Kanonierzy łatwo wygrywają z Burnley 3:0!

Kanonierzy łatwo wygrywają z Burnley 3:0! 08.03.2009, 14:37, Łukasz Klimkiewicz 408 komentarzy

W niedzielne popołudnie o 14:30 czasu polskiego sędzia Chris Foy pochodzący z Merseyside rozpoczął mecz Pucharu Anglii przy Ashburton Grove, gdzie Arsenal mierzy się z Burnley. W roli kapitana Kanonierów występuje dzisiaj wracający po kontuzji Eduardo da Silva, natomiast między słupkami bramki gospodarzy stanął Łukasz Fabiański.

Pierwsze minuty meczu należały do zawodników Burnley, którzy skonstruowali dwie groźnie wyglądaję akcje, ale defensywa Arsenalu skutecznie wybijała piłkę w głąb boiska. Pierwsza groźnie wyglądająca akcja w wykonaniu Kanonierów miała miejsce w piątej minucie, kiedy to Carlos Vela miał okazję stanąć sam na sam z bramkarzem gości, ale podanie od Arszawina zbyt mocne.

Kolejna akcja Kanonierów kilka minut później to kontra i bardzo dobre podanie Eboue do Veli, który został wypchnięty z pola karnego Burnley, ale zdołał oddać piłkę do Sagny, którego sprytny strzał przeleciał minimalnie obok słupka. Chwilę później Andriej Arszawin wywalczył rzut rożny, który zakończył się strzałem Kierana Gibbsa zza pola karnego, jednak strzał Anglika był niecelny. Pierwszy rzut wolny dla Arsenalu miał miejsce w 11. minucie - Eboue został faulowany około 30 metrów przed bramką Jensena. Wykonawcą był Eduardo, ale jego dośrodkowanie było zbyt głębiokie i piłka spokojnie wylądowała w rękach bramkarza gości.

Pierwsza od kilkunastu minut akcja Burnley wyglądała dość groźnie, bo po błędzie w rozgrywaniu piłki przez Kanonierów, futbolówka została dośrodkowana w pole karne Łukasza Fabiańskiego, ale Polak pewnie wyłapał piłkę.

Po dwudziestu minutach spotkania na Emirates Stadium można było powiedzieć, że gra obu zespołów odbywała się lekko pod dyktando gospodarzy. Dość równa gra w środku pola, dobra gra defensywy obu drużyn, co nie pozwoliło na skonstruowanie naprawdę groźnej sytuacji podbramkowej.

Mamy bramkę! CARLOS VELA w 24. minucie meczu. Po podaniu Andrieja Arszawina Meksykanin znalazł się sam na sam z Jensenem i pięknym lobem pokonał bramkarza Burnley! Mamy 1:0 dla gospodarzy!

Po straconej bramce piłkarze gości stworzyli dwie groźnie zapowiadające się sytuacje, ale wszystko kończyło się na obronie drużyny Arsene Wengera. Chwilę później Arsenal odpowiedział ciekawie wyglądającą kontrą, ale dośrodkowanie Eboue dotarło na drugą stronę boiska do Arszawina, a wrzutka Rosjanina została wyłapana przez bramkarza Burnley. Następne minuty to zdecydowana przewaga Arsenalu i nieudolne próby skontrowania Kanonierów ze strony Burnley. Po zdobytej w 24. minucie bramce, pierwszym zagrożeniem dla bramki Jensena było dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale bramkarz Burnley był szybszy w walce o piłkę.

W 36. minucie byliśmy świadkami pięknej wrzutki Songa do Veli. Meksykanin znalazł się sam na sam z bramkarzem gości, ale obrońca Burnley zdołał wybić piłkę z pod nóg Veli na rzut rożny. Korner w wykonaniu Veli nie stworzył specjalnego zagrożenia.

Pięć minut przed końcem pierwszej połowy znowu mieliśmy sytuację sam na sam pod bramką Burnley. Tym razem przed Jensenem stanął Eduardo da Silva, ale w oddaniu strzału na bramkę przeszkodził mi Caldwell.

W ostatnich minutach pierwszej części mieliśmy jeszcze dwie groźne akcje z obu stron. Najpierw rzut rożny dla Burnley, który zakończył się szczęśliwie dla Arsenalu, a później akcję w wykonaniu Kanonierów, która zatrzymała się na bramkarzu gości.

