Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal

Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:37, Sebastian Czarnecki 1140 komentarzy

Kiedy drużyna jest w formie, pokonuje po świetnym meczu głównego rywala do walki o mistrzostwo, a następnie jedzie na stadion drużyny znajdującej się w głębokim kryzysie, gdzie zbiera tęgie manto, wszyscy już wiedzą, że chodzi o Arsenal.

Tylko Arsenal był w stanie przegrać 0-4, mając przed nosem szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli. Tylko Arsenal był w stanie przegrać 0-4 w Boxing Day, ostatni raz przegrywając tego dnia jeszcze w XX wieku. Tylko Arsenal był w stanie przegrać 0-4 z drużyną, która w pięciu ostatnich kolejkach zdobyła jeden punkt. I wreszcie tylko Arsenal był w stanie stracić cztery bramki z zespołem, który w tym sezonie więcej niż trzy gole zdobył w jednym meczu Capital One Cup z drugoligowcem.

Na porażkę Arsenalu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Sędzia był zły i w zasadzie przy każdej bramce można dopatrzeć się jakiejś nieprawidłowości - a to pozycji spalonej, a to faulu, a to rożnego, którego być nie powinno, ale to tylko londyńczycy ponoszą odpowiedzialność za taki stan rzeczy. To oni dopuścili do tego, że Southampton w ogóle stworzył sobie tyle sytuacji i je wykorzystał, to oni nie wykazali ani krzty zaangażowania, woli walki i chęci, by chociaż spróbować odwrócić losy tego meczu. To oni całą jedenastką wzorowo spartolili szansę na objęcie pierwszego miejsca w lidze i to oni całą jedenastką przegrali ten mecz, będąc drużyną fatalną, beznadziejną i bez charyzmy.

Southampton: Stekelenburg - Martina, Fonte, Van Dijk, Bertrand - Wanyama, Clasie (67. Romeu) - Ward-Prowse (71. Tadić), Davis, Mane (81. Mane) - Long

Arsenal: Čech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Flamini (73. Chambers), Ramsey - Campbell (64. Chamberlain), Özil, Walcott (78. Iwobi) - Giroud

W drugiej minucie Kanonierzy mieli okazję na strzelenie gola po stałym fragmencie gry. Mesut Özil dośrodkował z narożnika boiska na głowę Oliviera Girouda, jednak Francuz przeniósł piłkę ponad bramką.

Po tej akcji tempo meczu wyraźnie się uspokoiło. Obie drużyny były bardzo spokojne w swoich poczynaniach i unikały bezpośrednich konfrontacji, które mogły ich narazić na kontratak rywala. Spotkanie toczyło się w środkowej części boiska.

Z minuty na minutę to gospodarze przejmowali inicjatywę i częściej dochodzili do głosu. Święci byli bardzo aktywni i widać, że zależało im na przerwaniu fatalnej passy, ale mimo to nie potrafili znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy rywala.

W okolicach 15. minuty londyńczycy zaczęli powoli wychodzić z letargu i również próbowali kreować sobie sytuacje. Mimo to, ich próby nie należały do najskuteczniejszych, a jedyną sytuacją godną uwagi był strzał Monreala, z którym poradził sobie Stekelenburg.

W 19. minucie Święci nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie! Choć byli zespołem minimalnie lepszym, to nic nie zwiastowało, by nagle mogli zmienić wynik, tymczasem fantastycznym strzałem z okolicy 25. metra popisał się Cuco Martina. Atomowy strzał zawodnika pochodzącego z Curacao nie dał szans Čechowi. 1-0 dla Soton.

Święci nie zwalniali i nie zamierzali czekać na szybką odpowiedź Arsenalu - zamierzali sami przypieczętować wynik jeszcze przed przerwą. W okolicach 25. minuty uaktywnił się Ward-Prowse, który dwukrotnie próbował strzelać z lewego skrzydła, ale jego uderzenia były niecelne.

Na przebudzenie Arsenalu przyszło nam czekać do 37. minuty, dopiero wtedy Theo Walcott oddał pierwszy strzał od dawna w kierunku bramki Stekelenburga. Holender poradził sobie jednak z tym uderzeniem.

Anglik doszedł do głosu jeszcze dwie minuty później, tym razem spróbował szczęścia strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem strzelił obok bramki.

W 43. minucie Shane Long znalazł się w idealnej sytuacji jeden na jeden z Petrem Čechem. Czeski golkiper zdołał skrócić kąt Irlandczykowi i sprowokował go do popełnienia błędu. W rezultacie napastnik pokusił się o lob i mocno się pomylił.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Arsenal przegrywa na St. Mary's Stadium 0-1.

Po przerwie jako pierwsi do głosu doszli Święci. Virgil van Dijk zdołał nawet umieścić piłkę w bramce Petra Čecha, ale znajdował się na minimalnym spalonym i gol nie został uznany.

Pięć minut później było już 2-0 dla gospodarzy. Wzorowo przeprowadzona kontra zakończyła się podaniem Manego do Longa i pewnym wykończeniem Irlandczyka do praktycznie pustej bramki. Były zawodnik West Bromu we wcześniejszym etapie tej akcji podciął Flaminiego, przez co ten nie mógł pomóc Mertesackerowi w bronieniu, co nie zostało odnotowane przez arbitra.

W 60. minucie Aaron Ramsey strzelał z dystansu, ale z jego uderzeniem bezproblemowo poradził sobie Stekelenburg, który nie miał tego dnia za wiele pracy.

4 minuty później zmiana w Arsenalu. W miejsce Campbella pojawił się Chamberlain. Chwilę później zmiana również w obozie Świętych, Romeu zastępuje Clasiego.

W 69. minucie Southampton podwyższa prowadzenie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Jose Fonte, który strzałem głową pokonał Petra Čecha. Kolejny przykład fatalnego ustawienia w obronie. 3-0.

Mecz w kolejnych minutach był tak ciekawy, że jedynymi momentami wartymi odnotowania okazały się zmiany. W Arsenalu Chambers i Iwobi zmienili Flaminiego i Walcotta, w drużynie Świętych Tadić i Juanmi zastąpili Warda-Prowse'a oraz Manego.

Tuż przed przerwą Shane Long ruszył z sytuacją sam na sam i mógł podwyższyć prowadzenie, jednak trafił w słupek.

Irlandczyk nie pomylił się minutę później, kiedy wzorowo wykończył akcję swojego zespołu. Southampton prowadzi z Arsenalem już 4-0.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, Arsenal został rozgromiony na St. Mary's Stadium 0-4.

Premier LeagueRaport pomeczowySouthampton autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 01:09

schnor25
Gadanie o pobieraniu ogromnych pieniędzy i wydawaniu na rehabilitację to naprawdę słaby argument. Chyba ostatni jakim można walczyć o cokolwiek.

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 127.12.2015, 01:08

Na chłodno, dłuższy czas po meczu:

Spotkanie przegrane ewidentnie w szatni. Zarówno w 1. połowie jak i 2. nie mieliśmy jakiegokolwiek pomysłu na grę. Bardzo brakowało Alexisa, który w takich chwilach sam próbuję ciągnąć nas za uszy do przodu. Widać też było fizyczną przewagę Świętych w środku pola. Ogólnie mecz do zapomnienia, trzeba koniecznie wyciągnąć wnioski, bo kolejny raz gubimy się pod pressingiem.

+ Sędzia był dzisiaj tragiczny! Zero jakiejkolwiek konsekwencji i mnóstwo błędnych decyzji. Jedak w żadnym wypadku nie zwalam na niego winy za naszą porażkę.

MarcinQT komentarzy: 260427.12.2015, 01:08

Wygrana z Man City nie poszła na marne. Bo oni nie zdobyli punktów wtedy, lepsze 3 pkt nasze i 3 ich niż jakby miało być 3 nasze i 6 ich (jakbyśmy wygrali z Southampton zamiast MC).

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 01:06

IAWT

no to sobie przygarnij Jacka do Play Areny ;) Zrozum, on pobiera ogromne pieniądze za nic nie robienie. Wiem, że wkłada sporo wysiłku w rehabilitację, chciałby grać, być zdrowy, ale jest jak jest. Czasu się nie cofnie, rzeczywistości nie zakłamie. Nam taki zawodnik nie jest potrzebny, taki którego stać na rozegranie 5-10 spotkań w sezonie (gdzie powinien rozgrywać co najmniej 3-4x więcej). Nie każdemu pisane jest zrobienie kariery. Jack jest malutkim trybikiem, ludzie przemijają, a klub trwa dalej...

Bartek1923 komentarzy: 94 newsów: 127.12.2015, 01:04

A tak na poważnie to w następnej kolejce mamy znów szansę by zająć pozycję lidera na nasze szczęście bądź nieszczęście Leicester gra z City więc nie ma co szukać sztucznych powodów by usprawiedliwić tą porażkę, byliśmy słabsi i tyle odkąd pamiętam to na St.Mary's Stadium grało nam się ciężko.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 01:03

Zobaczyłem milion gwiazdek u Bartka i od razu mi się Stonoga skojarzył. Bez czytania na początku. To jakiś dar czy późna pora?

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 01:02

A PL sama od środka siebie rozsadza. FA myśli, że na siłę wciskając przeciętnych brytoli do drużyn ich repka będzie w końcu coś znaczyć na arenie międzynarodowej. Czekam, aż Serie A, która od paru lat jest w kryzysie wyprzedzi w rankingu UEFA PL.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 01:01

schnor25
Problem w tym, że gdy był zdrowy Welbeck to było tu gadanie, że on jest za słaby na ławkę, że potrzeb klasowych zawodników na ławce. TU zawsze będzie komuś coś nie pasowało. prawda jest taka, że podstawowa 11 jest silna i to bardzo, można wymienić starych - Arteta, Rosicky na kogoś młodego i choć troche obiecujacego i wypożyczyć kogoś w stylu Wengera w zimowe okno. Ale na przebudowę składu - wywalanie Wilshere'a czy kogoś innego nie ma sensu, bo Wilshere jak gra kilka meczów w sezonie to pokazuje wysoki poziom, nawet jak na zawodnika który bardzo mało gra. Ciężko jest określić jego pozycję w klubie, bo po prostu dopiero zastąpienie go jakimś średniakiem byłoby widoczne. Zamiast zagrać 5 meczów na wysokim poziomie inny zawodnik na jego miejscu by zagrał po prostu dostatecznie. Wilshere gra od razu po wyzdrowieniu bo Wenger w niego mocno wierzy.

Simao12 komentarzy: 775227.12.2015, 00:58

Nasi piłkarze dzisiaj nawet nie potrafili strzelić foty na insta a wy goli oczekiwaliście...

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:55

A panu poniżej to chyba administracja może podziękować?

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:54

IWAT

żeby coś znaczyć na kilku frontach to trzeba dysponować 17-18 zawodnikami zbliżonej klasy. A My teraz to nawet ławki nie mamy i kim rotować?

kamilo_oo komentarzy: 2356727.12.2015, 00:54

schnor

Przecież tu co drugi user jest mądrzejszy od skautów Arsenalu

Bartek1923 komentarzy: 94 newsów: 127.12.2015, 00:54

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać
To powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, k**wa głupie społeczeństwo, te k**wa banda imbecyli która głosowała na tych k**wów karakanów z PiSu to jest jakieś k**wa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pie**olone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się j**ać k**wa, tak się powinno was j**ać, jak tylko was może j**ać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, k**wa. Aż wasz kukle k**wa będą swędziały z bólu. To jest dramat k**wa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media k**wa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sadowe K**WY! powtarzam sądowe K**WY! sądowe K**WY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ruchał w d**ę, będzie was PiS k**wa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta k**wa, ten mały karakan, j**any Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam k**wa odbierały smak życia wy k**wa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piź**ie k**wa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył k**wa tak! Wypie**olę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was k**wa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie sa, tacy k**wa debile, którzy te k**ewstwo PiSowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś k**wy Petru, Żydów w d**ę j**anych k**wa, na Kukizów popie**oleńców głosowali. To właśnie jest ta k**wa Polska. Przez taką k**wę Polskę, przez was k**wa ch*je nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście ch*j warci i trzeba was j**ać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych k**wów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się k**wa w tej k**wie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch*je, że jesteście prymitywami, że k**wa wasze pie**olone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota k**wa w korporacji i karta z debetem, to wy k**wa Polacy, ch*j z wami. Nie warto było k**wa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k**wa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie k**wy głosowały na PiS niech was szlak trafi, ch*j warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest k**wa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypie**alam. K**wa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było k**wa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia polska, głupie polaczki k**wa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić k**wa, piecyki włączyć. Szkoda k**wa było na was cokolwiek wy głupie ch*je wy.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:52

marimoshi
Ale Per, Koscielny, Monreal, Bellerin, Giroud, Alexis, Cazorla, Oezil to zawodnicy którzy nie mają wielkich problemów ze zdrowiem. Można dodać do tego Coqa który był nie do zniszczenia i mamy prawie całą 11.

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:51

marimoshi

ale ich to jeszcze opłaca się trzymać w klubie. Swoje spędzają w trakcie sezonu u medyków, ale jednak są gwarantem co najmniej kilkunastu spotkań w sezonie na niezłym poziomie.

kamilo_oo komentarzy: 2356727.12.2015, 00:50

marimoshi

Też to zauważyłem i jestem w szoku. A jak z Perem było, bo nie byłem tu od razu po meczu?

marimoshi komentarzy: 473027.12.2015, 00:49

Ramsey,Walcott nie są cały sezon zdrowi.

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:48

IAWT

a w czym taki Wilshere jest lepszy od Kokorina? Bo jak dla mnie w niczym (mimo, że to zawodnicy z innych pozycji). Jack miał talent, ale go nie rozwinął. Rusek może takiego potencjału nie miał, ale jest zdrowy, gra, zainteresowanie ze strony lepszych klubów oznacza, że się rozwija i jakiś tam potencjał w Rusku drzemie. To taki przykład.

marimoshi komentarzy: 473027.12.2015, 00:48

Dziwie mnie jedna rzecz. Nikt dzisiaj nie obwiniał Giroud. Nie poznaję tej strony :

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:48

marimoshi
"Żaden szanujący klub nie będzie opierał składu o piłkarzy wiecznie kontuzjowanych z nadzieją,że jakimś cudem ominą ich kontuzję. "

Arsenal nie opiera składu na piłkarzach wiecznie kontuzjowanych. Jest szkielet zawodników, którzy są prawie cały sezon zdrowi.

marimoshi komentarzy: 473027.12.2015, 00:47

Może też kupić jakiegoś cracka do środka. Inne kluby na to stać :)

kamilo_oo komentarzy: 2356727.12.2015, 00:47

Mnie zawsze dziwią komentarze typu "Rosa by się przydał, czy Wilshere". Tylko Ci co to piszą to chyba zapominają, że po tak długich kontuzjach, to jednak trochę czasu musi minąć, żeby dojść do formy

Rafson95 komentarzy: 1059727.12.2015, 00:47

imprecis
Tak, przegraliśmy przez murawę i przez sędziego.
Piłkarze i Wenger bez winy

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:46

R700

Aguero wyniszczają kontuzje. Argentyńczyk to też maszyna do strzelania goli, tyle, że zdrowie mu nie dopisuje.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:46

RIVALDO700
Oczywiście, że Aguero to poziom Suareza. Nie ma nawet innej opcji.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:45

marimoshi
To są tylko wasze chore tłumaczenia z "blokowaniem rozwoju Jacka". Wenger może kupić Kokorina czy innego średniaka, który będzie dostępny cały sezon a sprzedać Jacka czy inną szklankę, ale co z tego będziemy mieli? Płacz, że w Arsenalu są średniaki.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:44

Aguero cały mecz na ławie , pelle chyba wkurzony po meczu na ES na niego. Pamiętam te kłótnie ze aguero to poziom gryzonia, a nawet lepszy. Ja zdania nie zmieniam facet jest o 2 klasy nizej , może tylko buty polerowac suarezowi.

kamilo_oo komentarzy: 2356727.12.2015, 00:43

Van Gaala wywalą do poniedziałku?

marimoshi komentarzy: 473027.12.2015, 00:42

Bayern ma Badstubera,ale w jego miejsce może grać wielu zawodników. Ribery i Robben podatny ma kontuzje to od razu sprowadza się skrzydłowych. U nas nie ma transferu bo to zablokuje "rozwój" Jacka.

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:42

IAWT

ale gdzie Ty widzisz na ławce Rosę czy Jacka? Chyba, że mówisz o ławeczce w przyszpitalnej przychodni ;) Zrozum, ich nie ma, pojawiają się na chwilę i znikają na długi okres. A zawodników na świecie jak na pęczki, więc nie przekonuje mnie nijak argument potulnych, topowych graczy.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:41

marimoshi
Słowa wyciągnięte z kontekstu zdania są jak kupa na czapce.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:39

schnor25
Ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Nie ma takich zawodników. chce mieć na ławce równie mocnych zawodników co w polu ale to jest niemożliwe. Żaden szanujący się piłkarz nie będzie grzał ławy pół sezonu.

marimoshi komentarzy: 473027.12.2015, 00:39

"A teraz szerloku znajdź mi topowego zawodnika który będzie godził się na siedzenie na ławce."

I tu jest problem. Oni nawet nie siedzą na tej ławce :D

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:38

IAWT

Akurat rosa to u wengi nawet ławki często nie byl pewny już ostatnio nawet.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:36

Miałem obstawiać w typerce na Chelsea w poniedziałek z united , ale nie zagra Costa. I teraz sam nie wiem , chyba postawie na 0-0 bo tam nikt oprócz niego nie umie strzelać goli z gry he he.

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:36

IAWT

znaczy wiesz, jeśli Tobie odpowiada taki stan rzeczy to spoko, każdy ma prawo do własnego widzimisię. Jestem za tym, aby podejmować pewne decyzje na chłodno, pokładać wiarę w zawodników, ale bardzo bym się zdziwił (musiałby zdarzyć się cud, a te się nie zdarzają w futbolu, gdzie za przykład może robić eks-kanonier Diaby), gdyby przywoływany dzisiaj przeze mnie Wilshere rozegrał (już nie ważne na jakim poziomie) pół sezonu.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:32

Najlepsze jest to ,ze united pewnie znów wyda 100 mln na transfery , bo moim zdaniem tam sporo graczy jest przecenionych, praktycznie od kiedy martina, przestał strzelać to oni ciągle grają na 0.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267227.12.2015, 00:29

"Takiego Rosickiego czy Wilshera już od tego sezonu nie powinno być w klubie. Blokują tylko miejsce w składzie i obciążają klubowy budżet."

Ruszmy trochę głową. Grają chłopaki po kilka meczów w sezonie. Jeśli grają, to grają na wysokim poziomie. A teraz szerloku znajdź mi topowego zawodnika który będzie godził się na siedzenie na ławce, bo podstawowy skład jest nietykalny, ewentualne kontuzje dałyby pograć. Ławka? To za mało dla topowego piłkarza.

Zluzujcie, bo w tym meczu nie powinno być wielu rzeczy, w tym 3 bramek. Mnie ucieszyła wrodzony instynkt islamski u Mesuta Oezila. Myślałem, że się zdetonuje bo sprzeczce z jednym ze świętych. Aaron już otwierał nóż na Wanyame w kieszeni. Było ostro poza grą, bo w grze był chamskie faule i karate w wykonaniu piłkarzy Soton. Trochę żal ale mam to w dupeczce. I tak jest miare dobrze. Byle nie dostawać więcej tak po berecie bo troche wstyd. No i ta cyfra - 4. Gorzej być nie mogło. Idę włączyć mój ulubiony program w TV - 4fun tv.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52427.12.2015, 00:28

Mihex
Szkoda tylko, że nie dobił do 10 zbiórek.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:25

IMO dużo można mowic o trenerach , pieniądzach ,schematach , ale jednak jak nie masz dostępnych ludzi , którzy ciągną twoj zespol to mecze często się wyrównują. Barca z samym messim i rezerwami powinna spokojnie dostać 3-1 od Leverkusen , live bez suareza z wice lata koło miejsc 6-10. Dlatego Sanchez musi wrócić prędko, bo z niego będzie trudno, choć boro na ES powinno być ograne na luzie.

kamilo_oo komentarzy: 2356727.12.2015, 00:22

ah te komentarze po porażce ;D

Catalonczyk komentarzy: 519827.12.2015, 00:22

RIVALDO700

Może dlatego żeby jakoś mentalnie trzymać to " w kupie"? Nie wiem, strzelam, ale jakbyś był ważnym zawodnikiem pierwszego składu a trener po takim biciu by Cię zdjął, nie uważałbyś że sądzi iż jesteś najsłabszym ogniwem i to Twoja wina?

Serio to tylko przypuszczenie ale w jego głowie może być trafne

Singularis komentarzy: 42627.12.2015, 00:21

Kompany napisał "emocjonalną wiadomość" na temat swoich kontuzji. Szkoda, że bez konkretów, czyli kiedy wraca.

Kompany to słowo klucz przy ocenianiu szans na mistrza dla Arsenalu.

Mihex komentarzy: 2360427.12.2015, 00:21

O, ale przynajmniej z pozytywnych rzeczy na zakończenie świąt to Gortat dzisiaj 25 pkt. uzbierał :p

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2015, 00:20

R700

bo potem taki Ozil lub dowolny inny gracz schodzi niepocieszony z murawy ;]

Holloway komentarzy: 60527.12.2015, 00:15

Nie będzie lepszej szansy na mistrzostwo, ale oczywiście Wenger jest w stanie tej szansy nie wykorzystać. Styczeń oczywiście będzie nudny, bo brak transferów to dla siwego rzecz święta. Nie wierzę aby Leicester byli w stanie zgarnąć tytuł, więc pozostaje City. Gadki o luzowaniu serwowane przez niektórych mam w 4 literach. Będę krytykował, bo inaczej nie można. Są problemy, które należy rozwiązać, a mając Wengera nie ma co liczyć na taki stan rzeczy. Facet jest upartym hipokrytą. Taka jest prawda.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.12.2015, 00:15

Hehe porażka z soton i wszedł temat ,, czemu wilsh jest jeszcze w Afc? "

Mnie bardziej ciekawi czemu wenga bardzo często kluczowych graczy trzyma 90 minut gdy mecz jest rozstrzygnięty bo np jest 3-0.

metjuAFC komentarzy: 5706 newsów: 127.12.2015, 00:15

Prosta sprawa, zabrakło jaj, świeżości ( choć jaja w zestawieniu ze świeżością to mały kontrast :) ) i wartościowych zmienników. Soton zagrało bardzo dobrze i nie pozwoliło nam grać swojej piłki. Pierwsza bramka to piękna rzecz, a szukając wyrównania zostaliśmy skarceni i tyle w temacie. Oby w poniedziałek poszło lepiej. Piona