Eduardo zagra ze Stoke

Eduardo zagra ze Stoke 23.02.2010, 15:17, Łukasz Klimkiewicz 45 komentarzy

Dzisiaj rano w brazylijskiej prasie pojawił się obszerny wywiad z napastnikiem Kanonierów - Eduardo da Silvą. Serwis IMScouting.com na swojej stronie zamieścił przedruk fragmentu wywiadu, w którym napastnik reprezentacji Chorwacji mówi, że wystąpi w sobotnim meczu Arsenalu ze Stoke City.

Eduardo ostatni raz pojawił się na placu gry w koszulce Arsenalu podczas zremisowanego 0:0 meczu z Aston Villą w ramach Premier League, więc jego powrót do gry będzie znaczącym wzmocnieniem dla drużyny prowadzonej przez Arsene Wengera.

- Tak, zagram przeciwko Stoke - powiedział Eduardo.

Brazylijczyk z chorwackim paszportem powiedział również kilka słów o leczeniu jakie przeszedł po nieszczęśliwym starciu z Martinem Taylorem w lutym 2008 roku i które pozwoliło mu grać dalej w piłkę.

- Mam w stopie specjalne metalowe płytki, dzięki którym czuje się naprawdę bezpiecznie i stabilnie, a przez to moja gra jest pewniejsza. Wszystko zawdzięczam lekarzom w Anglii i Brazylii.

- Nie chcę się pozbywać tych płytek. Może trochę przeszkadzały mi w trakcie przygotować do sezonu, ale już się do nich przyzwyczaiłem.

Eduardo da SilvaStoke City autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: IMScouting.com
Michal95 komentarzy: 111327.02.2010, 08:53

To bardzo dobra wiadomość. Potrzeba nam kogoś bardzo skutecznego w ataku. Jeżeli jednak nie jest on w pełni zdrowy to mam nadzieję, że Wenger nie podejmie ryzyka i Eduardo zacznie mecz na ławce albo nie zostanie nawet włączony do kadry meczowej. Wolę, żeby nie zagrał w jednym meczu niż potem pauzował po odnowieniu kontuzji przez kilka tygodni.

cescfabregas1991 komentarzy: 136624.02.2010, 19:22

jak na moje, z taką prymitywnie grającą drużyną jak stoke, powinien zagrać beniu, bo dudusia to tam zniszczą i połamią nam...

szalen komentarzy: 198224.02.2010, 13:20

Na pewno się przyda w ataku, będzie więcej opcji w ataku. Ale od razu nie rzucać go na głęboką wodę bo nie jest w pełni formy.

kibic94 komentarzy: 34624.02.2010, 11:32

Eduado wraca jest ok.ManU i Chelsea tracą punkty a Kanonierzy idą jak burza.

lordalastor komentarzy: 115724.02.2010, 09:21

dobra wiadomość

adamaggio komentarzy: 49623.02.2010, 21:46

to on jest kurde robocop. ciekawe jak te płytki na lotniskach się zachowują.

Gunner_995 komentarzy: 655023.02.2010, 21:45

Pewnie w sobotę nie pokaże jeszcze w pełni swoich umiejętności,ale wreszcie jakieś wzmocnienie:)

Szef komentarzy: 1303523.02.2010, 21:24

fajnie, powoli zaczynamy miec jakies alternatywy w ataku

kubss komentarzy: 46123.02.2010, 20:34

No niech wraca jak najszybcie, napewno się przyda ;)

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 423.02.2010, 19:24

Co do płytek - oby przeciwnicy nie wsadzali sobie magnesów w getry, bo czarno to widze :D

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 423.02.2010, 19:20

Nie wiem czy to dobrze rzucają go na głęboką wodę, Stokę to nie przelewki, łatwo złapać kontuzje, ostro faulują. Mam nadzieje, że nie będzie się bał bo porażka murowana.
Jak dla mnie powinien zagrać akurat ze Stoke Bendtner. Jest idealny na taką drużynę. Wysoki, stateczny i ciężko go przewrócić. Eduardo jak i Arshavin na taki mecz się nie nadają. Brazylijczyk musiał by się przemóc, więc jeśli go wsytawi to zobaczymy czy jest gotowy na lepszą grę.

pedro61 komentarzy: 219923.02.2010, 19:05

Wychodzi na to,że za chwileczkę do dyspozycji Bossa będą-poza RvP,Djorou i Gibbsem-wszyscy zawodnicy kadry.Istotne-że kilku z powracających graczy złapało formę.Z tej mąki może być dobry chleb,na który poczekać musimy do maja.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26423.02.2010, 19:04

Super, lepiej on niż Nick, pewniejszy jest :)

Polas komentarzy: 55123.02.2010, 18:56

Ten fragment z tymi metalowymi płytkami w jego stopie brzmi dosyć strasznie. Ciekawe, jak to musi wyglądać i jak on się z tym czuje. I np. czy czuje te płytki przy kopnięciu piłki, albo przy chodzeniu?
Co do jego występu ze Stoke to jest to dobra wiadomość. Nie wiem, czemu tak dużo osób narzeka na jego formę. Może nie strzelił zbyt dużo bramek w tym sezonie, ale jak był na boisku to wypracował wiele bramek kolegom z zespołu.
W meczu z Aston Villa doznał kontuzji i od tamtej pory wygraliśmy tylko 2 mecze i 3 przegraliśmy, więc jednak Edu jest talizmanem szczęścia dla zespołu.

Kondzior12 komentarzy: 490023.02.2010, 18:45

Niech gra stopniowa niech go nie rzuca Arsene na gleboką wodę.

kamillg90 komentarzy: 3423.02.2010, 18:23

ja myślę, że zagra z pół godzinki
liczę, że zagra dobrze bo to by go podbudowało

michgaw11 komentarzy: 20723.02.2010, 18:20

Super wiadomość! Mam nadzieję, że wejdzie z ławki za Benka gdzieś w 60-70 minucie i coś strzeli.

bartios komentarzy: 55923.02.2010, 17:49

Henry1855----> być może nie zagra od pierwszych minut, ale pełnych 90 minut na boisku Bendtner nie ma zapewnionych.

cescafc komentarzy: 47223.02.2010, 17:48

No nareszcie powraca, przyda nam się bo do Benka jakos nie mam zaufania ;p

Henry1855 komentarzy: 74723.02.2010, 17:29

PEwnie i tak nie wejdzie od pierwszej minuty. A zmieni zapewne jakiegos WF bo Bendtner zapewne zagra pelne 90 minut

laskowski19051995 komentarzy: 494523.02.2010, 17:15

Fajnie że zagra obyśmy wygrali no i żeby Eduardo strzelił gola :]

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 623.02.2010, 17:14

Erzet - Nie no sorry troche mnie ponioslo , tylko jestem troche zdenerwowany ze nie mamy rasowego snajpera w zespole;( Robin kontuzja , Dudu nie jest na pewno w takiej formie w jakiej bysmy chcieli zeby byl ;/ a wenger wystawia na szpicy bendtnera. Jak ogladalem mecz z porto to sie za glowe lapalem on se o swoje wlasne nogi przewracal. Wiec wiesz sory;d

laskowski19051995 komentarzy: 494523.02.2010, 17:14

FanekAFC komentarzy: 511223.02.2010, 17:06

Dobrze, że zagra ;)

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3523.02.2010, 16:59

Cieszy jego powrót, zawsze to dodatkowa możliwość z przodu. Ciekaw jestem czy w tym meczu w ogóle wystąpi, wszyscy wiemy, że Stoke to nieźli rzeźnicy. Jednak do postraszenia rywala, czy zmobilizowania zawodników na murawie będzie jak znalazł. Nikt nie oczekuje od niego cudów, wszyscy wiemy po jakiej kontuzji wraca.

aRamsey - też mnie to nurtuje :P

Acolt - może troszkę grzeczniej? Mało mnie obchodzi ile kibicujesz Arsenalowi, martwi mnie tylko twój poziom wiedzy na temat futbolu, klubu i jego poszczególnych zawodników.

sebo656 komentarzy: 182523.02.2010, 16:50

Jestem pełen podziwu dla niego. Facet miał noge w strzępach, a mimo to dalej gra zawodowo w piłke.
Mało tego ma metal w stopie i mu to nie przeszkadza.
Wszyscy czekamy, az zacznie regularnie strzelać bramki, ale jutro zapewne wystąpi Bendtner i dobrze (jeszcze niedawno bym tego nie powiedzial) bo potrzeba nam silnego i wysokiego na Stoke.

XvDodekvX komentarzy: 113623.02.2010, 16:43

to dobrze :)

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1523.02.2010, 16:41

No to jestem ciekawy ustawienia Arsenalu w meczu ze Stoke. Ja wierzę Eduardo i cieszę się, że zagra.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 623.02.2010, 16:31

Paulina200-> Zamknij sie ok? Kibicuje arsenalowi bardzo dlugo tylko nie chcialem konta zrobic, tak wogole nie moge wyrazic swojego zdania?

DuDu95 komentarzy: 723.02.2010, 16:12

Bardzo dobra wiadomość. Zgadzam się z poprzednikami, że Eduardo wejdzie w drugiej połowie. Myślę, że zmieni on Theo Walcotta. Mam nadzieję, że po tej kontuzji Eduardo będzie wypoczęty i gotowy do gry. Musimy następne spotkanie zwyciężyć. Jeżeli tego meczu nie wygramy to możemy już zapomnieć o tytule. W tym momencie tracimy sześć punktów do Chelsea Londyn, więc to z pewnością jest do odrobienia. Mamy teraz bardzo łatwy terminarz i powinniśmy te najbliższe mecze wygrać.

Paulina200 (zawieszony) komentarzy: 63923.02.2010, 16:11

Acolt jest dopiero dwudniowym kibicem, więc proszę mu wybaczyć...

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 623.02.2010, 16:08

lukas8531-> Jestem tego samego zdania co ty. Spowalnia akcje , slaba kiwka a jak strzela to na pusta bramke

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36223.02.2010, 15:59

Zobaczymy jak sobie poradzi, prawdopodobnie wejdzie w 2 połowie.

lukas8531 komentarzy: 1323.02.2010, 15:57

chodz jestem fanem arsenalu to bendtner jest najslabszym napastnikiem z arsenalu i dobrze ze eduardo zagra

aRamsey komentarzy: 948623.02.2010, 15:57

jak on przechodzi kontrole magnetyczne na lotniskach? xD ostatnio Benio zagrał dobry mecz, starał się , był przydatny ; czasem troche spowalniał gre ale umiał umiejętnie znaleźć innych partnerów i do nich dograć

sleyoo komentarzy: 48023.02.2010, 15:39

Niech ktos wlozy takie plytki Bendtnerow do glowy moze to cos pomoze.A ja sie wcale nie ciesze ze bedzie gral Eduardo bo Wenger uzna ze znow ma napastnikow i bedzie dupa z transferow w lecie,no ale zobaczymy jak sobie poradzi Eduardo z takim Huthem czy Collinsem.

samir87 komentarzy: 259323.02.2010, 15:39

acold- nie ciesz się tak bo Bendtner i tak będzie grał i będziesz musiał na niego patrzeć

Theo_Fan komentarzy: 180723.02.2010, 15:26

No i bardzo dobrze w koncu jakies wiesci o nim :)

Piotrex komentarzy: 112923.02.2010, 15:24

Dobrze ,że wraca jednak znając Wengera w meczu z Stoke Eduardo zobaczymy pewnie dopiero w drugiej połowie spotkania.

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 623.02.2010, 15:18