Drugą połowę meczu na Emirates Stadium rozpoczęli Kanonierzy w ulewnym deszczu. Menadżerowie obu zespołów nie przeprowadzili żadnych zmian w stosunku do wyjściowych jedenastek.

Chris Foy pokazał pierwszy żółty kartonik. Ukarany został Kevin McDonald grający w Burnley za faul na Emmanuelu Eboue, który wykonywał kolejny odważny rajd na bramkę gości. W tym samym czasie rozgrzewkę rozpoczął Theo Walcott.

Druga bramka dla Arsenalu! Cudowna bramka kapitana zespołu - Eduardo, który po dośrodkowaniu od Songa uderzył piłkę z woleja! 2:0 na Emirates Stadium w 51. minucie!

W odpowiedzi Patterson przebiegł z piłką ponad 50 metrów i oddał groźny, ale niecelny strzał na bramkę Fabiańskiego. Po akcji Burnley boisko opuścił Chris Eagles w drużynie gości, a w jego miejsce wszedł Wade Elliot.

Kilka minut później kolejna akcja Burnley, która zakończyła się dośrodkowaniem w pole karne Arsenalu i pewnym wybiciem piłki przez Łukasza Fabiańskiego. Odpowiedź Kanonierów zapowiadała się niezwykle groźnie. Dobre dośrodkowanie w pole karne z prawej strony boiska od Eboue i minimalnie szybszy od Veli okazał się Jensen.

Znów Kanonierzy w akcji, tym razem dośrodkowanie od Sagny na głowę Arszawina, który o dziwo wygrał walkę o piłkę w powietrzu zakończyło się strzałem, który spokojnie wyłapał Jensen.

Na boisku pojawił się Robin van Persie w 60. minucie meczu, w miejsce strzelca pierwszej bramki - Carlosa Veli. Kilka minut wcześniej doszło również do zmiany w zespole Burnley - boisko opuścił Gudjonsson, a na placu gry pojawił się Steven Thompson.

W 64. minucie mogliśmy zobaczyć wspaniałą kontrę w wykonaniu Kanonierów. Z prawej strony dośrodkowywał głęboko w pole karne Bacary Sagna na głowę Eduardo, ale Chorwat niecelnie uderzył w piłkę, co nie spowodowało większego zagrożenia pod bramką Jensena.

Kilka minut później po kolejnej wymianie akcji, po kontrze Arsenalu Emmanuel Eboue wywalczył rzut rożny, który spokojnie został wyłapany przez Jensena.

Pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy to zdecydowana przewaga Kanonierów. Nawet jeśli goście w pojedynczych podrywach próbowali zaatakować bramkę Fabiańskiego, to akcje kończyły albo na obrońcach Arsenalu lub piłka spokojnie lądowała w rękach Polaka.

W 71. minucie mieliśmy podwójną zmianę w zespole Arsenalu. Na boisku pojawili się Aaron Ramsey oraz Theo Walcott. Anglik zajął miejsce Eduardo, który oddał opaskę kapitańską Robinowi van Persie, a Ramsey wszedł w miejsce Abou Diaby'ego. Kilka minut później z boiska zszedł w drużynie Burnley Kevin McDonald, a w jego miejsce pojawił się Alexander McDonald.

Kilka minut później przed znakomitą szansą na podwyższenie wyniku stanął Theo Walcott, który dostał się do piłki po podaniu od Arszawina i był sam na sam z bramkarzem Burnley, ale Jensen okazał się lepszy. Po tej sytuacji Burnley stworzyło kontrę, która zakończyła się rzutem wolnym dla gości w odległości około 30 metrów od bramki Fabiańskiego, ale dośrodkowanie w pole karne zostało pewnie wyłapane przez Polskiego bramkarza.

Dosłownie dwie minuty po akcji Walcotta, Anglik znowu znalazł się w polu karnym, tym razem w roli dogrywającego do Robina van Persie, który mocnym strzałem z woleja chciał pokonać Jensena, ale Holender nie trafił w piłkę.

W 83. minucie padła trzecia bramka dla Arsenalu, strzelcem był Robin van Persie, ale sędzie uznał, że jeden z dwóch piłkarzy Kanonierów biorących udział w tej akcji był na pozycji spalonej i bramka Holendra nie została wpisana na listę.

Jednak już w następnej akcji, chwilę później, Emmanuel Eboue wpadł w pole karne, przejął krótkie podanie Songa i strzałem po ziemi zdobył trzecią bramkę dla Arsenalu!

Chwilę później przed szansą na zdobycie bramki dla Burnley stanął Caldwell, ale piłka po jego uderzeniu głową wylądowała na poprzeczce i od bramki zaczął Łukasz Fabiański.

Ostatnie minuty meczu niczym szczególnym się nie wyróżniały, zwykła wymiana piłki przez piłkarzy Kanonierów i w 92. minucie sędzie Chris Foy zakończył spotkanie na Emirates Stadium.

Bramki:

1-0 Vela

2-0 Dudu

3-0 Eboue

Arsenal:

Fabiański - Sagna, Djourou, Gallas, Gibbs, Eduardo (71. Wlacott), Song Billong, Diaby (71. Ramsey), Vela (60. van Persie), Eboue, Arszawin

Burnley:

Jensen - Alexander, Caldwell, Carlisle, Kalvenes, K. McDonald (75. A. McDonald), McCann, Gudjonsson (58. Thompson), Eagles (53. Elliott), Paterson, Blake

BurnleyFA Cup autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: własne
bartek771377 komentarzy: 37110.03.2009, 19:52

Ładny mecz oby tak dalej gratuluje ;D

Arsenal1994 komentarzy: 749710.03.2009, 17:18

Moze byscie dali juz zapowiedz mecz z Roma :)

grygu komentarzy: 149810.03.2009, 14:28

Mecz był naprawdę dobry :D Ale mam nadzieję że następnym razem van persie strzeli gola jak będzie miał taką okazję jaką miał i to samo walcott :) Żałuję że walcott nie strzelił tej sam na sam bo po takiej długiej przerwie to byłoby coś cudownego

arsenal122 komentarzy: 113010.03.2009, 13:48

Tadei nie grał w pierwszym mecz, ktoś wie dlaczego?>

kolek komentarzy: 2330 newsów: 110.03.2009, 13:46

arsenal122---> nie możemy być pewni siebie.... jak głosi reklama Adidasa "Impssible is nothing..." :D

arsenal122 komentarzy: 113010.03.2009, 13:43

Oto pełna lista powołanych: 4 JUAN, 5 PHILIPPE MEXES; 7 DAVID PIZARRO; 8 ALBERTO AQUILANI; 9 MIRKO VUCINIC; 10 FRANCESCO TOTTI; 11 RODRIGO TADDEI; 13 MARCO MOTTA; 14 FILIPE; 15 SIMONE LORIA; 17 JOHN ARNE RIISE; 19 JULIO BAPTISTA; 21 SOULEYMANE DIAMOUTENE; 22 MAX TONETTO; 23 VINCENZO MONTELLA; 24 JEREMY MENEZ; 25 ARTUR; 27 JULIO SERGIO BERTAGNOLI; 32 DONIEBER ALEXANDER MARANGON (DONI); 33 MATTEO BRIGHI; 35 ANDREA BERTOLACCI

to zawodnicy RoMy na mecz ^^

kolek komentarzy: 2330 newsów: 110.03.2009, 11:38

gooner.pl - tak mi się przynajmniej wydaje.....

drugster komentarzy: 6410.03.2009, 10:30

Mam prosbe- czy ktos moglby podac mi linka czy namiary na polską stronke o Arsenalu, gdzie chodzilo glownie o integracje kibicow z calej Polski. Moze to funkcjonowalo tylko na zasadzie forum..nie pamietam, z gory dzieki

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223709.03.2009, 20:26

Barroni > mam nadzieje i naprawde marze o tym , ze wygramy 2 razy na Olimpico!:)

KuBaJo komentarzy: 217409.03.2009, 18:21

Brazylijski piłkarz Romy Cicinho z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu. W najbliższym czasie czeka go operacja kolana.
kolejna dobra dla Thee gunners dobra wiadomości jak dalej tak pójdzie to zagraja młodzikami

barroni komentarzy: 1909.03.2009, 18:21

spalimy Rzym jak to kiedyś uczynili zrównamy ich statjonik z ziemią ale dopiero po finale gdy z kimś innym wygramy:)

