0-2 dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: źrodło: własne
Adu (zawieszony) komentarzy: 549823.03.2016, 23:18

Mihex

"Odróżni muzułmanów od arabskich terrorystów"

No właśnie ku..wa odróżnij, bo europa nie jest w stanie, a skoro nie jest wstanie nie wpuszczać żadnego uchodźccy i tyle.

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 23:17

Zresztą są już prognozy przewidujące, że w 2050 roku w Niemczech będzie więcej ciapatych niż rodowitych niemców!! Mało tego Unia jeszcze musi płacić Turcji aby ta zaprzestała puszczać uchodźców do Europy. A rosjanie nie tak dawno zbombardowali konwój ropy należący do jakiś tam bojówkarzy ciapatych. Ciekawe kto im tą ropę sprzedał.

Mihex komentarzy: 2360423.03.2016, 23:14

Hubertus
100 procent racja! Paul McCartney też zginął 30 lat temu i teraz żyje jego sobowtór. A królowa Elżbieta jest jaszczuroczłekiem. Od lat znano historię muzułmanów. No fakt. Tatarzy nękają nas niesamowicie od tych 5 stuleci. Żaden z nich się nie zasymilował.
Odróżnij muzułmanów od arabskich terrorystów.
Islam ma odłamy tak jak i Chrześcijaństwo.
W XVI wieku uważano, że jedzenie kolacji u protestanta jest niebezpieczne, bo oni zatruwają jedzenie. Ciemnogród przetrwał do dzisiaj.
Zdelegalizować wszystkie religie, a dla opornych założyć jedno państwo gdzie będą mogli się kłócić o to który Bóg (mimo że jest to ten sam) jest prawdziwy.

Hubertus888 komentarzy: 367423.03.2016, 23:14

Dancer

Europy już się nie odratuje. Tej zarazy jest już zbyt dużo. Lada moment przejmą miasta, wejdą do rządu i zrobią swoje prawo szariatu. Deportować każdego ciemnego to też niemożliwe już. Jedyne co można to uratować Polskę. Trzeba jednak zebrać podpisy i zmienić parę praw tak żeby tych Arabów normalnie na ulicy można było tłuc. Nie ma ich u nas zbyt dużo ale oni się mnożą jak króliki. Mają też przewagę nad nami bo oni się śmierci nue boją a my już tak.

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 23:12

Dancer

Oczywiście, że za późno. Europa musi sama poradzić sobie z tym fantem. A USA będzie naciskać na operację lądową w Syrii. Gospodarka musi się kręcić.
$$$$

Hubertus888 komentarzy: 367423.03.2016, 23:10

mistiqueAFC

Sprzedaj bilet jeszcze zarobisz na nim a przynajmniej nie będziesz ryzykować. To jest bardziej jak pewne że na Euro będzie zadyma, a że to Francja to tym bardziej.

Ja nawet chciałem na wycieczkę polecieć na Jamajke w czerwcu ale przez te zaraze to nie wiem czego się spodziewać i nie będę ryzykować.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40023.03.2016, 23:08

Hubertus

Za pare minut odczytam

czasem sie zastanawiam, czy nie jest juz za pozno, zeby uratowac Europe. A raczej czy nie bylo za pozno przed ta fala imigrantow, bo teraz to juz sprawa zostala przesadzona

mistiqueAFC komentarzy: 2676923.03.2016, 23:08

Lays

Co powiedział?

Hubertus888 komentarzy: 367423.03.2016, 23:06

Dancer

Czytałem o tym. To my jesteśmy zastraszani, ludzie się boją to są fakty. Pytanie za 100 pkt. Jak mamy się nie bać skoro nie wolno nam nawet złego słowa o nich powiedzieć a oni mogą robić co im się podoba i są bezkarni? Jak mamy walczyć z tym wszystkim i nie dać się zdominować?

