Galeria: Oficjalna prezentacja Özila
12.09.2013, 15:39, Adam Cygański
15 komentarzy
Mesut Özil został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Arsenalu.
The Gunners kupili Niemca w ostatnim dniu okienka transferowego, jednak ten z uwagi na przerwę na mecze reprezentacji dopiero dziś zjawił się w Londynie.
Özil trafił do Arsenalu z Realu Madryt za 50 milionów euro, stając się tym samym najdroższym piłkarzem kupionym przez Kanonierów.
Galeria: Oficjalna prezentacja Özila
źrodło: arsenal.com
8 godzin temu 1 komentarzy
17 godzin temu 2 komentarzy
17 godzin temu 2 komentarzy
20.06.2026, 18:56 2 komentarzy
14.06.2026, 22:41 12 komentarzy
14.06.2026, 19:20 18 komentarzy
05.06.2026, 18:24 14 komentarzy
05.06.2026, 18:10 1 komentarzy
04.06.2026, 20:36 21 komentarzy
04.06.2026, 20:34 9 komentarzy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ale buty adidasa mieć musi ;)
Wreszcie, tyle czekania :)
A mi brakuje powitania zawodników na płycie murawy w oprawie kibiców :)
ale mam nadzieje, że w sobotę wystąpi i pokaże nową jakość w Arsenalu :D
lubie to:D
fajne foty tylko szkoda, żę z samymi nimcami a nie całą druzyną
ale ciśniemy w sobote, już czuje tą MOC
#COYG
Śliczni xDDD
Teraz czas grać ;)
Wszystkie te galerie, wywiady podsycają tylko atmosferę i dzięki temu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać debiutu Mesuta :)
Wszyscy, którzy już się zmęczyli wiadomościami o Wengerze, niech wiedzą, że są jeszcze takie osoby, które są strasznie "podjarane" tym transferem do teraz i pewnie jeszcze przez długi czas.
Chyba Wenger nie ze wszystkimi nowo pozyskanymi piłkarzami robi fotki. Ostatniego z którym robił fotki to był Henio bynajmniej ja tak pamiętam chyba że jestem w błedzie, kurcze czy to jakiś znak ; D.
I pomyśleć, że w meczu z Tottkami Wenger załatwiał jego transfer...
dobre forty, oby takie miny były też po meczu z Sunderlandem
Elegancko.
nie ma żartów! kołnierzyk zapięty na ostatni guzik!!!
stara, niemiecka szkoła :D
ups