Eduardo: To był najlepszy dzień w moim zyciu

Eduardo: To był najlepszy dzień w moim zyciu 17.02.2009, 13:20, Łukasz Klimkiewicz 40 komentarzy

Snajper Kanonierów Eduardo da Silva wyznał, że jest zachwycony ze swojego powrotu do gry po niemalże rocznej przerwie.

We wczorajszym meczu przeciwko Cardiff w Pucharze Anglii na Emirates Stadium, Brazylijczyk z chorwackim paszportem zdobył dla Arsenalu dwie bramki. Wcześniej Eduardo pokazał, że jest gotowy do gry w meczu swojej reprezentacji przeciwko Rumunii.

Pierwsza bramka Eduardo otworzyła wynik meczu, a w drugiej połowie piłkarz zdobył gola z rzutu karnego.

Wczorajszy mecz miał na napastnika Arsenalu bardzo pozytywny wpływ, tym bardziej, że gra całej drużyny wydawała się być zdecydowanie inna - lepsza.

- To był najlepszy dzień w moim życiu - powiedział Eduardo.

- Zdobycie bramki było niezwykłe. Po trafieniach całowałem moją obrączkę ślubną, ponieważ moja żona, córka oraz reszta rodziny wspierali mnie przez cały okres leczenia kontuzji.

CardiffEduardo da Silva autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Sky Sports
waldek_89 komentarzy: 573517.02.2009, 23:29

Nic, tylko się wzruszyć:D Świetna gra ze strony Eduardo!

kamil_malin komentarzy: 933217.02.2009, 22:00

Jak obejrzałem jego bramki to się wzruszyłem. Fajnie się cieszył po pierwszej bramce, widać że brakowało mu tej atmosfery Emirates i całego zespołu. Cudownie, że wrócił to nie tylko wzmocnienie składu ale przede wszystkim wzmocnienie psychiczne. Teraz powinno wszystko wychodzić na prostą. Brawo Eduardo za piękne bramki i powrót.

Remek komentarzy: 103017.02.2009, 21:14

W lepszym stylu nie mógł powrócić do nas :D no no czekamy na Theo , Cesca i oczywiście Ade... Mamy szansę na LM :D

Kondzior12 komentarzy: 490017.02.2009, 21:03

W wielkim stylu powrocil.
Mysle ze bedzie dla nas duzo bramek teraz strzelal.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26417.02.2009, 20:48

Niesamowite uczucie na pewno :) to teraz niech strzela co mecz ;)

saritta komentarzy: 4017.02.2009, 20:34

suuuper Eduardo...jesteś niesamowity;))
powrót w WIELKIM STYLU

osiem1989 komentarzy: 16117.02.2009, 19:36

Powrot Eduardo to cos naprawde pieknego a styl w jakim wraca to marzenie:) oby tak dalej

Pery komentarzy: 4617.02.2009, 19:02

super Eddie, teraz 'tylko' Cesc, Theo, Rosa, niedlugo Ade... no :D paka będzie jak ta lala

kingArsenal komentarzy: 18917.02.2009, 18:46

Teras bedzie tylko lepiej :D:D:D:D
Eudardo wrucil zaniedlugo Fabregas Wollcot i Rosicki:D:D:D:D:D:D Heepy

kibic94 komentarzy: 34617.02.2009, 18:08

Eduardo naprawdę wielki szacun ;)

Stefczyk16 komentarzy: 21517.02.2009, 18:07

Wielki SZACUNEK dla Eduardo... Jest stworzony do gry na napadzie ! Oby tak dalej Dudu :)

kielonek komentarzy: 4817.02.2009, 17:48

no widac kto ma klase!!! Eduardo oby tak dalej zycze ci jak najlepiej:D mam nadzieje ze w sobote skopiecie tyłki sunderland

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223717.02.2009, 17:09

To sa zdecydowanie zle wiesci dla Bendtnera , bo przy tak grajacy Eduardo to raczej Nicklas nie ma szans na wystepy, moze bedzie wchodzil (chyba to nawet lepiej) bo czesciej gra dobrze jak wchodzi na boisko , lepiej niz gdy zaczyna od pierwszych minut:)

Paweloz komentarzy: 31817.02.2009, 17:02

Popłakałem się :)

Cesc_Fan komentarzy: 452417.02.2009, 16:57

Eduardo is amazing .

kapel_l komentarzy: 32417.02.2009, 16:54

Klasa światowa zawodnika , naszych fizjoterapeutów , angielskich lekarzy , klubowych psychologów no i Arsena Wengera i reszty ;p

Szef komentarzy: 1303517.02.2009, 16:31

to byl jeden z lepszy dni dla mnie ostatnio bo cieszylem sie jak 10 latek gdy Eduardo strzelal bramki. Uwielbiam go a ten come back w jego wykonaniu pokazuje tylko ze to klasa swiatowa

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 517.02.2009, 15:54

Eduardo jesteś boski. Teraz razem z Robinem będziecie tworzyli wspaniały duet napastników a za wami będą Arszawin i Nasri którzy będą wam pomagać. Jestem optymistycznie nastawiony i uważam że wejdziemy do TOP 4 i możemy nawet wygrać FA Cup :]

Bossman komentarzy: 80217.02.2009, 15:49

Normalnie ta akcja po ktorej padla bramka i jedna akcja wczeswniej ,byly geeenialne :) tak jakby sam Edu zwrocil druzynie dawnego ducha finezyjnej gry :* dudu

majicz komentarzy: 5317.02.2009, 15:18

No wreszcie pokazał kto jeest najlepszy
A co do meczu poprostu świetny

maya komentarzy: 43717.02.2009, 15:07

Co do Arshavina. Myślę,że może zagrać z Sunderlandem od pierwszej minuty, aczkolwiek w jego przypadku sprawa jest nieco inna niż z Dudu. W końcu Eduardo zna się z drużyną nieco lepiej. Natomiast pamiętajmy, że Arshavin na pewno wystąpił by już w tym meczu z Cardiff gdyby tylko był dopuszczony --->Madjer

lukaszksso komentarzy: 61817.02.2009, 15:06

W końcu zobaczyłem wspaniały Arsenal.Gratulacje chłopaki teraz oby tak dalej.Eduardo wspaniały come back zwieńczony 2bramkami xD

solar komentarzy: 146517.02.2009, 14:45

"inna - lepsza" ? chyba zartujecie, byla wspaniala ! :) taka jaka uwielbiam :)

my rowniez jestesmy zachwycenie z Twojego powrotu :)

maciekkk komentarzy: 44417.02.2009, 14:41

on jest genialny :D dziękujemy ci dudu ;)

kamil_malin komentarzy: 933217.02.2009, 14:35

Świetny powrót Eduardo. Lepszego sobie wymarzyć nie mógł. Wszyscy są zadowoleni z jego powrotu :)

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 217.02.2009, 14:23

Bendtner zagrał całkiem przyzwoity mecz. Napastników ocenia się za strzelone bramki i Nicklas 1 strzelił. Jestem zadowolony z całej drużyny. Było to chyba najlepszy mecz kanonierów w tym sezonie. Oby powrót Eduardo odmienił całkowicie styl drużyny i oby Arsenal grał mecze na takim samym poziomie jak ten wczorajszy.

vvaallddii komentarzy: 6117.02.2009, 14:09

Czekam jeszcze na powrót Cesca, Rosy i Theo ;) Chciałbym choć raz w tym sezonie zobaczyć Arsenal w najmocniejszym składzie na boisku...

Christian komentarzy: 342717.02.2009, 13:59

W następnym meczu powinien grać od 1 minuty.

kolek komentarzy: 2330 newsów: 117.02.2009, 13:59

To nasz atak będzie wyglądał RvP-Eduardo , papa Bendtner ( Jeah!) teraz to Arsenal Come Back!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223717.02.2009, 13:57

To udawadnia jakiej wielkiej klasy jest zawodnikiem . Brawo Edu , wszyscy byli z toba :)

kapi komentarzy: 2817.02.2009, 13:52

Nareszcie Arsenal sie obudzi. Dzięki ci Boże!!!!!!

Kubo komentarzy: 97817.02.2009, 13:46