Według mnie wszystko jest robione umyślnie przez te Merkel i całą resztę. Dziwię się że jeszcze nikt ze snajperki jej nie załatwił. Ktoś już dawno temu przewidział wojnę kulturową, były też historie o tym że Polska będzie kiedyś potęgą Europy. Jeśli mamy te zaraze wygonić z naszego kraju czy po prostu ich nie przyjmować to wcale by mnie to nie zdziwiło. Te najbogatsze kraje niedługo poupadają, nie będzie komu robić bo normalni ludzie będą się ewakuować i zostaną sami muzułmanie na socjalu.
Obejrzałem na youtube film "wezwanie do przebudzenia" wszystko trafnie i logicznie składa się w jedną całość. Ztreszczając: Otóż ludzie którzy rządzą światem stworzyli UE, teraz będą chcieli wywołać wojnę bo kiedy ludzie się zabijają i wydaje się masę pieniędzy na wojsko oni zarabiają. Mówi się że na świecie jest zbyt dużo ludzi i wpuszczając te zaraze ma dojść do wojny religijnej. Ludzi zrobi się znacznie mniej i zaraz po wojnie ma utworzyć się nowa Unia Światowa w celu kontroli nad całym światem.

Jednych może to śmieszyć itp dla mnie to wszystko wydaje się logiczne bo przyjmowanie miliony "uchodźców" i rozmieszczenie ich z przymusu do większości krajów europejskich jest z góry zaplanowane. Traktowanie nas białych ludzi jako rasistów, policja sprawy sądowe za wpisy w internecie itd. no przecież to nie jest normalne. Od lat znano historie religii muzułmanów itd. i wiadomo że oni nie asymilują się z normalnymi ludźmi. Sporo o tym jeszcze można pisać temat rzeka. Ja na poważnie już myślę o przeprowadzce na zupełnie inny kontynent...

lays komentarzy: 3987123.03.2016, 23:05

Blaszczykowski motm

James Olley @JamesOlley 2 godz.
#afc insist Jack Wilshere hasn't suffered a setback in his recovery from injury as rumoured. Club say he's "progressing well".

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 23:04

youtube.com/watch?v=-7e-GRcaPGE

Polecam przesłuchać.

A najbardziej mnie drażni poprawność polityczna całej Europy zachodniej. Przecież to jest śmieszne...

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 123.03.2016, 23:03

W sumie Belgowie mogą wysłać więcej kredy do Francji to na pewno ISIS zrobi w gacie.

lays komentarzy: 3987123.03.2016, 23:02

Szczesny jaki wywiad dla tvp hahahahaha

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 123.03.2016, 23:01

Na pewno będą próby zamachów podczas Euro, pytanie tylko czy wykryją to w zalążku przed faktem czy już po fakcie.

mistiqueAFC komentarzy: 2676923.03.2016, 23:01

Ja się zastanawiam czy na te Euro pojadę na mecz z Ukrainą.Moja mnie namawia na sprzedaż biletu, bo pewna jest, że coś sie tam wydarzy

maciekbe komentarzy: 1245823.03.2016, 22:59

Ja to jestem ciekaw, czy Euro we Francji w ogóle się odbędzie. Nawet jeden "drobny" zamach i zwiną imprezę.

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 22:56

Europa zachodnia się sfrajerzyła.

mistiqueAFC komentarzy: 2676923.03.2016, 22:55

Ciekawe jaka atmosfera panuje w domu tych dzieci.Święto Zamachu z 22 Marca

mistiqueAFC komentarzy: 2676923.03.2016, 22:50

Dancer

Nie będę tego komentował.Te dzieciaki od rodowitych Holendrów powinny w******* dostać

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40023.03.2016, 22:44

Muzułmańskie dzieci klaskają na wieść o zamachach. Nauczyciela odwiedza policja

Nauczyciel z Holandii poinformował na Twitterze, że muzułmańskie dzieci w jego klasie cieszyły się z zamachów terrorystycznych w Belgii. W ciągu kilku godzin, policja odwiedziła go w domu i poradziła, by więcej o tym nie pisał. Witaj w XXI wieku.

– Jak ja mogę prowadzić jeszcze lekcje, jeśli w klasie muzułmańskie dzieci zaczynają klaskać? – napisał nauczyciel tuż po zamachach w Belgii. Nauczyciela odwiedziło trzech policjantów, którzy poradzili mu, by więcej nie wypowiadał się na ten temat. W Holandii wielki brat patrzy i takie tweety mogą być zakwalifikowane jako “wywrotowe”.

To nie pierwszy taki przypadek, gdy funkcjonariusze policji odwiedzają w domu, lub miejscu pracy osobę, która w jakiś sposób odnosi się negatywnie do imigracji, lub muzułmanów. Holenderska prasa opisywała już kilka takich przypadków. Pisaliśmy o tym w artykule Policja w Holandii zastrasza ludzi, którzy na Twitterze krytykują imigrację.

W ostatnich miesiącach policjanci odwiedzali przeciwników przyjmowania uchodźców, którzy byli aktywni w sieciach społecznościowych. Rzecznik policji nie zaprzecza. Wyjaśnia jednak, że te wizyty mają uczulić internautów na to, „Jakie skutki może mieć wpis lub tweet w internecie”. Wydziały analiz w policji sprawdzają, które wypowiedzi internautów mogą „iść zbyt daleko”.
Dzieci muzułmańskie, które cieszą się ze śmierci innych, to też nie odosobniony przypadek. Dla przykładu w technikum handlowym w Varese (Lombardia) – tak jak i w innych włoskich szkołach – ogłoszono minutę ciszy na cześć ofiar ataków terrorystycznych w Paryżu. Córki muzułmanów… odmówiły upamiętniania ofiar i wyszły z klasy. Również muzułmańscy uczniowie z Francji byli solidarni z ofiarami zamachu w Paryżu. 80 proc. dzieci wyznających islam, odmówiło udziału w minucie ciszy – informował “Le Figaro”.

Hubertus888 komentarzy: 367423.03.2016, 22:41

Kurde byłem bardzo blisko mojego typu na ten mecz. 6.50 płacili za remis 1-1

mistiqueAFC komentarzy: 2676923.03.2016, 22:41

Mecz slaby.Największe brawa ode mnie dla Szczęsnego

Dlatego nie lubię sparingów.Najczęściej wieje taką wlasnie nudą

kamilo_oo komentarzy: 2356723.03.2016, 22:35

Wojtek to dla mnie numer 1 w reprezentacji i nie chodzi tylko o te dzisiejsze interwencję

mitmichael komentarzy: 4924323.03.2016, 22:34

Ale parada i to jedna reka

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 22:33

Mecz na poziomie jakiejś ligi regionalnej.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9223.03.2016, 22:31

Nie dziwie sie, że Bielik nie chce brać udziału w takich turniejach towarzyskich. Kopanina, tragiczna murawa i gra o pietruszke.

pumeks komentarzy: 2080823.03.2016, 21:59

Lewego zawsze kryje dwóch, a nawet trzech obrońców to nie ma jak podać.
Jak na nasze gwiazdy to nawet coś tam klepią ale męczą się straszliwie, bo sędzia pozwala na trochę ostrzejszą grę.

ZielonyLisc komentarzy: 2029423.03.2016, 21:56

Słabo gramy, brak pomysłu na grę. Pomocnicy nie stworzyli żadnej sytuacji dla Lewego.

pumeks komentarzy: 2080823.03.2016, 21:51

facebook.com/FlashScorePL/videos/1067830949930090/

gol Kuby

pumeks komentarzy: 2080823.03.2016, 21:50

Jak Wojtek staje w bramce to wiedz, że coś się dzieje!

:)

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.03.2016, 21:34

MG
youtube.com/watch?v=Ej5qnfwzNHI

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52423.03.2016, 21:18

Jak spojrzałem na gola Błaszczykowskiego to od razu przypomniała mi się ta bramka: