Guardiola: Byliśmy lepszą drużyną

Guardiola: Byliśmy lepszą drużyną 01.04.2010, 10:21, IceMan 70 komentarzy

Barcelona osiągnęła na The Emirates Stadium wyraźną przewagę nad rywalem, którą zdołała udokumentować dwiema bramkami Zlatana Ibrahimovića w pierwszych minutach drugiej połowy. Kanonierzy podnieśli się jednak z kolan i, za sprawą trafień Theo Walcotta oraz Ceska Fabregasa, doprowadzili do wyrównania.

Trener Katalończyków jest zadowolony z gry swoich podopiecznych, ale uważa, że Barca mogła wywieźć z Londynu dużo korzystniejszy wynik.

- Mieliśmy dużo sytuacji podbramkowych, kontrolowaliśmy mecz. Jesteśmy dumni z gry, którą wczoraj zaprezentowaliśmy. Przed nami otworzyła się duża szansa na awans do kolejnej rundy - powiedział Guardiola.

- Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego rezultatu, jednak mogliśmy już w pierwszych 90 minutach rozstrzygnąć losy tego dwumeczu. Musimy grać z większą koncentracją, dlatego że Arsenal jest dobrą drużyną, która może nas ukarać za rozkojarzoną grę.

- Jesteśmy szczęśliwi, bo pokazaliśmy na co nas stać. Nawet w zeszłym sezonie nie zagraliśmy tak dobrego spotkania jak na The Emirates Stadium. Wymienialiśmy między sobą futbolówkę, nie pozwoliliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł i często oddawaliśmy strzały na bramkę Manuela Almunii.

- W wielu aspektach byliśmy drużyną lepszą, ale musimy grać bardziej dokładnie i pewnie w obronie. Myślę jednak, że nikt po tym spotkaniu nie będzie nas krytykował.

- Uważam, że daliśmy w Londynie pokaz świetnego futbolu. Spodziewam się, że rewanż na Camp Nou będzie dużo trudniejszy. Jestem pewien, że Arsenal nie podda się bez walki i będzie za wszelką cenę próbował awansować do półfinału - zakończył 39-letni menadżer.

BarcelonaLiga MistrzówPep Guardiola autor: IceMan źrodło: Sky Sports
poprzednia12następna
Theo_Fan komentarzy: 180702.04.2010, 13:54

Nie ma co sie oszukiwac barca grala lepiej od nas ale na cap nou to my przejdziemy dalej :)

szalen komentarzy: 198202.04.2010, 13:38

Nie za każdym razem się wygrywa. Barcelona nie pokazała wszystkiego i nie zagrał do końca. Pretensje powinni mieć do samych siebie.

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16802.04.2010, 11:36

luq007
Takim to ja bym perma walił.

pedro61 komentarzy: 219902.04.2010, 02:10

Bardzo przepraszam za powtórkę.

pedro61 komentarzy: 219902.04.2010, 02:09

Rzeczywiście,w pierwszej połowie grali niebotyczną piłkę.Po zdobyciu dwóch bramek na początku II połowy zgubiła ich pewność siebie i nonszalancja w grze obronnej.Ten ostatni aspekt-wobec wyeliminowania z gry Pique i Puyola to nasza szansa na rewanż.

Stefan90 komentarzy: 19601.04.2010, 22:28

Kondzior12 wiesz co... almunia to raczej do anglii chyba ;p

Kondzior12 komentarzy: 490001.04.2010, 16:48

Gdyby Almuniia bronił tak jak wczoraj przez cały sezon to w kadrze Hiszpani by grał.

luq007 komentarzy: 289901.04.2010, 16:15

Powinno byc tak ze na nowe konto link aktywacyjny przychodzi za 2-3 dni zeby kibice barcy nie wlazli tu w dzien meczu zakladajac konto 5 minut wczesniej i tocza straszne dyskusje i robia zamieszanie niepotrzebne.

luq007 komentarzy: 289901.04.2010, 16:09

Jak to zawsze mowi moj kumpel jak katujemy w Pro Evolution Soccer, liczy sie celnosc :P

ArsenalFun komentarzy: 19901.04.2010, 15:54

Trzeba przyznać byli lepsi pod wzgledem posiadania pilki , ale wynik mówi co innego.

kanonierX44 komentarzy: 2301.04.2010, 15:18

lepsi ten gość to łgarz!!!!
remis oznacza ze nikt nie był lepszy ani gorszy!!!!!
Wy z Katalonii mieliście tylko przewagę ale jako obrońcę LM tego po prostu od was się wymaga i tyle

The Gooners

bardeq komentarzy: 10801.04.2010, 14:41

niestety to my bylismy po prostu gorsza druzyna. 2% mozliwosci arsenalu kontra 100% barcy, wynik 2-2. brawo

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 101.04.2010, 14:08

Skoro byli lepsi to czemu Kanonierzy odrobili strate dwóch goli?:)

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 401.04.2010, 13:55

tak. jednak pomysł zawieszenia zakładania kont na 2-3 dni byłby dobry. wczoraj kibice barcy wbili na strone realu i w ich newsie o meczu ligowym zrobili sobie pogaduszkę o ich meczu z arsenalem, denerwując kibiców realu.
to jest chore! ja rozumiem napomnieć ale żeby to się toczyło przez tysiące komentarzy? tylko po to żeby wkurzyć kibiców innej drużyny?

luq007 komentarzy: 289901.04.2010, 13:46

JA SIE SPYTAM TYLKO RAZ I KROTKO. PO CO ZAKLADAJA TU KONTA KIBICE BARCELONY?
PISZCZIE DYSKUTUJCIE NA SWOICH STRONACH A NIE WLAZICIE NIEPOTRZEBNIE TUTAJ I ROBICIE ZAMIESZANIE.

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 13:31

No tak byli ten kto oglądał mecz to widział dokładnie co się dzieje na boisku.

XvDodekvX komentarzy: 113601.04.2010, 13:25

no byli lepsi..

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:45

To że nienawidzę fartcelony to moja sprawa!!! ;] jak i Manu a co ty mi tutaj wypisujesz to mnie nie interesuje idź na swoją stronke i popisz ze swoimi 12-letnimi kolegami a nie zawracasz mi dupę ;]

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26401.04.2010, 12:43

Byli wczoraj niesamowici, ale my też pokazaliśmy charakter wyrównując z tak niekorzystnego wyniku.

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:42

Tak szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie twoja opinia miernoto ;] cała ta fartcelona mnie nie obchodzi! a czy ja cie obraziłem oj tylko nie płacz proszę a to że mówiłem że grali bajecznie to jeszcze ci mało? trudno.

blaugranapl komentarzy: 1201.04.2010, 12:38

Specu1990

Taki mądry jesteś przed ekranem kompa. Wiesz co? Właśnie tacy mali i zakompleksieni ludzie jak Ty są cwaniakami i obrażają inną drużynę z którą wczoraj o mały włos nie dostali batów.Przez takich kibiców jak Ty tracę wiarę w normalnych kibiców.Ty tym mianem nie powinieneś się określać,prawdziwy kibic swojego klubu prezentuje wyższy poziom niż Ty.Ale jak Ci z tym dobrze to Twoja sprawa. ;]

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:37

buhahaha śmiechu warte... popatrz na różnych portalach co piszą ci kibice barcy 12 latki jeszcze typek napisał że Messi będzie ich mesjaszem oj chyba się pomylił ;]

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:14

To moje zdanie ;] a co ty myślisz to mnie mało interesuje.

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:13

Milcz... cwaniaczku ;] z Fartcelony..;]

blaugranapl komentarzy: 1201.04.2010, 12:10

Specu1990

"Fartcelona" ? Czy Ty chcesz udowodnić takim pisaniem swoją inteligencję ? Bo jeśli tak to Ci jej nie zazdroszczę. :) No cóż..gdzieś trzeba wyładować swoje kompleksy. ;) Naprawdę macie 'na poziomie" kibiców,nie ma co...

kubss komentarzy: 46101.04.2010, 12:03

No ni wiem czy byli o klase lepsi poprostu Arsenal sie ich "wystraszył" bo gdy zaczeli grać swoją piłkę top wynik odrazu uległ zmianie. W rewanżu wystarczy drazu zagrać na 100% i wygrać ten mecz ;)

kanonier91 komentarzy: 457001.04.2010, 12:01

dobra teraz z szacunkiem bedzie... zadam Ci jedno pytanie: po co zalogowales sie na ta strone??? wiadomo ze kibice Arsenalu maja nadzieje na awans i o tym pisza wiec nie rozumiem co chcesz nam udowodnic

Specu1990 komentarzy: 69601.04.2010, 12:00

Oglądałem całe spotkanie ale to co zobaczyłem to masakra Fartcelona po prostu grała bajecznie ale dobrze że chociaż udało nam się strzelić to co mnie cieszy to fakt że Puyol ma czerwoną i Pique żółtą karteczkę ; ) więc otwiera się szansa na wygraną.

Szef komentarzy: 1303501.04.2010, 11:59

nie ma dwoch zdan, byli w tym meczu drzuyna o klase lepsza poprostu, ale nie potrafili tego wykorzystac i dowiesc zwyciestwa do konca i w tym upatruje nasze szanse na rewanz

blaugranapl komentarzy: 1201.04.2010, 11:57

kanonier91

Pojechał mi? No proszę Cię. ;)
Nie mam 15 lat ale ponad 20 nie wiem jak Wy. ;>
Ale sami sobie przypinacie łatkę takich a nie innych kibiców.Piszą "Farsa" itp...Czy w ja obraziłem Arsenal? Nie. Bo doceniam ich klasę,nie jestem do nich wrogo nastawiony.Piszę spokojnie ale widać tutaj umiecie tylko rzucać mięsem zamiast konstruktownymi i merytorycznymi uwagami. ;)

Tomo_2 komentarzy: 92801.04.2010, 11:46

Logują się na tej stronie bo i "kibice" Arsenalu na pewno logują się na fansiteach Barcy. Niestety tego nikt nie zmieni, bo trafi się jakiś 15latek który wejdzie, zwyzywa i w ten sposób wszyscy kibice danej drużyny mają przypiętą łatkę chamów, idiotów etc.

wronka25 komentarzy: 224501.04.2010, 11:44

noi co z tego ze byliscie lepsi ale wynik remisowy

kanonier91 komentarzy: 457001.04.2010, 11:39

Marex----> ladnie mu pojechales teraz i racja bo jest niekonsekwentny w swoich wypowiedziach...i ja takze nie rozumiem po co kibice farsy sie tu loguja. Maja wlasna strone i niech tam rozpaczaja ze barca nie wygrala. Jestes pewny awansu i mam nadzieje ze sie przeliczysz... Tak jak napisala Kanonierka15 potrafimy grac o wiele ladniej niz farsa tylko wydaje mi sie ze wyszlismy do tego spotkania za bardzo wystraszeni klasy przeciwnika... przy wyniku 0:2 zagralismy na wiekszym luzie i widac tego efekty. Licze na wielki mecz Arsenalu w rewanzu =)

blaugranapl komentarzy: 1201.04.2010, 11:37

Marex

Bo nie jestem pewny że wygrają na 100% nadal to podtrzymuje i znam znaczenie słowa "HIPKORYZJA" Chodzi mi o to że kibice Arenalu już są myślami w pół finale pisząc że wygrają na Camp Nu,spotkałeś się z tym nie tylko na tej stronce. ;> Nie lubię po prostu pychy,tego jak ktoś jest pewny ze na bank wygra i rozniesie kogoś.Potem to zazwyczaj bywa karane i rzeczywistość jest inna niż byśmy tego chcieli. Ale okey jeśli sądzicie że jesteście w stanie wygrać z tak grającą wczoraj Barceloną na ich terenie to nikt Wam nie zabroni w to wierzyć w końcu takie jest święte prawo każdego kibica - WIARA. ;] Ja też wierzę i ale nie jestem pewny swego,bo w życiu niczego nie można być pewnym,tym bardziej w takim sporcie jakim jest piłka nożna. :)

kubaka komentarzy: 4501.04.2010, 11:37

w piłce liczą się bramki Panie Guardoiola. ;)

crisadus komentarzy: 850701.04.2010, 11:36

Gdyby udało nam się wywalczyć awans na Camp Nou było by to największe osiągnięcie tej drużyny! Nie wygranie ligi, nie Champions League, tylko właśnie przejście wielkiej Barcelony na ich stadionie.

jarek1 komentarzy: 59601.04.2010, 11:24

Hmm no coz kurcze naprawde jestem kibicem Arsenalu ale musze przyznac racje Panu Guardioli Bracelona byla lepsza niestety widac to bylo( nasza druzyna AFC ) mialem takie wrazenie ze wyszla jakos tak bez wiary w pierwszej polowie dopiero w drugie cos zaczeli grac chodz Barcelona miala szanse swoje tez i strzelila dwa gole napewno kontuzje zrobily tez swoje mam tez wrazenie ze za rowno Cesc jak i Arszawin nie dokonca mieli wyleczony jednak uraz mysle ze 80 moze 90 % byli gotowi tylko do gry mysle ze tydzien wiecej przerwy dla tych dwoch graczy waznych dla AFC i bylo by lepiej tak uwazam co do Gallasa to widac ze chyba miesnie jeszcze nie sa na sto procen roz ruszane i znowu odnowiona kontuzja chyba bedzie ogolnie jestem troche zawiedziony bo myslalem ze jednak AFC na wlasnym stadionie pokaze ze umie wygrac z Barcelona no ale coz maja klasowych zawodnikow i takie sa fakty sprawa awansu jest jeszcze otwarta sercem bede dalej z AFC ale musza z wiara zagrac na Nou Camp zeby wygrac innaczej bedzie po wszystkim pozdro.

Cortez komentarzy: 579 newsów: 101.04.2010, 11:15

blaugranapl - Haha, dobry jesteś. Ty za to pewnie nie jesteś pewny swego? To, że Barca gra u siebie niewiele może jej dać. Wszystko jest możliwe..

Lubię takich glory hunterów, jak Ty :)

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 501.04.2010, 11:12

Myślę, że nie tyle Barcelona była lepsza, co my po prostu się wystraszyliśmy. Kanonierzy potrafią grać w piłkę, jeszcze lepiej niż wczoraj pokazali to Katalończycy. Chłopcy, a właściwie po wczorajszym meczu to mężczyźni, byli zdezorientowani, jeszcze nigdy nikt ich tak nie zdominował.

PvL komentarzy: 184901.04.2010, 11:11

Byli lepsi, ale mimo to stracili 2 gole.

Nashein komentarzy: 13601.04.2010, 11:10

nie rozumiem sensu logowania się na tą stronę, przez kibiców innych drużyn. masz swoją fansite to komentuj na niej. raczej nikt nie uważa, że my jesteśmy jak kibice chelsea, tym bardziej realu. Boli Cie fakt, że Arsenal jednak zdołał zremisować, miał duże szczęście. Idź pograć w piłkę i wyładuj złość. Barcelona była niestety o klasę lepsza od Arsenalu, trzeba to przyznać.

dnl9 komentarzy: 583 newsów: 501.04.2010, 11:02

blaugranapl - no fajnie, powiedziałeś co wiedziałeś, ale nie wrzucaj wszystkich kibiców Arsenalu do jednego worka

Najduk_ komentarzy: 7301.04.2010, 10:59

barcelona zagrała dobrze, ale widziałem wiele ładniejszych meczy tej drużyny..

dnl9 komentarzy: 583 newsów: 501.04.2010, 10:59

tylko czy damy radę wygrać w rewanżu albo chociaż osiągnąć ten wysoki remis?

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1501.04.2010, 10:59

Byli lepsi, ale nie potrafili tego udokumentować. Strzelili tyle bramek co my i sytuacja przed rewanżem jest wciąż otwarta to mnie najbardziej cieszy.

blaugranapl komentarzy: 1201.04.2010, 10:57

Jasne tak jak przed meczem z nami byliście pewny swego.Teraz też jesteście widać wspólna cecha wszystkich kibiców co są przeciwko Barcie,Real,Chelsea,i Arsenal.Nadzieje możecie mieć,bo ona umiera ostatnia.Ale trochę pokory się by Wam przydało żeby potem po meczu nie było wielkiego rozczarowania.Jeśli myślicie że Barcelona przed własną publicznością i na własnym boisku przegra ten mecz bez walki to się grubo pomylicie.Potrzeba Wam jeszcze kilka dni by to do Was dotarło.Tylko na co potem będziecie zwalać winę? Pewnie jak kibice Realu,że wygraliśmy fartem. ;]

4cesc44 komentarzy: 136701.04.2010, 10:55

ostanie 30 minut arsenal zagrał 100 razy lepiej niż piłkarze z katalonii... A to, że barcelona nie potrafiła pokonać tyle razy almunii to juz jest ich wina

Tomo_2 komentarzy: 92801.04.2010, 10:52

To, że Barca była lepszą drużyną do 65 minuty nie ulega wątpliwościom. Wynikało to jednak prędzej ze strachu przed nimi niż brakiem umiejętności. Dlatego sądzę, że Barca już sobie tak gładko nie pogra na Camp Nou - chłopaki nie będą się ich bali.

laskowski19051995 komentarzy: 494501.04.2010, 10:51

Grali dobrze ale Arsenal pokazał charakter i doprowadził do remisu a Katalończycy czyli się pod koniec spotkania za pewnie no i Kanonierzy wykorzystali to sytuacje :]