KuBaJo komentarzy: 217409.03.2009, 16:20

Mam nadzieje że rosa i fabregas też wrócą w takiej formie jak eduardo :]

opolanin komentarzy: 62309.03.2009, 15:49

żaden spam:) nie nudzi mi się próbuję za pomocą 5zł się wzbogacić:)

kasia26014 komentarzy: 123109.03.2009, 15:45

czekam na taki sam rezultat z Romą

kolek komentarzy: 2330 newsów: 109.03.2009, 15:43

opolanin---> nudzi ci się...? czy to nie spam...?

opolanin komentarzy: 62309.03.2009, 15:42

Jak szybko zarobić kilka tysięcy???? Sprawdzone!!!
Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50000zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie
zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim
pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej).
To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali
mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli
się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to,
wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego
śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy
zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto!
pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te
pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w
banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i
znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz
mieć już własne prawdziwe konto w banku.

notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
5. Nr konta: 37 1050 1504 1000 0023 2301 3025
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx"
ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer
konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy
(wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą,
którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej
zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu)
dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE
WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM
STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po
to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki
mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem)
do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do
wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w
Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam
tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!
Dziękuje jeszcze raz!"
Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na
moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś
błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i
kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"

Ryszard Bodler, Gdańsk
"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w
banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie
zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego
konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000
zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było
wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"
Marcin Kosztyń, Białystok
Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co
Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.
A tutaj troszkę matematyki :
Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny
sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by
zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich
i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej.
Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą
zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie
na nie 25% ludzi.

kamil_malin komentarzy: 933209.03.2009, 15:02

Eduardo wniósł do składu wiele radości z gry. Piękne akcje i piękne bramki :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11509.03.2009, 14:40

Skrót meczu:

mininova.org/tor/2357533

mininova.org/tor/2357826

Szef komentarzy: 1303509.03.2009, 14:30

ale Eduardo wpakowal brameczke ja pierdziele to geniusz !!!!!!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223709.03.2009, 14:28

titihenry > ale w opisie tego filmiku jest stronka z golami , klikasz ja i masz.

Tom > To raczej nie byl jakis przeblysk bo widac wyraznie ze zaczynamy grac coraz lepiej , wiec napewno to jest poczatek konca naszej slabej formy.

Welcome back Eduardo!!!

Tom88 komentarzy: 8209.03.2009, 13:17

W tym meczu Arsenal pokazał tą swoją piękną grę, której już dosc dawno nie widzieliśmy! :)

florecito komentarzy: 7109.03.2009, 13:16

Nie wiecie czy można gdzieś ściągnąć ten mecz?

kappa komentarzy: 66609.03.2009, 09:49

po kazdym meczu bd dodawac w komentarzu skrot do spotkania bo te oferowane przez strone nie zawsze działają :x

kappa komentarzy: 66609.03.2009, 09:44

meczyki.pl/skrot.php?id=1317

Kubi komentarzy: 55709.03.2009, 08:55

titi_henry- często na tym obrazku albo obok nicka wrzucającego jest strona, na której są skróty :>

pelek komentarzy: 214609.03.2009, 08:53

ehhh... jest kilka stron które dosyć szybko udostępniają highlighty, wystarczy trochę pomyśleć i poszukać pytając google o np. "arsenal goal", albo zamknąć japy i czekać aż będzie na stronie - wtedy zapewne w lepszej jakości.
A same bramki i akcje przednie, nawet Sąg - sądząc po skrótach - grał dobrze. ;)

titi_henry komentarzy: 356809.03.2009, 07:23

steffcio15-nie wiem jak ogladasz na youtube, jak ja wchodze to zawsze jest tylko 1 obrazek i leci czas, filmiku nie ma i dupa taka jakby juz na youtube nie mozna bylo wrzucac takich filmikow :(

Szef komentarzy: 1303508.03.2009, 22:40

mysle ze klucz do naszej skutecznosci pod bramka rywala nazywa sie Eduardo da Silva bo to zawodnik ktory jest szalenie skuteczni i po kontuzji nie widac sladu u niego. 2 mecze i 3 gole

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 508.03.2009, 22:15

Dzisiaj, oprócz pięknej gry, byliśmy nareszcie skuteczni. Ostatnio graliśmy ładnie, ale nasza skuteczność była słaba, bądź też nie mieliśmy szczęścia ( w 3 meczach z rzędu trafialiśmy w słupek, czy też poprzeczkę). Cieszy awans i cieszy ilość zdobytych bramek ( w dwóch ostatnich meczach 6 goli), jednak pamiętajmy z jakimi zespołami graliśmy... WBA i Burnley to nie są jacyś wielcy rywale, ale z drugiej strony właśnie z takimi się gra najciężej. Teraz czeka nas mecz z Romą. Zaczyna się ostatnia faza sezonu. Pokażmy nareszcie na co nas stać!

wafel komentarzy: 29208.03.2009, 21:29

wafel się bardzo cieszyć że jego drużyna znowu strzelać dużo bramek i mało tracić;). Oby tak z Romą i dalej do końca sezonu. Gra wyglądała całkiem nieźle choć jak wróci cesc i rosa powinno być już jak zwykle czyli wyśmienicie. a najbardziej cieszy rewelacyjna dyspozycja DUDU który zaczyna być liderem naszej drużyny.

WojO komentarzy: 225208.03.2009, 21:24

Dudu jest niesamowity po takiej kontuzji a już w 2meczach 3bramy!! brawo i dla Veli !!! wreszcie passa przerwana ! i mamy 6pkt!! odrobione

Energiser komentarzy: 1292 newsów: 13008.03.2009, 21:07

Zmuszacie mnie do podzielenia swojego zdania. Według mnie, musimy na ten moment zapomnieć o tym losowaniu, i zacząć myśleć poważnie o Romie. Szanse mamy duże - zauważyliście przecież, że z Eduardo Arsenal wygrał 3-0 i 4-0. Jeżeli Eduardo też zagra z Romą, co jest raczej na 100% pewne, zresztą tak samo jak Walcott, to nasz skład będzie jakby odnowiony.

Kolo z resztą również wraca. Jestem optymistycznie nastawiony!

Wrócę na chwilkę do Premier League. Tutaj również nie jest tak źle! Następne dwa spotkania Arsenalu będą z Blackburn oraz Newcastle, pierwszy mecz u siebie, drugi na wyjeździe. A Villa? Villa u siebie ze Spurs i na wyjeździe z???LIVERPOOLEM! A więc jeżeli dojdzie do niespodzianki w tym drugim spotkaniu, to ja już nie wiem, szanse mamy ogromne!

GO GUNNERS!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223708.03.2009, 20:51

Merow > wszystkie bramki do obejrzenia sa na youtube , a jesli chcesz sciagnac to poczekaj do jutra , napewno bedzie do pobrania skrot ;)

Merowingster komentarzy: 74608.03.2009, 20:42

Wrzuccie bramki na więcej serwerów :/

FanekAFC komentarzy: 511208.03.2009, 20:17

Ogladalem caly meczyk na SportKlubie. Nie zagrali źle ale jakoś pięknie też nie, ale bramki piękne. Najlepsza Dudu ;]

Java289 komentarzy: 115308.03.2009, 20:12

Macie już skrocik gdzieś?

kolek komentarzy: 2330 newsów: 108.03.2009, 20:05

EkEl ma rację .... nie wybiegajmy za bardzo w przód...

EkEl komentarzy: 298908.03.2009, 20:04

Na razie nie skupmy się na Champions League i meczu z Romą, o FA Cup pomyślimy jak będzie mecz z Hull xD

Mihas19 komentarzy: 408.03.2009, 20:03

no ladne brameczki i ladny wynik, pewnie w tym wszystkim mialy udzial "lejdis" ktore zmotywowaly naszych zawodnikow a co do 8 marca wszystkim kobiet najlepszego :D

kamil_malin komentarzy: 933208.03.2009, 19:57

O ile lepiej wyglądają takie wynik, a co za tym idzie newsy. Fajnie, że kolejny mecz Eduardo i bramka oraz dobra gra. Widać, że Kanonierzy powoli odzyskują dobrą, wysoką formę. Wiem, że nie ma się co podniecać bo jednak przeciwnik nie z najwyższej półki jednak to dobrze rokuje. Dobrze, że bramki strzelili zawodnicy którym brakowało trochę pewności, oby to im jej dodało. Jeszcze raz brawo panowie, oby tak dalej. Teraz trzeba pokonać Romę!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223708.03.2009, 19:57

1/2 sa grane na Wembley...

arsenal122 komentarzy: 113008.03.2009, 19:46

sorry tu nie gra się u siebie PÓŁFINAŁÓW. i bardzo dobrze szanse wyrównane :)) oczywiście teraz jesteśmy w dobrej syt. ale mogło być różnie..;]

arsenal122 komentarzy: 113008.03.2009, 19:16