Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2!

Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 14:50, 3554 komentarzy

Arsenal był dzisiaj drużyną, jaką z pewnością większość fanów chciałoby oglądać. Doskonała pierwsza połowa, podczas której byliśmy świadkami szybkich, składnych akcji podopiecznych Wengera, które zaowocowały dwoma bramkami. Kanonierzy dominowali przez większość pierwszej połowy i w skuteczny sposób potrafili przerywać akcje Evertonu.

The Gunners wyglądali w tym meczu na bardzo zmotywowanych. W drugiej połowie wydaje się, że nieco opadli z sił, ale potrafili utrzymać wynik, który zapewnili sobie jeszcze w pierwszej połowie. Ostatecznie udało im się wywieźć z trudnego terenu bardzo cenne trzy punkty, które z pewnością przydadzą się w dalszej walce w lidze. Pozostaje tylko liczyć, że jest to początek dobrej serii zwycięstw dla podopiecznych Arsene'a Wengera.

Składy obu zespołów:

Arsenal: Ospina - Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal - Elneny, Coquelin - Iwobi, Özil, Sanchez - Welbeck.

Everton: Joel - Coleman, Mori, Jagielka, Baines - McCarthy, Bešić - Lennon, Barkley, Cleverley - Lukaku.

Dobry początek Evertonu. Zawodnicy The Toffees wymienili kilka ciekawych podań, po czym Coleman dośrodkował w pole karne Arsenalu, ale Koscielny wybija piłkę na rzut rożny. Chwilę później Welbeck wbiega w jedenastkę gospodarzy, ale dobra interwencja stopera rywali.

Raz lewą, raz prawą stroną atakują gospodarze, jednak groźne wrzutki dobrze wybijają defensorzy The Gunners.

6. minuta spotkania i Arsenal wychodzi na prowadzenie! Mesut Özil podaje do Alexisa Sancheza, Chilijczyk zagrywa idealną piłkę do Danny'ego Welbecka - Anglik pięknie się uwolnił, zwiódł bramkarza rywali i umieścił piłkę w siatce pustej już bramki. 0-1!

Kolejna dobra szansa dla Arsenalu. W doskonałej sytuacji znalazł się Alex Iwobi po błędzie rywala, ale jego strzał okazał się zbyt słaby, by zaskoczyć golkipera gospodarzy.

Świetne tempo dzisiejszego meczu. Akcje toczą się spod jednej bramki pod drugą. Dobra wrzutka Lennona w pole karne The Gunners, ale pewnie interweniuje Gabriel Paulista.

Doskonała akcja Kanonierów. Zawodnicy Arsenalu wymienili kilka ciekawych podań z pierwszej piłki, dzięki czemu Mesut znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym rywala, ale strzał Niemca zblokowany. The Gunners wznowią z rzutu rożnego.

Groźna sytuacja pod polem karnym Arsenalu. Strzał Besicia zza pola karnego w prawy dolny róg bramki, ale na raty broni David Ospina.

Złe przyjęcie Elneny'ego w 27. minucie zapoczątkowało szansę na kontratak ekipy Evertonu. Barkley podaje w pole karne, ale po raz kolejny niezłą interwencją popisał się Paulista.

Duża przewaga Arsenalu. Goście często goszczą pod polem karnym Evertonu. Każda próba kontrataku gospodarzy kończy się przejęciem piłki przez defensorów The Gunners.

33. minuta - tym razem dobry kontratak przeprowadzony przez Alexa Iwobiego. Młody Anglik rozprowadził piłkę na prawe skrzydło do Mesuta Özila. Niemiec podaje do Alexisa, a ten pada w polu karnym. Jednak Mark Clattenburg nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki. Gramy dalej.

41. minuta i jest kolejne trafienie dla ekipy The Gunners! Piękne, długie podanie od Bellerina do Alexa Iwobiego. Nigeryjczyk znalazł się przed doskonałą szansą i pewnie pokonał Roblesa mocnym strzałem po ziemi.

Chwilę później dobra szansa dla Evertonu. Aaron Lennon huknął jak z armaty zza pola karnego, ale strzał Anglika niecelny.

Następne okazje dla podopiecznych Wengera. Najpierw Danny Welbeck czystym wślizgiem został powstrzymany przez stoperów gospodarzy w polu karnym, a potem niecelny strzał Alexa Iwobiego.

Sędzia doliczył jedną minutę, a po jej upłynięciu zakończył pierwszą połowę. 0-2 dla Arsenalu.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Zmiany w przerwie dokonał Roberto Martinez. Stones w miejsce Besicia.

Już na początku drugiej połowy mamy kolejne groźne szanse z obu stron. Szybkie tempo panujące w tym spotkaniu z pewnością może się podobać.

Delikatna przewaga Evertonu. Dużo wrzutek w pole karne Arsenalu, ale w dalszym ciągu dobrze dysponowana jest dziś defensywa The Gunners.

Pierwszy błąd obrony Kanonierów mógł okazać się fatalny w skutkach. Dobrą interwencję zanotował jednak David Ospina, który w starciu z Lukaku nabawił się lekkiego urazu. Kolumbijczyk leży na boisku i będzie potrzebna pomoc medyczna.

Szansa The Toffees z rzutu rożnego. David Ospina zostaje w bramce, ale Jagielka przenosi piłkę nad poprzeczką.

Kolejne dośrodkowanie Colemana w pole karne The Gunners. Piłka trafia pod nogi Cleverleya. Anglik posyła potężną bombę, ale Gabriel staje na linii strzału i wybija piłkę na aut.

Na zmiany decydują się obaj menedżerowie. W ekipie Evertonu w miejsce Barleya wszedł Delofeu, a w Arsenalu za Özila i Welbecka weszli Gibbs i Giroud.

Przewaga Evertonu. The Toffees upatrują swoje szanse w dośrodkowaniach w pole karne, ale wynik pozostaje bez zmian.

Strzał Oliviera Girouda z dużej odległości broni golkiper rywali. Mamy rzut rożny dla gości, piłka trafia do siatki gospodarzy, ale sędzia odgwizduje faul popełniony przez francuskiego napastnika. Grę wznowi Robles.

84. minuta - na ostatnią zmianę w tym meczu zdecydował się Arsene Wenger. Chambers znalazł się na placu gry, a zastąpił on Alexa Iwobiego.

87. minuta i mamy pierwszy celny strzał Evertonu w tym spotkaniu. Centra w pole karne do Lukaku. Belg skacze i uderza piłkę głową, ale David Ospina bez większego problemu chwyta tę piłkę.

Mija pięć minut doliczonego czasu gry, więc Mark Clattenburg gwiżdże po raz ostatni w tym meczu. 0-2 dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: źrodło: własne
hot995 komentarzy: 5997 newsów: 524.03.2016, 12:38

Poza tym sam Bielik był zawiedziony, że nie dostał powołania do kadry starszego rocznika i przysłał do PZPN pismo, w którym argumentował, że woli skupić się w tym czasie na treningach Arsenalu i prosił o zwolnienie go z udziału w tym zgrupowaniu. Czy tak zachowuje się "gwiazdeczka"?

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 124.03.2016, 12:35

Na pozycji Bielika w U-19 gra mój dobry znajomy - Adrian Purzycki. Obecne gra w rezerwach Wigan, ale ogólnie poza krótkim epizodem w w Polonii, to całe życie spędził w Walii/Anglii.

kelob komentarzy: 86224.03.2016, 12:34

Beka z Bielika

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 524.03.2016, 12:27

@ Rafson95:

Myślisz, że 18 latek nauczy się czegoś w meczu z rówieśnikami? Jeżeli miał otrzymać powołanie, to powinien je dostać do kadry U21, a nie U18. Przecież sam gra już w rezerwach Arsenalu, czyli z zawodnikami starszymi od siebie. To taki wyjazd w stylu zimowych zgrupowań w Tajlandii, czyli totalnie bezsensowny. Wolę, żeby potrenował z Bossem (nie z Janasem), czy innymi zawodnikami, którzy nie pojechali na kadrę niż jechał na jakiś pseudo-turniej reprezentacji na Łotwie, żeby grać razem z Garbacikiem, Bartoszem, Wieteską, czy Dankowskim. Najbardziej przybliży się od kadry grając w Arsenalu, a nie w młodzieżowej reprezentacji.

DannyWelbeck23 komentarzy: 86724.03.2016, 12:19

Panowie byłem wczoraj na meczu i powiem wam, że największe wrażenie na mnie zrobił Piotrek Zieliński w 1 połowie jego luz w grze wyjście spod pressingu przyjęcia, wizja głowa cały czas podniesiona w dodatku lewa i prawa noga. W drugiej połowie trochę znikł ale cała druzyna słabiej grała. Duże wrażenie na mnie też zrobił Kolarov, dobra technika wybierał cały czas dobre rozwiązania luz w grze w dodatku ten młotek w lewce. Zieliński i Kolarov to zawodnicy których napewno zapamiętam z tego meczu.

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 12:14

Wydaje mi się też, że w Bieliku może siedzieć ten niedawny turniej kwalifikacyjny do jakiś tam mistrzostw (albo nawet same mistrzostwa), gdzie był uważany za lidera kadry (razem z tym młodym z Chelsea), nie poszło im za dobrze i większość winy spadło właśnie na nich. Że niby grają w takich klubach, a w kadrze nie wygrywali sami meczów. No, ale nie znam gościa na co dzień więc ciężko mi robić za psychoanalityka.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 12:01

To normalne że Boniek go krytykuje, doskonale wie że osoba Krystiana to duże wzmocnienie dla kadry. Jemu jako prezesowi zależy na dobrych wynikach, ale decyzję powinien uszanować. Za kilka lat Bielik może być podstawowym piłkarzem pierwszej drużyny i te zgrzyty nikomu niepotrzebne.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 324.03.2016, 11:54

O co ta cala dyskusja, to jest jego wola i kariera, wiec moze robic, co chce.

Rafson95 komentarzy: 1057824.03.2016, 11:54

No i oczywiście jakby pojechał a ten turniej i się dobrze zaprezentował to to by go przybliżyło do kadry seniorskiej, a tak zrobił sobie bardzo złą reklamę i myślę że go to oddaliło

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 11:51

Boniek często niestety wali takie kwiatki. Piłkarzem był dobrym, reprezentantem nawet świetnym, trenerem przeciętnym, a prezesem... W sumie ciężko ocenić. Niewiele słyszałem o jego zmianach, zazwyczaj widać go tylko na meczach i w wywiadach gdzie wychwala pod niebiosa naszą ligę. Niby nie dziwne, w końcu jest prezesem, no ale chyba sam zaczął w to wierzyć.

Rafson95 komentarzy: 1057824.03.2016, 11:50

hot
Nie wydaje mi się, że możliwość zostania liderem drużyny u-18 i poprowadzenie jej do jakiegoś sukcesu nawet na mało znaczącym turnieju byłoby dla Bielika mniej rozwojowe niż zostanie w klubie i trenowanie z jakimiś rezerwistami, bo przecież większosc pierwszego skladu pojechała na repry. Przecież w klubie to on już trenuje kupe czasu, wiec czy poświęcenie jednego tygodnia na reprezentacje to tak dużo?
Dla mnie to wygląda tak, że Krystian chciał jechać a u-19, ale stwierdzili że na u-19 jest w tej chwili za słaby, więc chcieli go powołać do młodszego rocznika. A on dał do zrozumienia, że albo u-19 albo nic, bo na gre z u-18 jest już za dobry. Przecież to jest gwiazdorstwo w czystej postaci, bardzo negatywne zachowanie.

koczan_4 komentarzy: 330224.03.2016, 11:45

"Wszyscy mi mówią: "Bycie przy Wengerze wyjdzie mu na dobre". A ja się pytam dlaczego jest to lepsze niż trenowanie np. z Czerczesowem? Musi mi to kiedyś ktoś wytłumaczyć."

Boniek odleciał trochę. Serio nie rozumie róznicy miedzy Wengerem a Czerczesowem?

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 11:41

twitter.com/AntoGriezmann/status/712944438914498560

Kosa, pakuj go w walizkę i po kadrze przywoź na Emirates.

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 524.03.2016, 11:29

Podjął mądrą decyzję i wcale mu się nie dziwię. Priorytet do kadra seniorska, więc mnie interesuje tylko to, czy Bielik w ciągu roku bądź dwóch lat przeskoczy jakiś pułap w Londynie i zacznie powoli pukać do reprezentacji poprzez dobrą grę w Arsenalu. To bez znaczenia, czy zagra w jakimś ogórkowym turnieju i strzeli bramkę. Lepsze od tego będą chociażby gierki treningowe u Wengera.

Trequartista komentarzy: 536624.03.2016, 11:18

Gunners007
A mnie już wkurza to najeżdżanie na jego z każdej strony. To jest jego sprawa a reszcie nic do tego, że nie chce zagrać w jakimś ogórkowym turnieju na rzecz grania razem oraz przeciwko lepszym i starszym piłkarzom w angielskiej młodzieżówce. Poza tym, jego stosunek do Ojczyzny to jego sprawa.

gunners007 komentarzy: 954324.03.2016, 11:13

Wywiad z Bońkiem nt. Krystiana Bielika i jego odrzucenia powołania na kadrę U18:

sport.pl/pilka/1,65037,19812438,zbigniew-boniek-bielik-zachowal-sie-troche-jak-rozkapryszony.html

Nie wygląda to dobrze. Wychodzi na to, że Bielik poczuł się już tak dobry i ponad jego rówieśnikami, że powołanie do U18 uznał za obrazę. Za dużo pychy jak na jego wiek.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 10:45

Daily Mail pisze że Sturridge ma być następcą Ibrahimovicia w PSG. Cena to 45 mln funtów :))

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 10:41

Ze Szczęsnym jest niestety ten problem, że on po serii genialnych meczów może złapać zwiechę mózgu i wyłapać jakąś durną czerwoną karkę. Fabian nie ma tak efektownych meczy, ale jest spokojniejszy.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 10:35

Jak by nie było to Wojtek broni w bardzo dobrej drużynie europejskiej a Fabian w "tylko" przeciętnej drużynie z ligi angielskiej.

lays komentarzy: 3987124.03.2016, 10:29

Szczesny wczoraj kapitalny mecz. Mam nadzieje, ze w koncu wygryzie Fabianskiego w kadrze

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 10:16

mizio
Podjerzewam, że po dodaniu tej jednej rundy eliminacji i rozszerzeniu grup zwyczajnie zmienili by rundę pucharową. Pewnie skasowaliby już 1/8, a np zaczynaliby od 1/4 lub nawet 1/2. Ale fakt, zrobiłoby się baaardzo dużo meczów.

mizio komentarzy: 65724.03.2016, 10:10

Mihex generalnie dużo tych spotkań wychodzi...
Ja bym to widział tak:
2 grupy finałowe po 6 drużyn

mistrz: anglii, *****ii, hiszpanii, włoch, francji, portugalii włazi automatycznie do grup finałowych.

Pozostałe 6 drużyn wchodzi z kwalifikacji.
Każdy gra z każdym w grupie co daje 10 meczy.
No i później 4 drużyny idą dalej do półfinałów. :P

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 10:01

Sorry za tego poczwórnego posta :C Mam myszkę z funkcją podwójnego, potrójnego i poczwórnego kliknięcia i czasem jak mi spadnie to się przestawia, a ja tego nie sprawdzam nigdy :C

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 324.03.2016, 09:56

W przypadku Djokovica to raczej dobry koks a nie brak glutenu.

Dieta bezglutenowa poprawia wyniki ? W przypa

Mihex komentarzy: 2360424.03.2016, 09:41

Czyli plany jak zrobić z Ligi Mistrzów ligę mistrzów Anglii, Hiszpanii, Włoch, Francji i Portugalii + zespoły z miejsc 2-4 :V

Adeusz
Grasz na konsoli czy na pc? Bo na konsolach chyba nie da się wyłączyć autozapisu. Na pc nie wiem jak. :P

Swoją drogą, widzę, że stos pode mnie już przyszykowany. Mogę poprosić chociaż o jakieś drewno które ładnie pachnie?
Nigdzie nie napisałem, że mamy przyjmować tonami imigrantów z arabii, lub jak to wy wolicie "najeźdźców". Pisałem jedynie by przestać nienawidzić całości ludzi danego wyznania. Ich jest ponad miliard, jakby każdy był terrorystą to nie musieli by się bawić w planowanie zamachów.
Czy ich przyjmować? Oczywiście, że nie. Czy ich deportować? W Polsce jest względny spokój.
Czy ich nienawidzić? Mam znienawidzić Ozila, Elnenyego, Ribery'iego, Benzemę, Zidana, Calhanoglu i kupę innych piłkarzy oraz sportowców których nie wymieniłem?
Chodzi mi o to, że taka nienawiść jest straszna. Rozumiem waszą obawę, sam się obawiam, ale prośby o nowego Hitlera? Błagam was... Tego nam brakowało. Kolejnego masowego mordercy.
Wiecie jakby to wyglądało po latach? Wszyscy ci wymordowani staliby się bohaterami, punktem zapalnym, a my Europa kolejnymi barbarzyńcami.
Putin walczy z terroryzmem? Pomijając jego zbrodnie na Ukrainie... On też dostarczał broń do Syrii, teraz po prostu stwierdził, że zrobi więcej kasy innym sposobem jak USA.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 08:41

Pamiętacie Julio Baptiste? Przeszedł właśnie z Cruzeiro do Orlando City.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 08:39

Sebastian Madera trafił do drugiego zespołu Jagiellonii Białystok przez stosowanie diety bezglutenowej.

"Powodem podjęcia decyzji o przesunięciu do drużyny rezerw urodzonego w Rawiczu obrońcy było niestosowanie się do zaleceń sztabu szkoleniowego oraz medycznego, co w ostatnim czasie rzutowało na obniżenie sprawności fizycznej i słabszą postawę na boisku" - poinformował parę dni temu klub w oficjalnym komunikacie.

Teraz okazuje się, że Madera przeszedł niedawno na dietę bezglutenową. To nie spodobało się sztabowi szkoleniowemu Jagiellonii, który na czele z Michałem Probierzem informował zawodnika, że jeżeli nie zmieni swoich nawyków żywieniowych, to czekają go poważne konsekwencje. 30-latek nie zdecydował się zastosować do tych rad i w efekcie został zesłany do drugiego zespołu z Białegostoku. Jeżeli piłkarz dalej będzie nieugięty w swoim postanowieniu, to najprawdopodobniej nie wróci już do kadry pierwszego zespołu do końca umowy, która wygasa w czerwcu.

Polska rzeczywistość. Nie od dziś wiadomo że dieta bezglutenowa tylko poprawia wyniki sportowe i to znacznie czego przykładem jest choćby Lewandowski.

Adeusz94 komentarzy: 85924.03.2016, 08:38

thide
Dzięki, już sprawdzam.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185224.03.2016, 08:34

operationsports.com/forums/nba-2k-last-gen/583866-found-way-disable-autosave.html

Adeusz94 komentarzy: 85924.03.2016, 08:22

Sorry, że tak wyjadę z innej beczki, ale czy ktoś z Was grał może w NBA 2k14 i wie, jak wyłączyć autozapis? Bo szukam takiej opcji i za cholerę nie mogę znaleźć.

mizio komentarzy: 65724.03.2016, 08:19

PietrasM toś dowalił do pieca...
"Potrzebujemy nowego Hitlera" come on... jak tak w ogóle można mówić/pisać?

Niemniej jednak przyznaję rację w tym, że Niemcy są stracone. Uważam, że Francja, Szwecja i Wielka Brytania również. Niektórzy myślą, ze Niemcy staną się krajem islamskim, ale... to nie będzie tak, że stanie się to stopniowo i pokojowo.

Moim zdaniem, w tych krajach w przeciągu 10-20 lat wybuchnie wielki konflikt. Myślę, że nie ma już odwrotu

PietrasM komentarzy: 249524.03.2016, 07:42

Wracając do spraw czysto piłkarskich. Wczoraj kilka świetnych interwencji Szczęsnego.
Co teraz będzie z Wojtkiem. Podobno Arsenal nie zgodził się na ponowne wypożyczenie. Chciałbym, żeby Wojtek mimo wszystko pobył przez chwilę drugim bramkarzem i podłapał trochę od Cecha, nawet nie umiejętności, co klasy.

Słyszeliście coś o nawrocie kontuzji Jacka ?!
Qwa mać, Wilshere, graj! Masz być kapitanem na tym statku!!

youtube.com/watch?v=boNRVXR7bqg

PietrasM komentarzy: 249524.03.2016, 07:34

Ja osobiście jest bardzo blisko ateizmowi, więc nie do końca jest w stanie zrozumieć co myśli człowiek silnie wierzący, jednak cała moja rodzina jest katolicka i otwarcie popieram tą religię.
@armata
Co do piłkarzy którzy wyznają Islam. (Jakiś czas temu przeczytałem że i Henry może się do nich kwalifikować.)
Uważam, że taki np. Ozil, jest osobą wierzącą, co pokazuje, ale jednak jest zbyt przesiąknięty kulturą zachodu żeby w jakikolwiek sposób aprobować to co się dzieje. A z drugiej strony czemu nie neguje. Myślę, że się zwyczajnie boi. Jest zbytnio odkryty na ostrzał, żeby otwarcie krytykować swoją religię. Wystarczy popatrzeć na naszych kibiców na ES. Z resztą piłkarzy jest podobnie.

PietrasM komentarzy: 249524.03.2016, 07:19

Wow. Panowie. Brawo. Wchodzę na kanonierów i nie czytam jakiegoś bełkotu. :D
Problemem w tym wszystkim jest demokracja. Rządzi nami PIS na który zagłosowało 5 711 687 z 30 000 000 ludzi uprawnionych do głosowania. Jest to 20% całego dorosłego społeczeństwa.
W innych krajach jest podobnie. I teraz przychodzą tacy do władzy i myślą, że są głosem narodu. 500 zł na dziecko. Najgłupszy pomysł na rozwiązanie problemów rodzin. Dla ciemnego ludu. Idealny. Ale mniejsza o to. Wróćmy do tematu.
Islam. Wojna już trwa. Niestety nikt nie ma otwarcie odwagi powiedzieć, że Islam oficjalnie zaatakował świat chrześcijański. Zresztą nie jest to pierwszy raz. Pewnie przypomni wam się z historii jak Sz.P z avatara przegonił turasów z krzyżem na piersi.
Polacy jak najszybciej powinni wprowadzić wizy w naszym kraju, bo za kilkanaście lat mieszkańcy europy zachodniej będą chcieli przyjechać do ostatniego cywilizowanego kraju w europie w którym nie rządzi islam.
Maks Kolonko mówił, że pod względem demograficznym Niemcy są już przegrane.
Sobieski powinien stać się symbolem całej europy i powinniśmy przegonić całe to brudactwo ze starego kontynentu.
Potrzebujemy nie prezydentów, a dyktatorów.
Powiem to, potrzebujemy nowego Hitlera.
Ktoś powiedział, że gdyby nie Hitler to Polacy sami zrobili by porządek z żydami. (Nie jestem antysemitą ;) ) .

To co może stać się w Krakowie na dniach młodzieży może być straszne (odpukać), ale może właśnie tego potrzebujemy. Otwartego uderzenia w policzek. Może wtedy dostaniemy broń, bo jestem jej wielkim zwolennikiem i skończy się tylko gadanie i pokazywanie w telewizji i internecie Konczity Wurst, czego osobiście nie mogę przeżyć aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Gdybym był prezydentem w naszym kraju to zakazałbym pokazywania i wjazdu tego czegoś do Polski. Później małe dzieci to oglądają i się dziwić, że społeczeństwo takie rośnie.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 324.03.2016, 03:04

A na czym sie najwiecej hajsu zarabia ? Na wojnach.
Co robia usa majac zajebisty dlug panstwowy? Sprzedaja bron terrorystom. Putin z nimi walczy wiec po czesci walczy z usa... Kto to ma niby zakonczyc jak dwa najwieksze mocarstwa sie pruja za maska miedzy soba...?

Dni mlodziezy sa ode mnie 40km, a pracuje zaraz obok Wadowic. Dzisiaj byla straz graniczna w hotelu i zostawili kontakt jakby jacys muzlumanie sie krecili wokolo lub meldowali w hotelu.

Robia juz powoli alert chyba... Albo cos bedzie w polsce i sie europa dobierze do polski albo bedzie wprowadzone wojsko swiatowe.

Armata500 komentarzy: 4367 newsów: 13024.03.2016, 02:08

Chociaż oczywiście masz rację z tą wojną ogólnie. Bo z całą pewnością gdyby ktoś, np. Rosjanie, zaatakowali nas, przeprowadzili inwazję na nasz kraj, to jestem pewny, że niezależnie, czy ktoś popiera KOD, czy PiS, czy jest za Korwinem czy innym, schowałby do kieszeni swoje poglądy i przestałoby się to liczyć, przynajmniej na czas wojny, i wspólnymi siłami próbowano by przywrócić tutaj pokój. Oczywiście później z tej kieszeni stare problemy znowu by wylazły ;) To oczywiste, takim narodem jesteśmy :P

Ja już kończę ten spam. Dobranoc.

Armata500 komentarzy: 4367 newsów: 13024.03.2016, 02:02

Jakby Mameda kurde lubić albo nie lubić, on ma mentalność islamską. Nie naszą, polską. Tylko islamską. Może być ok człowiekiem, bo nic złego nie robi przecież. Ale no nie jest "swój", że tak to ujmę.

@praptak

Ok, to Twoje zdanie. Z tym, że zależy co rozumieć przez pojęcie "wojna". Bo nie musi to wcale być klasyczna wojna, że ktoś nas atakuje zbrojnie, jak na początku II WŚ. Dla mnie zamach w Polsce przeprowadzony przez islamistów, byłby już czymś, co by nas mogło zjednoczyć, chociaż mam nadzieję, że nie dojdzie do żadnych zamachów rzecz jasna.
W każdym razie polskie społeczeństwo już taki akt mogłoby uznać, za wypowiedzenie wojny i prędzej by właśnie połączyło nas, nie rozdzieliło.

Wiadomo, że w tym kraju są też ameby umysłowe, które nawet gdyby zostały zgwałcone przez 10 muzułmanów na raz to by ich broniły, no przy zamachu, to większość Polaków niezależnie od poglądów by mówiła jednym głosem, PRZECIW nim.

Zresztą, nawet zamach tutaj nie jest "potrzebny". Wystarczy, że będzie jak w UK, że tam strach wyjść jest na ulicę z krzyżem na wierzchu. U nas nie ma szans coś takiego, powtarzam się chyba nawet :P

Armata500 komentarzy: 4367 newsów: 13024.03.2016, 01:48

Ale takie sytuację powodują, że naprawdę zastanawiam się, co myślą taki Elneny, Ozil, Benzema, Ribery i inni słynni piłkarscy muzułmanie. Ale serio... Co oni myślą? Na żadnym profilu tych ludzi nie widziałem żadnej wzmianki o zamachach, czy to w Paryżu, czy to w Belgii. Cisza. Nie można wysnuwać daleko idących wniosków na ten temat, bo nikt w ich głowie nie siedzi, ale... zapala się jednak lampka.

A Mamed? "Nasz" czeczeński Mamed? Zawsze go lubiłem i szanowałem, ale... tutaj sytuacja jest podobna.

Większości ludzi wizja sprowadzenia tutaj imigrantów się nie podoba i wielu, jak my, to krytykuje. To Mamed oczywiście wypowiedział się o tym publicznie, że jest mu przykro, bla bla bla, że nie rozumie jak można tak odmawiać pomocy tym ludziom itd. Wielki obrońca się znalazł muzułmański. Jak przeciw muzułmanom, to się odzywa i broni.

A zgadnijcie, czy wypowiedział się na temat zamachów w Belgii czy w Paryżu? Czy potępił te zamachy? Wyraził ubolewanie? Czy było mu tak PRZYKRO, że zginęli niewinni ludzie? Oczywiście, że MILCZAŁ.
Nie było mu już przykro, bo zginęli chrześcijanie zabici przez muzułmanów, hmmm?? Milczy, bo nie chce być w Polsce skończony(jeśli to popiera), bo w końcu tutaj trzepie kasę(oczywiście on przynajmniej coś robi, trenuje). A może milczy(jeśli nie popiera zamachów), bo nie chce być skończony w muzułmańskiej Czeczenii, skąd pochodzi i gdzie ma rodzinę. Nie wiadomo.

Lampka zapala się po raz drugi w każdym razie. Dlaczego? Bo jest to analogiczne do tego, co napisałem niżej. Oni mają tylko roszczenia i wymagania. A spróbuj coś powiedzieć tylko na ich temat złego, to od razu podniosą głos.

Zamach we Francji gdzie ginie mnóstw ludzi- cisza, nie wypowiada się, jakby nic się nie stało.
Ktoś krytykuje przyjmowanie imigrantów- nagle się uaktywnia i broni ich. Klasyka.

No sorry, to jest dziwne.

praptak komentarzy: 882624.03.2016, 01:44

Armata
A ja myślę że nie zjednoczą się. Są zbyt zajęci sraniem we własne gniazdo, tak samo jest na tej stronie. Zjednoczenie nastąpi dopiero wówczas, kiedy dojdzie do wojny. Wtedy Polacy zapomną o żałosnych bzdurach które ich różnią i w końcu zdobędą cel, bez którego szukają niepotrzebnie problemów pobocznych.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 01:41

Polacy mają mentalność jak ruscy w tych sprawach, a jak ruscy reagują na te zaraze to filmiki można zobaczyć w sieci oklep taki że operacja plastyczna nie pomoże.

Hubertus888 komentarzy: 367424.03.2016, 01:40

No właśnie w tym rzecz że my nie możemy nic ale oni mogą się modlić na środku ulicy grupowo.
Te ich całe turbany jeśli dotkniesz to oni muszą Cię zabić a jak tego nie zrobią to sami muszą się zabić. Noszą przy sobie noże, sztylety czy meczety i nie mówię tu tylko o facetach. Pracowałem kiedyś w firmie gdzie robiły dwie muzułmanki i one nosiły normalnie szable przy sobie, oczywiście nikt im uwagi nawet nie zwrócił. W tej samej firmie dwóch Angoli żartowało sobie bawiąc się takim noźykiem plastikowym i wyrzucono ich automatycznie.

duzy469 komentarzy: 76624.03.2016, 01:40