Henry strzela w debiucie... Tottenhamowi!

Henry strzela w debiucie... Tottenhamowi! 23.07.2010, 09:38, Mateusz Marchewka 24 komentarzy

Był napastnik Arsenalu Thierry Henry, ponownie strzelił gola byłemu rywalowi, niezbyt lubianemu na Emirates Stadium – Tottenhamowi. Niestety jego trafienie nie dało Bykom nawet remisu, ale sam Francuz może być zadowolony ze swojej postawy.

Już w swoim debiucie w barwach New York Red Bulls, Henry pokonał bramkarza Spurs Carlo Cudiciniego, w 25. minucie wykańczając płaskim strzałem wrzutkę Joela Lindpere’a. Wynik utrzymał się do przerwy, ale już w 62. minucie był remis 1:1. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Robbie Keane. 10 minut później tragiczny błąd w defensywie Byków wykorzystał Gareth Bale i dał Londyńczykom prowadzenie, którego nie stracili już do końca meczu.

- Bramki przyjdą z czasem. A co do publiczności, to była ona świetna, za każdym razem, gdy dotknąłem piłkę, oni mnie dopingowali – powiedział po meczu były Kanonier.

Henry na swój pierwszy mecz w barwach New Yorkers dotarł za pomocą komunikacji miejskiej. Zagrał tylko w pierwszej połowie, a po meczu wymienił się koszulkami z Luką Modriciem, który też na plecach nosi ulubiony numer Francuza, czyli 14.

- Ten nowy facet z pierwszej połowy, Henry, wyglądał całkiem dobrze. Chyba ma przed sobą dobrą przyszłość w futbolu. A tak zupełnie poważnie to wciąż światowa klasa, znakomity piłkarz. Zagraliśmy całkiem dobrze i zdołaliśmy wygrać ten mecz. Teraz wracamy do treningu – powiedział trener Spurs Harry Redknapp.

Wszystkie trafienia możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Thierry HenryTottenham Hotspur autor: Mateusz Marchewka źrodło: News.bbc.co.uk
fabregas444 komentarzy: 169624.07.2010, 13:41

i bardzo dobrze!

fabregas1987 komentarzy: 2581523.07.2010, 16:55

nic tylko pogratulowac ;]

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11523.07.2010, 14:16

SWiltord --> wyluzuj. Nie wiem jakim musisz być kibicem, skoro bronisz Tottenham.

piteros_ komentarzy: 55223.07.2010, 13:07

Fajnie jakby Henry'ego nam wypożyczyli na zime :D jak Beckhama do Milanu wypożyczają

KanonierTH1411 komentarzy: 482823.07.2010, 12:34

Dobrze zaczął, wiedziałem że strzeli, ogólnie to wszystko trafiłem (Henry 1:0, koniec meczu 1:2) oprócz wyniku do przerwy (stawiałem 1:1). Ale teraz oczywiście nie postawiłem. Jednak wracając do Henry'ego, to nadal nie mogę się pogodzić z tym że już teraz trafił do MLS. Mam jednak nadzieję że jeśli cały czas będzie tak strzelał, to Wenger się skusi i wypożyczy go na te 3-4 miesiące (grudzień/styczeń - koniec marca).

laskowski19051995 komentarzy: 494523.07.2010, 12:25

Szkoda że nie wygrali, no ale pierwszy gol w nowej drużynie jest nie ma co :]

Cisow komentarzy: 138423.07.2010, 12:21

Najważniejsze dla Titiego jest to aby strzelał dużo bramek, niech podbija Amerykę

ArsenalTheBest komentarzy: 102623.07.2010, 12:13

Widać nie zapomniał jak się strzela bramki Kogucikom :D

Kondzior12 komentarzy: 490023.07.2010, 11:56

To jest przykład , że Titti nie zapomniał jak się strzela bramki.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1523.07.2010, 11:53

Liczyłem na tego gola. Szkoda że Red Bullsi przegrali ale gol strzelony Tottenhamowi sprawił pewnie Henremo podwójną radość.

Gunner_995 komentarzy: 655023.07.2010, 11:49

Moja prośba się spełniła :) No ale i tak Spursi wygrali ... :/

Stochu komentarzy: 78623.07.2010, 11:40

Bardzo dobrze, byly pilkarz Arsenalku strzela naszym rywalom...ach pieknie...:D

adam3462 komentarzy: 273223.07.2010, 11:36

Super Henry ! A przecież Koguty to odwieczny rywal Titiego.

crisadus komentarzy: 850723.07.2010, 11:12

Brawo Titi. Jeszcze postrzela sobie bramki w Ameryce :)

SWiltord komentarzy: 23623.07.2010, 10:56

Axxxe kto dla ciebie jest frajerem, Tottenham? przecież koguty wygrali swój mecz. Henry chce na stałe mieszkać z rodziną to wątpię aby do nas wrócił.

kamil_malin komentarzy: 933223.07.2010, 10:51

Ładnie wykończył fajną akcje swojego zespołu. Ta bramka pokazuje, że Thierry pokaże na co go stać w Stanach. Z pewnością sprawi wiele radości fanom swojej nowej drużyny. :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11523.07.2010, 10:48

Tak kończą frajerzy :D Henry gdziekolwiek by nie grał nadal prezentuje najwyższy poziom :) Po tej bramce wierzę, że dla niego liczy się coś więcej niż tylko pieniądze. Ciesze się, że znów załatwił Tottenham :)

piter1908 komentarzy: 510323.07.2010, 10:44

hehe nie mógł znaleźć lepszego rywala na swoją pierwszą bramkę :D hehe
Titi pogromca kurczaczków :D

pajdek13 komentarzy: 150723.07.2010, 10:29

Wiecznie po tych kogutach jedzie :D On niech wróci do nas jako trener napastników to pokaże młodym jak to się robi :E

Tak hehe.
Brawo Titi, wiedziałem, że strzeli kogutom. Strzelając bramkę myślał pewnie o Arsenalu ;P