Henry z licencją UEFA A

Henry z licencją UEFA A 12.03.2016, 13:51, Eryk Szczepański 40 komentarzy

Legendarny napastnik Arsenalu - Thierry Henry - ukończył kolejny etap kursów trenerskich i uzyskał licencję UEFA A.

Francuz szkolił się pod okiem Osiana Robertsa, asystenta selekcjonera reprezentacji Walii, w walijskim związku piłki nożnej. Tam też rok wcześniej uzyskał uprawnienia UEFA B.

Aby Titi mógł pracować jako trener na najwyższym poziomie, musi jeszcze ukończyć kurs Fifa Pro.

Thierry Henry autor: Eryk Szczepański źrodło: fourfourtwo.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 komentarzy: 3596 newsów: 7314.03.2016, 01:47

Na razie niech zacznie "coś" trenować. Wtedy ocenimy i wydamy opinię. Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli i życzę mu powodzenia. Marzy mi się by mu się powiodło i by został kiedyś naszym trenerem ;)

imprecis komentarzy: 18173 newsów: 2113.03.2016, 23:34

Moim zdaniem trenerem będzie słabym. Jak dla mnie brakuje mu charyzmy. Brakowało mu jej na boisku i myślę, że podobnie byłoby w szatni.

Kowal96 komentarzy: 1606013.03.2016, 10:21

Świetna wiadomość :D Ale też nie jestem pewien, czy będzie z niego dobry trener.

mercol7 komentarzy: 269413.03.2016, 09:33

nieźle ,że coś działą w tym kierunku
legendy są nam potrzebne :D

14tomek komentarzy: 109813.03.2016, 02:48

A ja go widzę jako trenera Arsenalu, w duecie z Bergkampem (który ma już odpowiednie doświadczenie - 8 lat jako asystent w Ajaxie). Z tym, że fajnie byłoby zobaczyć ich jeszcze W Arsenalu na niższym szczeblu (np. U-21).

Każdy trener ma wzloty i upadki - czy to Mou, Klopp czy Wenger.

Alatariel komentarzy: 30013.03.2016, 02:32

tyson880
Dokładnie najpierw powinien się wykazać w jakimś słabszym klubie jak West Brom,Everton czy Stoke doprowadzić ich do top 8 albo wyżej a potem może próbować walczyć o najwyższe cele z Kanonierami. Niech udowodni swoja wartość w słabszym klubie a potem ogień z nami na SZCZYT!!!!

iroblink182 komentarzy: 6112.03.2016, 22:09

Henry już jako zawodnik miał niesamowitą wizję gry i nie raz można było zauważyć jak wkurzał się jeżeli któryś z kolegów nie wykazywał się inteligencją w swoich zagraniach nie znosił nielogicznych rozwiązań i gry na pałę. Myślę że może dać rady jako trener.

tyson880 komentarzy: 1009312.03.2016, 21:08

Jakoś nie jestem przekonany do Henry'ego jeżeli chodzi o trenerkę, ale trzeba dać mu szanse. Widać, że bardzo chce. Niech się uczy, niech próbuje ale za szybko w Arsenalu bym go nie chciał. Najpierw powinien potwierdzić, że się nadaje do tego zawodu. Życzę mu sukcesów.

Alatariel komentarzy: 30012.03.2016, 19:46

Każdy tu mówi że nie widzi Henry w roli trenera a niech mi ktoś powie kto widział Guardiole jak zaczynał albo Enrique...

atemisan komentarzy: 131012.03.2016, 19:12

Pożyjemy zobaczymy co z niego będzie jako trenera.
Graczem byłe cudownym ale czy to przełoży się na umiejętności trenerskie?
Chciałbym żeby odniósł sukces.

Kanonier204 komentarzy: 40433 newsów: 312.03.2016, 19:06

Nie wazne co by skonczyl ja tam i tak go nie widze w roli trenera a co dopiero Arsenalu.

Kredens komentarzy: 268012.03.2016, 18:55

Z drugiej strony wszyscy tu mówią, Henry bredzi, Henry bredzi, a może on jest geniuszem a my go nie rozumiemy ;) (ja osobiście go nigdy nie słyszałem w studio), ale wybitny piłkarz nigdy nie był dobrym trenerem (moze kilka wyjątków). Neville nie bredził w studiu, wszyscy się nad nim zachwycali, a jak mu idzie,....widzimy.

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 112.03.2016, 18:12

Niektorzy chyba mysla, ze praca menedzera polega tylko na wystawieniu skladu.

Henry to mam watpliwosci czy nadalby sie do klubu 4. ligi, a co dopiero do Arsenalu.

Zelalem komentarzy: 103312.03.2016, 17:49

Dlaczego Giggs w tak krótkim czasie po zakończeniu kariery mógł zostać menadżerem United(wtedy tylko tymczasowym)? Zaczynał się szkolić jeszcze kiedy grał czy co? Trochę mnie to zastanawia...

NeverLie2Me komentarzy: 29212.03.2016, 17:23

Będąc napastnikiem, nie musiał przywiązywać dużej wagi do taktyki, a teraz się to na nim zemści. Jeśli by przejął AFC to by była walka o TOP10

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49928 newsów: 40512.03.2016, 17:18

Nie widzę go jako trenera ale niech próbuje.

rayuuuu komentarzy: 307012.03.2016, 17:11

No i @hot995 pozamiatał

Szewa7 komentarzy: 66312.03.2016, 17:04

Tylko żeby nie skończył jak Neville :P

kamildluz komentarzy: 61012.03.2016, 16:51

Ile czasu taki kurs trwa? Pewnie chodzi glownie o to by FIFA/UEFA mogła zagarnąć kase za taki kurs. Najwiecej trener mozevsie nauczyc trenując młodzieżówki, czy jako asystent

losnumeros komentarzy: 467112.03.2016, 16:35

Ja nie chce tutaj go za trenera,niech się uczy najpierw gdzie indziej. Guardiola nie jest jakimś wybitnym trenerem, kupił kilku zawodników ale jak bym miał w składzie Xavi i Iniesta i do tego klasowy DP w formie to nawet Arsneal mógł LM wygrać. Poszedł Guardiola do Bayernu i co? Drużyna gra zdecydowanie gorzej, mówicie że Mourinho to trener na max 3 sezony Guardiola też się nigdzie dłużej nie zatrzyma

hot995 komentarzy: 5802 newsów: 512.03.2016, 16:29

Dzisiaj, żeby być klasowym trenerem trzeba być przede wszystkim najlepszym ekspertem w studiu. Dobitnym przykładem jest chociażby Neville, któremu bliżej do strefy spadkowej aniżeli europejskich pucharów.

mistiqueAFC komentarzy: 2676912.03.2016, 15:52

Heniek jeszcze dużo musi się nauczyć.Do Nevilla który w studiu naprawde ogarniał to mu brakuje paru lat świetlnych, a do trenerki na najwyższy poziomie?Najpierw to by mógł być asystentem następcy Wengera przez kilka lat, a dopiero wtedy można by bylo ewentualnie wziąć jego kandydaturę na menagera pod uwagę

Bergkamp na ten moment jest na lepszej drodze bycia trenerem pierwszego zespołu

arsenalsamsung komentarzy: 13912.03.2016, 15:45

hahah no nie wierzę... Weźcie czasami posłuchajcie co on gada o taktyce w przerwach meczów albo po w tym sky... Np dzisiaj w meczu city z norwich jak bredził.. nawet Carrager czy jak mu tam mądrzej mówił

Kredens komentarzy: 268012.03.2016, 15:35

Mi się też wydaje, że możemy się przejechac na jego umiejętnościach trenerskich...no ale zobaczymy

chomik432 komentarzy: 438 newsów: 1812.03.2016, 15:12

Trenowanie młodzieży i drużyn z niższych lig, m.in. Championship

rayuuuu komentarzy: 307012.03.2016, 15:04

A licencja UEFA A do czego upoważnia?

Ashburton komentarzy: 364312.03.2016, 14:57

Czyli zostało mu jeszcze jeden kurs?

mitmichael komentarzy: 4874212.03.2016, 14:56

Jeszcze UEFA Pro i czekamy na powrot do Arsenalu. Henry to był genialny napastnik, za jego panowania bedziemy tak atakowac jak zadna inna druzyna na swiecie :D

Koroniarz komentarzy: 749412.03.2016, 14:54

To czekamy na Uefa Pro :)

Korss komentarzy: 227912.03.2016, 14:50

Kanonierzy.com są jak internet explorer ostatnio..

hot995 komentarzy: 5802 newsów: 512.03.2016, 14:48

Guardiola zaraz po ukończeniu kursu trenerskiego objął młodzieżówkę Barcelony, a po roku został trenerem pierwszej drużyny. Dzisiaj mówi się o nim jako najlepszym szkoleniowcu na świecie. Podobną drogę przeszedł Zidane. Jak widać nie każdy potrzebuje 100 lat doświadczenia.

erykgunner (administrator) komentarzy: 2105 newsów: 147812.03.2016, 14:35

@Czeczenia

UEFA Licence Pro upoważnia do prowadzenia ekip najwyższych klas rozgrywkowych ze wszystkich lig Europy.

fabregas1987 komentarzy: 2144712.03.2016, 14:27

Też chciałbym żeby przejął Arsenal, najlepiej bez licencji, od jutra.. No ludzie o czym wy mówicie? Nie będę gdybać czy TH14 będzie dobrym trenerem czy też nie, bo to czas pokaże, ale on musi nabrać doświadczenia, bo być świetnym zawodnikiem nie znaczy od razu, że menedżerem też. Niech poprowadzi juniorów, jakiś klub z Francji czy może Championship i za minimum 5 lat może meldować się na Emirates.

Argudo komentarzy: 10813 newsów: 612.03.2016, 14:25

Niestety przejęcie Arsenalu przez Henry'ego jest bardziej prawdopodobne, niż przyjście jakiegoś topowego trenera. Thierry to oczywiście wybitny piłkarz i świetny człowiek, ale nie chciałbym, aby został następcą Wengera.

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 512.03.2016, 14:23

O ile np. Artetę potrafię sobie wyobrazić jako bardzo dobrego menedżera to z Thierrym mam duży problem.

Zawodnikom środka pola i defensywy łatwiej jest zrobić ten krok, dodatkowo Henry chyba był zbyt dużym boiskowym geniuszem żeby przelać to na swoich przyszłych podopiecznych z właściwym efektem. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Topek komentarzy: 13601 newsów: 12612.03.2016, 14:16

Z tym przejmowaniem Arsenalu to niektórzy nieźle odlatują. Ładne wychodzenie na zdjęciach to nie wszystko. Do nauki przy głównym menago

strug210 komentarzy: 99712.03.2016, 14:13

Szczerze? To nie chciałbym żeby przejął Arsenal. Nie teraz. Za kilka lat może. Nie teraz, niech pokaże coś więcej niż narzekanie na nas w telewizji :P

Czeczenia komentarzy: 1052012.03.2016, 14:04

Fifa Pro, czy UEFA Pro?

Nie wierzę w niego. Bergkamp idzie dobrą ścieżką. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, ale powodzenia.

matikanonier komentarzy: 124312.03.2016, 14:02

Wenger poczeka aż Titi dostanie Fifa Pro i zwolni mu miejsce

Leszczyslaw komentarzy: 8012.03.2016, 13:55

Niech się wyszkoli do końca i przejmuje ten Arsenal :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl